PDA

View Full Version : Даите Некфи савет4ета



spaceout
09-01-2010, 00:54
Кфо става,тука имам некфо малко проблем4е принципно с моми4етата нямам проблеми см не се оплаквам ама тука има едно много яко моми4е което наистина много ми пълни душата и много искам да буда с нея не за да я 4укам а за да си имам сериозна приятелка защото ми писна от еднодневки а съм на 100 про сигорен че тя е точното момиче ж момента за мен ама кофтито е че ходи с некъв некадарник см момчето е смешничко и некфо такова тъпо а тя е супер яката е така и не мога да разбера какво прави с тоя глупак и така та тука нещо е така е много различна от баналните мацки и няма подход към сериозни момичета та ме интересува какво да направя за да си я спе4еля см каквито и съвети да ми дадете мерси предварително.One Love All :D :-D

Sh@d0w
09-01-2010, 05:55
Не се бутай между шамарите,като и идея си нямаш какво да правиш...

Съвети давам само как да започнеш една връзка,не да разрушиш някоя.И btw се надявам,че си ползвал преводач,иначе си доста зле с правописа.

Behemoth
09-01-2010, 06:11
Да не говорим за пунктуацията, дето съвсем липсва...
Не виждам с какво надминаваш този "глупак", че пък и да съдиш избора на момичето. Тя си го е харесала, толкова. Както ти казаха - не се бутай между шамарите.

fuckme
09-01-2010, 06:40
дори да не обърна внимание на правописа, пак не намирам нищо УМНО в това, което прочетох. момичето е с него, защото си го е харесала, ти откъде накъде ще решаваш дали бил ГЛУПАВ и т.н. :? не мисля, че ТИ си подходящ за нея :)

Elenichkaa
09-01-2010, 07:50
Колкото и да се опитваш,все ще се проваляш.Нямаш място там(м/у тях).

ScorpionGirl
09-01-2010, 08:11
Оле Боже! Нищо не разбрах... :lol:

sedefchoto
09-01-2010, 08:16
съвет от мен:купи си учебник по български

slynchoo
09-01-2010, 08:27
Това,че ти мислиш момчето за "некадарник" не означава,че момичето има същото мнение за него..щом е с него,значи го харесва!
И наистина вземи си оправи правописа.

desitoyoy
09-01-2010, 09:04
Съвет #1 Спри да бягаш от часове и се весни малко в даскало (ако помниш къде учиш де)
Съвет #2 Не е редно да казваш, че някой е глупак, освен ако не си по-умен от него, в което много се съмнявам.
Съвет #3 Може пък да опиташ. Тая щом е тръгнала с един некадърник, може да тръгне и с втори.

radeberger
09-01-2010, 09:15
кофтито е че ходи с некъв некадарник см момчето е смешничко и некфо такова тъпо

"Велики интелектуалецо", не им се меси във връзката.

ПП: Не знам кой е тъпия, след като с момчето са заедно, а ти питаш как да я свалиш по форуми. :)

MaLkaTa_LaDy
09-01-2010, 09:43
По това, което написа и ти приличаш на "некав некадарник", ама айде...

Трябва да и дадеш нещо повече от това, което той може. Иии другите неща, които ти си знаеш от "баналните мацки"...
П.п. Не казвам да не го правиш, не казвам, че аз не бих го направила, но е малко нередно.

FuckedUp
09-01-2010, 10:04
Съвет #1 Спри да бягаш от часове и се весни малко в даскало (ако помниш къде учиш)