PDA

View Full Version : Давайте идеи....!



nastyboy
08-31-2010, 18:13
Така, вчера бившата ми приятелка ми направи много гаден номер (прееба ми байка), в началото не мислех да предриемам нищо, но след това разбрах, че ще ми излезе доста солена поправката... Дайте ми идеи как мога да и го върна много тъпкано... :-x

LadyDi
08-31-2010, 18:16
Oх... До къде я докарахме...

SemperArdens
08-31-2010, 19:08
бАйкА е ценен за теб очевидно, след като не можете да се разберете нормално - прЕЕби нещо ценно за нея (предмет, да уточня) :shock: :-o

slicky
08-31-2010, 19:11
Божее,дъното е близо.1-во никога не се отмъщава на момиче и 2-ро то този твоя байк да не е златен

SuNsEt
08-31-2010, 19:12
Що не правиш секс със байка или що той не ти казва,че те обича(примерно)? Ти си едно голяяяяямо Саше.Като толкова си вързан за колелото и искаш отмъщение късайте бе.Тя сигурно нарочно ти е прецакала колелото...да е.Аман...материалисти...байк ри скейтъри...смешници...

Nakadah
08-31-2010, 19:24
Не трябваше да и го даваш :)

А вие господа дето плуете момчето че си цени вещите знаете ли колко трудно се изкарват парите? :?

nastyboy
08-31-2010, 19:41
Що не правиш секс със байка или що той не ти казва,че те обича(примерно)? Ти си едно голяяяяямо Саше.Като толкова си вързан за колелото и искаш отмъщение късайте бе.Тя сигурно нарочно ти е прецакала колелото...да е.Аман...материалисти...байк ри скейтъри...смешници...

Преди да сипем огън и жупел е редно да видим, че става въпрос за бившата приятелка, а и оставаме с впечатлението, че тя нарочно е повредила байка му... ;)
Оооо да, нарочно го направи, пък и скъсахме преди месец може би, но байка го бях оставил малко по-настрана, за да не го ударят с топката...

I want revenge!

SemperArdens
08-31-2010, 19:42
revenge

m1nik
08-31-2010, 20:42
ти на колко си годинки.. ;///

bogzfaggot
08-31-2010, 21:11
Да ви разясня на някои,че очевидно човекът кара скъпо колело,със скъпи части.Нормално е да излезе скъпа поправката.Изстискай лепило "Капчица" в ключалката й викам аз.

SemperArdens
08-31-2010, 21:14
следвай съвета на FAGGOT

Whoopdedoo
08-31-2010, 21:32
Оли, нье чуьек... преебала ти байка, манйа :shock:

Иди и се разправяй с нея, кво ще ти даваме съвети как да й го "върнеш тъпкано"...

nastyboy
08-31-2010, 21:35
Да ви разясня на някои,че очевидно човекът кара скъпо колело,със скъпи части.Нормално е да излезе скъпа поправката.Изстискай лепило "Капчица" в ключалката й викам аз.

Мислено, но със поксипол :lol: :lol: :lol: Давайте други идеи...

П.С: Да, байка си ми е скъпичък, отделно ако не бях забелязал, може би щяха да ме дават по новините...

П.С.2: Ще ви бъде много забавно начина по който ми прецака байка: Беше си купила олио, да ОЛИО! Беше ми поляла седалката и се беше опитала да я запали :lol: , след това ми поляла дисковите спирачки с олио, сега резултата е: 100лв. назад, поради необходимостта да си купя нови спирачки, понеже тези вече не стават за нищо... :-x

ZipFail
08-31-2010, 21:37
Без такива неща! :-x


Harley

bogzfaggot
08-31-2010, 21:39
Да ви разясня на някои,че очевидно човекът кара скъпо колело,със скъпи части.Нормално е да излезе скъпа поправката.Изстискай лепило "Капчица" в ключалката й викам аз.

Мислено, но със поксипол :lol: :lol: :lol: Давайте други идеи...

П.С: Да, байка си ми е скъпичък, отделно ако не бях забелязал, може би щяха да ме дават по новините...

П.С.2: Ще ви бъде много забавно начина по който ми прецака байка: Беше си купила олио, да ОЛИО! Беше ми поляла седалката и се беше опитала да я запали :lol: , след това ми поляла дисковите спирачки с олио, сега резултата е: 100лв. назад, поради необходимостта да си купя нови спирачки, понеже тези вече не стават за нищо... :-x...Луда е тая кучка,иска да те убие.Кажи на някое момиче да я пребие примерно :Д

nastyboy
08-31-2010, 21:45
Оли, нье чуьек... преебала ти байка, манйа :shock:

Иди и се разправяй с нея, кво ще ти даваме съвети как да й го "върнеш тъпкано"...Добре, как можеш да се разправяш с човек, склонен към подобна постъпка...

P.S: Пробвах, но то си твърдоглаво...


Edit: Ако ви е интересно защо скъсахме, ЗАПОВЯДАЙТЕ! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=354057) Явно ми е толкова бясна, че би ме убила.... :razz:

SunSmile
08-31-2010, 22:22
Много си забавен, майна, ама ние не се вкарваме лесно в твоите филми 8-)

eminem94
09-01-2010, 09:35
Spam и внимавай с тона.


Harley

guinessgirl
09-01-2010, 17:58
Х ли беше? :o

m1nik
09-01-2010, 22:46
Много си забавен, майна, ама ние не се вкарваме лесно в твоите филми 8-)

;-) ;-) //абе по-скоро жалък

TheNewReligion
09-01-2010, 23:31
Лекьосай й любимата блузка.

December
09-02-2010, 09:22
Луда е тая кучка,иска да те убие.Кажи на някое момиче да я пребие примерно :Д Женски БОЙЙЙЙЙ :razz:
И те нали кат почнат да се бият,заведи ги в нещо като зала ли не знам.като по филмите ;д И покани твоите загорели 15-годишни приятели.Разбира се искай им за вход 5-10 лева.Така ще си събереш за ново колело. Етоо готово - проблема е решен :lol:

Кажи й че е дебела,аууу аууу ;д
Кажи й че пресата й е ефтинъ и не прави хубав обем лелии

П.П. И ти кво искаш като си се хванал със 12 годишна :razz:
П.П. Мирише на фейк ;д

semantics
09-02-2010, 10:17
Айде опитай без отмъщения. Играеш нейната игра, което говори зле за твоето интелектуално ниво.

Учи се да стоиш над тези неща, така се става човек, а и друг начин да си щастлив в доста случаи няма.