PDA

View Full Version : е може ли да има такива хора



teodora87
08-31-2010, 14:17
значи професора по Биохимия е много гаден.След 3 дена ни е поправката а още от сега си знаем че няма да ни пише тройки.Една приятелка вече 4-ти курс завърши а още не го е взела тоя изпит.И не може да завърши заради него.Как може такъв простак?А ако реши и на мен дане го даде,аз не искам да го влача до 4 курс,защото искам след това да кандидатствам медицина и ако разари него не стане просто ще се самоубия :smt085 :smt089 :smt089 :smt022 :smt022

xWandereRx
08-31-2010, 14:18
много кофти

SmilezZz
08-31-2010, 14:25
Да се оплачеш на някой по-"висш" от него ?
Не знам и аз какво се прави в такива случаи,но
наистина е доста кофти..
Хайде,успех (:

teodora87
08-31-2010, 14:48
един от нашия курс ми каза,че някои си дал 20 лв и му писали 3-ка.Но не знам колко е вярно.Ако е вярно и аз мога да дам пари и да ми пише тройка,но не повече от 20 лв.Но пък ако не е вярно,как ще изглеждам в очите му като давам пари за изпит.Но за този професор се знае,че зима подкупи за изпити-по 200лв.Какво да правя

sasha_90
08-31-2010, 16:20
Недей да предлагаш пари.Наистина ще изглеждаш глупаво,в случай,че не взима пари.
Недей и да се притесняваш,защото наистина ще те скъсат.Знам какво е.И аз така на 1 предмет се притеснявах и сега другата седмица съм на ликвидация.Просто си кажи-ще чета и ще го взема.Това също съм го пробвала и действа.Успех
П.П. Каква специалност си?Защото и аз ще имам биохимия тази година.

Foreverbg
08-31-2010, 17:15
Ако те скъса отиваш и му eб*еш мамата. Само някой да има късмет мене да ме скъса(и то не защото незнам, а защото тъй му скивнало) няма да живее повече. 7 клас една по лит си измисли една 4ка и навсичкото отгоре почна да лъже, че била от некви поправки на есета(аз такива работи не съм правил) и направо като ми кипнах щях да я пребия. Накрая на годината бях повече за 4 отколкото за 5, ама ми писа 5цата.

teodora87
08-31-2010, 17:26
Недей да предлагаш пари.Наистина ще изглеждаш глупаво,в случай,че не взима пари.
Недей и да се притесняваш,защото наистина ще те скъсат.Знам какво е.И аз така на 1 предмет се притеснявах и сега другата седмица съм на ликвидация.Просто си кажи-ще чета и ще го взема.Това също съм го пробвала и действа.Успех
П.П. Каква специалност си?Защото и аз ще имам биохимия тази година.
биология,а ти?

sasha_90
08-31-2010, 21:26
Недей да предлагаш пари.Наистина ще изглеждаш глупаво,в случай,че не взима пари.
Недей и да се притесняваш,защото наистина ще те скъсат.Знам какво е.И аз така на 1 предмет се притеснявах и сега другата седмица съм на ликвидация.Просто си кажи-ще чета и ще го взема.Това също съм го пробвала и действа.Успех
П.П. Каква специалност си?Защото и аз ще имам биохимия тази година.
биология,а ти?
екология

teodora87
09-01-2010, 06:11
къде?

a1a2b3v
09-01-2010, 12:48
Кво да ги правиш, професорите са гадни навсякъде. Брат ми е в техническия в софия и там е същото...

kalpazanka
09-01-2010, 12:54
Не предлагай подкуп, още повече 20 лв. Ако наистина /всъщност ти няма как да знаеш!/ взема по 200 лв, ще си помисли, че си правиш бъзик с него и не само до четвърти курс, ами и изобщо биохимията няма да има вземане. Не си вкарвай сама таралеж в гащите!
По кой учебник се готвиш?
Това за подкупите може да са партенки. Не вярвай на 100% на всичко, което чуеш. Винаги има /и ще има/ такива, които предпочитат втория начин, но това не означава, че останалите биват късани и не се дипломират. Все някога ще го даде. ;)
Нямате ли комисия Антикорупция в унито?
Последен практически съвет- налягай си парцалките, сядай да учиш и изобщо не събирай информация! Както сама виждаш, паникьосваш се за глупости.