PDA

View Full Version : Интимен проблем с приятелката ми... Помогнете!



jman
08-31-2010, 23:16
Привет на всички и ви моля за помощ,защото ми е леко криво..

Значи аз съм на 20 г. а приятелката ми е на 18.

Ходим от около 4 месеца. Много я обичам,тя мен също,ама адски много ме обича и ходи след мен от около 2 г. таа започнахме да правим разни работи като оставяме насаме, но не мога да я разбера... супер ме възбужда.. веднъж дори я лизах,а тя ми направи чекия, но на по-другата вечер щяхме да правим секс за малко,докато тя не се дръпна,точно докато я барах за путенцето... Каза ми не искам и някаква се скофти при което и аз супер се скофтих и от тогава нямаме интимна близост на мен ми писна,понеже не знам какво и става... беше ми казала,че близките 1-2 г. не иска да прави секс и т.н, а на мен супер много ми се прави и направо откачам,особено като съм с нея, но съм сигурен,че ще се въздържа.. просто ми е някакви супер тъпо като се видим и само гушканея и цунки :-x

Обичам я , но не знам какво и стана.. и вчера и казах,че ако иска няма да правим никога секс и да не оставяме насаме защото не искам да ме надървя и после да ме отблъсква , защото ми става много гадно

Тя каза ами добре и се сдуха... Не мога да я разбера.. аз мисля,че ще издържа 1 г. ама 2... тва си е баси мъчението,при положение,че имам възможност да опитам с доста момичета :/ наистина искам да съм с нея,но не знам какво да правя..

Passi0n
08-31-2010, 23:31
може да има някакъв проблем, знаеш ли...
питай я

с малко разговори нещата може и да се оправят
тя да ти каже каква е причината, защо не иска да има интимна близост с теб

пък и ти... умрял за секс. Може още да не е готова, да се чувства в несигурни ръце. Може би и трябва още време, за да престъпи по-нататък

jman
08-31-2010, 23:38
Не съм умрял за секс... аз мога да чакам ,защото я обичам, просто от последният път нещо все не е на кеф... питал съм я 234234 пъти и казва ,че не знае просто тъй...

Sh@d0w
09-01-2010, 06:11
Опитай се да я предразположиш,очевидно е че се стяга или пък не мисли че точно ти си човека с който иска да го направи...с разговори и молби няма да постигнеш нищо,говори ли сте вече.

Пристъпи към действия,направи нещо мило,което да я накара да те пожелае ;)

kremen4eto
09-01-2010, 06:17
питал съм я 234234 пъти и казва ,че не знае просто тъй...

Ами да, най-вероятно наистина не знае защо не иска. Просто нещо я кара да я спре - несигурна е. Спри да я питаш, така все едно я пришпорваш. Действай, ама не да й се нахвърляш, ами лекичко така. Колко ще те отблъсне - 5-10-20 пъти :D и после ще даде. Имай впредвид, че 4 месеца са малко за да ти има доверие. Радвай се, това говори, че е свястна. :)

gaska
09-01-2010, 06:17
Цветя, бонбони, вечеря на свещи. Не само натискане и ръгане.

LadyDy
09-01-2010, 07:25
За да не иска и да се отдръпва така, значи има някакъв проблем. Може да поговориш с нея, да я питаш защо така, проблем ли има...дали с теб не иска или какво.......

Най-важното в случая е да не я притискаш. Остави я, когато тя пожелае сама - тогава. Насила хубост не става, нали знаеш..

Simsss
09-01-2010, 07:42
:)) ))

jman
09-01-2010, 08:15
да,девствена е и не е някаква курва... супер скромна е и готина е, но не знам кво и става...

DarkTemplar
09-01-2010, 08:19
Еми кво да става - притеснява се момичето. Чисто психологически е проблема, затова се дръж мило с нея, прави някои жестове, които да я зарадват и бъди търпелив. Като дойде моментът и я предразположиш, всичко ще си е ОК.

xrusinka
09-01-2010, 09:03
Еми кво да става - притеснява се момичето. Чисто психологически е проблема, затова се дръж мило с нея, прави някои жестове, които да я зарадват и бъди търпелив. Като дойде моментът и я предразположиш, всичко ще си е ОК.


Най - точното мнение!!! Евала!

Princessani
09-01-2010, 09:13
Привет на всички и ви моля за помощ,защото ми е леко криво..

Значи аз съм на 20 г. а приятелката ми е на 18.

Ходим от около 4 месеца. Много я обичам,тя мен също,ама адски много ме обича и ходи след мен от около 2 г. таа започнахме да правим разни работи като оставяме насаме, но не мога да я разбера... супер ме възбужда.. веднъж дори я лизах,а тя ми направи чекия, но на по-другата вечер щяхме да правим секс за малко,докато тя не се дръпна,точно докато я барах за путенцето... Каза ми не искам и някаква се скофти при което и аз супер се скофтих и от тогава нямаме интимна близост на мен ми писна,понеже не знам какво и става... беше ми казала,че близките 1-2 г. не иска да прави секс и т.н, а на мен супер много ми се прави и направо откачам,особено като съм с нея, но съм сигурен,че ще се въздържа.. просто ми е някакви супер тъпо като се видим и само гушканея и цунки :-x

Обичам я , но не знам какво и стана.. и вчера и казах,че ако иска няма да правим никога секс и да не оставяме насаме защото не искам да ме надървя и после да ме отблъсква , защото ми става много гадно

Тя каза ами добре и се сдуха... Не мога да я разбера.. аз мисля,че ще издържа 1 г. ама 2... тва си е баси мъчението,при положение,че имам възможност да опитам с доста момичета :/ наистина искам да съм с нея,но не знам какво да правя.. Да не би просто да е вествена,а да не ти е казала :?

kalpazanka
09-01-2010, 09:20
Princessani, авторът вече е отговорил на този въпрос малко по-горе. Чети цялата тема, преди да решиш да напишеш нещо.

Авторе, зареди се с търпение. Не я притискай, иначе току-виж се уплаши и си помисли, че си с нея само заради креватните гимнастики.

fungus
09-01-2010, 11:03
чакай си ти, ама да не стане така че след няколк омесеца да ти каже, "не ме кефиш вече' и ще се изчука с друг 8-)

SuNsEt
09-01-2010, 11:30
Ми явно има някакъв проблем.Питай я какво става,поговорете си,обясни й че не си такъв дръвник(какъвто се изкара в темата) и че може да разчита на теб.

Serendipitys
09-01-2010, 12:02
Еми кво да става - притеснява се момичето. Чисто психологически е проблема, затова се дръж мило с нея, прави някои жестове, които да я зарадват и бъди търпелив. Като дойде моментът и я предразположиш, всичко ще си е ОК.

Напълно подкрепям. Нормално е да е притеснена, щом е девствена.

Punisherrr
09-01-2010, 12:40
Освен нещата, които вече ти казаха за това, че трябва да си търпелив и да я предразполагаш повече, няма как да не споделя, че начина по който говориш оставя отвратително впечатление. Отношението ти изобщо не ми се вижда като да я обичаш и мога лесно да си представя защо тя има резерви, ама... ти си знаеш. (или май не съвсем)

temiuni
09-01-2010, 13:34
Привет на всички и ви моля за помощ,защото ми е леко криво..

Значи аз съм на 20 г. а приятелката ми е на 18.

Ходим от около 4 месеца. Много я обичам,тя мен също,ама адски много ме обича и ходи след мен от около 2 г. таа започнахме да правим разни работи като оставяме насаме, но не мога да я разбера... супер ме възбужда.. веднъж дори я лизах,а тя ми направи чекия, но на по-другата вечер щяхме да правим секс за малко,докато тя не се дръпна,точно докато я барах за путенцето... Каза ми не искам и някаква се скофти при което и аз супер се скофтих и от тогава нямаме интимна близост на мен ми писна,понеже не знам какво и става... беше ми казала,че близките 1-2 г. не иска да прави секс и т.н, а на мен супер много ми се прави и направо откачам,особено като съм с нея, но съм сигурен,че ще се въздържа.. просто ми е някакви супер тъпо като се видим и само гушканея и цунки :-x

Обичам я , но не знам какво и стана.. и вчера и казах,че ако иска няма да правим никога секс и да не оставяме насаме защото не искам да ме надървя и после да ме отблъсква , защото ми става много гадно

Тя каза ами добре и се сдуха... Не мога да я разбера.. аз мисля,че ще издържа 1 г. ама 2... тва си е баси мъчението,при положение,че имам възможност да опитам с доста момичета :/ наистина искам да съм с нея,но не знам какво да правя..

Кажи и,че без секс не можете да продължавате.Това е самата истина,трябва да я разбере.

7227
09-01-2010, 13:46
Не я притискай.По-добре седнете и говорете,явно има някакъв проблем от който се притеснява или се срамува.Говори с нея.

kalpazanka
09-01-2010, 16:04
Кажи и,че без секс не можете да продължавате.Това е самата истина,трябва да я разбере.
И следващата му тема ще е "Тъпа крава vol. 2". Най-лошият вариант е да я притиска! Тогава тя съвсем ще се отдръпне!

AllenWalkerr
09-01-2010, 16:49
Лично за мене се почва от голямата романтика към интимният секс ... а не зверското ... (след време и зверското ше си стане :) )

Princessani
09-01-2010, 19:32
Princessani, авторът вече е отговорил на този въпрос малко по-горе. Чети цялата тема, преди да решиш да напишеш нещо.

Авторе, зареди се с търпение. Не я притискай, иначе току-виж се уплаши и си помисли, че си с нея само заради креватните гимнастики. Всичко е до подход ,няма жена ,която да не иска има мъже ,които незнаят как да предразположат жените за секс :grin: :grin: :grin:

Awesomness
09-01-2010, 20:49
Princessani, авторът вече е отговорил на този въпрос малко по-горе. Чети цялата тема, преди да решиш да напишеш нещо.

Авторе, зареди се с търпение. Не я притискай, иначе току-виж се уплаши и си помисли, че си с нея само заради креватните гимнастики. Всичко е до подход ,няма жена ,която да не иска има мъже ,които незнаят как да предразположат жените за секс :grin: :grin: :grin:
А има и такива глупави като теб, които не знаят кога един мъж иска само секс и кога връзка :grin: :grin:
По темата: въоръжи се с голямо търпение, опитай се да я разбереш и времето ще покаже къде ще отидат нещата :)

JakesInsanity
09-01-2010, 21:23
опитай се да я разбереш

Не му пишете такива неща, сигурен съм че вече е пробвал, просто женските рядко знаят какво искат, особено ако са девствени - особено по тая тема. Аз викам да спреш да я питаш и да се занимаваш с нея откъм сякакви сексуални дейности, докато сама не я засърби или не започне да говори по въпроса, а и с времето ще си направиш малко равносметка заслужава ли си, и дали проблем има или просто като повечето женски и тя не знае кво иска.

Знам кво е да те надърви някоя и после нещо да се изцепи и да не стане нищо, и знам колко ти е гадно след тва. Точно по тая причина трябва да се спреш, щом ти го причинява значи не държи на теб много - щом те надървя по желание ама после че ще ти стане гадно тя като се сети че не знае кво иска... не и пука много явно.