PDA

View Full Version : Въпрос относно моя мозак.



shadow2323
08-31-2010, 22:27
Здравейте,
На 14 години сам претърпял сам мозачна травма комоциум когадо бях 1ви клас . Върпосат ми е ? вярно ли е че при всеки удар на главата се губят клетки и углопяваш? И гении ли сам , забелязал сам че мозака ми работи по бързо мога да смятам бая, и не само имам велики идеии инженерни предимно за околната среда и т.н.т бързо помня и вниквам в нещата мн лесно се уча за 10 мин се научих да хаквам сайтове и подобни мога да запоявам платки и интегрални схеми на 9 години преинсталирвах компютри кога бях на 11 разглобих 1 компютър изцяло сглобих го и си работеше нормално ? Често ме боли главата.. а и забравих да кажа че правя идеални спокои но сам затворен чеовек и няма да намеря скоро приятелка това ми е вапроса дали сам с супер ум не чак гении но затрворен човек или просто идиот.

Интересно ми е какво мислите вие и дали мозака ми работи с по 8 % повече вашето мнение е важно за мен .

COTU
08-31-2010, 23:09
Велики учен, който смята за нужно да въведе в темата всичките си постижения, уж по между другото,
Всеки час умират 500 нервни клетки, независимо дали те хакат по главата или не. А като те удрят по главата, освен с лопата, при това с всичка сила, не умират. Честито.

WaterLilly
08-31-2010, 23:23
Ти си гений. Доволен ли си?

amnessia
09-01-2010, 10:44
Не си гении.. щото се пише мозЪк , не мозАк

Claymore
09-01-2010, 10:47
Уфф...не се спряхте да се хвалите. Като се толкова умен защо не прецени, че ще разберем какво цели детският ти мозък - фукай се на воля. Щом се имаш за толкова умен, затвори се в една стая до края н живота си и не излизай докато не намериш лек за рака, тогава вероятно ще си хванеш приятелка... :razz:

ПП: Надявам се мозъкът ти да усетил иронията...

ameli
09-01-2010, 11:13
А като си такъв гений, толкова ли не можа да спазиш някои правописни и пунктоационни правила?! :?

Аз съм момиче и си разглобявам компа вече колко пъти и го сглобявам, поправям на приятелки, работя с програми. И кво, гений ли съм!? Всеки си има интереси и дарби, не е нужно да парадираш с тях.


Интересно ми е какво мислите вие и дали мозака ми работи с по 8 % повече

И как го изчисли :shock:

musiclife
09-01-2010, 20:52
Еха айде бе . Ти се искара не гений , а ДЕТЕ ЧУДО . Въпроса ти е зададен несвързано . Уж питаш дали като ти праснат пълната с информация тиква дали се губят GB от твърдия ти диск , а в същото време се хвалиш какъв изобретател и гений си . Така ,че колкото до въпроса дали се губят клетки - Спокойно ще можеш да поемаш още информация , явно твърдия ти диск е с голям капацитет . :)
От къде да знаеш пък , може да те удрят в главата за да поемат и те малко от твоята информация . :)

kantonecApetur4
09-01-2010, 21:24
е то по тая логика съм пълен идиот,защото играя ръгби и често ме удряд по главата

P
09-01-2010, 21:31
Здравейте,
На 14 години сам претърпял сам мозачна травма комоциум когадо бях 1ви клас . Върпосат ми е ? вярно ли е че при всеки удар на главата се губят клетки и углопяваш? И гении ли сам , забелязал сам че мозака ми работи по бързо мога да смятам бая, и не само имам велики идеии инженерни предимно за околната среда и т.н.т бързо помня и вниквам в нещата мн лесно се уча за 10 мин се научих да хаквам сайтове и подобни мога да запоявам платки и интегрални схеми на 9 години преинсталирвах компютри кога бях на 11 разглобих 1 компютър изцяло сглобих го и си работеше нормално ? Често ме боли главата.. а и забравих да кажа че правя идеални спокои но сам затворен чеовек и няма да намеря скоро приятелка това ми е вапроса дали сам с супер ум не чак гении но затрворен човек или просто идиот.

Интересно ми е какво мислите вие и дали мозака ми работи с по 8 % повече вашето мнение е важно за мен .


По-вероятно е да имаш психически проблеми или комплекс за липса на интерес към теб и в резултат на това да го търсиш тук във форума.Не - ти не си дете чудо и не- ти не можеш всички тези неща,а просто си мислиш,че ние трева пасем.

hotxxmess
09-01-2010, 22:21
мм голям гений си ти с твоя мозАк... :?

vIKToriYa
09-07-2010, 14:42
възможно е да си гений .... :D но май не си бил на училище в часовете по български език когато е преподаван урокът " Правописна норма" :)

bloodysunrise
09-08-2010, 10:12
свари си мозАка
тва е решението

TykaSePisheNick
09-08-2010, 18:49
е то по тая логика съм пълен идиот,защото играя ръгби и често ме удряд по главата


Виждам.

wali00
09-08-2010, 19:07
А като си такъв гений, толкова ли не можа да спазиш някои правописни и пунктоационни правила?! :?

Аз съм момиче и си разглобявам компа вече колко пъти и го сглобявам, поправям на приятелки, работя с програми. И кво, гений ли съм!? Всеки си има интереси и дарби, не е нужно да парадираш с тях.


Интересно ми е какво мислите вие и дали мозака ми работи с по 8 % повече

И как го изчисли :shock:


Думата е "пунктуация", мила..