PDA

View Full Version : ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ !



chuiz
08-31-2010, 20:27
Креатин моно. на теблетки или на прах е по-добре да взимам?
разликата м/у 2те да ми кажете.?

fatrat
08-31-2010, 20:49
тии май не се усети ,че с футбола не се връзва креатин. На прах го взимай. Че и моно си взел! :razz:

spainn
08-31-2010, 21:08
fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....

fatrat
08-31-2010, 21:23
fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?

Foreverbg
08-31-2010, 21:27
fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?
Дебелия Роналдо :lol:

fatrat
08-31-2010, 21:30
говоря сериозно! :-o

ZipFail
08-31-2010, 22:29
fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?
Почни да взимаш и някви за поумняване, че тея досега не са ти се отразили добре :)

spainn
09-01-2010, 08:04
fatrat хабер си нямаш ....... кое му пречи като трен футбол и да зима креатинче ....
аз колкото добавки съм изпил ти толкова препечени филии не си изял. Факта ,че от креатина се поддува.. поне да беше взел няква матрица... как да е! ТА ти виждал ли си футболист повече от 60 кила?

абе ти си пълен неудачник сериозно ти говоря кфо ми разпраяш някфи лафове от 1 вата световна да те еба в боклука малък кфо ми се хвалиш пил добавки ае щи еба майката скапана .............кой знае кфо лапе си дето само се прай по нета паляк жалък ...................

spainn
09-01-2010, 10:39
Ами той човека под футболист разбира циганчетата в махалата които се праят на роналдинио и са местните легенди :lol:

за кой говориш ония ако говори за циганчетата от маалата те не са футболисти вземи златан ибрахимович колко кг е дали е 60 вземи давид вия и др още мога да изброявам вика че повечето били 60 кг ебати багериста ........

fatrat
09-01-2010, 11:21
спайн. много ти здраве.Щото имам вече предупреждение.Както искате ваш си е проблема.

chuiz
09-01-2010, 15:02
75 кг 186 см см.

Като съм футболст не значи , че само ще бягам ?
След трен ако не фитнес лостове , мислете малко. !
да се върнем на темата !!!

На таблетки или на прах е по добре да се приема .?
каква е разликата ?

HHristov
09-01-2010, 15:18
Купи си етил естер или по-добър е :)

redbul2
09-01-2010, 15:22
На таблетки знаеш колко точно вземаш,а на прах е много относително. На прах ще има по-бързо и по-краткотрайно действие, а на таблетки по-бавно и продължително.

TheRestorer
09-01-2010, 21:23
На таблетки знаеш колко точно вземаш,а на прах е много относително. На прах ще има по-бързо и по-краткотрайно действие, а на таблетки по-бавно и продължително.
Прощавай, ама ти за мерителни лъжички чувал ли си ?

redbul2
09-02-2010, 07:55
Прощавай, ама ти за мерителни лъжички чувал ли си ?Много е относително. Колко трябва да се пълни лъжичката? Равна? Препълнена,както всички мераклии правят? Едното количество е почти двойно по-голямо от другото. И освен това аз поне не съм виждал досега да слагат мерителни лъжички в опаковките. Може и да има в някои. При таблетките и капсулите тоя въпрос не стои,всичко е дозирано автоматично и точно още при производството.

spainn
09-02-2010, 09:31
Прощавай, ама ти за мерителни лъжички чувал ли си ?Много е относително. Колко трябва да се пълни лъжичката? Равна? Препълнена,както всички мераклии правят? Едното количество е почти двойно по-голямо от другото. И освен това аз поне не съм виждал досега да слагат мерителни лъжички в опаковките. Може и да има в някои. При таблетките и капсулите тоя въпрос не стои,всичко е дозирано автоматично и точно още при производството.


ае човек зимаш една 5 грам чаена лажичка и си взимаш и готово няма да гребеш като мурдар ...........