PDA

View Full Version : Настоящи седмокласници



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RedJeans
09-01-2010, 01:00
:-P Регистрираите се тука :D

galet0
09-01-2010, 01:06
RedJeans,много мерси че пое инициативата...Иначе вие ще ходите ли на уроци през 7ми клас...щото аз хем искам да имам хубави оценки,хем ме мързии :lol:

RedJeans
09-01-2010, 01:09
Няма проблем =) Все пак беше моя идеята,а нали "Който предложи-той заложи" 8-) .

Аз смятам да ходя на уроци в края на годината,но ако посредата ми е трудно ще ходя и тогава.Няма смисъл да давам 12 лв на някоя баба,за да ми казва наученото след като г-жата ми го е предала,а аз съм го разбрала

galet0
09-01-2010, 01:11
Няма проблем =) Все пак беше моя идеята,а нали "Който предложи-той заложи" 8-) .

Аз смятам да ходя на уроци в края на годината,но ако посредата ми е трудно ще ходя и тогава.Няма смисъл да давам 12 лв на някоя баба,за да ми казва наученото след като г-жата ми го е предала,а аз съм го разбрала

++++++

RedJeans
09-01-2010, 01:11
galet0 от кой град си?Аз се притеснявам,че накрая ще се проваля(както винаги).В 6 клас цяла година имах само 6 и тук-таме някоя 5,но накрая имах само 5тици и 6ците ме спасиха :shock: .Винаги се провалям когато трябва да не се провалям и затова съм адски притеснена. :(

galet0
09-01-2010, 01:12
Ами аз съм от Пловдив,ти откъде си?

RedJeans
09-01-2010, 01:14
Ами аз съм от Пловдив,ти откъде си?
От Варна =).

Ами обмисляте ли къде ще ходите след 7 клас?Аз се колябая м/у 1 езикова и 3 природо-математическа,но мисля,че съм за 1ЕГ =)

galet0
09-01-2010, 01:15
Ами аз съм от Пловдив,ти откъде си?
От Варна =).

Ами обмисляте ли къде ще ходите след 7 клас?Аз се колябая м/у 1 езикова и 3 природо-математическа,но мисля,че съм за 1ЕГ =)

Аз изобщо не съм мислила... :lol:

RedJeans
09-01-2010, 01:17
Купихте ли си нещата(май само на тебе говоря сега) за у-ще?
Аз си купих тетрадки,химикали... и т.н.
Дали септември месец ще е студено?
:D

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:19
Само аз ли още не съм си купила тетрадки и такива глупости? 8-)

RedJeans
09-01-2010, 01:20
Само аз ли още не съм си купила тетрадки и такива глупости? 8-)
Сега са намаленията =).Аз няма да давам 10 лв за тетрадка,като ако си я купя сега ще дам 3 лв :D

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:22
Пфф, че и тея дни трябва вече да започвам да правя тренировки да си лягам по-рано, че сега си лягам в 7. Не, че като съм на даскало си лягам по-рано, де (В 1:00 - 1:30 8-) )

galet0
09-01-2010, 01:22
Аз още нищо не съм си купила...От утре почвам... :)

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:23
Наще ми викат да съм изчакала да видя какво ще кажат даскалите и тогава. (Тоест, какви неща да си купим) Аз им викам, че знам, но те пак на тяхната си знаят -_-'

RedJeans
09-01-2010, 01:24
Ами аз почвам 2ра смяна и много-много няма да си променям графика 8-) .
Купила съм си раница =).

galet0
09-01-2010, 01:25
То и аз за учебници и такива неща ще изчакам,ама за дрехии :grin: Нямам търпение...

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:27
На мен ся само ми трябва да си купя нов суичър, нови кецове и .. мисля, че е само това 8-)

RedJeans
09-01-2010, 01:30
Аз си поръчах ботуши,имам 2 чифта кецове,дрехи си купих,но аз поначало не си купувам специално за у-ще ами просто,защото ТРЯБВА да си купя :D

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:32
Тей, тей сме се заговорили, Вие от кой град сте? (Може да кажете и къде учите 8-), ако не е много лично, разбира се!)

RedJeans
09-01-2010, 01:33
Аз казах(Варна. :D И не искам да кажа къде уча,защото е най-тъпото у-ще на света :oops:
Ти от къде си?

galet0
09-01-2010, 01:34
И аз сега мисля да си купя някви кецове,блузки...абе такива неща...просто ми трябва оправдание да ходя на шопинг... :lol:

А вие сами ли се стягате за училище(учебници тетрадки...ала бала) или ваще ви купуват разни неща?

RedJeans
09-01-2010, 01:35
Аз с майка си отидох до Carrefour и Kaulfland от там си накупих всичко.Не обичам да ходя и всичко от отделна книжарница :/.

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:37
Аз съм от Стара Загора, у-щето ни е доста мразено в града ни, тей като преди време се ноесеше славата, че всички от т'ва училище (От горните тогава класове) били много наперени, което си беше вярно де 8-) Абе глупости просто

galet0
09-01-2010, 01:38
Аз попринцип ходя с майка ми но тази година тя няма да е в пловдив така че самаа... ( с приятелки) :grin: Иначе аз съм от Пловдив,уча в уч,Алеко Константинов

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:38
Аз с майка ходя, 'щот не знам точно колко пари ще ми излезе всичко, а и може да ми скимне нещо друго да си взема, знам ли 8-) (Ех, много го обичам този емотикон 8-) )

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:40
Аз уча в "13 Св. Паисий Хилендарски" (Въх, ама числото било фатално, чак сега забелязах :lol: )

galet0
09-01-2010, 01:42
Аз уча в "13 Св. Паисий Хилендарски" (Въх, ама числото било фатално, чак сега забелязах :lol: )

:D :D Aбе което и да е число,щом е училище значи е фатално(в лошия смисъл на думата) :D

RedJeans
09-01-2010, 01:46
Ако нямаше даскало щяхме още да се налага да копаем ниви,защото нямапе да сме толкова напреднали, :D

BlackEyedPeas
09-01-2010, 01:46
Вие прочетохте ли някоя книга? Или поне започвали ли сте изобщо?

RedJeans
09-01-2010, 01:48
Аз прочетох само това,което ще учим в 7 клас.Не съм чела само на Алеко Константинов - До Чикаго и назад :D

galet0
09-01-2010, 01:51
Ами аз от тези които ще ги учим-нищо,но иначе прочетох доста книги.
-Последната песен
-с дъх на канела
-незабравима разходка
-здрач-четерите книги
-пърси джаксън и боговете на олимп-3те книги
-яж моли се и обичай
-ромео и жулиета сега я чета
-ерагон-поредицата 3 книги
....сега за тези се сещам..
а и да добавя-никой не ме е карал! :D

RedJeans
09-01-2010, 01:57
Тези книги са точно за 7 клас.Как не са се сетили да дадат накрая на годината преразказ на "дневниците на вампира".Ако е трансформиращ:
Събудих се с желание да изсмуча кръвта на някой,но просто се напих с кръв от една крувна банка." :D

galet0
09-01-2010, 02:03
Тези книги са точно за 7 клас.Как не са се сетили да дадат накрая на годината преразказ на "дневниците на вампира".Ако е трансформиращ:
Събудих се с желание да изсмуча кръвта на някой,но просто се напих с кръв от една крувна банка." :D


Оф наистина защо не изучаваме малко по интересни книгии :D

DesireToFire
09-01-2010, 07:33
Аз уча в "13 Св. Паисий Хилендарски" (Въх, ама числото било фатално, чак сега забелязах :lol: ) Малко ще е оффтопик, ама само да спомена, че съм учила там 1ви клас :lol: Супер много ме кефеше тогава, ама то какво ли съм разбирала. Иначе близо ли живееш?
Ии да не е съвесем не по темата да кажа на бъдещите седмокласници да не се паникьосват. Просто ходете на всички пробни изпити и си вземете няколко помагала, граматики или тренировъчни тестове. Така че когато имате свободно време, просто отваряте и решавате докато ви писне 8-) Изпитът ми по математика беше с 50 задачи и аз вече просто ми беше станало като навик да ги решавам, а и те еднотипни, доста леко и даже забавно мина. Иначе аз не съм се скъсвала по учене по математика и БЕЛ през годината, не съм ходила на уроци, даже не знаех формули от сорта на обем на сфера(и трябваше всеки път да ги извеьдам..) и все пак за по-хубави оценки не съм и мечтала :D А, и ходете по тези математически състезания (Коледно, Великденско и т.н), защото често в 7ми клас са във формата за изпита.

BakuTo
09-01-2010, 07:48
аз имам още МНОГО домашни....не съм си купил нищо,а за уроците мисля да започна да ходя от средата на годината

BakuTo
09-01-2010, 07:49
Аз уча в "13 Св. Паисий Хилендарски" (Въх, ама числото било фатално, чак сега забелязах :lol: ) Малко ще е оффтопик, ама само да спомена, че съм учила там 1ви клас :lol: Супер много ме кефеше тогава, ама то какво ли съм разбирала. Иначе близо ли живееш?
Ии да не е съвесем не по темата да кажа на бъдещите седмокласници да не се паникьосват. Просто ходете на всички пробни изпити и си вземете няколко помагала, граматики или тренировъчни тестове. Така че когато имате свободно време, просто отваряте и решавате докато ви писне 8-) Изпитът ми по математика беше с 50 задачи и аз вече просто ми беше станало като навик да ги решавам, а и те еднотипни, доста леко и даже забавно мина. Иначе аз не съм се скъсвала по учене по математика и БЕЛ през годината, не съм ходила на уроци, даже не знаех формули от сорта на обем на сфера(и трябваше всеки път да ги извеьдам..) и все пак за по-хубави оценки не съм и мечтала :D А, и ходете по тези математически състезания (Коледно, Великденско и т.н), защото често в 7ми клас са във формата за изпита.

а сега къде учиш?

SmilezZz
09-01-2010, 08:12
Аз съм за осми клас,но все пак се включвам в темата ви 8-) ..
Ами да,ако сте решили да отидете на уроци - най-добре
е да започнете
от началото..АЗ тръгнах април месец някъде - имаше полза,но
ако бях тръгнала от началото щеше да е по-добре..
Отидете на олимпиади и състезания главно по БЕЛ и Математика..
Купете си и доста книжки с тестове - аз си бях купила доста..
Около 4 по БЕЛ и около 3-4 по Математика 8-) ...
Та както и да е..Учете,за да влезете в наистина добро
училище..
Успех (:

DesireToFire
09-01-2010, 09:05
Аз уча в "13 Св. Паисий Хилендарски" (Въх, ама числото било фатално, чак сега забелязах :lol: ) Малко ще е оффтопик, ама само да спомена, че съм учила там 1ви клас :lol: Супер много ме кефеше тогава, ама то какво ли съм разбирала. Иначе близо ли живееш?
Ии да не е съвесем не по темата да кажа на бъдещите седмокласници да не се паникьосват. Просто ходете на всички пробни изпити и си вземете няколко помагала, граматики или тренировъчни тестове. Така че когато имате свободно време, просто отваряте и решавате докато ви писне 8-) Изпитът ми по математика беше с 50 задачи и аз вече просто ми беше станало като навик да ги решавам, а и те еднотипни, доста леко и даже забавно мина. Иначе аз не съм се скъсвала по учене по математика и БЕЛ през годината, не съм ходила на уроци, даже не знаех формули от сорта на обем на сфера(и трябваше всеки път да ги извеьдам..) и все пак за по-хубави оценки не съм и мечтала :D А, и ходете по тези математически състезания (Коледно, Великденско и т.н), защото често в 7ми клас са във формата за изпита.

а сега къде учиш?
МГ, обаче в Русе 8-)

bloodyred
09-01-2010, 09:58
Не си шляйте гащите .. минах по тоя път вече, но искам да ви кажа, че е наистина важно да учите. Оообаче, не се тормозете още от сега, аз отидох точно 5 пъти на уроци по математика, друго допълнително - не, освен че внимавах много в час и редовно си решавах от сборници, най-добре го направете и вие. По математика предполагам ще е по-трудно на почти всички ви, но ако учите с разбиране, ще видите резултата и ще влезете, където искате. Само не се панирайте и всичко ще е ОК .. :)

ameli
09-01-2010, 10:01
И аз се включвам, като бъдеш осмокласник 8-)
В началото и аз бях в паника като вас - какви ще са изпитите, дали ще ми стигне времето, дали ще мога да реша всичко. По-лошото беше, че за първа година бяхме с такъв формат, а вие сега си знаете всичко. До началото на изпита вичко беше мистерия 8-) Вие сега си имате предимство.

Ходете на всички пробни изпити и олимпиади. Те винаги за по-трудни от истинските. За доказателство: (още си пазя тестовете ;дд)
Пробни по МАТ-
3.786
4.143
4.500 - около това ми се въртяха резултатите, което ме хвърляше в още по голяма паника.. На истинския имах 5.143

По БЕЛ никога нямах над 5. Между 4 и 4.700 ми се въртяха оценките, а имах 5.786 :grin:

Ходете на уроци отначало, защото ще решавате допълнително задачи, по-трудни, ще има кой да ги проверява с критериите на изпити.

Не се притеснявайте и всичко ще е наред :)

IncHeTy
09-01-2010, 10:49
Ами и аз ще съм тази година 7-ми клас. Притеснява ме единствено математиката,която много ме мъчи,да се надяваме,че всичко ще е ОК. Уча с разбиране,не зубря и досега винаги съм завършвала с 6.00. Купила съм си само чанта засега :D Няма да се местя,просто ще съм във втория корпус на даскалото,където са от 8-ми до 12-ти клас :) Притеснявам се дали ще ми стига времето,колко много ще трябва да уча,много кофти ми е,но ще се оправя ;)

Forester
09-01-2010, 11:51
BlackEyedPeas, къде ще кандидатстваш? И аз съм от Стара Загора, но сега ще съм 8 клас.

vampirediaries
09-01-2010, 12:07
И аз ще се включа въпреки,че ще сега ще бъда 8 клас. :-D Няма да ви кажа да не се притеснявате,защото знам че като ти го кажат това не те прави по-спокоен. :D Но все пак-не прекалявайте с паниката.Аз нямах никакво намерение да кандидатствам,реших чак април,не съм ходила на пробни тестове по Математика или БЕЛ и влязох в едно от най-елитните училища. :grin: Е от второ класиране,но все пак важното е че влязох.
:)
Важно е и на какви учители ще попаднеш.В старото училище учителите са на мнението,че е елитно,а това не е така и целия град го знае и точно заради това никой не кандидатства там.И с огромни усилия се опитваха да ни откажат от кандидатстването.Не ни казваха когато има пробни изпити,не ни даваха никаква информация относно изпитите,намалиха годишните оценки на тези които щяха да кандидатстват.Няма да забравя как на едно момче от стария ми клас в един от последните часове преди края на годината когато оформяха между него и госпожата се проведе следния разговор:
Госпожата:Така номер 8-4 за годината
Момчето:Ооо да. :D
Госпожата:Яя чакай,ти ще кандидатстваш ли?
Той:Да.
Госпожата:Еми тогава ще ти пиша 3. :-o :-o :-o
И наистина му остави тройка за годината. :? :-o

П.П:Малее колко изписах. :D

mea96
09-01-2010, 13:02
Аз съм 8ми клас,но и аз да се разпиша :D
1.Успокойте се не е кой знае какво ,като бях в 7клас и аз се бях паниралА,но няма смисъл(всичко ще мине)
2.На уроци лично аз ходих в края на годината и само по математика,защото доста се измъчих с пустата геометрия :-s ,но наистина помогна
3.Ако учите нма да имате проблеми,но на изпитите най-важното е да сте спокойни (за разлика от мен) и въпреки че,бях мноогоо притеснена всичко се нареди и сега съм приета там където искам :grin: и с нетърпение очаквам 15тии


ПРОСТО СЕ УСПКОЙТЕ :D :P

rammstein123
09-01-2010, 13:10
Не ви стига вашата тема, че и тук започнахте да спамите. :?

Pwnmaster
09-01-2010, 13:38
Ебати тъпото беше 7ми клас. Поне за мене, де.

BlackEyedPeas
09-01-2010, 13:57
BlackEyedPeas, къде ще кандидатстваш? И аз съм от Стара Загора, но сега ще съм 8 клас.

Мисля да кандидатствам в Руската "Максим Горки".

kr
09-01-2010, 14:02
suglasna sum sus RedJeans se pak sum 7 klas[sled nqkolko dni :D ] i bih se izkefila ako dadat prerazkaz na The Vampire Diaries - wse pak mi e edin ot lubimite seriali :smt060 :smt060 :smt049 :smt049 :smt007 :smt007 :-)

RedJeans
09-01-2010, 14:04
:shock: Аз се бъзиках.
Ако дадат преразказ по Вампирски дневници ще се изселя от България!
Това би било ужастно.Пък и вампирите са толкова комерсиални,че направо ти писва.Всичко е с вампири.

П.С: :shock:

Runaway11
09-01-2010, 14:05
Здравйте, аз съм нова но се регистрирах тук за да се запозная със други като мен :D Та и аз тази година ще кандитствам. От малко градче съм и тук няма възможности затова съм избрала да кандидатствам във Пловдив...Досега винаги съм била отличничка, но във училище. Нашите ме записаха на частни уроци по български и след няколко дена ще се запиша и по математика. Още на първия урок разбрах че тези 6 в училищи са 3-4 там! Та малко се стресирах :D Няма значение няма да ви занимавам повече с глупостите ми...

Относно приготовленията за училище, нито дрехи, тетрадки и химикали и пр. не съм купила най-вероятно нашите ще купят от МЕТРО в събота докато съм на урок. Чантата смятам да е от миналата година...тогава я купих към средата на втория срок и няма смисъл да я сменям... :)

LaChupacabra
09-01-2010, 16:51
И аз ще съм 7 клас. :D и аз съм се панирала нещо.Особенно за математиката...В тоя предмет съм най-зле :-D имах 4 за годината в 6 клас.Още нищо не съм купувала...аз почвам от 10ти :-D мисля да накупя химикалки,моливи ... трябва да си взимам и някви обувки,дънки абе въобще доста неща :D

galet0
09-01-2010, 17:01
Здравйте, аз съм нова но се регистрирах тук за да се запозная със други като мен :D Та и аз тази година ще кандитствам. От малко градче съм и тук няма възможности затова съм избрала да кандидатствам във Пловдив...Досега винаги съм била отличничка, но във училище. Нашите ме записаха на частни уроци по български и след няколко дена ще се запиша и по математика. Още на първия урок разбрах че тези 6 в училищи са 3-4 там! Та малко се стресирах :D Няма значение няма да ви занимавам повече с глупостите ми...

Относно приготовленията за училище, нито дрехи, тетрадки и химикали и пр. не съм купила най-вероятно нашите ще купят от МЕТРО в събота докато съм на урок. Чантата смятам да е от миналата година...тогава я купих към средата на втория срок и няма смисъл да я сменям... :)

Къде мислиш да кандидатстваш?Аз също съм от Пловдив и много се чудя... :)

Runaway11
09-01-2010, 17:24
Еми искам в езикова с немски или английски затова трябва да си стегна дупето :lol:

ПП Баща ми днес мина през учителя по математика и след 15 почвам да ходя и там :cry:

Вие ще ходите ли въобще на уроци?

BlackEyedPeas
09-01-2010, 18:18
Аз няма да ходя, само мързелите ходят по уроци!

SmilezZz
09-01-2010, 18:36
Аз няма да ходя, само мързелите ходят по уроци!Нищо лично,но много тъпо разсъждаваш..Къде го пише това ? Откъде накъде мързелите ходят на уроци ? Има хора,които не разбират нещата по БЕЛ или Математика..
И по-добре е да отидат,за да научат нещата и да ги използват..
А и ако наистина искате да влезете някъде - трябва наистина да се трудите..В седми клас ще ви е доста натоварено с тестове,пробни изпити,частни уроци и т.н. - затова ще трябва да разпределите добре времето си - за да имате време и за забавления..
Моя съвет е: Главно да слушате в час..По БЕЛ да се упражнявате върху трансформиращите преразкази и съчиненията-разсъждения..И да научите видовете сложни изречения добре,че те много объркват хората 8-) ...
По Математика - Учете теоремите..Решавайте доста задачи,за да ги усвоите добре..Та тестове,уроци и т.н.,и ще се справите отлично..
И наистина не се притеснявайте или поне не се паникьосвайте толкова много,че ще "оклепате" работата..

Runaway11
09-01-2010, 18:58
Хмм....това прозвуча обидно или само на мен така ми се струва...Не съм мързеливка..напротив имам голямо желание да уча (надявам се да не се изпари) И тези уроци помагат много особено с такива учители като нашите и да слушаш и да не слушаш в час все тая :o Ние уж сме на 1 място в града като училище но за 3-4 часа на седмица и 20 човека повечето от които са някакви пълни идиоти как мислиш че ще си научим. Пък и това че ходиш на частни уроци не значи че ще знаеш или че ще е като почивка..напротив по-трудно е!


Боже тряббва да се науча да не пиша постоянно някакви романи! :lol:

EsteticLoff
09-01-2010, 19:33
Офф бе, как няма да ходите на уроци..
Тук не става дума само дали си пишеш домашното редовно, слушаш в часа и разбираш материала, на уроците4 примерно по Бг частната учителка ми даваше за домашна всеки път по 2-3 теста от всяка книжка, а общо книжките бяха 10 (ама аз постепенно си ги купувах,де 8-)) за разлика в даскало - ми направете това и това упражнение.На всичкото отгоре госпожата ми по БГ (в даскало), когато правехме преразкази (трансформиращ в мин. вр.) ми поправяше някои от глаголите в сегашно о.О
Еми, е за това се ходи, щото ако всеки успяваше от даскало ссамо като учи да влиза в яки гимназии, нямаше да има уроци и курсове.
И все пак това беше пример от личен опит, при вас сигурно ще е различно, ама тук както казах става дума за подготовка за важен изпит, не просто да завършиш годината и да направиш някакъв си тест.
Ама както си решите, успех ви седмокласници .. :lol: :lol: :)

BlackEyedPeas
09-01-2010, 19:45
Не съм искала да обидя никой, може би погрешно сте ме разбрали. Имах предвид, че на уроците само ти взимат парите, пък на нищо не те учат. Даже от нащо даскало, тези, 'дет не ходеха на уроци влезнаха в по-елитни гимназии, отколкото тези, които ходеха.

BlackEyedPeas
09-01-2010, 19:52
Хах, Вие си изкарахте учителките няк'ви много тъпи, бе! На нищо не Ви учели, не, че не Ви учат, просто Вие не искате да разберете! Нашите даскали съвсем добре си дават уроците, не знам как е при Вас, но Вие ги изкарахте, че на нищо не Ви учат!

bloodysunrise
09-01-2010, 19:55
уроците дават по принцип малко бонус психологична нагласа

боли ме окото тука вече, всеки пише с някъв цвят :-o

Pwnmaster
09-01-2010, 20:14
Стига пък и вие с това "Не може без уроци"!
Написал съм най-много 60 допълнителни задачи вкъщи и съм направил общо 10 допълнителни преразказа. Само си пишех домашните и си въртях капата цяла година. Приеха ме във 2 АЕГ в София :)

LaChupacabra
09-01-2010, 20:20
Ей като заговорихте за частни уроци .. :D
Искам да помоля някой ако е доволен от частни уроци по математика където и да е в София да ми препоръча някоя школа/учител.
Защото аз съм зле по математика,и наистина тази година трябва и се надявам да се запиша някъде. :D мерси предварително :-)

d3n17yy
09-01-2010, 20:52
аз също ще бъда 7- ми клас тая година не съм купувала тетрадки още ще чакам учителите да кажат какви искат .. иначе малко се притеснявам, но като чета мненията на осмокласниците малко се успокоявам но не знам ще видим. А колкото до книгите тва лято беше мн шантаво и не ми остана мн време да чета чела съм само " до чикаго и назад" и не знам. С риск да повторя някой преди мен вие колко книги прочетохте, че ..

SladkaZagadka
09-01-2010, 21:41
Цоп в темата 8) . Бъдеща седмокласничка от София :)
Имам чанта, несесер , химикалки , моливи и чертожни инструменти .
Още не съм си купила тетрадки . Чакам учителите да си кажат изискванията .

dechkou
09-01-2010, 22:29
Ами аз съм от Пловдив,ти откъде си?
От Варна =).

Ами обмисляте ли къде ще ходите след 7 клас?Аз се колябая м/у 1 езикова и 3 природо-математическа,но мисля,че съм за 1ЕГ =)

здравей аз като един екс седмокласник да си кажа мнението.... :-D ходих на уроци по бж през цялата година..но ат полза нямаще щото госпожата взе беше болна иначе беше по 18 лв за 1:30мин.,но слава богу изкарах отличен...по мат ходих само последния 1 месец и изкарах мн.добра аценка като се има на впредвич чи з нищо не разбирам от математика,но и там ксе справих :-)


^аз лично не бих те посъветвала в 3та...но аз учих в същата сграда 3 години и 3та и под всякаква критика.....а ти от кое училище си?


а и схокойно за ицпита...без супер лесен....УСПЕХ

persii
09-01-2010, 23:35
Ей като заговорихте за частни уроци .. :D
Искам да помоля някой ако е доволен от частни уроци по математика където и да е в София да ми препоръча някоя школа/учител.
Защото аз съм зле по математика,и наистина тази година трябва и се надявам да се запиша някъде. :D мерси предварително :-)

Аз бях 7 клас тази година и ходих на уроци във "Веди" . То е школа, бяхме около 8-9 човека в клас, но мога да ти кажа, че по-добра подготовка няма ! Учителите са адски добри, за всяка задача ти помагат и проверяват отделно. Аз бях зле по математика, смисъл изкарвах добри оценки, но имах много пропуски.. след курсовете заобичах математиката :) така че всички пари за "Веди" си заслужават + че ти дават сборници, свитъци, задачи, пробни изпити, справочници и какво ли още не. Но задължително тръгни от началото на годината, защото ще ти бъде по-лесно :] Хайде успех на изпитите и спокойно :-)

Runaway11
09-02-2010, 07:59
аз също ще бъда 7- ми клас тая година не съм купувала тетрадки още ще чакам учителите да кажат какви искат .. иначе малко се притеснявам, но като чета мненията на осмокласниците малко се успокоявам но не знам ще видим. А колкото до книгите тва лято беше мн шантаво и не ми остана мн време да чета чела съм само " до чикаго и назад" и не знам. С риск да повторя някой преди мен вие колко книги прочетохте, че ..


Аз лично ги прочетох всички прозведения защото нямам желание да ги чета през учебната година :?

viliana9
09-02-2010, 08:28
сестрата ходеше, но много от нейния клас не ходеха и пак майна ги приеха 8) само дет се тормози цяла година и се притеснява

SladkaZagadka
09-02-2010, 09:34
Runaway11, и да ги прочетеш, и да не ги прочетеш, ще ти се налага да ги препрочиташ много пъти след това .

Аз лично искам да посещавам някой курс, но според мен в пъти по-добре е учител . Може да седите на 1 задача цял час, но поне ще знаеш, че са ти отделили време, вниманието на учителя е насочено към теб и можеш когато искаш да питаш за неразбраното [в курсовете едва ли не "проваляш" работата, защото само ти от 11 човека не го разбираш, другите пуфкат и тнт]

ameli
09-02-2010, 09:37
dechkou, признай си веднага кой клас си била! Щото май те познавам 8-)

Сори за спама, преповървам ВЕктор за уроци, който е от Варна :P

galet0
09-02-2010, 10:04
Runaway11, и да ги прочетеш, и да не ги прочетеш, ще ти се налага да ги препрочиташ много пъти след това .

Аз лично искам да посещавам някой курс, но според мен в пъти по-добре е учител . Може да седите на 1 задача цял час, но поне ще знаеш, че са ти отделили време, вниманието на учителя е насочено към теб и можеш когато искаш да питаш за неразбраното [в курсовете едва ли не "проваляш" работата, защото само ти от 11 човека не го разбираш, другите пуфкат и тнт]

+++++++++++++++

bashtoo
09-02-2010, 11:57
Тук половината от писалите са осмокласници бе :-o Anyway, тази година ще ходя на курсове в школа "Веди" по български и математика, още миналата година почнах да ходя там. Виждам ползата от курсовете, защото на занятията хем преговарям това, което сме взели вече в училище и допълвам ако имам пропуски, хем дават повече задачи и упражнения, което дава един допълнителен трнинг :) . Малко ми е кофти все пак, защото първото занятие е на 9 септ. и от там следват още 2 пъти на 10 и 11 да отида, така че си е направо все едно съм почнала училище. Иначе за приготовленията все още не съм си взела нищо; трябва да купя (всъщност наще да ми купят 8-) ) чанта, тетрадки, чертожни материали и куп други неща. Надявам се да се справя отлично през учебната година и на изпитите, защото искам да кандидатствам в 1 Немска Езикова гимназия в София, както и във втора и трета, които си се водят елитни училища. Иначе, седмокласниците от София, решили ли сте къде ще кандидатствате и как ще се подготвяте?

dechkou
09-02-2010, 13:43
dechkou, признай си веднага кой клас си била! Щото май те познавам 8-)

Сори за спама, преповървам ВЕктор за уроци, който е от Варна :P



еее ameli тайна...нека поне една магия остане забулена :D



аз пък препоръчвам Алфа има много добри преподаватели,които наистина им пука за теб и след това продължават да се инт за твоето развитие по предмета им,но почнете от начало защото иначе ще ви е ужасно трудно...

Runaway11
09-02-2010, 14:04
Бе винаги съм се чудила каква е разликата между школа и учител :lol: (сори за тъпите въпроси :lol: )

meriLinka
09-02-2010, 14:04
galet0 с дъх на канела е страхотна книга :smt007
присъединявам се и аз ще бъда седми клас.

Runaway11
09-02-2010, 14:07
Дам...и аз я прочетох след като гледах филма :oops:

fuckme
09-02-2010, 15:58
ооххх нямамм търпениеее ... смисълл ще се видя с дружките за последна година, ще си накупяя нови дрехи и някви неща за даскало като тетрадки чанта и т.н. иии ще е супер якоо...макарче знам, че след 1 месец вече ще ми стане тегавоо, защото щу трябва дда си седнаа мн якоо на д-то ии да уча .. оф аз сяка година така :D макарче миналата година почти не учих и пак свърших със 6 по почти всичко, най - зле ми е мат, защото първо че мразя учителката, а пък и не разбирам мн - мн, ама аз няма да кандидатсвам със мат така че не ме притеснява вече .. ако ще с 3 да завърша :D иии найй огромния проблем дисциплината направоо ужасс :( в шести клас имахх около 15 забележки, наказания... :? ама аз ше стягам :razz:

BlackSugar
09-02-2010, 16:16
Лелееееее не мога да повярвам, че преди 12 месеца и аз бях така. Отлично знам, че каквото и да ви кажа няма да е достатъчно достоверно, но все пак опитайте да приемете поне част от съветите ми.
Като за начало бързам да ви кажа, че от това в коя гимназия ще влезете далеч не зависи живота ви. Това е просто първото по-голямо препятствие, което поставя начало на още много такива. Родителите ви няма да ви обичат или уважават по-малко или повече взависимост от това къде сте приети. Нито пък приятелите ви. Започнете подготовката си като си внушите това. Именно то е най-голямата стъпка в приготовленията ви.
Второ-преценете кой език искате да учите т.е кой ви е най-полезен. След като вземете решение започнете същинската подготовка. Моята препоръка е да ходите на уроци при частни учители, а не в школи, защото когато сте сами учителят ви обяснява това което не разбирате без да се чувствате пълни идиоти и да си спестявате въпросите понеже другите в школата са по-напред с МАТРИЯЛА. Записвайте си всичко в час и ако не сте разбрали нещо се обръщайте към частния учител.
И накрая- далеч не е толкова страшно колкото го представят по телевизията. Мога с чиста съвест да ви уверя, че и най-големия кретен ще изкара над 3 по математика и поне 5 поБЕЛ...все пак аз го направих 8-)

galet0
09-02-2010, 17:58
galet0 с дъх на канела е страхотна книга :smt007
присъединявам се и аз ще бъда седми клас.

Нещо края не ми хареса... :(

Runaway11
09-02-2010, 18:10
Аз пък нямам никакво желание да се почва. Не заради изпитите. А заради тъпата ни класна по изибразително. Просто не знам как ще я изтрая тази година :booooomb:

sapphire5
09-02-2010, 19:26
въобще не ми се почва 7 клас :-D :oops:

SladkaZagadka
09-02-2010, 20:07
Нещо осмокласниците завзеха темата ...
Добре, няколко съвета са само плюс, обаче ... един вид те знаят много много и сега дават съвети на "малчовците" ... при положение, че правописът на повечето , които се хвалят с хубави оценки е за около ... ъм, 4 . А пък и темата е за седмокласниците... Няма значение .


Не си купувайте тетрадки и подвързии още от 2ри , всеки учител ще си има изисквания .

viqnkababyy
09-02-2010, 20:10
Аз съм за 8-ми, но ще се включа ..
Ходех на уроци само по математика и имах 5.70 бел и 5.50 мат.
Според мен без уроци по математика няма как ..

LaChupacabra
09-02-2010, 23:15
Междодругото вие имате ли планове за кандидатстване след 7ми клас?
Аз се колебая между 164 ГПИЕ,91 НЕГ , НГДЕК или НТБГ...всяка си има плюсове,обаче всички изискват много висок бал... не знам дали ще се справя :/ споделяйте и вие къде мислите да ходите :D :D

Runaway11
09-03-2010, 05:53
Това за тетрадките аз винаги си копувам по 80 листа малък формат от метро където са пакетирани по няколко. Нашите учители нямат големи изисквания. Само по математика трябва да е карирана,, голям формат другите няма значение какви ще си вземеш :lol:

ПП Вие вече купили ли сте си нещо за първия учебен ден? Че аз все още не и незнам какво :lol:

meriLinka
09-03-2010, 07:24
Аз не съм, но имам списък с неща, които ми трябват :D

galet0
09-03-2010, 07:28
Много малко неща съм си купила:
6-7 тетрадки
2 учебни помагала които ще ползвам за упражнение(бел и математика)
Чанта за училище
Кецове

.....А още колко неща трябва да копувам.....

meriLinka
09-03-2010, 07:51
Аа.. аз преди 2 дена ходих да си купувам тетрадки,маркери и т.н

sapphire5
09-03-2010, 08:06
аз преди .. ъммммм .. една седмица някъде си накупувах :
-15 тетрадки
-химикалки [моливи]
-чанта :smt007

А са тези дни ще си купувам: Дрешки, обувчици, ала - бала .. :D
.. амм един въпрас ..

- Вие носите ли цветя първият учебен ден? :D Защото аз Не .. :D

DeleteThisAccount
09-03-2010, 08:58
Хахаха вие още сега колко сте се паникьосали, та представям си 1 месец преди изпитите. :razz:
Успокойте се малко, не ви зависи живота от това къде ще влезете. 8-)
Аз без да уча, без да ходя на часни уроци, изкарах 5 по БЕЛ и 4 по МАТ и си влязох където искам, ся айляка почва. 8-)

SladkaZagadka
09-03-2010, 10:07
Междодругото вие имате ли планове за кандидатстване след 7ми клас?
Аз се колебая между 164 ГПИЕ,91 НЕГ , НГДЕК или НТБГ...

И аз сериозно обмислях НГДЕК, но откакто са се преместили в новата сграда, успехът на това престижно училище е паднал . Последният приет тази година мисля, че беше с бал 28 ...
Казвали са ми, че без вътрешен учител , който да ти преподава [там има устен и писмен изпит по история ] е много трудно .
Таксите са големи, а не е включено нищо в тях [няма транспорт, храна ..., това са разходите за пране на килими, купуване на икони и така нататък] . Учениците разказват как учителките им били на по 60 -70 години , а директорката често влизала в час и започвала да си мърмори на старобългарски [ : D]
Като вариант обмислям 91 НЕГ, Първа английска гимназия и НУКК :shock: ... човек да ми се чуди и мае за последното ... факт е обаче, че мноого ми се учи италиански :-D

BlackEyedPeas
09-03-2010, 14:42
Хубаво, че сестра ми има учебни тетрадки по упражнения за 7 клас, от тях ще се упражнявам поне и няма да се налага да давам пари за учебни тетрадки.

LaChupacabra
09-03-2010, 15:50
Междодругото вие имате ли планове за кандидатстване след 7ми клас?
Аз се колебая между 164 ГПИЕ,91 НЕГ , НГДЕК или НТБГ...

И аз сериозно обмислях НГДЕК, но откакто са се преместили в новата сграда, успехът на това престижно училище е паднал . Последният приет тази година мисля, че беше с бал 28 ...
Казвали са ми, че без вътрешен учител , който да ти преподава [там има устен и писмен изпит по история ] е много трудно .
Таксите са големи, а не е включено нищо в тях [няма транспорт, храна ..., това са разходите за пране на килими, купуване на икони и така нататък] . Учениците разказват как учителките им били на по 60 -70 години , а директорката често влизала в час и започвала да си мърмори на старобългарски [ : D]
Като вариант обмислям 91 НЕГ, Първа английска гимназия и НУКК :shock: ... човек да ми се чуди и мае за последното ... факт е обаче, че мноого ми се учи италиански :-D

Тва за директорката ме уби. :lol: :lol: Ох аз съм я виждала новата сграда и нещо не ми харесва :/ А и ми е много далече,аз живея на другия край на София :D Иначе италиянския не е лош език.А и колкото повече езици знаеш толковва по-добре.Всеки един език е един плюс. :-P

Runaway11
09-03-2010, 16:15
Аз също не нося цветя...пък и класната ни въобще не ги заслужава :D

Аз също имам учебни тетрадки от сестра ми но ми вършат малка работа тъй като са по стари програми. Такаче пак ще трябва да си купувам. Засега съм си купила 3 - 2 с тестове и едно с разяснения за трансформиращите преразкази...по-нататък ще се купуват още че като гледас каква скорост ги правим на уроците... :shock:

На мен пък проблема ми е в избора на езиците. Незнам какво да избера! Харесвам немския обожавам го! Но тъй като съм добра по английски ходиа съм и 3-4 години на частни уроци. Всички ме съветват със англиски. Бе сега не ми е на главата това като му дойде времето тогава ще помисля :lol:

ameli
09-03-2010, 16:22
Аз те съветвам да пишеш първи език немски и да продължаваш да ходиш на уроци :)

SmilezZz
09-03-2010, 16:34
Runaway11 - И според мен пиши немски език..
Най-важното е езикът да ти допада,а при теб е така...
И английския е важен,но пък всеки език ти отваря доста врати,
а и да знаеш повече чужди езици е доста голям плюс
за в бъдеще..
Но все пак избора си е твой..

kokosety
09-03-2010, 17:25
Tази годиа аистина се апрегете ходете на школа или уроци ако внимавате и правите каквото ви казват а не се правите а важни.Аз е решавах последите седмици задачи и оцеката по мат беше под 5 а по бг почти 5.500 така че е най-важно последните 2 седмици да решавате мого пишете през годината и преди изпитите как се чувствате Успех!

EsteticLoff
09-03-2010, 18:32
Хах, Вие си изкарахте учителките няк'ви много тъпи, бе! На нищо не Ви учели, не, че не Ви учат, просто Вие не искате да разберете! Нашите даскали съвсем добре си дават уроците, не знам как е при Вас, но Вие ги изкарахте, че на нищо не Ви учат!

Извинявай казах, че при мен уроците имаха резултат.. Ти откдъе знаеш, че не слушам в часовете. Най-малкото, което е не съм казала, че учителите ми са тъпи, а че имаше малко странни неща и че частната ми учителка ми разясни кое правилно и кое - не.Иначе госпожата (в даскало) си беше добра учителка, уважавах я .. и все още :)И не всеки частен учител взима просто парите.. При моята почти всички деца, ходили през годината при нея, влезнаха в най-елитните гимназии в града.. резултататите сами говорят ;)

ameli
09-03-2010, 19:38
Моята учителка по математика си беше ужасна. На нищо не ни учеше, мънкаше на стената и си решаваше задачите без да ги обяснява. Даже някои тя не можеше да ги реши и караше най-добрия. Ако и той не можеше, ходеше в учителската стая да пита :shock: Е кажи ми, учител ли е това!?

По БЕЛ си обясняваше всичко, по 1 месец седяхме на 1 урок. Много изпитваше и беше страшно строга. Факт, че не ходих на уроци и имам 5.786 :)

А математичката от школата.. невероятна жена, никога няма да я забравя. Страшно уважение имам към нея, страхотен човек е!!! <33

theonlyone123
09-03-2010, 19:40
И аз ще бъда 7 клас .. но какво да се прави - все някога тази година ще мине .. притеснено ми е (но гледам да не се паникьосвам), но се надявам,че ще се справя и ще успея да смогна и с времето ...

awerw
09-03-2010, 21:09
я да ги видим лапЯЯта :razz:

MonnyG
09-04-2010, 02:39
Сладурии :P .. Здравейте и от мен ((: Тази година аз също ще съм в 7 клас! И на мен също ми е доста притеснено и сичкоо ми е сранно защото, си мисля че, няма да ми остава никакво време за излизане но, се някак си всички ще се справимме! На уроци по Бг и Математика ще xодя задължително! Решила съм да кандидатствам в ЕГ "Пловдив" .. такачее тазии годинаа мисляя да се стягам и да наблегна на ученетоо повечее! Както вече казах много ми е притеснено, но не само на мен разбирасе!

Ммм някой освен мен решил ли е да учи в ЕГ "Пловдив" ? ((:

Ааа отностно за дрехите и нещата за училище не съм си купила все още но, в понеделник ще ходя да си взимам! Определеноо доста неща трябва да си купя! :D

EsteticLoff
09-04-2010, 07:59
Ауу, с какъв език искаш - английски или немски?
Ех, дано да те приемат там - ще ми бъдеш зайчеее и ще те спукам от бой с моркови :oops: :razz:
Иначе отсега няма какво да се притеснявате, страшното идва май месец 8-)

smilelady
09-04-2010, 09:15
аз също ще съм 7 клас :D ама нещо още от сега се панирам :( На уроци по математика и БЕЛ ще ходя много ясно още от началото щото в София да влезнеш в елитна гимназия си е бая трудно :? Иначе мисля да кандидатствам в Испанската Немската и Френската :) :) :) Обмислях и Английската ама няма да имам мн полза щото нглийския си го знам перфектно 8-) относно учителите:В нащо даскало са ангелчета ама не съм обедена че ще ми е достатъчно само да слушам в час :? Мисля тая година да оставя шляенето на заден план и здраво да си седна на дупето :D Вече си купих сборници и примерни тестове по Бел и мат :-D
Ужас само като си представя колко трябва да зубря тая година... :D :D

SunnySmile1313
09-04-2010, 10:07
Здравейте и от менн! :grin: И аз ще бъда седми клас тази година :P Така съм се паникьосала, чее.... :( От София съм. Смятам да кандидатствам в Испанската, ако не стане.. :-D Английската, може би, въпреки че си го знам перфектно 8-)

XxStupidMuffinxX
09-04-2010, 10:29
Хихи.. Здравейте... ^__^
И аз като всички останали ще съм 7ми клас.. : ))
Ще ходя на уроци по български по математика, защото се притеснявам дали ще изкарам хубави оценки..
Все пак ако не вляза в хубава гимназия или техникум.. за напред какво ще правя ? ;хх
Мисля да вляза в НЕГ, Бургас.. : ))
А отностно нещата за училище.. тия дни ще ходя да си купувам.. : D

Runaway11
09-04-2010, 17:13
MonnyG моята мечта е да отида там с немски дано да се получи :(


EsteticLoff ти със какъв език си? И трудно ли беше влизането при теб и самата подготовка?


SunnySmile1313 - как така перфектно? Живяла си там, ходила си на уроци...или просто така си говориш?

MonnyG
09-04-2010, 18:04
EsteticLoff ммм мисляя с немскии език .. ((: направоо толкова искамм да мее приеемаатт иначее незнам какво ще правя :| ..

Runaway11 xoxo не само на тебе ти е мечтата за Eг "Пловдив" .. даноо те преематт ! Успееxx :))

EsteticLoff
09-04-2010, 20:10
Aз съм с немски (8ми клас ще съм) :grin: :grin:
Хмм, ами значи не става без учене, особено по Бг толкова се опитвах да науча как да ги пиша въпросите от рода "Какво внушават тези думи" и попринцип Българският ми беше по-труден.8-) Иначе ходих на уроци от началото на годината и по двата предмета.
Доволна съм - изкарах високи оценки => балът ми е висок и влезнах лесно, от 1во желание.
Пожелавам ви успех, дано догодина да ви целя с моркови!! :P :lol: Ако искате да питате нещо друго, по-добре на ЛС, че да не спамя във вашата тема. :)

MonnyG
09-04-2010, 20:31
Дамм наистинаа без учене няма да станее.. мм моята приятелка също е за 8ми класс и е в Ег "Пловдив" с немскии :)) И на теб ти пожелавам успешна учебнаа година.. и се надявамм догодинаа да се видимее хехе :P

jakinkka
09-04-2010, 21:43
Aз вече съм 8-ми, миналата година беше кошмарна просто. Оставете българския, той е по-лесен! На математиката наблегнете яко. Аз на матъраа по бел съм с 5.25- беше точно такъв изпита,за какъвто и се подготвях. Има много примерни тестове, и матурата е на същия принцип. При математиката обаче е друго- само уравненията и неравенствата ги знаех, геометрията е ужас. Гледайте да не изпускате нищо. Аз давах много пари за уроци по математика, ама изкарах четворка, а даскалката е една, където даже и не обяснява. Първоначално първия срок и втория няма да обръщате внимание, ама края на втория яко учене. Аз където съм толкова ъровновесен човек изпадах в нерви и даже се развиках на историчката- даде ни 15 урока да учиме с ваканция от една седмица точно преди матурата-- извиняваи ама аз ще се занимавам с историята, вместо да се готва за матурите,където ми определят цялото бъдеще? Е няма да стане, искарах 3 по история, ама поне бала за чуждоезиков ми беше 29.5 и влезнах във втора испанска - София. Един съвет за седмокласниците- не наблягаите особено на първия срок- само гледаите да не изоставате. Втория учете повече, а в кра преди матурите си вземете сборници по бел и математика и решаваите, много помагат,особено ако ги решавате с госпожата. Не се напряхаите да мислие много къде искате да влезете-още е рано и ще си измените мнението със сигурност. Успех и най-важното- не зоставаите, да не ви се събере много края на втория срок точно както и на мен!! :) :)

Runaway11
09-05-2010, 09:38
Бе то и аз затова не искам много, много да мисля къде ще влизам сега че после става много гадно ако цяла година само си говорил и след това скафиш на теста... :o

Иначе в събота 2 часа и половина уроци и всички Стилистични фигури на изуст плюс куп тези и преразкази за писане, незнам как ще смогна до сряда. Досега учих..след малко пак сядам че тая никакви компромиси неправи :o След 15 тръгвам и по Математика. Там е индивидуално убочение...надявам се да се справя :)

SmilezZz
09-05-2010, 12:29
^ Както ви казаха и преди мене по БЕЛ не се притеснявайте
толкова много..Уроците по БЕЛ са хипер лесни и еднотипни /за българския става въпрос - сложни съчинени и сложни съставни
изречения.. и няколко други/..Най-важното е да научите видовете
сложни изречения,че по тях има доста въпроси и на теста..
По литература е по-различно..Там наблегнете главно на трансформиращите преразкази и съчиненията...
Наистина по математика е малко по-трудно,но ако учите - ще се
справите..Аз не разбирах задачите от движение и геометрията,и
ходих на уроци - имаше полза..Започнах да ги решавам много бързо..
@ Учете и първия и втория срок,поне така няма много,много да се
мъчите /т.е. няма да се мъчите за месец-2 да схванете всичко/..
Както направиха повечето от нас миналата година 8-)
@ Няма смисъл да се притеснявате толкова много..Седми клас не е чак
толкова страшно нещо.. (:

Runaway11
09-06-2010, 13:21
Темата замря... :(

Днес си купих дрешки :grin:

Батериите издъхнаха преди да снимам всичко :( Успях само панталоните....

Панталони (изглеждат намачкани но нарочно ги направих по събрани че неможех да ги хвана целите :D )
http://www.prikachi.com/images/856/2481856c.jpg

Къси панталонки http://www.prikachi.com/images/855/2481855W.jpg

Купих си и една ризка но нейни снимки по-късно :D

BlackEyedPeas
09-06-2010, 15:48
Абе ще можете ли малко да ми помогнете, нямам никакъв план в коя гимназия да влезна, а искам да влезна в такава, където се учи испански (Не да го знам, а да уча самия език), но тука в Стара Загора се сещам само за една, но там май трябва да знаеш езика, къде има гимназии, където да се учи езика? (Може и да не е в Стара Загора)

SmilezZz
09-06-2010, 15:58
"BlackEyedPeas" - Доколкото знам аз,8 клас - подготве
- изучаването на езика започва още от самото начало..
Азбука,граматика и т.н.. Аз съм така - подготвителна паралелка
и езикът се учи още от самото начало..
Предполагам,че навсякъде е така..Но все пак по-компетентните
да кажат..

BlackEyedPeas
09-06-2010, 16:49
Аз точно това искам, искам да уча езика. Граматика, азбука и тн.

BeezyJey
09-06-2010, 17:01
Горните коментари, да ви кажа .. момичета и момчета, че само си мислите, че знаете перфектно английски.Може и от 2 годишни да сте тргнали на уроци, но вие знаете само една хипер малка част от целия английски. И аз като вас си си мислех, че го знам, ноо .. :D Осъзнах истината ,както се казва.

Сега, за да не кажат, че съм песимист (което НЕ Е вярно 8-) ) искам да обясня, че наистина, както всяка друга година, ще си има деца, които ще взлязат в немската, английската, испанската, ала - бала, но ентусиазмът които така блика от вас, ме кара да се смея :D "Мисля си Немската, ако не Испанската."
!?
Нямате си и на представа колко много, ама колко много трябва да учиш, за да можеш да се класираш за Немската..просто мозъците ви не могат да го поберат..За 1ва Немска ви трябва бал, по-висок от 33 ..

И за да не кажете, че завиждам, защото не съм влязла в тези училища, да ви кажа ,че съм си хипер щастлива и в това в което ще си уча тази година. Чао чао от мен и извинявайте, ако има нещо :D (а определено ще има 8-) :lol: )

ameli
09-06-2010, 17:06
Доколкото знам аз,8 клас - подготве
- изучаването на езика започва още от самото начало..
Азбука,граматика и т.н.. Аз съм така - подготвителна паралелка
и езикът се учи още от самото начало..

Така, така, ама ти искаш, не искаш пак от началото ще го почваш :lol: Нямаш друг избор, а и аз покрай теб :lol:

BeezyJey - за тая прословута немска, колко е минималния бал? Аз щото изкарах почти 34 да не казвам без никакъв зор. :? Недей ги плаши седмокласниците, не е толкова страшно.

BeezyJey
09-06-2010, 17:38
Доколкото знам аз,8 клас - подготве
- изучаването на езика започва още от самото начало..
Азбука,граматика и т.н.. Аз съм така - подготвителна паралелка
и езикът се учи още от самото начало..

Така, така, ама ти искаш, не искаш пак от началото ще го почваш :lol: Нямаш друг избор, а и аз покрай теб :lol:

BeezyJey - за тая прословута немска, колко е минималния бал? Аз щото изкарах почти 34 да не казвам без никакъв зор. :? Недей ги плаши седмокласниците, не е толкова страшно.

Хаха да, тъкмо щях да се извинявам 8-) 8-) Ами виж, сигурно имаш нянаква дърба, те повечето като .. тях не могат да си седнат на задника и нищо не ги интересува, затова го казах .. А вероятно, ако резултатите от тестовете им са по-добри от нашите, баловете ужасно много се вдигат .. Даже СМГто го гледах е с по-висок бал от 1ва Немска :shock:
За т`ва 8-) Ама нищо страшно айде, учете и ще видим другото лято кой къде ще е заек :) 8-)

ameli
09-06-2010, 17:47
Тая година тестовете бяха елементарни, другата сигурно ще са маааааааалко по-труднички :D

Айде стига толкова влкючвания от осмокласници 8-)

fuckme
09-07-2010, 10:30
ще ви кажа малко повече за НГДЕК сетра ми учи там и аз за там мисля да кандидаствам. таа значи ние сме на другия край на софия, но близо до училището на 5-10 минути път има метро станция, такаче се стига лесно, пък и сестра ми за една година, благодарение на пътуването до даск опозна софия много добре :) второ - училището не е западнало, въпреки всичките слухове. да, имало е и по - силни години, но е имало и по - слаби. сега под среден успех 4,50 те гонят. колкото до ТОНЧЕВА - тя е напуснала и тази година вече ще има нов директор, така че това да ви е проблема. а и якото е, че не се учи САМО истори, нито има допълнителни часове или нещо такова, просто се учи по различен учебник. също така в НГДЕК ще попаднете на много готини хора, няма да са всичките някви загубени зубъри споко :) аз лично за там се глася :-D

raqtaaa
09-07-2010, 16:14
Аз се колебая между 1ЕГ, 4ЕГ и ГПЧЕ Йоан Екзарх ( и трите са във Варна )
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ameli
09-07-2010, 16:23
^^Зависи какво ти се учи. Аз ще съм в 1ЕГ тая година, за отзови от там ми пиши след месец 8-)

SmilezZz
09-07-2010, 17:46
ameli - Тази година бяха елементарни - да,но догодина ще
са още по-елементарни..
Поне предполагам,че ще е така - тъй като пък миналата
година тестовете бяха по-трудни
от тезгодишните..

loveislie
09-07-2010, 18:25
Аз се колебая между 1ЕГ, 4ЕГ и ГПЧЕ Йоан Екзарх ( и трите са във Варна )
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

и аз м/у тях се колебая :D

EsteticLoff
09-07-2010, 18:36
ameli - Тази година бяха елементарни - да,но догодина ще
са още по-елементарни..
Поне предполагам,че ще е така - тъй като пък миналата
година тестовете бяха по-трудни
от тезгодишните..

Напротив! Според мен ще са по-трудни, защото ние набор 96 сме първите по новата програма и 1 вид бяхме като опитни зайчета, нямаше как да дадат прекалено трудни изпити, като за 1ви "опит", ако ме разбирате :)
И хайде стига сме спамиилии..

ameli
09-07-2010, 19:36
Да, и според мен ще са по-трудни. Ние бяхме първите и ни дадоха лесни тестове, за да видят на какво ниво сме. И оценките бяха много високи, съответно и баловете се вдигнаха. Всяка година баловете трябва да падат, както и оценките да са по-ниски, което значи по-труден тест. Така де, ще го видите какъв е на 27-31 май ;) Стига спамихме наистина, имаме си наша тема :lol:

katericArofl
09-07-2010, 22:11
ameli - Тази година бяха елементарни - да,но догодина ще
са още по-елементарни..
Поне предполагам,че ще е така - тъй като пък миналата
година тестовете бяха по-трудни
от тезгодишните..

Напротив! Според мен ще са по-трудни, защото ние набор 96 сме първите по новата програма и 1 вид бяхме като опитни зайчета, нямаше как да дадат прекалено трудни изпити, като за 1ви "опит", ако ме разбирате :)
И хайде стига сме спамиилии..

95 са 1 по новата не вие 8-) вие сте първите с матури

EsteticLoff
09-08-2010, 08:26
95 са 1 по новата не вие 8-) вие сте първите с матури

аз май това имах предвид, мерси за поправката все пак 8-) :razz:

Runaway11
09-08-2010, 08:28
Бе тука един седмокласник не пише! :lol:

(освен мен... :oops: ) :lol:

kittyKat
09-08-2010, 11:07
7 клас беше най-ужасната уч.год. в живота ми къв зор видех не е истина....отгоре на т`ва частната ми даскалка по мат. напраоо щеше ме осинови натоварваше ме 2 пъти повече отколкото другите ученици както казах УЖС. Не искам да ви обезкуражавам ама зор ще има. Късмет 8-)

BlackEyedPeas
09-08-2010, 13:52
Бе тука един седмокласник не пише! :lol:

(освен мен... :oops: ) :lol:

Изглежда, че сме само 2-те :-D

LaChupacabra
09-08-2010, 15:28
Бе тука един седмокласник не пише! :lol:

(освен мен... :oops: ) :lol:

Изглежда, че сме само 2-те :-D


Бройте ме и мен. :-D Следя темата като имам време,обаче в повечето случай просто няма какво да напиша. :D

Ох...преди малко се скарах с майка ми...мисли,че няма да има смисъл от уроците по математика,така и така не съм я схващала. -.-

ChoiYoNa
09-08-2010, 16:24
Кажи на майка ти ,че няма да ходиш на уроци за да показваш колко си умна по математиката ,ами за да я схванеш.Егати майката ,иска детето си да се провали на изпита.Без уроци по математика НЕ МОЖЕ.

theonlyone123
09-08-2010, 19:31
Бе тука един седмокласник не пише! :lol:

(освен мен... :oops: ) :lol:

Изглежда, че сме само 2-те :-D


Бройте ме и мен. :-D Следя темата като имам време,обаче в повечето случай просто няма какво да напиша. :D

Ох...преди малко се скарах с майка ми...мисли,че няма да има смисъл от уроците по математика,така и така не съм я схващала. -.-

И мен .. и аз съм така . Офф ама като се замислите кво толкова ще стане ?? Да ,има изпит , нормално е да се притесняваме , но не и да прекаляваме , а на всичкото отгоре още от сега сме се затревожили .. Няма смисъл !! Година като година .. просто трябват повечко старания и тва е ..

icantdance
09-08-2010, 22:06
Абе сигурно има причина тоя ми ти седми клас такива легенди да се разказват за него... на мен ми дадаха учебниците, и като гледам какво се учи тръгнах да се оглеждам за по височки така сгради... 8-)

Runaway11
09-09-2010, 06:27
Сега който не иска да ходи неможете да го накарате да ходи. Но ако ти самия искаш, не позолявайте на родителите да ви разубеждават. Все пак вие ще правите този изпит не те. :?

Пф..още една седмица остана :shock: (много бързо ми мина това лято :cry: )

DeleteThisAccount
09-09-2010, 08:17
Кажи на майка ти ,че няма да ходиш на уроци за да показваш колко си умна по математиката ,ами за да я схванеш.Егати майката ,иска детето си да се провали на изпита.Без уроци по математика НЕ МОЖЕ.МОЖЕ! 8-)
Не съм ходил нито на уроци по математика, нито по БЕЛ, учих много малко, и изкарах резултати, които ме задоволяват и си влязох, където искам. :)

Runaway11
09-10-2010, 06:39
Добре де кажете тези резултати!!!!! Искам да ги чуя! Нас пък може да не ни задоволяват! :?

katericArofl
09-10-2010, 07:23
4.28 мат 5.42 бг .. по старите изпити, новите са по-лесни и средният бал на учениците се е покачил.. ако преди 29.000 - 30.000 беше перфектно, сега и малко 8-)

ChoiYoNa
09-10-2010, 07:33
Българският е едно.На по - големият процент от децата им се отдава българският ,на другите - математиката.Обаче дори и тези ,които бяха добри и по математика (които аз познавам) ходиха на уроци и не разбираха някои задачи.Аз с уроци по математика едвам избутах до 4,78 (67 точки) и то защото първият модул беше отчайващо лесен (от него имам 58 точки) и някакви мижави стотни от втория модул - който беше на стандартно ниво.Съжалявам ,че ви го казвам , обаче от сега нататък тестовете няма да бъдат толкова лесни.Както някой вече каза ,ние бяхме опитните зайчета и за нас малко посмекчиха работата.Ходете по уроци!!!

DesireToFire
09-10-2010, 07:39
5.367 (или от сорта:Д) по БЕЛ и 5.75 по математика по старите изпити. БЕЗ уроци, само ходех на СИП в даскало. Беше най-високия бал в града и после ми обяснявайте без уроци не става, ще се провалиш и подобни.. Това са пълни глупости. Не съм се и скъсвала от учене, само си преговарях материяла преди всеки пробен изпит и си решавах тестове вкъщи, когато ми беше скучно. Не знам каква е тази паника, тези планове цяла година да седите затворени у вас и да учите, че ви зависи живота от това. А другите само излишно ви плашат. Няма нищо страшно, важното е да си уверен в себе си и да си спокоен.

ameli
09-10-2010, 10:16
5,143 по математика
5,786 по БЕЛ

По БЕЛ на уроци не съм ходила, нито на консултации, СИП-ове и пр. Наистина бяха елементарни тестовете, а преразказа - не знам какво толкова го плюха, беше нормален текст..

BlackEyedPeas
09-10-2010, 15:25
Вчера ни дадоха учебницте и да Ви кажа, не ми се видя чак толкова трудно, само математиката беше УЖАС, но Българския ми се видя по-лесен.

theonlyone123
09-10-2010, 15:54
Вчера ни дадоха учебницте и да Ви кажа, не ми се видя чак толкова трудно, само математиката беше УЖАС, но Българския ми се видя по-лесен.

йей , то е ясно обаче,че по математика всичко става с мн повече усилия отколкото по БЕЛ ... айде пожелавам ви много шестици и успехи , седмокласници (е то и на мене си пожелавам мн шестички :D ) :) :-) сигурна съм,че всички ще успееме и ще влезнем там,където най-много искаме ! :)

SweetLuna7
09-10-2010, 18:27
.... тръгнах да се оглеждам за по височки така сгради... 8-)
И аз съм така :D :D
Колкото до изпита - надявам се да го изкарам добре, че искам да вляза в гимназията с най-висок бал в града :oops:
Днес се опитах да започна сама да решавам задачите по мат... Не беше чак толкова трудно, българския е по-зле (прочетох си 1 урок и нищо не запомних. Просто мразя начина, по който са написани учебницие).

П.П. Наистина ли сега изпитите са по-лесни... Аз имах чуството, че някой ни е нарочил випуска :lol:

BeezyJey
09-10-2010, 18:30
.... тръгнах да се оглеждам за по височки така сгради... 8-)
И аз съм така :D :D
Колкото до изпита - надявам се да го изкарам добре, че искам да вляза в гимназията с най-висок бал в града :oops:
Днес се опитах да започна сама да решавам задачите по мат... Не беше чак толкова трудно, българския е по-зле (прочетох си 1 урок и нищо не запомних. Просто мразя начина, по който са написани учебницие).

П.П. Наистина ли сега изпитите са по-лесни... Аз имах чуството, че някой ни е нарочил випуска :lol:

Не, на нас изпитите ни бяха по-лесни, защото набор 96 е първият, който изпробва този начин за кандидатстване. :D А тъй като вече е изпитана "техниката" вие ще сте "мишената" :D :D

sapphire5
09-10-2010, 19:35
15 иДвва :shock: ;D

nerealnasmart
09-10-2010, 20:12
Така така седмокласници, всичко е лесно, когато го знаеш. Както го гледате, че е лесно изведнъж става трудно. Ако искате да влезнете в елитна гимназия учете допълнително и ходете на уроци (не е задължително, но решавайте от сборници и тем подбни). Така че отсега преглеждайте у-щата, защото в края на годината като видите с какъв бал се влиза ще ви стане лошо. :D
Успех :-P

nerealnasmart
09-10-2010, 20:20
:shock: Аз се бъзиках.
Ако дадат преразказ по Вампирски дневници ще се изселя от България!
Това би било ужастно.Пък и вампирите са толкова комерсиални,че направо ти писва.Всичко е с вампири.

П.С: :shock:

+ Права си. Какво ще кажете зда забравим българската литература. И да изучаваме само вампирски глупости (нищо лично аз чета Дарън Шан).

BlackEyedPeas
09-10-2010, 23:00
:shock: Аз се бъзиках.
Ако дадат преразказ по Вампирски дневници ще се изселя от България!
Това би било ужастно.Пък и вампирите са толкова комерсиални,че направо ти писва.Всичко е с вампири.

П.С: :shock:

+ Права си. Какво ще кажете зда забравим българската литература. И да изучаваме само вампирски глупости (нищо лично аз чета Дарън Шан).

Абе момичето, което каза, че би било яко да пишем за вампири просто се шегуваше, Вие веднага я нападнахте.

polssa
09-11-2010, 19:02
Амм аз сега ще съм 7-ми клас ...ходя на уроци по БЕЛ още отсега и то защото учителката ни е роднина..искам да вляза в 1-ва Немска в София...засега винаги съм завършвала с 6, но все пак нещо ме човърка...малко ме е страх, а да вляза в София ми е мечта...относно покупките..обикновено с оставам с тетрадките от миналата година..няма кой знае какво да си купувамм :) Накупувала съм си сборници, редовно се решавам задачи..не се притеснявам за БЕЛ, а за математиката, и смятам да почвам с уроците около новогодишната ваканиця..първо да видя дали се справям....Интересно ми е в тази тема...всеки споделя какво му е... :) Успех на всички ! 8-) :)

polssa
09-11-2010, 19:15
Надявам се да се справя отлично през учебната година и на изпитите, защото искам да кандидатствам в 1 Немска Езикова гимназия в София, както и във втора и трета, които си се водят елитни училища. Иначе, седмокласниците от София, решили ли сте къде ще кандидатствате и как ще се подготвяте?

Хей и аз ще се опитам в 1-ва Немска ...брат ми я завърши тази година и в момента следва фармация в Германия ..сори за спама.. :oops: ..което означава, че тя наистина е добра гимназия :) by the way аз съм от Самоков (за тези, които не знаят, Самоков е на 60 км. от София :) )

fuckme
09-12-2010, 07:45
много седмокласници, бе :-D аз днес вчера бях на шопинггг :grin: ноо още не съм си накупила тетрадки и такиа шитни, ама има вдреме :D харесах си едни в джъмбооо на national geografic :D аз окончателноо реших да ходя в нгдек, сега трябва да видя къде ще ходя на уроции и такамм... и ще получа nokiaC6 ако вляза тамм :grin:

Runaway11
09-12-2010, 11:07
Ви е вече и за подаръците мислите :D ...То още не е почнало...Майко след три дена не ми се мисли :shock:

ПП Във вторник имам урок...Свършихме На прощаване и почваме Немили-недраги :shock:

fuckme
09-12-2010, 12:37
хаха еми разбира се, за кво ше си скъсвам г*за да уча , ако нямам никва полза :D офф и на мен не ми се вярва самоо 3 дена :shock: аз още не знам къде ще ходя на уроци :D

djuwkata
09-12-2010, 16:30
Здрасти, седмокласници, как е настроението?
Първо да ви кажа няколко съвета... не се притеснявайте толкова за изпитите. Ходете на уроци ако смятате, че има нужда - полезно е, но не прекалявайте с притесненията, защото няма смисъл. Казвам ви го, понеже и аз преди една година бях така... ;p Не е страшно ако се подготвите добре, изпитите са по силите на всеки, който влага старание. :)
Айде успех тази година, и без притеснения. :]

nerealnasmart
09-13-2010, 08:49
Ехее и на нас ако ни подаряваха, че сме влезли в хубаво у-ще. :D Тази година учете по-вече и още от сега се замислета къде искате да учите.

c0ol133
09-13-2010, 10:02
аз също съм бъдеща седмокласничка :grin: :grin: чесно да ви кажа не се притеснявам кой знае колко..мисля да кандидатствам в ПМГ или ХГ.Притеснявам се за математиката,но ако я закъсам ще тръгна на уроци...

П.П. от Сливен съм :)

Runaway11
09-13-2010, 16:16
Ем малко е трудно да не се притесняваме :D Боже още два дена и почваме...Гадост! :shock:

SmilezZz
09-13-2010, 16:31
Ем малко е трудно да не се притесняваме :D Боже още два дена и почваме...Гадост! :shock:
Вие ако още от сега се притеснявате за това,
не ви виждам на изпитите какво ще правите..
Отпуснете се..
Вярвайте в себе си...
И всичко ще се оправи...

Tiin
09-13-2010, 19:11
Аз попринцип ходя с майка ми но тази година тя няма да е в пловдив така че самаа... ( с приятелки) :grin: Иначе аз съм от Пловдив,уча в уч,Алеко Константинов
Хехеее и аз съм от Алекото :)

galet0
09-13-2010, 20:51
Аз попринцип ходя с майка ми но тази година тя няма да е в пловдив така че самаа... ( с приятелки) :grin: Иначе аз съм от Пловдив,уча в уч,Алеко Константинов
Хехеее и аз съм от Алекото :)

Аа,да мисля че се сещам :) Сега ще си 6ти клас нали?

BlackEyedPeas
09-14-2010, 03:29
УТРЕ ИДВА АДА НА ЗЕМЯТА!!!

fuckme
09-14-2010, 06:44
еее, какво толкова се впрягатее, ще минее и после като си четете мненията ще се смеете :-D аз мисля, че няма да са чак толкова страшни изпитите :)

zlatina17
09-14-2010, 08:24
И аз ще съм 7-ми клас. От Стара Загора съм. Вие по кои предмети ходите на урици? Аз съм ходила по чужди езици е по математика ама по български никога. :(

Runaway11
09-14-2010, 10:39
Ох...утре...УЖАС! БОТЕВА! :shock: :lol: Мразя класната! :o

Martio
09-14-2010, 10:53
Стара Загора 5 ОУ "Митьо Станев" 7 клас

mea96
09-14-2010, 11:53
c0ol133 миналата година бях в същото положение и доста се колебаех между пмг и хг ,но накрая избрах пмг и мисля,че това е по-добрият избор ще се справиш не приемат с кой знае колко високи балове хайде успех :)

BlackEyedPeas
09-14-2010, 13:22
И аз ще съм 7-ми клас. От Стара Загора съм. Вие по кои предмети ходите на урици? Аз съм ходила по чужди езици е по математика ама по български никога. :(

В кое даскало учиш??? 'Щот и аз съм от СТЗ

sasec
09-14-2010, 14:48
И аз съм бъдеща седмокласничка. Още не съм тръгнала на уроци, смятам да го направя след като почнем училище. Притеснявам се за математиката, попринцип винаги съм се справяла добре там, с няколко изключения. Но сега всички ме плашат, че математиката в 7-ми клас е много трудна. Не знам дали да вярвам или не. Както и да е. От Варна съм и почвам втора смяна. Мислех да кандидатсвам в МГ, но все още не съм решила каква паралелка. Мислела съм си и за 1ЕГ, но съм чувала, че нивото там значително е спаднало, а е и доста далечко от вкъщи.

chococookie
09-14-2010, 14:53
Аз бях вече седми клас и не ми хареса..Че то на кой му хареса ама все тая.Учете си уроците, а не като мене, на края на годината да се сетя, че има изпити. Ходех на уроци по математика, но нищо не научих от тия уроци. По български аз си правех уроците ама и там не съм си правила труда да седна и да науча нещо. Каквото съм запомнила в училище, това е..И донякъде съжалявам,че когато трябваше да уча,аз не го правех..whatever://

sapphire5
09-14-2010, 15:30
малееее УТРРЕ :shock:
xx[

BlackEyedPeas
09-14-2010, 17:14
Ей ся с една фр си вървим по улиците и половината клас ни спираха да ни питат как сме щяли да сме облечени и с к'ви прически ..

sapphire5
09-14-2010, 18:50
Ей ся с една фр си вървим по улиците и половината клас ни спираха да ни питат как сме щяли да сме облечени и с к'ви прически ..

:razz: :lol:

c0ol133
09-15-2010, 09:37
c0ol133 миналата година бях в същото положение и доста се колебаех между пмг и хг ,но накрая избрах пмг и мисля,че това е по-добрият избор ще се справиш не приемат с кой знае колко високи балове хайде успех :)

мерси,но все пак има доста време до тогава може да си променя мнението...

днес е 15-ти... честит първи учебен ден на всички,пожелавам ви хубави оценки и моменти-все пак повечето от нас са за последна година с класа си :(

awesomesheepy
09-15-2010, 11:56
ще се ходи по уроци,математиката е зле.
ще се учи в даскало здравата..
и толкоз..

8-)

sunisup
09-15-2010, 12:30
Аз бях 7 клас и математиката не ми беше много лесна.Геометрията винаги ме е затруднявала,а има доста голям материал.Но във часовете трябва да се слуша и вкъщи много да се решават задачи.Иначе не е страшно.Аз учех само по Математика и Български.В началото учителите много ни изплашиха,а накрая изпита не беше много труден.Аз ходих на уроци и решаваха много по-трудни задачи.Всеки си влезе където искаше...

sasec
09-15-2010, 14:52
Аз винаги съм се справяла по-добре с геометрията, отколкото с алгебрата. И все пак се притеснявам малко за математиката. Дали ще е толкова труден материалът, както казват някои хора или няма да е нещо много страшно. Та ще видим след някоя и друга седмица.

theonlyone123
09-15-2010, 15:07
хора, направих тема - "настоящи седмокласници" ... ако искате пишете там , тъй като вече сме настоящи :D ;) :)

EsteticLoff
09-15-2010, 15:31
офф стига сте прайли еднакви теми начи.. и не мога да разбера вие пък с кво се вълнувате за 15ти, да 8ми клас имат нови класове .. ама вие повечето едва ли .. май месец като имате изпити си говорете колкото искате, понеже тогава ще сте напрегнати, ама пък ся .. се тая, пийс :P

BlackEyedPeas
09-15-2010, 16:19
Хей, я кажете каква Ви е програмата за утре - Четвъртък :D

Моята е:

1. Физическа култура и спорт
2. Математика
3. Химия
4. Б.Е.Л.
5. Зип - Руски
6.Информационни http://img.zamunda.net/pic/smilies/hmm.gif
Супер тъпа е програмата ни за утре ..

theonlyone123
09-15-2010, 16:32
Eмии , мойта е :

1час :АЕ
2час :БЕ
3час :Физика
4час :Математика
5час :Музика
6час :ФВС

^ Кефи си ме .. :D :

BlackEyedPeas
09-15-2010, 17:28
:-# :-# :-# Твоята е по-яка! :D Иначе ся сме имали нова даскалка по География и утре сиг. ще обикаляме край нейната стая да я видим, че ни е дерт, а не можем да изчакаме до петък :lol:

SunnyGirlLL
09-15-2010, 18:11
моЙта за утре:
1 химия
2 математика
3 истерия (история :D )
4 технологии
5 бг
6 бг
пФфф..пак на дск :-x

sasec
09-15-2010, 18:22
Йей, аз много се радвам, че най-сетне имам нормална програма. Преди все някакви гадни. Единия ден хубави предмети, а на другия набутани почти всички разказвателни. Та ето я и моята програмка:

1. АЕ
2. Физика
3. Математика
4. ИИ
5. Трудово
6. Биология

ПП: Надявам се да не ни набутат още първия ден входните по Биология и Физика.

ferit0
09-15-2010, 18:36
Ето я и нашата програмка за четвъртък
1.Физика
2.Математика
3.Английски език
4.Инф. технологии
5.Технологии
6.БЕЛ

LaChupacabra
09-15-2010, 20:30
Мойта за утре е:
1.Бълг.ез.
2.РЕ
3.АЕ
4.Физика
5.Математика

скука ;хх :D :D :D

Martio
09-15-2010, 20:35
Eмии , мойта е :

1час :АЕ
2час :БЕ
3час :Физика
4час :Математика
5час :Музика
6час :ФВС

^ Кефи си ме .. :D :
1-ви час и 2-ри час - А'е бе :D

1 час - Химия
2 час - География
3 час - Български
4 час - Математика
4 и 6 час - Изобразително (при една дърта чанта 8-) )

BlackEyedPeas
09-16-2010, 04:28
Пф, дано тая по математика не ни започне от днеска, че аз нищо не помня. :-o

sapphire5
09-16-2010, 06:20
емми не си я знам днешната праграма :razz:
само зн, че втори час е или Химия илли Физика :razz: :lol:

galet0
09-16-2010, 09:15
Пф, дано тая по математика не ни започне от днеска, че аз нищо не помня. :-o

И аз нищо не помня. [/i]

meriLinka
09-16-2010, 10:58
Ето я и нашата програмка за четвъртък
1.Физика
2.Математика
3.Английски език
4.Инф. технологии
5.Технологии
6.БЕЛ
нашата за неска беше такава ^
за утре е:
1. Математика
2. Математика
3.Англ.език
4.Зип БЕЛ
5. История
6. Музика

c0ol133
09-16-2010, 13:44
моята за утре е :

1.ЗИП математика
2.География
3.БЕЛ
4.Математика
5.АЕ
6.Биология

два часа матемтика :-o :-o :-o :(

sasec
09-16-2010, 16:13
Ето я и моята за утре:

1. ФВС
2. БЕЛ
3. Химия
4. АЕ
5. ЗИП - БЕЛ
6. Биология

А иначе днес почнахме преговора по Математика и Физика. Интересното е, че помня повечето неща по двата предмета. А си мислех, че там ще е много зле работата.

BebYlzZz
09-16-2010, 16:53
малеее аз днес имах:

1Италиански
2Италиански
3Италиански
4Италиански
5Италиански
6Италиански
7Физическо
:shock: :shock: :shock:

но за утре ми е:

1Математика
2Музика
3Италиански
4Италиански
5Италиански
6БЕЛ :-o

fuckme
09-16-2010, 17:25
днес имах 2 часа български, технологии, руски,математика,химия и история. яко беше, почти не учихме. само по руски писахме някви неща, ама кво ми пука за тоя скапан език 8-) по мат супер бързо си спомних нещата, дадоха ни учебници, че чак и домашно 8-) аа и даа, купих си тетрадки от магазин за левче - в тея скапани книжарници всичко е нереално скъпо просто..

BlackEyedPeas
09-16-2010, 17:33
Тая лудата по математика още от утре ни дава теста, да е*а, нищичко не помня!

qsiii
09-16-2010, 17:44
Тая лудата по математика още от утре ни дава теста, да е*а, нищичко не помня!

:shock: :shock:

Аз направо си нямам и напредстава какво ще правя с тая математика, която мразяя от дъното на душата мии

goppe
09-16-2010, 18:08
RedJeans, повярвай ми, 12 лева не са никак много, че да си ги спестяваш по това време, когато ти трябват, залягай здраво над учебниците, и не си мисли, че в училище ще научиш същото, което ще научиш на урок, когато си сама?
Бил съм 7. клас (макар и преди само 4 години), минал съм през този път и много добре знам как стоят нещата. 8)
Точно от това, колко ще изкараш на изпитите след 7. клас ще определи колко знаеш, според тези знания в колко елитно училище можеш да влезеш, според това колко е елитно е училището, в което влезеш, толкова елитна ще бъде и професията ти в бъдеще, според това колко е елитна професията ти, ще се отрази заплатата ти. ;)
А предполагам ти искаш добра заплата, да бъдеш материално осигурена и да осигуриш едно стабилно бъдеще за своето семейство, а не да се чудиш как да свържеш двата края и как ще доживееш до края на текущия месец? :(

sasec
09-16-2010, 18:13
Тая лудата по математика още от утре ни дава теста, да е*а, нищичко не помня!

Това наистина е супер гадно. Не трябва ли да направите някакъв преговор, нещо? Поне ние ще имаме 7 преговорни урока, единия от които вече взехме. Чааак след това ще имаме входно.

BlackEyedPeas
09-16-2010, 18:22
Да, ама според нея, ние сме трябвало да сме учели малко преди да започне училище, тя даже мислела още днеска да ни давала тест :shock: А за утре теста нищичко не знам, ей ся пробвах да ги реша, но нищо не помня и нищо не ми излиза вярно. Поне отзаде имаше отговорите и си направих някакви пищови, но определено нищо няма да мога да направя, само знам кой ще ни е теста, от учебника е ..

TVDQueen
09-16-2010, 18:42
Хехе и аз да пропиша в темата :-D Вече седмокласничка от Варна 8) Ами на уроци по БЕЛ ходя от средата на август, а по Математика от началото на септември.Няма лъжа, няма измама :D Е седмокласници пишете как Ви се струва седми клас? А за кандидстването аз ще се боря за 1ЕГ с английски във Варна .. Въпреки че съм пълен провал по Математика :o уроци и здраво учене и ноу мор комп :shock:

LaChupacabra
09-16-2010, 21:18
Леле колко хубаво звучи 7 А :grin: :grin: :D
Аз утре не съм на училище,на водосвет съм. :grin:
:D

EmiNeMgIrL
09-17-2010, 07:41
За днес:
1ЗИП-математика
2Английски език
3Руски :smt078
4Руски :smt078
5Бел
6Химия

raqtaaa
09-17-2010, 07:56
За днеска програмата ни ее:
1. Музика или изобразително
2. Математика :-x
3. БЕЛ
4.Английски език
5. История
6. Химия
___________

Ужассна програма просто.. добре, че не е официалната програма, че иначе петък не се виждам просто.... :shock: :booooomb:

BaffaLsc
09-17-2010, 09:58
Пфф , моята за понеделник е :
БЕЛ
БЕЛ
Математика
История
География
АЕ
Ч.К :shock: :-o

BlackEyedPeas
09-17-2010, 10:33
Днеска най-сетне го направих тоз' тест, хубаво, че имах пищови, но проблема е, че на листа с решенията писах някакви глупости, може и да им се хване :D

meriLinka
09-17-2010, 11:17
Оф, ние в понеделник имаме химия,физика и биология. Трите в един ден :-o Имаме също ФВС,математика,български и час на класа.

nerealnasmart
09-17-2010, 15:01
Ехо хора, не знам за какво се оплаквате от програмата си, когато бях 7 клас (сега съм 8) имах по три разказвателни предмета в един ден. Сядайте още от сега да учите и много добре си помислете къде искате да учите. Не е толкова лесно, ако сте неулиентирани като мен и чакате да видите къв бал ще имате няма да стане. Вижте баловете от тази година и проучете у-щата. 8)

EsteticLoff
09-18-2010, 06:30
Закво сте направили 2ра поредна тема настоящи седмокласници, една не ви ли стига .. :-o

fuckme
09-18-2010, 07:12
аз пък още не знам коя ще ми е по немски :D

p0lina
09-18-2010, 11:02
Ами аз почвам 2ра смяна и много-много няма да си променям графика 8-) .
Купила съм си раница =).

Нека се впиша в списъка ;дд и аз съм 2-ра смяна ;хх

awesomesheepy
09-20-2010, 16:42
1 ще ходите ли на уроци
2 по какво
3 как ще разпределяте времето си
4 как ще процедирате с ученето
5 какво време ще оставате за излизанки
6 Как учите по новите предмети - физика,биология
7 по колко време учите
8 как запомняте разказвателните предмети по-бързо

И общо казано всичко за вашата подготовка

theonlyone123
09-20-2010, 16:50
1 ще ходите ли на уроци
2 по какво
3 как ще разпределяте времето си
4 как ще процедирате с ученето
5 какво време ще оставате за излизанки
6 Как учите по новите предмети - физика,биология
7 по колко време учите
8 как запомняте разказвателните предмети по-бързо

И общо казано всичко за вашата подготовка

1. да , ще ходя
2.мии по БЕЛ и МАТ .. и ако се брои ще ходя и на уроци по танци ;д - то все пак си траа и малко развлечение
3. еми понеже съм втора смяна вечер ще пиша по някое домашно за следващият ден .. а на сутринта ще уча някви уроци .. в събота ще съм на уроци и като се прибера ще си пиша домашните от там , а неделя пак ще уча за понеделник и за другите дни ии така ... ;д
4.всмисъл ?
5. ми ще ходя на танци и сигурно в неделя вечерта , ако имам време ще излизам
6. емии пиша си най-важните неща на лист и ги уча
7. ми по разказвателните един урок д/г за 1час ... по другите - различно
8. еми аз като си пиша важните неща ми е по-лесно , но не при всички е така :D ...

XxStupidMuffinxX
09-20-2010, 16:54
1 ще ходите ли на уроци
2 по какво
3 как ще разпределяте времето си
4 как ще процедирате с ученето
5 какво време ще оставате за излизанки
6 Как учите по новите предмети - физика,биология
7 по колко време учите
8 как запомняте разказвателните предмети по-бързо

И общо казано всичко за вашата подготовка

да..
български и математика.. : )
първа смяна съм.. по-лесно ще ми е.. след училище си написвам всичко и после до вечерта имам свободно време.. : )
ъъ ? ;д
еми събота сигурно ще излизам най-много.. ;д
лесни са ми.. ;д
2-3 часа.. зависи.. колко имам да уча.. ;д
емм чета.. разказвам.. където имам пропуски пак чета.. : )

BlackEyedPeas
09-20-2010, 18:06
1 ще ходите ли на уроци
2 по какво
3 как ще разпределяте времето си
4 как ще процедирате с ученето
5 какво време ще оставате за излизанки
6 Как учите по новите предмети - физика,биология
7 по колко време учите
8 как запомняте разказвателните предмети по-бързо

И общо казано всичко за вашата подготовка

1 - Не! Не са ми нужни! Просто си сядам на Д-то и уча!
2 - Нищо!
3 - Първа смяна съм, пиша си на обед и после съм свободна почти половин ден
4 - ???
5 - Колкото ми остане
6 - Все още не е дошло време да уча за тях
7 - Днеска 1 час и половина
8 - Чета цял абзац 2-3 пъти, повтарям си го няколко пъти и продължавам нататък

SladkaZagadka
09-20-2010, 19:42
1 ще ходите ли на уроци
2 по какво
3 как ще разпределяте времето си
4 как ще процедирате с ученето
5 какво време ще оставате за излизанки
6 Как учите по новите предмети - физика,биология
7 по колко време учите
8 как запомняте разказвателните предмети по-бързо

И общо казано всичко за вашата подготовка

1. Надявам се, че да.
2. БЕЛ и МАТ
3. Първа смяна съм, прибирам се към 2.30 pm и уча до 8 . Това е .
4. Лесно .
5. Никакво .
6.Както и по старите .
7. Около 5 - 8 часа на ден .
8. Просто уча с разбиране .

Половината от въпросите бяха ненужни ...

BlackEyedPeas
09-20-2010, 21:53
Аз пък ся се спекох :( :( Преди малко сестра ми си писа с една нейна приятелка и изведнъж вика "Въъъъъ! К'во е т'ва даскало, бе?" и аз я попитах за к'во говори и тя ми вика, че нейна фр учи в Руската - Максим Горки и там имали общо по 32 часа на седмица, знаех, че там бая учене се иска, но сутрин от 8 и чак до 5 часа вечерта не знам как ще издържам. Исках да влезна там, но като гледам май ще се откажа, толкова искам да влезна в гимназия с учене на испански език, но тука в Стара Загора Руската е единственната с учене на испански, а аз там просто не знам какво ще правя, нищо чудно, че някои от приятелките ми викат "Ти си луда да влезеш там!" .. Да еба, бе, в тая Стара Загора само в една гимназия ли учат този прословут испански :(

Runaway11
09-21-2010, 09:54
Ох цяла седмица ни бяха спряли нета :-x
Там...кво да ви кажа? Карахме почти всички часове. В четвъртък имаме входно по английски и география. По история няма да правим :-P много съм радостана, защото нищо не помня..по физика пък е в петък...по информационни другия вторник. За другите не съм сигурана...

BlackEyedPeas
09-21-2010, 13:44
Ние пък тоя петък ще правим входно по История, а другата сряда по Биология :(

awesomesheepy
09-21-2010, 15:30
Някой да помага за входно по история за 7 клас..

бла..

всяка дата,тема,понятие и т.н - ще бъде от полза 8-)
а и не само за мен де..
предполагам за всички =)

ъ,такова..
абе имаме да мислим четиристишие по английски..
трябва да почва с ''my favourite word'' понеже в др.тема,никой не даде някъв хубав съвет..питам тук.. -.-
Които да започват с ''my favourite word''
Тоест.. - My favourite word is free,becouse I like be free.

Идеи?

8-)

BlackEyedPeas
09-21-2010, 18:22
Ами по история основното, което ще е, ще са въпроси от I и II Световна. По-късно ще видя от днеска плана ни и ще напиша за какво става въпрос :)

Forester
09-21-2010, 19:24
Аз пък ся се спекох :( :( Преди малко сестра ми си писа с една нейна приятелка и изведнъж вика "Въъъъъ! К'во е т'ва даскало, бе?" и аз я попитах за к'во говори и тя ми вика, че нейна фр учи в Руската - Максим Горки и там имали общо по 32 часа на седмица, знаех, че там бая учене се иска, но сутрин от 8 и чак до 5 часа вечерта не знам как ще издържам. Исках да влезна там, но като гледам май ще се откажа, толкова искам да влезна в гимназия с учене на испански език, но тука в Стара Загора Руската е единственната с учене на испански, а аз там просто не знам какво ще правя, нищо чудно, че някои от приятелките ми викат "Ти си луда да влезеш там!" .. Да е**, бе, в тая Стара Загора само в една гимназия ли учат този прословут испански :(


Споко, щом искаш да учиш испански - влизай там, занималнята въобще няма да ти бъде излишна. Аз съм в езиковата с немски и сега съм по цял ден, вярно, че е доста натоварващо, но се справям. И ти ще успееш. Не се отказвай от руската с испански!

awesomesheepy
09-22-2010, 06:17
Ами по история основното, което ще е, ще са въпроси от I и II Световна. По-късно ще видя от днеска плана ни и ще напиша за какво става въпрос :)

Благодаря ти =)

SladkaZagadka
09-22-2010, 09:08
Някой да помага за входно по история за 7 клас..

бла..

всяка дата,тема,понятие и т.н - ще бъде от полза 8-)
а и не само за мен де..
предполагам за всички =)

ъ,такова..
абе имаме да мислим четиристишие по английски..
трябва да почва с ''my favourite word'' понеже в др.тема,никой не даде някъв хубав съвет..питам тук.. -.-
Които да започват с ''my favourite word''
Тоест.. - My favourite word is free,becouse I like be free.

Идеи?

8-)

[u]My favourite word is free,becouse I like be free.

:D Извинявай, не се сдържах . След like , love , hate , prefer , enjoy , stop , finish , start , suggest , don't [dosen't] mind глаголът ВИНАГИ е в - ing форма .


Ето ти по история :

1во взаимно училище - 1835, Габрово, Априлов
1во класно училище - 1846 , Копривщица, Найден Геров
1ва гимназия - 1959, Болград
1во списание - 1844, списание "Любовсловие" от Константин Фотинов, гр. Смирна
1ви вестник - 1846, вестник "Български орел", Иван Богоров, гр. Лайпциг

Българска екзархия - 28 02 1870 [ църквата Свети Стефан в Цариград, всичко става в следствие от акцията "Българският Великден"]
Избиране на Антим Първи като БГ екзарх - 1872

Първа Българска легия - 1862
Втора Българска легия - 1867 / 8
БРЦК - 1869

Учредително събрание - 10 02 1879
Конституция - 16 04 1879

Преврат , период без зачитане на конституцията - 1881 - 1883

.....

Конституции : 1879 , 1947 . 1971 , 12 юли 1991 - действаща .

Пропуснала съм много дати, но все пак и вие трябва да си спомните нещо ... :?

BlackEyedPeas
09-22-2010, 11:26
Е, ти си ме изпреварила, тамън щях да започвам да ги пиша :-D Forester, благодатя ти много за подкрепата :) Знам, че там ще е доста натоварващо, но пък все пак трябва да се учи, няма как.

sasec
09-23-2010, 08:42
1 ще ходите ли на уроци
2 по какво
3 как ще разпределяте времето си
4 как ще процедирате с ученето
5 какво време ще оставате за излизанки
6 Как учите по новите предмети - физика,биология
7 по колко време учите
8 как запомняте разказвателните предмети по-бързо

И общо казано всичко за вашата подготовка

1. Да
2. По математика и БЕЛ, въпреки, че г-жата ми каза, че нямам нужда от уроци по Бел, родителите ми искат.
3. Ами като съм втора смяна ще си пиша от вечерта и каквото ми остане от домашното ще довършвам сутринта. Надявам се да ми е достатъчно, защото искам да ходя и на плуване поне по 3-4 пъти на седмица.
4. Това много не го разбрах :D
5. Еми надявам се неделя следобед да имам възможност.
6. Както и по другите разказвателни.
7. Ами аз до шести клас учех по максимум 1 час на ден и разбирах всичко. Бях пълна отличничка. Тази година нещата трябва да се променят и смятам поне по 3 часа на ден да отделям.
8. Нямам някаква специална рецепта. Просто прочитам един абзац 2-3 пъти и си го разказвам. Ако имам проблеми с него продължавам да уча, ако нямам давам нататък. После си разказвам целия урок.

Runaway11
09-23-2010, 13:57
Ох радостна съм че учителя ми си спести входното по история...

Относно въпросите...

1 ще ходите ли на уроци - Да
2 по какво - Математика и Български
3 как ще разпределяте времето си Още нямам идея
4 как ще процедирате с ученето ----
5 какво време ще оставате за излизанки Все още е рано да се каже попринцип през есента и зимата не излизам много...през пролетта ще са изпитите и затова пак няма да излизам често :D
6 Как учите по новите предмети - физика,биология Ми ние вече започнахме те са като останалите предмети нищо по особено
7 по колко време учите Нямам определен час...когато науча тогава!
8 как запомняте разказвателните предмети по-бързо - Правя планове

awesomesheepy
09-27-2010, 16:52
ъф..
от утре тръгвам на уроци по български..
кажете ми кво ще е..
странно ми е,щот ще е в чужд дом и до сега не съм посещавала уроци.. 8-)

BlackEyedPeas
09-28-2010, 19:20
Баси майката! В петък правихме входно по история и она'я лудата на целия клас ни остави с 2-ки и 3-ки, имаше само 4-5 човека с 5 и 6. Ама странното е, че с едно момиче имаме еднакви отговори, но на нас ни ги е подчертала като грешни. :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Greennight
09-28-2010, 19:37
Баси майката! В петък правихме входно по история и она'я лудата на целия клас ни остави с 2-ки и 3-ки, имаше само 4-5 човека с 5 и 6. Ама странното е, че с едно момиче имаме еднакви отговори, но на нас ни ги е подчертала като грешни. :booooomb: :booooomb: :booooomb: Кое по-точно е странното ? :-o

BlackEyedPeas
09-28-2010, 20:04
Ами нейните отговори са верни и моите са верни, но онази не знам какво е правила и ми ги е отчела за грешни :(

SladkaZagadka
09-28-2010, 20:21
Ами защо просто не й кажеш? По-лошо ли е да си траеш? Каква е оценката ти??

BlackEyedPeas
09-29-2010, 04:14
Ние казахме, бяхме няколко момичета, но онази казала "Махайте се, момичета", 'щот бързала за някъде или ддз, просто други по-малък клас влезна, но пък беше едва началото на малкото междучасие. И ся доколкото разбрах, на няколко човека в класа, майките им щели да идват в четвъртък на родителската среща да й се репчат. Че снощни аз като показах листа на майка, бееее, цяла нощ не ме остави намира, не стига, че съм сигурна, че от половината клас с 3-ки, само аз й показах листа, че големи заплашвания имаше. Ако още веднъж съм й донесла 2 или 3, щяла да ми дръпне кабелите на компютъра, хах, т'ва винаги й е била заплахата за 3 години. А и аз й казах, че учих, но тя пак на нейното си знае. Та тя дори ме е виждала как като се върна от училище, веднага сядам и уча предимно по математика до 3 часа следобед, после ми се репчи, че не съм учила. Викат ми, че математиката и българския били най-важна и се старая да уча там много, но като уча й по друг предмет и изкарам по-слаба оценка, голямо мрънкане им. Та те дори накрая на годината, тея от гимназиите няма да гледат тези оценки. Така ме изнерви снощи! :booooomb:

awesomesheepy
09-29-2010, 12:52
^ баси шибаната госпожа дет имате..
ай на родителската,да видим майките кво ще и кажат 8-)
ти с твойта майка..ще се управите..кажи и всичко,ако не повярва-на родителската ще разбере..все пак,не само ти си недоволна.


Ей го и моя проблем..ФИЗИКА :booooomb:
ПОМОЩ..
ако можете да ми дадете ако има тема за помощ по физика,щот видях по химия и английски..ще съм ви мнооого благодарна..

1.Колко е съпротивлението на нагревателя на електрически бойлер,който работи при напрежение 220 V и консумира ток 15 A?
2.Какъв ток консумира лампата на автомобилен фар,чието съпротивление е 3,75 ом-а,ако напрежението на акомулатора е 12 V?
3.Пресметнете напрежението м/у краищата на жица със съпротивление 0,1 ом-а,през която протича ток 2 mA?
4.Какъв ток протича през проводник със съпротивление 40 килоом-а,напрежението в/у който е 8 V?

Айде..добрите по физика,да помагат..моля..

ameli
09-29-2010, 13:04
1. по формулата R=U/I получих 14,(6) ...
2. 3,2 по същата формула
3. 20.. ама не съм сигурна
4. пак 20 го получих

много мразех физиката, добре поне, че тая година нямаме :? другите да казват дали е вярно, че и аз да знам :-D

ferit0
09-30-2010, 13:02
ПФФ... Ние утре имаме входно по История и Музика.
Ако някой пусне нещичко за войните ще съм му много благодарна. :D :D

meriLinka
09-30-2010, 13:59
^ И аз. А ако някой ми каже какво са включили вашите учителки във входното ще бъде супеер.

Runaway11
09-30-2010, 14:13
Аз имам 6 по физика, география и английски на входните и една 5 по ИТ :lol: То засега това сме правили като входни...Днес правихме по Български и ще видим резултата :lol:

ferit0
09-30-2010, 15:27
Някой може ли да пусне нещо като преговор по музика, защото утре имаме входно, а не мога да намеря тетрадката от миналата година!!

awesomesheepy
10-02-2010, 10:46
май малко закъснях с отговора
отнася се за входното по музика,7 клас

ще помогна,с дадения план,който ни беше даден на нас 8-)


1.Размери - равноделни и неравноделни схема + удари + име на танца
2/4 - право хоро,марш
4/4 - марш
3/4 - валс
Неравноделни:
5/8-пайдушко хоро
9/8 а - дайчово хоро
7/8 - ръченица

2.схема,танц и размер


после триола,синкоп.
творба + композитор
фолклорни/нефолклорни танци (таблица)
музикални форми
и некво друго..

Дано съм помогнала =)

sweety13
10-02-2010, 12:13
Здр...

Аз тази година съм седми клас и съм доста притеснена, защото ще имаме по математика, а от нашия клас почти никой не разбира нищо. Всички само дрънкаме и не можем да чуем какво ни казва учителят. :oops:

Иначе правихме входно по доста предмети. Засега не са ни върнали нито едно то входните и се радвам страшно много! :P :D

BlackEyedPeas
10-02-2010, 12:34
Брех, тази година започвам доста добре (Само ако не броим 3-ката от теста по История), задните години имах само 4 или 3, а тази година с 5-ци започвам годината :shock: Чак не мога да повярвам 8-) Не, че съм няк'ва тъпа, просто преди не учех много и за т'ва бях само с 4-ки, а пък вчера от целия клас, всичко живо беше с 2-ки, само аз с 5 и още 2-3 момичета :shock: Щях да получа шок, аз да съм едно от единственните момичета с високи оценки в клас въобще не се вързва. Т'ва за мен е все едно да вървя по вода :lol:

friedpotato
10-02-2010, 12:39
аз да споделя, че по БЕЛ на входно, което беше ДИКТОВКА представете си всички 29 човека от класа имат 2.00 :D ..госпожата се смили над нас и не ги написа, но каза че никога през живота си не е виждала по - неграмотни осмокласници :D :D

Runaway11
10-02-2010, 14:54
аз да споделя, че по БЕЛ на входно, което беше ДИКТОВКА представете си всички 29 човека от класа имат 2.00 :D ..госпожата се смили над нас и не ги написа, но каза че никога през живота си не е виждала по - неграмотни осмокласници :D :D


Темата е за седмокласници...

Аз пък за първи път започвам само с шестици като изключим петицата по ИТ...В понеделник ще имаме входно по биология :x тая нищо не ни каза за преговор не знам как ще се справя ама...

theonlyone123
10-02-2010, 18:11
аз да споделя, че по БЕЛ на входно, което беше ДИКТОВКА представете си всички 29 човека от класа имат 2.00 :D ..госпожата се смили над нас и не ги написа, но каза че никога през живота си не е виждала по - неграмотни осмокласници :D :D


Темата е за седмокласници...

Аз пък за първи път започвам само с шестици като изключим петицата по ИТ...В понеделник ще имаме входно по биология :x тая нищо не ни каза за преговор не знам как ще се справя ама...

На нас по биология ни мина - лесно е . При нас имаше въпроси от сорта на "да начертаеш и напишеш женската или мъжката полова система (зависи от коя група си ) " , за процеса " оплождане,опрашване,пълна метармофоза " ... , видовете опрашване-външно и вътрешно , при кои животни се срещат ... и т.н .. Може да си направиш като тренировка от външното оценяване мин.година от МОН ...

sasec
10-03-2010, 10:33
Ние вече направихме входните по БЕЛ, Математика, Физика и Биология. По БЕЛ съм с най-висок брой точки от класа и имам шестица, ама по Математика нямаше как да се изложа повече. Не са ни ги върнали, но най-много 4.50 да имам. По Физика И Биология съм сигурна, че ще имам 6. Поне по Физика де. Ще видим утре по Химия и География как ще се справя. Ама супер много ме е яд за математиката. Даже си мисля, че щом на едно входно не мога да се справя, какво ще правя на изпита на края на годината. Не че беше лесно де, аз не се и подготвих добре.

Runaway11
10-03-2010, 12:11
аз да споделя, че по БЕЛ на входно, което беше ДИКТОВКА представете си всички 29 човека от класа имат 2.00 :D ..госпожата се смили над нас и не ги написа, но каза че никога през живота си не е виждала по - неграмотни осмокласници :D :D


Темата е за седмокласници...

Аз пък за първи път започвам само с шестици като изключим петицата по ИТ...В понеделник ще имаме входно по биология :x тая нищо не ни каза за преговор не знам как ще се справя ама...

На нас по биология ни мина - лесно е . При нас имаше въпроси от сорта на "да начертаеш и напишеш женската или мъжката полова система (зависи от коя група си ) " , за процеса " оплождане,опрашване,пълна метармофоза " ... , видовете опрашване-външно и вътрешно , при кои животни се срещат ... и т.н .. Може да си направиш като тренировка от външното оценяване мин.година от МОН ...

Ще го погледна благодаря...

То ние правихме входни по английски, физика, география, български, информационни и утре по биология. По математика най вероятно в четвъртък или петък. Засега се справям добре ще видим по-нататък :D