PDA

View Full Version : Как да ...



drakon44
08-31-2010, 22:00
Значи въприсът е следнят:
От известно време си писша с 1 момиче,излизали сме с общи приятели,говорили сме си.Няколко пъти и намеквам че я харесвам,взех и номера и тн.Проблемът идват тук.Несъм сигорен,че ме взима на сериозно.Как мога да я провокирам по някакъв начи да си покаже дали ме харесва и тя,или ще бъде поредня неоспешен опит?Моля без много спам по темата,темата е сриозна.
ПС:Нз дали има зн,но тя е по-голяма от мен..

Lexynnka
08-31-2010, 22:03
обади й се и я покани на кафе, примерно?!

и се научи да пишеш, освен това

tuzaro
08-31-2010, 22:07
що не я питаш, толкова ли е трудно?

drakon44
08-31-2010, 22:12
що не я питаш, толкова ли е трудно?
Ами дай съве какво да я попитам какво да и кажа,подскажи ми малко и ще го развия натам.
ПС:Преди да са почнали коментари от рода на "Все ние ли ще ти казваме" искам да кажа,че го питам какво тузаро или някои др би казал ако беше в моята ситоация.

tuzaro
08-31-2010, 22:14
питаш я директно, може ли да излене нещо между нас майна и тва е, от отговора ще разбереш

drakon44
08-31-2010, 22:21
питаш я директно, може ли да излене нещо между нас майна и тва е, от отговора ще разбереш
Ами мерси това беше доста насочващо.МОже и други да се произнесат по темата.

tuzaro
08-31-2010, 22:25
питаш я директно, може ли да излене нещо между нас майна и тва е, от отговора ще разбереш
Ами мерси това беше доста насочващо.МОже и други да се произнесат по темата.нема кво да ги чакаш другите да се месят, щом тузаро казва значи е верен подхода 8)

Sh@d0w
09-01-2010, 05:53
Излизали сте с общи приятели и сте си говорили-ок.Ако искаш обаче нещата да станат по-сериозни я каниш да излезете само двамата,така внимението и ще е само върху теб и ще имаш време да прецениш отношението и към теб.Това да я попиташ директно дали би се получило нещо между вас е добра идея,но не го изстрелвай веднага щом се видите.Просто трябва да изчакаш подходящ момент,тези неща не стават току-така.Поговорете си,ако виждаш че разговора отива в добра насока и че откликва на намеците ти тогава и подхвърли въпроса.

Успех ;)

ScorpionGirl
09-01-2010, 08:08
Напълно подкрепям Sh@d0w ;-)

slynchoo
09-01-2010, 08:30
И аз ще те посъветвам да излезеш с момичето,но само двамата..кажи й че я харесваш,питай я какви са нейните чувства към теб..Ако не те харесва и не те взима на сериозно-споко,има много риба в морето!

sasha_90
09-01-2010, 10:33
Покани я да излезете само двамата.Би трябвало да се досети,че имаш чувства към нея.