PDA

View Full Version : И моята история приключи.



rebeccaa
08-31-2010, 19:44
Здравейте..аз съм поредната отчаяна от мъже тийнейджърка и все пак продължавам да имам надежда, че са останали и нормални, и свестни момчета..Та както и да е.Моята история е следната:

Той беше от мойто даскало, но тогава дори не се познавахме.След 2 години, когато той си замина за Лондон започнахме да си пишем..смисъл запознахме се в интернет и се заприказвахме за даскало.И така постепенно нещата се задълбочаваха (въпреки, че аз съм против връзките по скайп).Чаках го 5 месеца, но на всичкото отгоре не беше от моят град а от Пазарджик, но както и да е.Видяхме се.Всичко беше супер..по-хубаво никога не ми е било.Докато не заминах за 1 седмица на вилата.Той си намери друга и тръгна със нея.Всичко което ми говореше и ми обещаваше е било лъжа.Днес си е заминал за Лондон.Дори не ми даде и обяснение, защо го е направил, а уж не беше като другите..Гадно е,трудно е, но с времето надявам се ще го забравя.Сега повечето ще кажете "ние кво да направиме" .. просто исках да споделя, защото наистина няма на кого и тук е единственото място където мога да го направя все пак.Благодаря все пак на тези които отделиха няколко минутки време да прочетат моята история.

desitoyoy
08-31-2010, 19:47
Бас ловя, че е около 5 години по-голям от теб. Така е "лоши батковци"

theonlyone123
08-31-2010, 19:50
Спокойно ,не се отчаивай ! Приеми , че има и такива момчета и никога няма да ги разберем ! Просто се опитай да не мислиш за това и си намери някой друг , който знае какви чувства изпитва към теб , и ти към него ! :)

rebeccaa
08-31-2010, 19:52
Бас ловя, че е около 5 години по-голям от теб. Така е "лоши батковци"




Ами не..Една година по голям е.

honeybabe
08-31-2010, 20:10
Явно не си е заслужавал да си губиш времето с него.Успех в търсенето на идеалния,но да знаеш,че няма да го откриеш от първия път :)

Moderatorius
08-31-2010, 20:11
Предполагам ти си виновна за решението му. Потърси вината в себе си. И да, със сигурност не е като другите. Все пак се е отказал от теб, погледни се, погледни си снимките. Неестествени са, дори смешни. Може би си е намерил по-земно момиче. Тва е.

Seductress
08-31-2010, 20:18
Еми, кво да ти кажа? Пазарджик са опасни, наистина. :D

Bolux
08-31-2010, 20:28
Повечето са такива.. не губи вяра эапоэнавай се с нови хора и ще намериш подходящия эа теб човек. Успех :)

desitoyoy
08-31-2010, 20:31
КАто те гледам на снимката си те представям до някакво гъзе дет по цял ден си кара колата/мотора и гъзарее, а по цяла нощ си играе с теб.

DarknessAngel
08-31-2010, 20:36
КАто те гледам на снимката си те представям до някакво гъзе дет по цял ден си кара колата/мотора и гъзарее, а по цяла нощ си играе с теб.
Преценката ти е странна. :-o
По темата : Предполагам не е първия, няма да бъде и последния. Има и други на тая планета. 8-)

Smrazqvashta
08-31-2010, 20:53
Да ходи да пасе овцете, горе главата. Радвай се, че си се отървала от такъв льольо. 8)

sasha_90
08-31-2010, 21:23
Всичко е свършило.Не се обръщай назад,а продължи напред.В началото ще ти е трудно,но ще отмине.Голям плюс е,че не е от твоя град.Дори сега е в Лондон.

LadyDy
09-01-2010, 07:33
Прекалено наивно ми звучи това......т.е никаква сериозност..

Elenichkaa
09-01-2010, 07:43
Еми, кво да ти кажа? Пазарджик са опасни, наистина. :D
:D мда,Пазарджик...са опасни :D
Към rebeccaa: Няма да ти е толкова трудно да го забравиш,както казаха по-горе от различни градове сте,+това той сега не е в България.

ScorpionGirl
09-01-2010, 07:54
Поне наистина се убеди, че връзките по скайп не струват...

justwondering
09-01-2010, 08:26
Харесва ми начинът ти на мислене. Че не си поредната "отчаяна", която "никога няма да забрави перфектния, единствения...". Само така: не трябва да се отчайваш, това момче явно не е било правилното, но и то ще дойде. :)

SummerDream
09-01-2010, 08:34
Предполагам ти си виновна за решението му. Потърси вината в себе си. И да, със сигурност не е като другите. Все пак се е отказал от теб, погледни се, погледни си снимките. Неестествени са, дори смешни. Може би си е намерил по-земно момиче. Тва е.

Егати..Веднага почвате да я нападате, да намесвате снимките й..Много ме издразни тва..

Колкото до авторката-споко, не е първият, нито последният..ще мине време и ще се намериш нещо по-добро ;]

rebeccaa
09-01-2010, 09:08
Мерси на всички за мненията..Да така е, не е единствения нито ще бъде.Не мисля много много за това и не се сдухвам, нито изпадам в истерий.Между другото сънувах го тази вечер :D .

slynchoo
09-01-2010, 10:37
Предполагам ти си виновна за решението му. Потърси вината в себе си. И да, със сигурност не е като другите. Все пак се е отказал от теб, погледни се, погледни си снимките. Неестествени са, дори смешни. Може би си е намерил по-земно момиче. Тва е.

И на мен,както и на SummerDream,ми направи впечатления малоумният ти коментар.Коя си ти,че да й казваш,че тя е виновната?Въобще какво знаеш за тяхната връзка като цяло-кой бил прав,кой бил крив?Ееее....
А до авторката-забрави го,не си заслужава!

rebeccaa
09-01-2010, 11:16
Предполагам ти си виновна за решението му. Потърси вината в себе си. И да, със сигурност не е като другите. Все пак се е отказал от теб, погледни се, погледни си снимките. Неестествени са, дори смешни. Може би си е намерил по-земно момиче. Тва е.

И на мен,както и на SummerDream,ми направи впечатления малоумният ти коментар.Коя си ти,че да й казваш,че тя е виновната?Въобще какво знаеш за тяхната връзка като цяло-кой бил прав,кой бил крив?Ееее....
А до авторката-забрави го,не си заслужава!


slynchoo, SummerDream мерси, че ме защитавате по някакъв начин, но аз не и обръщам внимание.Все пак всеки си има мнение, щом това е нейното добре.

Moderatorius
09-01-2010, 15:17
Предполагам ти си виновна за решението му. Потърси вината в себе си. И да, със сигурност не е като другите. Все пак се е отказал от теб, погледни се, погледни си снимките. Неестествени са, дори смешни. Може би си е намерил по-земно момиче. Тва е.

И на мен,както и на SummerDream,ми направи впечатления малоумният ти коментар.Коя си ти,че да й казваш,че тя е виновната?Въобще какво знаеш за тяхната връзка като цяло-кой бил прав,кой бил крив?Ееее....
А до авторката-забрави го,не си заслужава!


slynchoo, SummerDream мерси, че ме защитавате по някакъв начин, но аз не и обръщам внимание.Все пак всеки си има мнение, щом това е нейното добре.
Оу, върлите защитнички. Ок, щом не ви изнася, ще се извиня. Не съм толкова елементарна, че да се карам с хора в интернет пространството. Казвам каквото мисля. Кога и това стана лошо качество? За всяка раздяла имат вина и двамата, но е прието да се струпва вината само на единия. Не знам, изглежда не се интересувате от психология, но всеки с интересите си. Пък за Ребека - не ми приемай думите за обида, нямам нищо лично към теб, нито към някой от тоя форум.

rebeccaa
09-01-2010, 16:26
Предполагам ти си виновна за решението му. Потърси вината в себе си. И да, със сигурност не е като другите. Все пак се е отказал от теб, погледни се, погледни си снимките. Неестествени са, дори смешни. Може би си е намерил по-земно момиче. Тва е.

И на мен,както и на SummerDream,ми направи впечатления малоумният ти коментар.Коя си ти,че да й казваш,че тя е виновната?Въобще какво знаеш за тяхната връзка като цяло-кой бил прав,кой бил крив?Ееее....
А до авторката-забрави го,не си заслужава!


slynchoo, SummerDream мерси, че ме защитавате по някакъв начин, но аз не и обръщам внимание.Все пак всеки си има мнение, щом това е нейното добре.
Оу, върлите защитнички. Ок, щом не ви изнася, ще се извиня. Не съм толкова елементарна, че да се карам с хора в интернет пространството. Казвам каквото мисля. Кога и това стана лошо качество? За всяка раздяла имат вина и двамата, но е прието да се струпва вината само на единия. Не знам, изглежда не се интересувате от психология, но всеки с интересите си. Пък за Ребека - не ми приемай думите за обида, нямам нищо лично към теб, нито към някой от тоя форум.







Е, няма нищо, както казах по горе всеки си има мнение.

PyCoKoCkA93
09-01-2010, 18:33
Здравей,мило момиче!Искам да ти кажа да не се отчайваш..Аз съм го преживяла същото преди около 3год и половина-4 и аз се запознах с едно момче от София,но случайно по телефона(в смисъл набирах разни номера и той ми отговори и така се запознахме).След това аз му пращах снимки по имейла и той на мен,защото още нямах интернет.От него получих първото "Обичам те",първите признаци на влюбване,на обич(което в крайна сметка се оказа просто привързаност).После ми прекараха интернет пишехме си постоянно,говорихме с часове по телефона или по скайп и в един слънчев ден докато всичко беше уж идеално той спря да ми пише и се принудих да го издирвам във сайта вибокс.И като се почнаха едни обиди и скандали главно от моя страна...В крайна сметка се оказа,че той е въртял още 2 момичета по този начин и всичко е било една голяма лъжа...И всичко това продължи около 9 месеца...След това 1 седмица не сядах на компютъра и всичко ми беше безразлично,но с помощта на приятелите си успях да го преодолея..Времето лекува всичко така че мило момиче горе главата,всичко ще се оправи,ще срещнеш един ден любовта на живота си...Този просто е бил поредния тъпанар,който се подиграва с чувствата на хората...

rebeccaa
09-01-2010, 19:39
PyCoKoCkA93 Надявам се и аз да срещна един ден любовта на живота си както казваш ти.И аз разбрах, че е тъпанар, но както и да е мерси за съвета и на всички останали.