PDA

View Full Version : Sony Vegas - проблем



xrusinka
08-31-2010, 16:21
Здравейте, значи имам проблем със Sony Vegas - теглих няколко версии, и при всичките едно и също, значи почва да се инсталира и точно на края когато трябва да е готова инсталацията ми излиза някакво съобщение на англиийски, че нещо си моя компютър не помня точно какво, и след това не се е инсталирало .. :? Не знам, а ми трябва за едно нещо :(

Ето какво ми излиза .. http://store.picbg.net/pubpic/70/5C/a5469d74ee17705c.JPG

miro096
08-31-2010, 16:49
Setup е открил, че по-нова версия на приложението вече е инсталиран на този компютър. Ако тази молба се натъкват на проблеми, използвайте Добавяне или премахване на програми за ремонт или деинсталирате приложението. Това означава че вече си инсталирала по нова версия на Sony Vegas от тази която искаш да инсталираш. Ако искаш да инсталираш тази версия на Sony Vegas трябва да влезеш в моя компютър и в ляво има надпис "добавяне или премахване на програми" влизаш там и да инсталираш новата версия на Sony Vegas и след това ти остава да инсталираш тази версия която искаш.
Дано съм помогнал

xrusinka
08-31-2010, 19:13
Да знам къде се премахват програмите, но няма нова версия на сони вегас, за първи път го инсталирам на този компютър ... Няма нищо и не става това ебати ....... :-x .. Но да мерси помогна ми с превода, ноо няма нова версия ... Не знам ако някой друг може да помогне ще съм много благодарна :)

doomkillerr
09-02-2010, 07:53
В съобщението се казва, че на компютъра ти е инсталирана по-нова версия на "Microsoft .NET Framework", а не нова версия на "Sony Vegas". Най-добре си деинсталирай от "Add / Remove Program" новата версия на "Microsoft .NET Framework", пък след това "Setup-"a на "Sony Vegas" ще инсталира автоматично версията, който му е необходима. :)