PDA

View Full Version : Въпрос



RedJeans
08-31-2010, 23:27
Ако 15 дни бягам всеки ден по 2 пъти сутрин и вече по 20-30 мин.И избягва "вредни храни" колко кг ще отслабна + Pump it up?Лятото попрекалих с мързела и сега половината ми дънки са ми малки 8-)

galet0
08-31-2010, 23:46
Ами аз незнам колко кг точно ще отслабнеш,но трябва да има ефект.Иначе от утре и аз почвам фитнес+диета+хапчета....Успе х в отслабването :) :) :)

RedJeans
08-31-2010, 23:47
Ами аз незнам колко кг точно ще отслабнеш,но трябва да има ефект.Иначе от утре и аз почвам фитнес+диета+хапчета....Успе х в отслабването :) :) :)
Мерси.И на теб. =) На мене и 5 кг ми стигат...аз иначе имам сигурно 10 ама не ми пука.Ако ми стават дънките съм си наред 8-) :D

galet0
08-31-2010, 23:52
Ами аз незнам колко кг точно ще отслабнеш,но трябва да има ефект.Иначе от утре и аз почвам фитнес+диета+хапчета....Успе х в отслабването :) :) :)
Мерси.И на теб. =) На мене и 5 кг ми стигат...аз иначе имам сигурно 10 ама не ми пука.Ако ми стават дънките съм си наред 8-) :D
И аз имам някъде толкова за сваляне 5-6 кг..

RedJeans
08-31-2010, 23:56
^Ти чак на хапчета.Аз няма да изляза от вкъщи,защото съм детегледачка на брат си :D ,но ще си бягам.

fuckme
09-01-2010, 06:11
омг кви са тия хапчета ти луда ли си???? :shock: :shock: :shock:

xxYOxx
09-01-2010, 06:29
Максимум към 5 кг.Знам ли?! :(

LadyDy
09-01-2010, 07:45
При всеки е различно. Ако съчетаеш с диета, (но не много тежка) може и повече кг. да смъкнеш. Иначе като цяло не е лош вариант за поддържане на фигура, а и да се ограничаваш от сладко, също няма да е лошо. Просто разделно хранене + спорт...

RedJeans
09-01-2010, 10:06
При всеки е различно. Ако съчетаеш с диета, (но не много тежка) може и повече кг. да смъкнеш. Иначе като цяло не е лош вариант за поддържане на фигура, а и да се ограничаваш от сладко, също няма да е лошо. Просто разделно хранене + спорт...
Ами аз диета не мога да спазвам затова просто няма да ям пържено,тестено....

HeavensMaiden
09-01-2010, 10:53
Ебааахти тва е 3тата тема която виждам за 5 мин :D
При всеки е различно. Ще ти кажа това което казвам на всички. Не яж чипсове и някви такива гадости. Пий много течности. Не вечеряй и прави малко упражнения. Ако имаш колело карай колело в парка. Не яж бял хляб и може да хапваш зелена салата (зеле и краставици). Всеки знае, че краставицата е 90% вода така, че си прави таратор или под каквато форма я яж. Това примерно може да ти е вечерята, ако толкова ти е проблем да не вечеряш. А пък зелето е източник е на всички необходими хранителни вещества - белтъчини, витамини, въглехидрати, фосфор, минерални соли, калций. Освен това помага в изгарянето на мазнините. Също не яж много солени ястия. Солта задържа водата в организма :) Не се изисква кои знае какво. Тия които ти ги казах са супер лесно изпълними така че давай :)

ri41
09-01-2010, 11:06
и аз имам 10 кг за сваляне, но ще ги свалям 3/4 месец не така за 2 седмици, а проблема с дънките го реших, купих си нови и като отслабна щед си нося старите, а новите ще си ги стесня 8-)