PDA

View Full Version : Вече сме септември,15-ти идва ! Как е настроението ? :D



Страници : [1] 2

UNITED2
08-31-2010, 22:19
Как е обстановката ? :lol: Предпразнична,мрачна,траги чна ? :shock:
При мене по скоро е мрачна,пак даскало,пак ученици,пак учене и пак и пак от всичко най лошо по много и то цяяяяяяяла година :D Има ли такива които се радват ? 8)
Де да знам просто си е нек'ва тръпка за мене като дойде първи септември щото все едно навлизам в ново време и пространство :razz:
Подсигурихте ли си учебници дечица ? :oops: :lol:
Еба си майката и т'ва лято мина ... :shock:

RedJeans
08-31-2010, 22:24
Хем се радвам,хем се паникьосвам :shock: .Ще съм 7 клас и ако се проваля ще си проваля живота и :shock: Не знам какво ще правя.Поначало съм пълна отличничка,но имам чувството,че нищо не знам.Тази година...Майка ми казва,че ако се трудя повече ще може да не ходя на уроци,но толкова съм несигурна в себе си,че направо се паникьосвам.Трябва да изкарам най-малко 32 бал,а аз никога не съм била добра на писмени работи :shock: :shock: :shock: Сигурно ще получа инфаркт и ще пропусна половината учебна година или ще се разболея сериозно и ще пропусна повечето уроци и ще ми е трудно и ще се наложи да вляза в някой техникум,в който приемат 2-ка джиите :booooomb: :booooomb:

Bombshock
08-31-2010, 22:26
Хем се радвам,хем се паникьосвам :shock: .Ще съм 7 клас и ако се проваля ще си проваля живота и :shock: Не знам какво ще правя.Поначало съм пълна отличничка,но имам чувството,че нищо не знам.Тази година...Майка ми казва,че ако се трудя повече ще може да не ходя на уроци,но толкова съм несигурна в себе си,че направо се паникьосвам.Трябва да изкарам най-малко 32 бал,а аз никога не съм била добра на писмени работи :shock: :shock: :shock: Сигурно ще получа инфаркт и ще пропусна половината учебна година или ще се разболея сериозно и ще пропусна повечето уроци и ще ми е трудно и ще се наложи да вляза в някой техникум,в който приемат 2-ка джиите :booooomb: :booooomb:

Успокой се. 8-) Не се панирай предварително.

UNITED2
08-31-2010, 22:26
:razz: :razz: :razz: E не се панирай чак толкова де :razz: :razz:

RedJeans
08-31-2010, 22:30
Това за инфарткта сега като го прочетох ми стана смешно :D :D
Ама как да не се панирам.Направо като се замисля :shock: Да можеше времето да се ускори и докато пътувам в бъдещето да науча всичко добре и да отида 1 година след тази и да съм 8 клас там където искам :D :D

Bombshock
08-31-2010, 22:30
Това за инфарткта сега като го прочетох ми стана смешно :D :D
Ама как да не се панирам.Направо като се замисля :shock: Да можеше времето да се ускори и докато пътувам в бъдещето да науча всичко добре и да отида 1 година след тази и да съм 8 клас там където искам :D :D

Всичко ще мине, ако си учиш уроците и си спокойна. :)

mmiimmii96
08-31-2010, 22:34
Аз от една страна чакам с нетърпение, но от друга се панирам..То нали ново дск, нови съученици, а мене ме няма много в общуването и нз кво ще права на 15-ти :-#

UNITED2
08-31-2010, 22:39
Аз от една страна чакам с нетърпение, но от друга се панирам..То нали ново дск, нови съученици, а мене ме няма много в общуването и нз кво ще права на 15-ти :-# :-D :-D :-D Повярвай ми знам к'во е чувството,но когато отидеш при откачалки ставаш откачалка,така че да не ти пука ако класа ти са печени и ти ще си такава :D :D Както се получи при мене 8) 8) 8)

mmiimmii96
08-31-2010, 22:42
Надявам се, че ми е писнало от хора със самочувствие до небето

Discard
08-31-2010, 22:52
Нищо особено не изпитвам....нова година идва и тя ще мине :) !

radeberger
08-31-2010, 22:53
Кофти ми е, че ваканцията свърши. Сега като си представя цяла година ставане по никое време, напрежение, изпитвания... Но все пак надеждата за грипна ваканция, учителска стачка, обилни снеговалежи си остава. :oops:

Bombshock
08-31-2010, 22:54
Но все пак надеждата за грипна ваканция, учителска стачка, обилни снеговалежи си остава. :oops:

:lol:

UNITED2
08-31-2010, 22:56
Но все пак надеждата за грипна ваканция, учителска стачка, обилни снеговалежи си остава. :oops:

:lol:
+1 :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
08-31-2010, 23:08
Настроението- променливо. Обстановката- зимно-ваканционна.

Тая година нямам представа какво ще правя с математиката, която мразя от дъното на душата си. Нямам идея как ще търпя 1001 различни човеци. Нямам идея как ще ставам сутрин.

WaterLilly
08-31-2010, 23:12
Неосъзнато е, като онзи специален момент на блаженство, когато още не си видял тира, който е на път да те блъсне...

UNITED2
08-31-2010, 23:14
Неосъзнато е, като онзи специален момент на блаженство, когато още не си видял тира, който е на път да те блъсне... И мойто нещо подобно :razz:

BlackEyedPeas
08-31-2010, 23:21
От една страна хич не ми се почва, пак ще започнат изпитите, тря'а адски мно'о да се учи, тестове и такива глупости. Но от друга страна, ще видя отново фр-тата, ще има за к'во да клюкарим ( 8-) ), а и ся няколко момичета се зарибихме по няколко филма и ще има за к'во да говорим. А и ще имаме 3-ма нови даскали, интесесно ми е как ще изглеждат 8-) Дано да са няк'ви по младички, че ми е омръзнало от дъртофелници!

LaChupacabra
08-31-2010, 23:22
Ох и аз ще съм 7ми клас...иде ми да се самоубия :D последна година с приятелите, последна година в любимото старо училище :D И много,много учене :/ нямам търпение на 15 да видя съучениците...ама като се сетя какво следва след тва :shock: :shock: ставане в 6 сутринта...писане на домашни по нощите :-D и сега като ни почнат с входните нива :D

Unendlich
08-31-2010, 23:22
- Как е настроението ли ? - Съвсем нормално. Честно казано не бързам за никъде (в сравнение с миналата година, когато броях дните до започването) Лятото мина страшно бързо и неусетно, но пък беше уникално яко, незабравимо и щуро.
- Очаква ме поредната гимназиална година, която определено от сега личи, че ще бъде отново суперска. Липсва ми класът ми и още хора от другите класове, но още малко и пак сме си заедно. Ученето не ми липсва :D
- Не съм си купувала нищо за училище - нито учебници, нито консумативи, нито книги съм чела, нито нещо съм преговаряла, нито дрехи съм си купувала - както казах: НЕ бързам за никъде. :)
- Весело изкарване на останалите 2 седмици от ваканцията на всички,успех на новите зайци и без притиснения :)

galet0
08-31-2010, 23:25
Хем се радвам,хем се паникьосвам :shock: .Ще съм 7 клас и ако се проваля ще си проваля живота и :shock: Не знам какво ще правя.Поначало съм пълна отличничка,но имам чувството,че нищо не знам.Тази година...Майка ми казва,че ако се трудя повече ще може да не ходя на уроци,но толкова съм несигурна в себе си,че направо се паникьосвам.Трябва да изкарам най-малко 32 бал,а аз никога не съм била добра на писмени работи :shock: :shock: :shock: Сигурно ще получа инфаркт и ще пропусна половината учебна година или ще се разболея сериозно и ще пропусна повечето уроци и ще ми е трудно и ще се наложи да вляза в някой техникум,в който приемат 2-ка джиите :booooomb: :booooomb:

Много добре те разбирам,в същото положение съм....като изключим това че ти си отличничка... :smt022

RedJeans
08-31-2010, 23:29
^Трябва да се осъзная.Това е като миналата година,само,че РЕШАВА ЖИВОТА МИ.Няма разлика :D

UNITED2
08-31-2010, 23:30
- Как е настроението ли ? - Съвсем нормално. Честно казано не бързам за никъде (в сравнение с миналата година, когато броях дните до започването) Лятото мина страшно бързо и неусетно, но пък беше уникално яко, незабравимо и щуро.
- Очаква ме поредната гимназиална година, която определено от сега личи, че ще бъде отново суперска. Липсва ми класът ми и още хора от другите класове, но още малко и пак сме си заедно. Ученето не ми липсва :D
- Не съм си купувала нищо за училище - нито учебници, нито консумативи, нито книги съм чела, нито нещо съм преговаряла, нито дрехи съм си купувала - както казах: НЕ бързам за никъде. :)
- Весело изкарване на останалите 2 седмици от ваканцията на всички,успех на новите зайци и без притиснения :)
Мерси за положението,на мен лично тия две седмици ще са ми пълни с емоции :D :D :D А зайците наистина има за к'во да се притесняват :oops: Чесно зайци,молете се да бъдете добре приети от останалите щото иначе ви очаква нещо подобно на ад :oops:


п.с-Шегувам се бе :razz: Няма страшно всичко ще е наред,винаги се намира някой в класа с който да се сприятелите :) Аз когато бях заек в началото само с едно момче от моя клас се разхождах ама после се сприятелих с другите и сега все едно се познаваме от първи клас :grin: Така че горе главата и не се притеснявайте за оценки и испити,ако учите ще ви е лесно и ще имате добри оценки помнете,че всичкко зависи от вас ;) Не се дръжте като дърва а покажете малко характйееерр... 8)

galet0
08-31-2010, 23:33
^Трябва да се осъзная.Това е като миналата година,само,че РЕШАВА ЖИВОТА МИ.Няма разлика :D

Даа,точно така няма разлика,абсолютно същото си е... :lol:
А колко ще ми липсва класа....не че сме 1ви приятели,ама тва са седем години... :)

RedJeans
08-31-2010, 23:37
^Трябва да се осъзная.Това е като миналата година,само,че РЕШАВА ЖИВОТА МИ.Няма разлика :D

Даа,точно така няма разлика,абсолютно същото си е... :lol:
А колко ще ми липсва класа....не че сме 1ви приятели,ама тва са седем години... :)
Aз пък смених 2 класа.Бях с един прекрасен клас,но после се преместих.Няма човек,който да ми липсва,защото всички са лицемери =)Тези,който ми липсват са от старият клас(почти повечето ги познавам от детската градина)

BlackEyedPeas
08-31-2010, 23:37
Хммм..., тая година бая народ ще сме 7-ми клас, а? 8-) 8-) И мен много ме е бъз, 'щот по БЕЛ и Математика най-добрата ми оценка е 4 ( :oops: ) и направо не знам какво ще правя!

galet0
08-31-2010, 23:42
Ами мен за БЕЛ не ме е страх,преписвам някакси или зубра,ама математиката...първия срок на класната имах 2,едвам вързах 3 за срока...в крайна сметка почнах уроци,завърших с 4 втория срок :lol: и учителката ми остави 4 за годината...

UNITED2
08-31-2010, 23:45
На мене класния по математика не ми пише оценки на контролните защото винаги ще имам двойки,гледа да не ме испитва и накрая просто ми пише 2-3 четворки и ми оставя 3-ка :razz: :razz: :razz: Златен е тоя човек,златен :grin: :grin:

BlackEyedPeas
08-31-2010, 23:46
Най-лошото е, че тука в Стара Загора няма много гимназии за изучаване на Испански език, а аз трябва да го науча, 'щот след някоя друга година ще се местя с нашите в Испания и трябва да знам езика, а така нищо няма да запомня :cry: Мен много ме бива с чуждите езици и мисля да кандидаствам в гимназия за изучаване на чужди езици. На мен ми трябва испански, но тук само в една гимназия се сещам за учене на испански - Руската "Максим Горки", но нещо не ми вдъхва голямо доверие. Всеки щом ме попита "Къде мислиш да кандидастваш?" и аз като кажа "Руската" и онея викат "Въх! Ти си луда, там цял ден си на даскало и след часовете има занималния, която е задължителна!", но това пък е нормално, все пак.. Но да не взема да попадна на такава, където вече трябва да знаеш езика, тогава не знам какво ще правя! 8-) Може би ще уча в друг град. Но исках да Ви попитам (Малко тъп въпрос, но.. 8-) ) - За кандидастване в езикова гимназия, от кои предмети ти измерват бала и колко трябва да е?

galet0
08-31-2010, 23:50
Най-лошото е, че тука в Стара Загора няма много гимназии за изучаване на Испански език, а аз трябва да го науча, 'щот след някоя друга година ще се местя с нашите в Испания и трябва да знам езика, а така нищо няма да запомня :cry: Мен много ме бива с чуждите езици и мисля да кандидаствам в гимназия за изучаване на чужди езици. На мен ми трябва испански, но тук само в една гимназия се сещам за учене на испански - Руската "Максим Горки", но нещо не ми вдъхва голямо доверие. Всеки щом ме попита "Къде мислиш да кандидастваш?" и аз като кажа "Руската" и онея викат "Въх! Ти си луда, там цял ден си на даскало и след часовете има занималния, която е задължителна!", но това пък е нормално, все пак.. Но да не взема да попадна на такава, където вече трябва да знаеш езика, тогава не знам какво ще правя! 8-) Може би ще уча в друг град. Но исках да Ви попитам (Малко тъп въпрос, но.. 8-) ) - За кандидастване в езикова гимназия, от кои предмети ти измерват бала и колко трябва да е?

Ми може би по БЕЛ и Математика...иначе за това как ще го научиш-практика!Имам баба,която замина за Италия-преди това изобщо не знаеше езика.Като се върна след 1 година знаеше италианския перфектно!Така че не се притеснявай за това... :)

BlackEyedPeas
08-31-2010, 23:51
Ами мен за БЕЛ не ме е страх,преписвам някакси или зубра,ама математиката...първия срок на класната имах 2,едвам вързах 3 за срока...в крайна сметка почнах уроци,завърших с 4 втория срок :lol: и учителката ми остави 4 за годината...

Лика прилика сме :-D По БЕЛ ако се стегна малко и понауча уроците, може и да вържа 5, но по математика, там ако не препиша от някой ще имам или 2 или 3. И аз завърших годината с четворка по Математ. Хич не ме бива, предмета по които съм най-добра е Английски, там хич, ама хич не се притеснявам. Даже сестра ми, която е за 9 клас иска да й помагам по Английски. Единственно по този предмет се чувствам "умна", 'щот все някой идва и ме пита к'во значело това, к'во значело онова. Най-гадното е, че тази година ще имаме нов учител по математика и 70% от 100% съм сигурна, че тази година ще сме при него/нея. Дано е секси 8-)

BlackEyedPeas
08-31-2010, 23:54
...

Ми може би по БЕЛ и Математика...иначе за това как ще го научиш-практика!Имам баба,която замина за Италия-преди това изобщо не знаеше езика.Като се върна след 1 година знаеше италианския перфектно!Така че не се притеснявай за това... :)

Мен не ме е страх толкова от езика, но все пак е хубаво да го знам преди да заминем, а и съм решила да науча този език. Пък и майка ми вика, че е най-добре е да влезна в гимназия, в която изучават Испански. Не се водя много по тяхното мнение, но този път съм на същото мнение като нейното. А и в езиковата област съм най-добра.

RedJeans
08-31-2010, 23:58
^Какво те интересува какво ще казат другите.Все пак ти ще живееш далеч от тука =).По-добре го научи,за да нямаш проблеми.Смисъл да не се притесняваш нещо.

Аз по математика едвам изкарах 6 за срока и за годината.Имах равен брой 5 и 6,но явно ме обичат госпожите :D

xKiFlA
08-31-2010, 23:59
трагично е настроениоето
неискам 15ти :o :?
страх ме е от сега и мисла кво може да станее на първия ден.. :? :booooomb:

UNITED2
09-01-2010, 00:00
трагично е настроениоето
неискам 15ти :o :?
страх ме е от сега и мисла кво може да станее на първия ден.. :? :booooomb:
Е,че първия ден не е толко зле де :D :D :D

BlackEyedPeas
09-01-2010, 00:01
Форума всеки момент ще спре..

galet0
09-01-2010, 00:02
Мен пък изобщо не ме е страх кво ще стане първия ден..страх ме е какво ще стане в следващите днии... :( Входни нива

BlackEyedPeas
09-01-2010, 00:04
В началото е яко даскалото, но после, като потмине 1-2 месеца и едвам чакаш юни-юли ..

UNITED2
09-01-2010, 00:05
На мене ми е гадно щото ся като се прибера от Испания всички са ме забравили и като отида на училищния двор трябва да се прегърна и здрависам с поне 60 човека :D :D :D :D Мразя подобни идиотщини.. :D :D

RedJeans
09-01-2010, 00:43
Защо няма тема "Бъдещи седмокласници".Ще споделяме притесненията си тносно решаващата година вместо да спамим в тази тема :D :D

Strength
09-01-2010, 00:55
Защо няма тема "Бъдещи седмокласници".Ще споделяме притесненията си тносно решаващата година вместо да спамим в тази тема :D :D
+ :D
И аз ще съм 7 клас,и аз се чувствам като останалите.... :D

BlackEyedPeas
09-01-2010, 00:59
Защо няма тема "Бъдещи седмокласници".Ще споделяме притесненията си тносно решаващата година вместо да спамим в тази тема :D :D
+ :D
И аз ще съм 7 клас,и аз се чувствам като останалите.... :D

Я наистина някой да вземе да направи една такава тема, че ся аз гледам SPN :) Сложете я в раздел "Училище и приятели" и там ще си пишем от какво се притесняваме, какво ни очаква и тн. (:

galet0
09-01-2010, 01:00
Защо няма тема "Бъдещи седмокласници".Ще споделяме притесненията си тносно решаващата година вместо да спамим в тази тема :D :D
+ :D
И аз ще съм 7 клас,и аз се чувствам като останалите.... :D
И аз съм за...

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:09
Доста кандидати има за тази тема (:

galet0
09-01-2010, 01:12
Доста кандидати има за тази тема (:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=359654

MissNothing
09-01-2010, 05:57
Настроенито е трагично. Това лято мина супер бързо. А ся пак почваме входни, оценки, уроци, изпитвания.. Искам ли лятото. :o

mlakniwe2
09-01-2010, 05:59
Чакам с нетърпения от една страна, щото имам тогава РД, пък от друга тръгвам на даскало :( днес ми е много тъпо, щото времето е мрачно, студено и дъждовно :(

mimssss
09-01-2010, 07:21
тази година ще съм 8ми клас и хем искам да идва 15 хем не искам 8-)

brutaLxxbunny
09-01-2010, 08:48
Амии честно,понеже сега ще съм 8ми клас и ми е интересно .. ще имам нови съученици,ново училище,ще живея в друг град :) Ходи ми се на училище,ама не ми се учи ;д ..

sladkish_14
09-01-2010, 08:50
Хахаха, анкетата ти е трепач, Поздравления ! 8-)
Наистина толкова добри възможности за отговор, че се колебах 5мин :lol: =;
Иначе абе искааааааааааам даскалооо.. Не издържам вече у нас !!
Писна ми това лято и без това мраза тоя сезон :o ..
Искам си сутрешното ставане, я с радост, я с тъга.. Оправянето с кеф за даскало, приятелките, да ви кажа и за учителите ми домъчня..
Остават ми само 2 годинки и като знам, че другата съм 12 клас и ми се реве.. Така ми се иска сега да съм 7клас :(
Учи ми се ощеее.. като никога до сега :shock:

SummerDream
09-01-2010, 08:52
Мазохисти 8-) ..

Иначее, вече искам да си видя класа, липсват ми ежедневните им лиготии..Обаче тая година кофтито е, че идват всички ония гадни предмети, които миналата ги нямаше, следователноо айлякът си отива 8-) ..ще имаме супер много за учене, разказвателни на английски, нови даскали -.-

За учебници още не съм видяла, предполагам, че от даскало ще ни кажат кво е положението с тях, `щото миналата година си ги купувахме от там..

А и, успех на кандидатстващите и не се панирайте излишно, няма смисъл..

SmilezZz
09-01-2010, 08:55
Притеснително...
Тъй като съм в ново даскало,
нови съученици и нови даскали...
От една искам да започнем,от друга - НЕ..
Страх ме е как ли ще се запозная с тях,
дали бързо ще свикна с обстановката..
Нормалните притеснения 8-)

elito0o0o0
09-01-2010, 09:07
Трагедия брат, трагедия. :lol: 8-)

ecstazy
09-01-2010, 09:08
^ спокоо SmilezZz,всичко ще мине О.К. От личен опит ти го казвам 8-)

Сега настъпи адскаата скука, времето е гадно, аз се разболях и не мога да излизам :-x Морето мина, хубавото време същоо... Вече искам на даскало, липсват ми хората, не съм ги виждала цяла ваканция. Развълнувана съм, защото ще имаме супер много нови учители и с нетърпение очаквам да учим Психология и логика 8-) + това много дати се събраха тая зима.. 8-)

LovelyIveto
09-01-2010, 09:10
И аз тази година ще съм 8 клас...от една страна искам 15 да идва по-бързо, от друга-не.Ново даскало, нови съученици, нови учители...отначало ще е малко странно, но се надявам всичко да се подреди :-D

DesireToFire
09-01-2010, 09:11
Притеснително...
Тъй като съм в ново даскало,
нови съученици и нови даскали...
От една искам да започнем,от друга - НЕ..
Страх ме е как ли ще се запозная с тях,
дали бързо ще свикна с обстановката..
Нормалните притеснения 8-)
Къде влезе, ако не е тайна 8-)

SuNsEt
09-01-2010, 09:44
Ми...кофти ми е,защото ще трябва да залягам доста над учебниците пък...си имам гадже иии :oops: Липсват ми глупостите през часа и в междучасието,компанията...в сичко освен самото учене и изпитването.Не ми се почва,защото сега пък съм на село и тука е някъв рай-няма кой да ми казва кво да правя,кога да се прибирам и т.н. докато в София...ше има строй се преброй се. 8-) А и много се притеснявам,защото ще имаме нови предмети и трябва да се опитам да взимам стипендия,да се представя по-добре от миналата година.Въобще нищо не знам как ше става...

bloodyred
09-01-2010, 09:52
25% - с нетърпение чакам 15-ти?! ахахах, браво на вас, бе .. положението е трагично, не искам да идва, не ми се ходи на училище, искам си ляяято, ляятоо, лятооооо ... ама няма и няма .. сега ще съм 8-ми клас, ново училище и така .. ама не ме вълнува кой знае колко 8-)

SuNsEt
09-01-2010, 09:55
Пха...тука май всички дето сте писали сте или 7ми или 8ми клас...На мене ми е кофти,че ше имам нови предмети,а за входните да не говориме...Тая курва по логика(вече етика и право) ще ни даде ебати гадното входно.Още помня кво каза преди 30 юли-ше трябва да правиме нещо като психологичен преразказ на книга от листа,който тя ни даде плюс още някви глупости за 2ра част.Цяло лято треперя от тва,щото миналата година щях да съм за 6 ама ме хвана,че преписвам и ми писа 3 за годината.Ае мани,добре,че минах. 8-) По математика не ми се мисли...почват ми профилираните предмети 5 часа математика,учебника е с дебелината на 3 тухли...и ще имам икономика...Абе ...и като се сетя майка ми през 5 минути "учи учи учи" иии "не учиш,само си губиш времето,няма да излизаш" и разни подобни...btw вече съм 10 клас. 8-)

sm_95
09-01-2010, 10:21
Защо няма отговор смесено? При мен е точно такова.
От една страна са учители, домашни, рано ставане, учене, но от друга е времето с приятели, забавни часове в които си приказваме постоянно...
Страх ме е от промените които предстоят тази година. Ще съм девети клас и тъй като бях подготве сега ми влизат всички други предмети - химия, биология ала бала... И дори някои ще са на френски... И промени в отношенията на важни за мен хора... Ох объркано ми е...

Foreverbg
09-01-2010, 10:28
Пха...тука май всички дето сте писали сте или 7ми или 8ми клас...На мене ми е кофти,че ше имам нови предмети,а за входните да не говориме...Тая к***а по логика(вече етика и право) ще ни даде ебати гадното входно.Още помня кво каза преди 30 юли-ше трябва да правиме нещо като психологичен преразказ на книга от листа,който тя ни даде плюс още някви глупости за 2ра част.Цяло лято треперя от тва,щото миналата година щях да съм за 6 ама ме хвана,че преписвам и ми писа 3 за годината.Ае мани,добре,че минах. 8-) По математика не ми се мисли...почват ми профилираните предмети 5 часа математика,учебника е с дебелината на 3 тухли...и ще имам икономика...Абе ...и като се сетя майка ми през 5 минути "учи учи учи" иии "не учиш,само си губиш времето,няма да излизаш" и разни подобни...btw вече съм 10 клас. 8-)
Хахаха яко ви е прецакала тая по логика. Аз миналата година преписвах на контролните и имах 6тици, обаче веднъж ме изпита и ме пита ще говориш ли или да ти пиша 4 8-) и затва имах 5 за годината. Ама тая годита етика и право ще бъде същото като психологията. Даже и учебник няма да си купувам :D

SuNsEt
09-01-2010, 10:40
Е как ше е същото ти па?? :? Ела да те запозная с един от церберите да видиме дали нема да си купиш учебник 8-)

bloodysunrise
09-01-2010, 10:57
Хем се радвам,хем се паникьосвам :shock: .Ще съм 7 клас и ако се проваля ще си проваля живота и :shock: Не знам какво ще правя.Поначало съм пълна отличничка,но имам чувството,че нищо не знам.Тази година...Майка ми казва,че ако се трудя повече ще може да не ходя на уроци,но толкова съм несигурна в себе си,че направо се паникьосвам.Трябва да изкарам най-малко 32 бал,а аз никога не съм била добра на писмени работи :shock: :shock: :shock: Сигурно ще получа инфаркт и ще пропусна половината учебна година или ще се разболея сериозно и ще пропусна повечето уроци и ще ми е трудно и ще се наложи да вляза в някой техникум,в който приемат 2-ка джиите :booooomb: :booooomb:

Хаха, по-леко с паниките. Ти си досущ като един мой приятел, той беше някаква нечовешка паника, сякаш живота му зависеше от това, ходеше на уроци по математика и бг. Аз я карах по-мързеливата и само по математика почнах да ходя към зимата и това беше... даже изкарах повече от него : )
Та, карай я по-спокойно, не е болка за умиране, ще се справиш :)

Katie
09-01-2010, 10:58
С нетърпение чакам 15-ти.Липсват ми учителите,съучениците,заба вните часове,в които винаги става нещо интересно.До такава степен не мога да дочакам 15,че всяка вечер сънувам че съм на училище :lol: Цяло лято ми беше скучно,а сега поне денят ми ще е запълнен(няма значение че пак ще уча като откачалка до 24:00 8-) :( ).А и непрекъснато ще бъда с приятелите си,какво по-хубаво от това :P

slynchoo
09-01-2010, 11:01
Не ми се ходи още на училище..много бързо мина тая ваканция. :?

rauwkost
09-01-2010, 11:26
Настроението- променливо. Обстановката- зимно-ваканционна.

Тая година нямам представа какво ще правя с математиката, която мразя от дъното на душата си. Нямам идея как ще търпя 1001 различни човеци. Нямам идея как ще ставам сутрин.
SAME HERE!!

Djuff
09-01-2010, 11:27
И го чакам с нетърпение и въобще не искам да идва :D .Тази година ще съм 7 клас т.е. тази година ми определя бъдещето и трябва да уча здраво а както ме мързиии пък съм свикнала все между капките да минавам, ама таз година фасони няма.Пък и житейските проблеми ( :D ) ми пречат да се концентрирам...Уууу мани НЕ ИСКАМ училище, но пък от една страна ми се ходи..малко.. :oops:

kyka1
09-01-2010, 11:32
Аз много се притеснявам и не знам кво ще става защото съм в ново даскало.А пък с нова даскало нови хора.учители и тем подобни.А знаем че първото впечатленмие е най - важно.Иии така.Иначе чакам 15 защото искам да видя новия клас,но пък не искам защото незнам какъф клас ще се падне :D :D :D Айде със здраве :-D

ParadOx
09-01-2010, 11:36
Тая година нямам представа какво ще правя с математиката, която мразя от дъното на душата си. Нямам идея как ще търпя 1001 различни човеци. Нямам идея как ще ставам сутрин.

+1 :?

danibebi
09-01-2010, 11:54
Охх чакам 15-ти с нетърпение :D за пръв път в живота си :grin: :lol: Все пак съм в ново училище ии т.н. проблема е,че хич не ми се учи,ама Ш СЪ ОПРАЙМЕ.. :lol: :lol: :lol:

shakira96
09-01-2010, 11:59
Тая година нямам представа какво ще правя с математиката, която мразя от дъното на душата си. Нямам идея как ще търпя 1001 различни човеци. Нямам идея как ще ставам сутрин.

+1 :?
+2 Най-омразният ми предмет. Нищо не резбирам от него, въпреки че се старая. :?
Иначе се чувствам нормално. Сега не съм притеснена, но на 15-ти със сигурност ще съм. Ново училище, приятели, учители... Не ми се учи, но ще трябва.

misbehaving
09-01-2010, 12:33
По-спокойно бе дечица, мн на сериозно го взимате тоя 7ми клас "бъдещето им се решавало от това" аз к'во да кажа като ще съм 12ти клас и още не съм си избрала к'во ще уча,а от т'ва наистина зависи бъдещето ми.

SHEsaREBELxxx
09-01-2010, 13:44
При мен настроението е мъчно - като си помисля, че пак ще трябва да се вдигам в шест часа, да пиша домашни и да не мога да изляза, че ще трябва много яко да се учи понеже ще кандидаствам за осми клас ии направоо :smt076
Но от друга страна, като се сетя, че ще се видя с приятелите ми, пак ще е супер забавно и ще се хилим като луди ии всяк`ви такива не ми става толкова зле, че пак ще почвам поредната година в мизерното даскало. :x 8-) 8-)

spopi
09-01-2010, 13:59
Не ми се ходи не съм много радостна почва се учене . :? :x

bloodysunrise
09-01-2010, 14:08
Слава богу, при мен няма униформи 8)

boryto
09-01-2010, 14:46
Настроението е нормално.. не се чувствам никак различно ;дд Просто ще ставам по-рано и ще бъда малко заета с учене :D Иначе всичко друго не се променя, пак мога да излизам с фр, кафета а у ;дд Не ми пречи ;дд А и класа ми е страхотен, сега ще бъда 9 клас и с по-голямата част от класа се разбирам чудесно.. ;дд И + това на училище не чак толкова тъпо, даже е забавно, стига да имаш подходяща компания ;)

Greennight
09-01-2010, 15:17
Обстановката е трагична,за новите съученици и учители се притеснявам най-малко,ставането 6:20 декември месец и входните ме притесняват повече....

xKiFlA
09-01-2010, 16:35
:-#

mim4enceto00
09-01-2010, 16:41
Нямам търпение! Цяло лято не съм си виждала с най-добрата ми приятелка :( ... Пък и няма за к`во да се панирам, няма да съм в 7-ми клас :P . Освен това мама обеща да ми поднови гардероба :lol: (надявам се, че няма да почне пак със "Е, нямаш нужда сега, ти си имаш дрешки..." или "Виж колко много дрехи имаш! Какво искаш повече?!" :x . Много дрехи съм имала. Грънци! :x ). Пък и много обичам да ходя по магазините и сега ще имам оправдание да изляза по главната и да обходя всички книжарници, магазините за дрешки, Бижу шоп, Евроледн 8-) ...
Малко само ми е прецакано, че на 16-ти ще ходя в Турция, пък на мене не ми се ходи там... Нашите са се вманиячили по тая Турция. Аз един път съм ходила и ми писна, пък те за 3-ти път вече ще ходят. Аз искам да се видя с приятелките ми... Не знам. Странно ми е. Обикновено много ми се пътува. Няма значение къде. Обожавам да пътувам... Но както и да е. Искам, не искам, няма измъкване. :(

ckandallnaa
09-01-2010, 16:42
Настроенито е добре...искам вече да почва даскалото,че ми писва вкъщи... :o Ама разбира се ходи ми се заради междучасията,мохабета а-у.. :lol: Ае с здраве бай... 8-)

YouAteMyHeart
09-01-2010, 18:05
Настроението е повече от трагично. :?

kombarka
09-01-2010, 18:26
Не подскачам от вълнение, но все пак ми домъчня за някои... неща. :-D

passionlady
09-01-2010, 18:29
Хем се радвам,хем се паникьосвам :shock: .Ще съм 7 клас и ако се проваля ще си проваля живота и :shock: Не знам какво ще правя.Поначало съм пълна отличничка,но имам чувството,че нищо не знам.Тази година...Майка ми казва,че ако се трудя повече ще може да не ходя на уроци,но толкова съм несигурна в себе си,че направо се паникьосвам.Трябва да изкарам най-малко 32 бал,а аз никога не съм била добра на писмени работи :shock: :shock: :shock: Сигурно ще получа инфаркт и ще пропусна половината учебна година или ще се разболея сериозно и ще пропусна повечето уроци и ще ми е трудно и ще се наложи да вляза в някой техникум,в който приемат 2-ка джиите :booooomb: :booooomb:

Не се притеснявай. Спокойно! Аз втория срок бях страшно зле по математика ама ми остайха 6 за годината (била съм се трудила много :-D ) и на испита имах 4,700. А и с бал 31.786 влязох където искам а съм във Варна. Ако си в някой по-малък град изобщо не се притеснявай. Но все пак ако видиш, че нещата не вървят може да тръгнеш на урощи, ама можеш да се подготвяш и сама във вас . :)

passionlady
09-01-2010, 18:33
Притесняваме ставането рано и дали ще се впиша в новото даскало :?

bebe7o
09-01-2010, 18:35
Хем искаам, хем неее.. Ама положението определено е трагично. Сега ще трябва да преговаряяям, после ще са входнитеее.. И пак ще има едно яко гъзенееееееееееее..... :? :? :?

cxanitka
09-01-2010, 19:07
Въйй :D Ужас 8 клас :booooomb: Яко учене ши пада :? :shock: Касмет на си4ки :-o

8-[ :smt015 Карай поне ще е забавно :razz: В някой случаи :?

BubbleGirll
09-01-2010, 19:30
Но все пак надеждата за грипна ваканция, учителска стачка, обилни снеговалежи си остава. :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :grin: +1

някво смесено ми е настроението хем ми се ходи хем не само се моля класът да е някав поне горе доло свестен че иначее ..... :? :? :? :?

polinkata
09-01-2010, 19:49
от една страна ми се ходи заради хубавите моменти коите ще има но от друга ... като си помисля само какво ще уча тая година 15ти ми се струва плашещо близо :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :D :shock:

teenems
09-01-2010, 19:54
не ми пречи да ходя на училище .. пречи ми че ще започне да се стъмнява в 5ч. и температурите ще спаднат :-x :-x

grettkaa
09-01-2010, 19:54
Ох ,не знам за вас ,но на мен вече ми липсва 15 юни.Потресаващо зле се чувствам когато някой спомене 15-ти септември.Имам чувството ,че тгава всичко свършва и няма да си спинкам ,да реласкирам както преди.Това ,което ще ми липсва е дните прекарани със моите приятели и компанията ми ,защото именно те направиха това лято хубаво.И все пак се чувствам гадно при споменаването на 15-те септември. :D

xKiFlA
09-01-2010, 20:02
не ми пречи да ходя на училище .. пречи ми че ще започне да се стъмнява в 5ч. и температурите ще спаднат :-x :-x
що
тва пък е най хубавото. обичам зимата и тъмното :D :grin:


училището не харесвам

PlOk
09-01-2010, 20:08
Настроението е горе - долее 8-) Айде аз ще съм поредната която ще кажее "Ходи ми се, интересно ми е да се запозная съучениците ми ала бала, ама не ми се учи" :D Така си ее. Може би една идея се притеснявам как ще мине 15 септември ама в крайна сметка т'ва не е някой американски филм, в който аутсайдери се събират с ''известните'' и хей така всички са приятели. :D Всичко ще е ОК. Колкото до ваканцията.. към края ми стана скучно. :-)

UNITED2
09-01-2010, 20:44
Ехх т'ва училище намаля ни живота с 5-10 години ... :razz:

cappuccin0
09-01-2010, 20:48
Ехх т'ва училище намаля ни живота с 5-10 години ... :razz:

Определено си прав/а ! 8-)

king95
09-01-2010, 20:52
Ехх т'ва училище намаля ни живота с 5-10 години ... :razz:

Определено си прав/а ! 8-)
Наистина 8-)

PlOk
09-01-2010, 20:58
SCHOOL - Six Crappy hours of our lives :D

UNITED2
09-01-2010, 21:11
Ехх т'ва училище намаля ни живота с 5-10 години ... :razz:

Определено си прав/а ! 8-)
ПРАВ СЪМ :-x :D

cappuccin0
09-01-2010, 22:15
Ехх т'ва училище намаля ни живота с 5-10 години ... :razz:

Определено си прав/а ! 8-)
ПРАВ СЪМ :-x :D

добре :D

Nappii
09-01-2010, 22:26
Хем трагично, хем не .. Най-тъпо ми е заради тъпите входни, та аз непомня нищо от миналата година, а съм си обещала (както всяка друга), че тази ще уча 8) .. Ще видим.

UNITED2
09-01-2010, 22:35
Аз всяка година си обещавам и все си казвам,че от следващата седмица почвам здраво,и то си минава една по една и идва края на годината и последната седмица наистина уча съвестно :D :D :D

hotxxmess
09-01-2010, 22:47
15-тиииии :smt003

remix1912
09-01-2010, 22:53
2-3 дни преди 15-ти става лошо
Инък не ми пука много
12 клас ще съм.По-зле от това няма на къде.Квото не съм направил до сега последната година хептен няма да го направя.

mArMaLaDkA
09-01-2010, 23:13
Ох ,не знам за вас ,но на мен вече ми липсва 15 юни.

Благословени сте Избраните, които завършвате тогава. 8-)

он: цяло лято бездействах, пък когато бездействам се чувствам непотребна и се депресирВам. Ходи ми се на училище, защото ще ми се уплътнява деня, по-лесно ще се намерят кандидати за едно кафе преди/по време/след училище и няма да се тровя с глупости, защото ще съм заета да се тровя с учене. 8-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
09-01-2010, 23:15
Не стига,че 15ти наближава,ами и не мога да се насладя на последните "летни дни",защото е убийствен студ! Не е добре като цяло...

Искам на 15ти да отида, да уча 2 седмици и после пак ваканция...

Foreverbg
09-01-2010, 23:57
Радвам се, че почва даскалото. Няма да имам време да скучая. Пък и не съм се виждал с най-добрите си приятели цяло лято. Иначе съм далече от мисълта, че тази година ще седна да уча здраво. Пак ще гледам да хвана над 5.00 :D

SladkaZagadka
09-02-2010, 09:41
На 15ти отиваме на училище и няколко дни след това има "ваканцийка" - мисля че бяха 19 , 20 ,21 ,22 + 18 [ че е събота] = 5 дни

tman
09-02-2010, 09:56
На 15ти отиваме на училище и няколко дни след това има "ваканцийка" - мисля че бяха 19 , 20 ,21 ,22 + 18 [ че е събота] = 5 дни как така :shock: :grin: а по темата не знам кви ще са ми повечето съученици така че съм малко нервен

Patrone
09-02-2010, 10:02
и аз не изкам да идва даскалото,като се замисля четрябва да ставам в 6:30 всяка сутрин,да чакам автобуса и т.н. :?

danibebi
09-02-2010, 10:39
Аз направо като се сетя колко ще трябва да уча ми се.. доревеее :lol: :lol: не съм свикнала да уча,в старото дск ни галеха с перце 8-) ама сяя, няма начин. :?

p0lina
09-02-2010, 11:07
Ами като се сетя, че трябва пак да се става рано..и да се учи яко ( все пак, ако искаш висока оценка не може да я получиш просто ей-така като си стоиш по цял ден пред тв-то или където и да е.. ) не ми се приплаква, а направо ми се умира.. :-o :smt022 :-k

mishanavolley
09-02-2010, 11:10
ако тая по математика се пенсионира с удоволствие ще ходя на даскало хдд

LoveRetroMusic
09-02-2010, 11:23
Не искам да идва, много ще ми липсва лятото <3
Сега в началото ще е най-зле, преговори, входни нива,
не ми се мисли изобщо, а и новия ми клас е супер зле,
ако бях със стария с нетърпение щях да чакам 15 8-)

UNITED2
09-02-2010, 11:24
Относмо ваканцията някой ще каже ли подробности ? :D :grin:

ginny
09-02-2010, 11:42
http://vbox7.com/play:64e3abe8 => нещо подобно


Не ми е проблема ученето, а ставането раноооооооо :-# така хубаво си спинкам сега

FuckedUp
09-02-2010, 12:32
Не ме вълнува много, много. Фифти/фифти..

DieselBlood
09-02-2010, 12:34
Ако тъпата пача по руски се махне,с радост още в 6:30 ще съм там.А иначе настроението е трагично.

YourFavouriteDrug
09-02-2010, 12:54
искам си лятотооооооооооооооооо! :cry: :cry: :cry: :smt022

anna93
09-02-2010, 13:10
Донякъде ми се ходи, защото ми липсват някои хора, но като се сетя, че 10 месеца пак ще ни мъчат с учене и т.н. направо ми се реве. :x :-x :-# :cry:

UNITED2
09-02-2010, 14:18
Егати :shock:
Всичко живо се депресира от т'ва даскало :D :D :D

SmileyFace
09-02-2010, 14:22
'все ми е тая,не ме вълнува' :D
леле шокирах се от някои мнения :D
на мене лично грам не ми пука 8-)

fire_magic
09-02-2010, 14:40
2-3 дни преди 15-ти става лошо

BebYlzZz
09-02-2010, 15:13
аз досега бях голяма мераклийка да идва 15-ти и да си видя новия клас, обаче тия дни малко започнах да се притеснявам :oops:

chemist9009
09-02-2010, 15:16
настроението пред 15-ти е супер....само дето завърших тая година :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)

meriLinka
09-02-2010, 15:26
и аз не знам, от една страна ми се ходи на дск, от друга пък не...

DeinStern
09-02-2010, 16:44
Мен взе да ми липсва даскалото макар че знам, че на 2рата седмица ще ви се иска да е лято, или Коледа евентуално. 8-)

qsiii
09-02-2010, 18:11
Настроението- променливо. Обстановката- зимно-ваканционна.

Тая година нямам представа какво ще правя с математиката, която мразя от дъното на душата си. Нямам идея как ще търпя 1001 различни човеци. Нямам идея как ще ставам сутрин.

+1 :smt089

K_O_L_E_V
09-02-2010, 18:26
"все ми е тая,не ме вълнува"


Какво като идва 15 ? Да не идва папата......

eminemfenka
09-02-2010, 18:29
Искам да дойде,заради новото даскало у ученици .. ама като се замисля как ще ставам раноо , определено ми става лошо! Сега гледам да не му мисля последните дни и да си го ударя на раздаване :grin:

xrusinka
09-02-2010, 20:00
Зле е настроението ми, хич не искам да идва, предпочитам да идваше ако бях в старото д - с ама шанс нема как ;д растем ;дд .. Не искам да идва и тва е да се разкара :D

MissitY
09-02-2010, 20:18
Ми как... в началото е приключение със всичкото пазаруване на тетрадки,химикалки,учебниц и и малки незначителни простотии... И после идва времето да отвориш учебниците - тогава настроението се изпарява. :D Остава ми надеждата, че ще ми е интересно с новите предмети :)

Tempest
09-02-2010, 21:20
обстановката е ич-непукична.. мноо ми дреме, че даскалото идело.. ми да иде бе, голяма раота :?

vilito2589
09-02-2010, 22:19
Кълбо от нерви съм!!! :booooomb: :booooomb: Имам чувството че ще откача :D Не искам да почва не искам да ги виждам искаммм само лятото да продължава ... Ама нИ можИ :x :x

ExoticPeace
09-02-2010, 22:25
Настроението- променливо. Обстановката- зимно-ваканционна.

Тая година нямам представа какво ще правя с математиката, която мразя от дъното на душата си. Нямам идея как ще търпя 1001 различни човеци. Нямам идея как ще ставам сутрин.

+1 :smt089

+1 :lol:

nefchi_bs
09-02-2010, 22:38
Неосъзнато е, като онзи специален момент на блаженство, когато още не си видял тира, който е на път да те блъсне...

Не знам дали някои може да го каже по-добре...Не искам да започвам даскало...Това лято ми беше супер не искам да свършва..

Barbie47
09-03-2010, 07:54
Ами.. всъщност нямам търпение да дойде 15! :grin: Ново даскало.. нови учители, а и аз 1-во ще съм 2-ра смяна и няма да се налага да ставам много рано. :-)

Jam
09-03-2010, 08:17
И на мен много много не ми се започва като се сетя, че пак трябва да се тътря събота и неделя по влакове(уча в друг град). Пък и това, че ще съм 9 клас :? ... Някой може ли да ме светне дали ще правим веднага входни по химия, биология и другите разказвателни, щом не сме ги учили в 8 клас (за езиковите гимназии става въпрос), че цяло лято не знам защо ме тормози този въпрос :oops:

Aysell
09-03-2010, 09:02
Нищо особено не изпитвам....нова година идва и тя ще мине :) !

+ 1

DeleteThisAccount
09-03-2010, 09:46
Хич не ми се почва даскало, така добре си ми беше лятото.. #-o

Teenprblem
09-03-2010, 13:39
Хем се радвам,хем не .... ученееееееееееее :shock:
8 клас .. ще бъда :shock: :shock: :shock:

Foreverbg
09-03-2010, 14:43
Аз пак тва учене от 2 години съм го забравил :D Доколкото помня 9ти клас някои учители решиха да не правим входни, а имаше такива като тази по химия дето ни написа 2ките на входното 8-) Единственото, което ме тревожи тая година е как ще изклася по химия 8-)

anonimchetou
09-03-2010, 14:48
Честно казано ми се започва даскало, защото това ми е последна година и ще бъде много яко и в същото време и доста гадно.. Абе незнам : )

gabi_94
09-03-2010, 17:31
Нямам притеснения относно даскалото, нека си почва. И без това не уча кой знае колко, каквото разбера в часовете - това. Очаквам 10ти да протече като 8ми и 9ти - тоест с отличен успех без кой знае какви усилия.

mrKiss
09-03-2010, 17:34
Все ми е едно. Всяка година едно и също.. празник => по стаите за малко приказка и ни пускат.. ;)

KumchoValcho
09-03-2010, 17:39
Ключа към ВСИЧКО е спокойствие + увереност.
Притежавате ли това, всичко е ток и жица

Иначе не се притеснявам, очаквам го с положителни чувства. :)

Puh
09-03-2010, 18:11
Хем трагично, хем весело. Искам най - после да започваме и да мина и 7-ми клас. Просто в нашето даскало всички са един такива тъпаци. Не, не прекалявам. Вярно е на 100%. Искам да се махна от това си даскало, а трагично, защото имам чувството, че ще се издъня яката.

ElinoOor
09-03-2010, 18:55
Мне подскачам от радост,че започваме..
Всички около мен говорят за даскало,майка ми днес ме зарита да ми купувала тетрадки.. а аз не ща и да чувам.
Мързи ме. Не ми се става в 5:30. Не ми се седи 6 часа в шумна и задушна стая. Не искам и да се виждам с госпожата по руски -.-

Абе,ако може изобщо да не ми се споменава за 15-ти,перфектно ще е.

greyli
09-03-2010, 19:34
Определено трагично :D В началото на ваканцията времето ми минаваше тооолкова бавно и тъпо,но сега вече съм няква истерия пълна.Като никой не ми говори си е ок,но като някой почне - Сега си в ново училище,ще ти е трудно,много трябва да учиш особено английски.Е мерси не знаех , че и вие ще ми го натяквата допълнително :D

xKiFlA
09-03-2010, 19:43
:cry: :cry:

Di
09-03-2010, 21:42
не ми дреме,само дето ще стане доста зле

RedDevilka
09-03-2010, 21:48
Почва ми се , защото се събирам с класа , кафета това онова и сме пак заедно.. лятото друга компания и ми липсват, единствено заради това .. иначе изоообщо не ми се почва и не ми се учи.. ;//

spexx
09-03-2010, 23:11
депресиращо е.. че пак идват студените дни.. в които ще спим сладко в леглата си.. на топличко и тогава ще чуем онази ужасно досадна аларма.. и след като я изключим.. отчаянo ще си затворим очите за \"5 мин още..\" но ще трябва да станем .. защото трябва да видя сбръчкана физиономия на даскалката.. поне слушалките с музиката са ми спасението : ))))




:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D

UNITED2
09-04-2010, 08:17
11 дни :shock: :D :D :D

Foreverbg
09-04-2010, 09:57
депресиращо е.. че пак идват студените дни.. в които ще спим сладко в леглата си.. на топличко и тогава ще чуем онази ужасно досадна аларма.. и след като я изключим.. отчаянo ще си затворим очите за \"5 мин още..\" но ще трябва да станем .. защото трябва да видя сбръчкана физиономия на даскалката.. поне слушалките с музиката са ми спасението : ))))




:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D
И аз така правя като ми е скучно :D Бам слушалките в ушите и ме нема вече :lol:

tedkouu
09-04-2010, 10:17
Въйй :D Ужас 8 клас :booooomb: Яко учене ши пада :? :shock: Касмет на си4ки :-o

8-[ :smt015 Карай поне ще е забавно :razz: В някой случаи :?

Хах, и аз така си виках, но кво стана - 8ми клас мина и замина, сега ще съм 9ти.. Настроението - хем искам, хем не - просто там ми се уплътнява времето, пък и тая година си казах, че ще взема стипендия 8-) :lol: .. Дъртата коза по математика трябва да се скрие и ще ходя всеки ден на даскало с голям кеф 8) Иначе 8ми клас ми беше лесен (може би щот не се изместих след 7ми, не знам дали беше грешка, ама съм си в добро даскало и те така), за 9ти не съм сигурен.. Имаме доста новички (и то все момичета 8) (в класа сме 8 момчета и 21 момичета 8))) и искам да се видя с другите (жалкото е, че сега се разделихме с доста приятели :-x заради тъпия бал) Какво друго - то времето лети - сякаш вчера беше 15.06, сега е 4 септември.. 10 дена, на 11 сме под ножа вече.. Ставането поне първия срок няма да ми е проблем, 'щот съм втора смяна. Интересно ми е по психология коя изкукурогала дъртофелница ще ни преподава, ноо.. Да става квот ще, аз ще се забавлявам на макс тая година - някак си свикнах с ученето толкова много, че даже цяла ваканция не можах да се отпусна като хората, все си мислех, че "ето, утре съм на даскало, нищо, че днес е 5,07 примерно).. Ноо кво да се прави.. Ще уча, кафенца мафенца и тн. Както си му е реда ;д

electraa
09-04-2010, 11:30
Нещо средно.. :D :D :D 8-)

Seductress
09-04-2010, 13:25
Още малко и ще се депресирам. :D Най- умния ученик от класа ми и въобще от випуска напуска училището. Новата ми класна е още по-гадна от предишната. Миналата година ни преподаваше по Психология и Логика (и ни остави ниски оценки :o ), а тази година ще я виждаме само в час на класа. КЕФ. :x
По-бързо да дойде втория срок, за да сме първа смяна с 12-ти клас, ще се чупим от часовете, за да гледаме волейболните мачове, даже ще ни извинят отсъствията, понеже шефа е печен. :D Мачкай, ЕГ, мачкай!

Tiin
09-04-2010, 13:40
депресиращо е.. че пак идват студените дни.. в които ще спим сладко в леглата си.. на топличко и тогава ще чуем онази ужасно досадна аларма.. и след като я изключим.. отчаянo ще си затворим очите за \"5 мин още..\" но ще трябва да станем .. защото трябва да видя сбръчкана физиономия на даскалката.. поне слушалките с музиката са ми спасението : ))))




:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D
1+ Прав/а сии!

titinkaa
09-04-2010, 16:22
Не ми се почва,нз що ама нямам желание.

experiment_m
09-04-2010, 16:40
Настроението пак е кофти. Пак идва 15-ти, всички пак тръгват на училище, а за мен ще е поредния ден ,в който ще отида на работа. :-D
Приятно изкарване на първия учебен ден и успешно изкарване на новата учебна година.

electraa
09-04-2010, 19:03
Някво странно.. Хем ми се ходи на даскало, хем не ми се ходи.. втф 8-) :D

kokosety
09-04-2010, 19:09
Интересен ми е новият клас!

breed4o
09-04-2010, 21:32
Сега нов клас .... ново даскало.... и докато свикна незнам кво ще правя... Ако има някои случайно в тази тема от ПГЕЕ гр Пловдив . И да е 9-ти А-клас (Специалност Ел обзавеждане на произвотството) да пише на ЛС :)

king95
09-04-2010, 21:37
Пак трябва всеки ден да гледам физиономиите на даскалите. И това ставане рано сутрин. :( Сега свикнах да седя по цяла нощ буден и да спа през деня. Не знам как ще се оправям с гадната аларма, като почнем. :(

Foreverbg
09-04-2010, 23:00
Пак трябва всеки ден да гледам физиономиите на даскалите. И това ставане рано сутрин. :( Сега свикнах да седя по цяла нощ буден и да спа през деня. Не знам как ще се оправям с гадната аларма, като почнем. :(
И аз съм така, но почвам втора смяна 8-)

IAmJustAKid
09-04-2010, 23:06
Лошо ми става само като си помисля за даскалото!
Тая година съм в нов затвор , обаче изобщо не ми се почва.

awesomesheepy
09-05-2010, 09:01
ох..сложно ще е е..

никво настроение нЕмам 8-)

не ми се почва..
но вече ми и писна от лятото.. бла.


8-)

Hayashi
09-05-2010, 12:39
Първите две-три седмици ми е радостно, че има малко разнообразие, но после се скапва. Иначе в момента си го чакам с нетърпение. Тази година 10 клас - става все по-лесно и по-лесно. :-D

IAmJustAKid
09-05-2010, 12:48
Трагична ..

December
09-05-2010, 13:13
:cry: :cry:мда това е най-точното с което мога да се изразя ://
Не искам да ми се говори за 15-ти не искам да мисля за него,но...няма как ;//
Иначе ще ми е интересно да уча,после да ходя на олимпиади и т.н.,ама другата част със самата обстановка в училището с хората там...абе ужс :cry:

kuklichka_bg
09-05-2010, 14:50
все ми е тая

polch3ty
09-05-2010, 15:22
чувствам се.. странно ? ;// са' ще съм 8ми клас и ми е някакво хемм интересно хем.. незнам :D останаха 10 дни блаа.. :shock:

OtkrovennoBezrazlichna
09-05-2010, 15:58
проблем ми е само ставането в 7 и 30 другото ми е се тая :booooomb: :booooomb: :booooomb:

dydka
09-05-2010, 16:05
на 13 започвам 1-ва год в университета в шумен и ми е... доста зле хахаха и като видях как повечето са от селата някакви и с момичета не излизам... просто нз ...снощи бях на гости в един приятел и до 4 и 30 сутирнта му приказвах как ще си приказвам и какво с момичета :( трагедияяяяя

vampire_girl_9
09-05-2010, 16:05
ужас..хем искам да видя някои хора,хем ми си реве,че лятото си отива..абе ужас ;xx

Nqkuf
09-05-2010, 16:28
проблем ми е само ставането в 7 и 30 другото ми е се тая :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Някой хора ставаме в 5:30, така че си си добре ти... 8-) :-o

cappuccin0
09-05-2010, 16:37
проблем ми е само ставането в 7 и 30 другото ми е се тая :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Някой хора ставаме в 5:30, така че си си добре ти... 8-) :-o

Ами да, аз трябва да ставам в 6:00 - 6:30 :o

fenaNiki
09-05-2010, 16:38
Ново даскало, нови хора, нова обстановка, ставане рано сутрин, пътуване около 40 минути с автобус до НДК, след това ходене 5-10 минути... Надявам се да се падна в един клас с печени хора.

stella666
09-05-2010, 17:19
тази година ще съм 8ми клас и хем искам да идва 15 хем не искам 8-)


+1 :)

haxh
09-05-2010, 18:16
Ново даскало, нови хора, нова обстановка, ставане рано сутрин, пътуване около 40 минути с автобус до НДК, след това ходене 5-10 минути... Надявам се да се падна в един клас с печени хора.
дано да са ПЕЧЕНИ :D

OtkrovennoBezrazlichna
09-05-2010, 19:43
проблем ми е само ставането в 7 и 30 другото ми е се тая :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Някой хора ставаме в 5:30, така че си си добре ти... 8-) :-o

Ами да, аз трябва да ставам в 6:00 - 6:30 :o

много зле раотата добре, че съм в даскало, в коет ми е позволено да закъснявам с 5 - 10 минути и не траа ставам толкоз рано кат вас :Д:дД: :shock: :booooomb: :booooomb:

ralica55
09-05-2010, 19:56
Кофти ми е, че ваканцията свърши. Сега като си представя цяла година ставане по никое време, напрежение, изпитвания... Но все пак надеждата за грипна ваканция, учителска стачка, обилни снеговалежи си остава. :oops: +1

xKiFlA
09-05-2010, 20:05
трагично е. почнах да се депресирам и ме е страх всеки ден повече и нз как щее ме приемат и никой няма да познавм :cry: ](*,) :cry: :(

cappuccin0
09-05-2010, 22:36
трагично е. почнах да се депресирам и ме е страх всеки ден повече и нз как щее ме приемат и никой няма да познавм :cry: ](*,) :cry: :(
Е, ще се запознаеш с хората, няма страшно 8-) Аз познавам само едно момиче от моя клас.

sladka__droga
09-06-2010, 07:29
Чакам го с нетърпение (: .! Просто ,, ако всичко стане както си го представям ще ми е една от най - хубавите години .

justhatethelove
09-06-2010, 10:45
Обстановката е по-зле и от ТРАГИЧНА!!! :-# И аз ще съм 7-ми клас и направо откачам при мисълта, че мога да се проваля и да си остана в същото даскало :cry: ... а искам да влезна в 91 НЕГ, която в момента е с най-висок бал... как ще я изкарам тая година не знам, ама имам предчувствието, че просто от къщи НЯМА да излезна :smt089 :? ... е поне лятото ми мина яко... 8-) Накратко : в момента виждам даскалото като един затвор, като мъчение и истезание за дребните мозъци, като фабрика за зубъри-роботи, чиито души са насилствено изтръгнати... ;;d май доста се филмирах... :lol: така или иначе, братле, спасение НЯМА!!! :booooomb: :shock:

student456
09-06-2010, 14:02
Хора,не се паникьосвайте толкова.Аз като бях 7-ми клас си казвах,че нищо не знам,ама на края ме приеха там,където искам( в езикова).Нищо страшно няма в 15-ти.Като се събуждаш всеки ден с усмивка и учиш малко повече всичко ще се уреди.Вервайте ми. :)

Nappii
09-06-2010, 14:51
Хора,не се паникьосвайте толкова.Аз като бях 7-ми клас си казвах,че нищо не знам,ама на края ме приеха там,където искам( в езикова).Нищо страшно няма в 15-ти.Като се събуждаш всеки ден с усмивка и учиш малко повече всичко ще се уреди.Вервайте ми. :)

+1

xoxi
09-06-2010, 15:05
Не се вълнувам от училището. Гадно ми е обаче, че свободното ми време ще бъде до такава степен прерязано, че няма да мога да правя нещата, които искам. Лятото мина много бързо, дори неусетно.. аз още не мога да проумея кога толкова бързо отлетя.

lozanovaa
09-06-2010, 16:06
в момента ми е все тая, все още си чувствам ваканцията, ама минем ли неделята.......... става лошотоо ;дд
учебници имам, чанта си взех отдавна, бележник вече имам (само тряя се снимам), само за знанията се съмнявам дали са останали 8-)

s3nsual
09-06-2010, 16:58
За първи път в живота ми искам да започваме . Тая ваканция направих толкова много простотии , колкото не бях правила през целия си живот :? :?
Като ходя на училище , поне не върша толкова много глупости ..

cunt
09-06-2010, 17:11
тука всички плачат че са 7 клас , а после не знаете колко по-трудно става

student456
09-06-2010, 17:15
s3nsual,я кажи какви са тия простоти 8-)

BeezyJey
09-06-2010, 17:43
РедДжийнс , не знам защо си решила, че ако не влезеш в елитно училище, ще си съсипеш живота :D По-важното е още по-нататък 8-)

awerw
09-07-2010, 09:01
хвана ме училищна трескаа :-s

student456
09-07-2010, 09:08
Разтрий си краката и ще мине.Не е треска-схващане е

awerw
09-07-2010, 09:10
малко ми олекна 8-)

evi4ka93
09-07-2010, 12:04
Но все пак надеждата за грипна ваканция, учителска стачка, обилни снеговалежи си остава. :oops:

:lol:
+1 :lol: :lol: :lol:

darsit0
09-07-2010, 14:24
от една страна ми липсва класа и тръпката преди контролните и тестовете, от друга така обичам да спя до обяд :D все искам да имаме нови съученици (не съученички) ама от 5-ти клас никой не е благоволил да се премести в нащо даскало....... е разбирам ги хората, то и аз не бих дошла тука ако имах право на избор :D а сега и да дойде някой, няма смисъл, щото ще ни е последна година в това даскало, всички ще кандидатстват..... ееегати :smt069

ByBinKaa
09-07-2010, 16:10
Аз от една страна чакам с нетърпение, но от друга се панирам..То нали ново дск, нови съученици, а мене ме няма много в общуването и нз кво ще права на 15-ти :-#

И аз съм така... юли исках много да е вече cептември, но колкото повече наближава 15, толкова повече се панирам :-D

raqtaaa
09-07-2010, 16:36
Липсват ми съучениците, но не и учителите... :D Но тази година ще трябва да се стегна малко повече, защото.. само на пищови, нестава... :-D

s3nsual
09-07-2010, 19:27
s3nsual,я кажи какви са тия простоти 8-)
не ми се разказва :X :X

Bukmopu
09-07-2010, 19:31
Не ме бърка,че наближава 15-ти.
Тая година съм ще съм с нови хора,но не ме интересува изобщо дали ще се впиша.Загубих интерес към светските контакти и към отношенията в училище още,когато напуснах старото ми даскало.

smallly
09-08-2010, 08:31
Mмм аз тази година съм 8-ми клас.Ново училище,нови съученици,нови учители,нови врагове (<--това е много важно :grin: :D ) И бих казала че ми е леко притеснено.Вярно е че ще има няколко деца от предишния ми клас ама те са момчета :-D Запознах се и с няколко момичета,но все пак не са всички...И пак казвам като цяло ми е притеснено заради новият клас :( :?

breed4o
09-08-2010, 10:47
Сега нов клас .... ново даскало.... и докато свикна незнам кво ще правя... Ако има някои случайно в тази тема от ПГЕЕ гр Пловдив . И да е 9-ти А-клас (Специалност Ел обзавеждане на произвотството) да пише на ЛС Smile

Colouring
09-08-2010, 10:51
Настроението е зле,'щото хииииииииич,ама хич не ми се почва!Разбрах,че ще имаме супер гадните учители.. ии не знам направо.Тоя 9ти клас ми се вижда супер труден.Осми беше готино,а сега.. :? Като дойдат всичките предмети.Т'ва Георграфия,История,Химия,Б ология,Физика.. че някои от тях и на чужд език трябва да ги учим.Егати!
Имам един въпрос,който малко е извън от темата:
Тия,които са били вече 9ти клас,могат ли да кажат дали в началото на годината се правят входни нива?'Щото тия в езиковите гимназии дето не са учили в 8ми клас никакви разказвателни всичко им е каша. 8-)

me4o0
09-08-2010, 11:28
Настроението е зле,'щото хииииииииич,ама хич не ми се почва!Разбрах,че ще имаме супер гадните учители.. ии не знам направо.Тоя 9ти клас ми се вижда супер труден.Осми беше готино,а сега.. :? Като дойдат всичките предмети.Т'ва Георграфия,История,Химия,Б ология,Физика.. че някои от тях и на чужд език трябва да ги учим.Егати!
Имам един въпрос,който малко е извън от темата:
Тия,които са били вече 9ти клас,могат ли да кажат дали в началото на годината се правят входни нива?'Щото тия в езиковите гимназии дето не са учили в 8ми клас никакви разказвателни всичко им е каша. 8-)

И аз съм като теб, но на нас ни казаха, че ще правим входни дори и по разказвателните предмети, защото като започнем дскл ще си преговорим някои неща от 7 клас.

kristal4ee
09-08-2010, 11:54
леле още 7 днииииииии :shock: :shock: :shock: :D колко бързо мина ваканцията.. :-x :P

Colouring
09-08-2010, 11:55
Настроението е зле,'щото хииииииииич,ама хич не ми се почва!Разбрах,че ще имаме супер гадните учители.. ии не знам направо.Тоя 9ти клас ми се вижда супер труден.Осми беше готино,а сега.. :? Като дойдат всичките предмети.Т'ва Георграфия,История,Химия,Б ология,Физика.. че някои от тях и на чужд език трябва да ги учим.Егати!
Имам един въпрос,който малко е извън от темата:
Тия,които са били вече 9ти клас,могат ли да кажат дали в началото на годината се правят входни нива?'Щото тия в езиковите гимназии дето не са учили в 8ми клас никакви разказвателни всичко им е каша. 8-)

И аз съм като теб, но на нас ни казаха, че ще правим входни дори и по разказвателните предмети, защото като започнем дскл ще си преговорим някои неща от 7 клас.
:shock: :shock:
Стига бе..
ти ме съсипа! :lol:

IAmJustAKid
09-08-2010, 12:18
Липсват ми съучениците, но не и учителите... :D Но тази година ще трябва да се стегна малко повече, защото.. само на пищови, нестава... :-D

Става. :x :D

katericArofl
09-08-2010, 12:32
Настроението е зле,'щото хииииииииич,ама хич не ми се почва!Разбрах,че ще имаме супер гадните учители.. ии не знам направо.Тоя 9ти клас ми се вижда супер труден.Осми беше готино,а сега.. :? Като дойдат всичките предмети.Т'ва Георграфия,История,Химия,Б ология,Физика.. че някои от тях и на чужд език трябва да ги учим.Егати!
Имам един въпрос,който малко е извън от темата:
Тия,които са били вече 9ти клас,могат ли да кажат дали в началото на годината се правят входни нива?'Щото тия в езиковите гимназии дето не са учили в 8ми клас никакви разказвателни всичко им е каша. 8-)

И аз съм като теб, но на нас ни казаха, че ще правим входни дори и по разказвателните предмети, защото като започнем дскл ще си преговорим някои неща от 7 клас.
:shock: :shock:
Стига бе..
ти ме съсипа! :lol:

някой друг ? нищо не помня от 7 клас.. мъгла ми е па входни да правя

Xx7thSiNxX
09-08-2010, 12:47
Искам вече на даскало. Няма по-яка гимназия от моята и с нетърпение чакам моментът, в който ще се видя със съучениците си, ще полеем 15ти септември с по една биричка, ще се забавляваме, ще целим зайците и Шушков с моркови и зелки, ще се пръскаме с вода, ще свирим на китари, ще хващаме тен в Южния парк с господина по графичен, ще зъзнем по бункери, ще обикаляме горите като откачалките, ще се забиваме с рикши в дървета и езера, ще се смеем на раните си, ще разпускаме с по някоя цигара, ще седим в Мизерията на по принцеска или в Лайното или Бонбона на по топъл шоколад в студените дни.....ИСКАМ НА УЧИЛИЩЕ! :-#

ScandalouS
09-08-2010, 14:04
Не ми е гадно толкова, че почваме даскало колкото, че лятото свърши, а беше прекрасно.. :cry: Иначе ми е интересно да видя новите ми съученици дано са печени хора .. Първите дни ще е готино, но след време вече омръзваа.. ставане рано, ученее. Вечее си представям как следващия месец очаквам с нетърпение лятото отново :lol:

blue_ice
09-08-2010, 18:02
искам още ваканцияяяяяяяя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Di
09-08-2010, 18:13
не ми пука

ivyy
09-08-2010, 19:05
И ми се ходи,и не ми се ходи.Нямам търпение да се видя с приятелите си,ама като знам колко ще учим тази година започва да ми се гади. :( :(

TeenageDream
09-08-2010, 21:28
Не ме вълнува особено. Ученето не ми е проблем, но не ми харесва, че ще трябва да стоя в града, в който е училището ми, по 5 дни в седмицата. Както и да е, ваканцията ми беше невероятна и се напълних с положителни емоции, които ще ме държат дълго време. :)

Annity
09-08-2010, 22:56
Абе не се тревожа кой знае колко за тва училище, ама лятото и ваканцията свършиха, а аз от зимата мисля кооолко много неща ще направя през лятото и все си мисля има време има време, а то свърши :o и в крайна сметка почти нищо не направих :lol: ама в момента не ми е до тфа, защото до вчера бях на една лагер-школа и беше просто уникално невероятно и сега се чувствам толкова тъпо като се върнах.. Искам ощее :(

betkata9514
09-09-2010, 13:20
И аз нз какво да мисля и как да се чувствам . . .

.. от 1 страна ми е кефф, защото ще съм в ново даскало и вс ще е ново

... от др не защотоо се притеснявам :booooomb:

Vetrogon
09-09-2010, 14:04
лятото мина и за поредна година установявам, че съм го прекарам тъпо и неползотворно. дано училището да ме разведри малко.. :?

sladkalady
09-09-2010, 14:35
Досега всяко лято ми било скучно и нямах търпение да почна даскало.
Но това лято си прекарах много добре и нямам никакво желание да ходя на даскало.

IAmJustAKid
09-09-2010, 15:18
Иначе ми е интересно да видя новите ми съученици дано са печени хора .. Първите дни ще е готино, но след време вече омръзваа.. ставане рано, ученее.

:)

barovec93
09-09-2010, 15:21
Не искам да ставам раноооооооо :x :x :(

BabyBluee
09-09-2010, 15:32
Септември ще ходя.. и после от 3 октомври до 25 декември съм по състезания и рожденни дни.. няма даскало в тоя период! :lol:

Feliz
09-09-2010, 16:56
Ами аз съм за 8 клас- ново даскало, съученици и т.н. интересно ми е какво ще стане. но сигорно ще е само 1-2 седмици. После като дайдат входни и като се сетя, че всичко съм забравила... :D

sugargirl94
09-09-2010, 19:10
Хем ненавиджам факта че почвам училище и че траа да ставам рано и няма да мога да си живея живота както през лятото :cry: :cry: :cry: ...хем пък ми е малко любопитно за новото даскало и за новите съученици... :smt006

greengreengreen
09-09-2010, 21:04
Пфф искам си ваканцията тези , който искат да стане 15 по бързо просто от психологическа гледна точка или по цял ден играят пред компа и нямат приятели или просто нямат приятели и никои не ги харесва така , че то е ясно на тези който им е скучен живота искат , а другите разбира се НЕ. :)

mlakniwe2
09-10-2010, 08:11
фор дейс лефт :(

awesomesheepy
09-10-2010, 10:05
уф..5 дена 8-)

а лятото беше незабравимо..
ама,такъв е живота..


8-)

BrianJohnsonFan
09-10-2010, 10:12
Много се извинявам за супееер тъпия въпрос, ама да ви питам в колко часа на петнайсти трябва да се метна до училището....
Като се има предвид, че за осма година трябва да ходя, а за осма година не знам и все забравям, може и да не ми отговаряте, сигурно на 14-ти по новините ще кажат 8-) :lol:

Мерси предварително :)

mlakniwe2
09-10-2010, 10:35
http://img46.imageshack.us/img46/4264/97025726.jpg

nelly46
09-10-2010, 12:05
защоооо защооо трябва да свършва лятотооооо ;(;( неискамммм даскалооо;( :smt075

BrianJohnsonFan
09-10-2010, 12:07
мерси много за инфото от mlakniwe2 :)

:)

BaffaLsc
09-10-2010, 12:19
Хем се радвам,хем се паникьосвам :shock: .Ще съм 7 клас и ако се проваля ще си проваля живота и :shock: Не знам какво ще правя.Поначало съм пълна отличничка,но имам чувството,че нищо не знам.Тази година...Майка ми казва,че ако се трудя повече ще може да не ходя на уроци,но толкова съм несигурна в себе си,че направо се паникьосвам.Трябва да изкарам най-малко 32 бал,а аз никога не съм била добра на писмени работи :shock: :shock: :shock: Сигурно ще получа инфаркт и ще пропусна половината учебна година или ще се разболея сериозно и ще пропусна повечето уроци и ще ми е трудно и ще се наложи да вляза в някой техникум,в който приемат 2-ка джиите :booooomb: :booooomb:
Мислех ,че съм единствената мислеща по този начин :D Искам да почваме заради купона в даскало ,въпреки че тази година изобщо не трябва да мисля за купони и щуротии .. :(

BrianJohnsonFan
09-10-2010, 12:24
настроението при мен е отвратително - хем ми се ходи, за да се видя с новите хора, ама хем не ми се ходи, щото пак почва ученето :?

важното обаче е, че ваканцийката беше супер и ми се отрази както винаги прекрасно... отсега чакам следващото лято :-P

XheroineX
09-10-2010, 12:51
От една страна искам да дойде 15-ти защото ще съм с приятелите си почти постоянно.. Но като се сетя че ще трябва да ставам рано и да уча ми става зле...
:x

greengreengreen
09-10-2010, 18:07
Пишете ако треа спамете , че скоро темата , ще е на 2ра страница :D

AnIcHkAtA
09-10-2010, 20:25
Неосъзнато е, като онзи специален момент на блаженство, когато още не си видял тира, който е на път да те блъсне...
:D :D :D :D :D :D :D
Подобно е...

dviny12345
09-10-2010, 20:45
еми... интересно ше ми е :D :D :oops: ама не ми се става рано...

danibebi
09-10-2010, 21:38
Пфф искам си ваканцията тези , който искат да стане 15 по бързо просто от психологическа гледна точка или по цял ден играят пред компа и нямат приятели или просто нямат приятели и никои не ги харесва така , че то е ясно на тези който им е скучен живота искат , а другите разбира се НЕ. :)

Хахаха :razz: кви са тия глупости уее? Аз примерно искам да дойде 15-ти и тва кво значи?.. че нямам приятели лии? :-x пфф, бахти глупостите. Ако искаме да дойде 15-ти, то е защото искаме да си видиме новите съученици и въобще новите хора и училището ;) така, че без глупости. :?

SummerDream
09-10-2010, 21:44
И точно, когато ми стана супер яко, ваканцията свърши -.- Вчера се заредих окончателно с дрехи за есента и сега ми е доволно 8-)

xKiFlA
09-10-2010, 23:55
Много се извинявам за супееер тъпия въпрос, ама да ви питам в колко часа на петнайсти трябва да се метна до училището....
Като се има предвид, че за осма година трябва да ходя, а за осма година не знам и все забравям, може и да не ми отговаряте, сигурно на 14-ти по новините ще кажат 8-) :lol:

Мерси предварително :)

9.30 :P

enjoyth3lif3
09-11-2010, 08:04
А тези които имат униформи в училище на 15 с униформи ли трябва да сме?? :?

mrtn
09-11-2010, 08:34
Не се радвам никак, защото съм за последна година и ще пада голямо учене, но трябва. Ще ми липсва всичко, но живота си продължава.Затова по малките от мен да се радват, докато са на училище, че нататъка не е лесно. :)

mlakniwe2
09-11-2010, 10:05
Току що един от моя клас ми развали настроението-каза ми че май ще имаме нов класен-Гуги(тъй му викат)-едно дърто пиянде, което заеква и се се спъва по стълбите-ако ни е той класен направо :booooomb: -досегащната ни класна беше много добра 3 год с нас от 8 до 10 кл и ся в 11 тряя да е пак тя-не тоз дядка-УЖС!!!!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb: сегя целия клас ще ходим при директорката и ща я убеждаваме да ни върне класната! Дано да постигнем нещо, но малко ме съмнява!!!!!!!! :(

JustBrunette
09-11-2010, 10:47
Ами аз съм малко раздвоена. Хем искам да започнем, за да видя всичките си съученици и да имам с какво да си запълвам времето, хем не искам лятото да свършва и не ми се учи. Плюс това ми сменят половината учители, което така и не разбрах защо е при положение, че ще съм 10 клас! Учителите не се ли сменяха 7 - 8. Не мога да разбера защо трябва да махнат госпожа, която ми е преподавала 2 години и да сложат друга. :-x

TheNewReligion
09-11-2010, 10:59
Направих грешка, не се чувствам пълноценна в момента и просто не знам как ще ходя на училище. Не искам да идва. Не искаааааааааааааааааааааа ааам! :(

XheroineX
09-11-2010, 11:21
Току що един от моя клас ми развали настроението-каза ми че май ще имаме нов класен-Гуги(тъй му викат)-едно дърто пиянде, което заеква и се се спъва по стълбите-ако ни е той класен направо :booooomb: -досегащната ни класна беше много добра 3 год с нас от 8 до 10 кл и ся в 11 тряя да е пак тя-не тоз дядка-УЖС!!!!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb: сегя целия клас ще ходим при директорката и ща я убеждаваме да ни върне класната! Дано да постигнем нещо, но малко ме съмнява!!!!!!!! :(


:lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

HoneyxGirl
09-11-2010, 17:19
Не искам да почвам даскало :-x

gabri3lla
09-11-2010, 17:43
Последният първи учебен деееееен. :D

polssa
09-11-2010, 18:44
Хем ми се ходи, хем не..сега ще съм 7-ми клас..искам да дойде, за да може да имам какво да правя..тая година ми се пада голямото учене, за да вляза в София в хубава гимназия...Но пък лятото си отива...свободното време...приятелите, разходките..хубавото време...Май повече клоня към това да кажа, че не ми се ходи...като си представя колко имам да уча...принципно съм отлична ученичка, но сега се чувствам неуверена.. ;/ ..Времето ще покаже...Успешна учебна година !! :)

webmast3rche
09-11-2010, 21:29
Не знам настроението как е,но се чудя.. и се мая.. КОГА ЗАБОГА станах 10 клас?! .. сега гледам темата за 8 клас.. абе ... се едно вчера .. :D :D Одъртяяяяях .. :(