PDA

View Full Version : Много е гадно да те искат само за приятел :(



withdrawsmoke
09-01-2010, 09:00
Най после си харесах страхотно момиче, прекарахме си супер.Държахме се точно като довйка,държахме се за раце,ходехме прегарнати а накрая се целунахме и беше страхотно.Но след 2-3 дена пауза от нейна страна най накрая ми каза (по скайп) че иска да сме само приятели: :shock: Толкова гадно никога не бях се чувствал.Не разбирам как така с лека рака забрави, че уж бяхме заедно макар и за 1 ден.Поне за мен този 1 ден значеше много .... И това че ми каза че вината не е в мен а че тя просто не иска гадже, ме накара да приема още по зле нещата... ако ми го беше казала направо: Не те харесвам не искам да съм с теб : може би щеше да олекути удара,но е много гадно да ти разбият надеждите........... :-x

desitoyoy
09-01-2010, 09:06
Хах по-гадно е да те искат само за е*ане (ако си момиче де) така, че се усмихни, има и по-прецакани от теб

withdrawsmoke
09-01-2010, 09:11
Е да така е ама все пак е хубаво да си го излееш... дори и в виртуалния свят :D Все пак ми е доста кофти ама ще го преживя :D Все някога трябва да има и разочерования.

Nevyzmutim
09-01-2010, 09:19
Мда ... репликите "ти си ми приятел" и "не е в теб проблема" са просто класически и никоя не се усеща, че така вместо да смекчи удара(каквато е целта, щом ги казва), постига точно обратното.

withdrawsmoke
09-01-2010, 09:25
Мда ... репликите "ти си ми приятел" и "не е в теб проблема" са просто класически и никоя не се усеща, че така вместо да смекчи удара(каквато е целта, щом ги казва), постига точно обратното.
Точно, някак си го приемаш много по навътре щом чуеш "не е в теб вината" .... Мисля че колкото по директно го кажеш толкова по лесно ще го приеме другия, защото с тези думи "не е в теб вината" само ти дава някаква малка надежда че може би ще се получи някога нещо,само че за нея си вече спомен и единственото което може да излезе от това е да и досаждаш и да я изнервиш до краян предел, докато не започнете да се държите като животни един с друг.....

FuckedUp
09-01-2010, 09:31
Горе главата :) Повярвай ми - няма да е нито първата, нито последната :)

marin4itu
09-01-2010, 10:06
Щом ти е казала, че не иска гадже означава, че не е срещала момчето с което иска да е. Според мен е имала флирт с теб, но не и тръпка. Съжалявам, човек, понякога така се получава. Горе главата! :)

Elenichkaa
09-01-2010, 10:43
kласиkа.

gir
09-01-2010, 10:56
Най после си харесах страхотно момиче, прекарахме си супер.Държахме се точно като довйка,държахме се за раце,ходехме прегарнати а накрая се целунахме и беше страхотно.Но след 2-3 дена пауза от нейна страна най накрая ми каза (по скайп) че иска да сме само приятели: :shock: Толкова гадно никога не бях се чувствал.Не разбирам как така с лека рака забрави, че уж бяхме заедно макар и за 1 ден.Поне за мен този 1 ден значеше много .... И това че ми каза че вината не е в мен а че тя просто не иска гадже, ме накара да приема още по зле нещата... ако ми го беше казала направо: Не те харесвам не искам да съм с теб : може би щеше да олекути удара,но е много гадно да ти разбият надеждите........... :-x

Абе по-добре от нищо, нали?
Надеждите са рабити, ама я си представи ти да си на това място? Идва ти някаква, която не те кефи, щото, примерно ти обичаш слаби, а тя е дебела 100-200 килца и/или ти обичаш чисти, а тя се къпе само по празниците. И какво? Трябвали да се се обвързваш с човек, който не харесваш?!!?!?!?!?!


www.kry4ma.com - ако искаш да спечелиш 10 лева и си пълнолетен!

withdrawsmoke
09-01-2010, 12:20
Най после си харесах страхотно момиче, прекарахме си супер.Държахме се точно като довйка,държахме се за раце,ходехме прегарнати а накрая се целунахме и беше страхотно.Но след 2-3 дена пауза от нейна страна най накрая ми каза (по скайп) че иска да сме само приятели: :shock: Толкова гадно никога не бях се чувствал.Не разбирам как така с лека рака забрави, че уж бяхме заедно макар и за 1 ден.Поне за мен този 1 ден значеше много .... И това че ми каза че вината не е в мен а че тя просто не иска гадже, ме накара да приема още по зле нещата... ако ми го беше казала направо: Не те харесвам не искам да съм с теб : може би щеше да олекути удара,но е много гадно да ти разбият надеждите........... :-x

Абе по-добре от нищо, нали?
Надеждите са рабити, ама я си представи ти да си на това място? Идва ти някаква, която не те кефи, щото, примерно ти обичаш слаби, а тя е дебела 100-200 килца и/или ти обичаш чисти, а тя се къпе само по празниците. И какво? Трябвали да се се обвързваш с човек, който не харесваш?!!?!?!?!?!


www.kry4ma.com - ако искаш да спечелиш 10 лева и си пълнолетен!




Не съм сагласен... Важен е характера на момичето/момчето... Много ти е погрешно мисленето харесвахме се , но явно на нея и е дошло в повече и да те питам би ли се целувала с човек който не харесваш ?! Няма смисъл да правиш някакви малоумни сравнения с хигиена и външен вид !

mArMaLaDkA
09-01-2010, 12:34
Може да се е уплашила, като е видяла накъде отиват нещата, може да е искала просто да разнообрази и да се позабавлява, може да има страх от обвързване... Всичко може.

Не приемай всичко ТОЛКОВА навътре и ТОЛКОВА насериозно, било ви е първа среща все пак. Няма как да ти разбият очакванията, ако нямаш такива.

withdrawsmoke
09-01-2010, 12:37
Може да се е уплашила, като е видяла накъде отиват нещата, може да е искала просто да разнообрази и да се позабавлява, може да има страх от обвързване... Всичко може.

Не приемай всичко ТОЛКОВА навътре и ТОЛКОВА насериозно, било ви е първа среща все пак. Няма как да ти разбият очакванията, ако нямаш такива.

Е по скоро беше 2-ра среща но все пак да така е вече не се фкарвам мн мн в филма за да не остана с пръст в устата или да се таркалям и да се чудя защо ... А темата само споделям изливам си един вид чувствата :D Е нищо не е болка за умиране все пак е добре да се споделя макар и с непознати в форума но пък имате мн по богат опит така че разбрахте ме 8-)

sasha_90
09-01-2010, 13:03
Да,гадно е.Но хубавото е,че сте били "заедно" само ден.По-добре ли щеше да ти е ако бяхте заедно половин година и тогава да ти каже:искам да сме само приятели?

7227
09-01-2010, 13:23
Горе главата :) Повярвай ми - няма да е нито първата, нито последната :)
Гледай напред и всичко ще е на ред! :D

Mitkoni
09-01-2010, 13:33
На мен ми се случи почти същото...аз съм най-големият карък и некадърник...изпуснах момичето което наистина ме харесваше и с което се целунах за пръв път...осъзнах,че съм влюбен в нея,но вече беше късно...а аз рядко се влюбвам.В живота си съм се влюбвал истински само 2 пъти. :cry: :cry:

withdrawsmoke
09-01-2010, 13:50
Да,гадно е.Но хубавото е,че сте били "заедно" само ден.По-добре ли щеше да ти е ако бяхте заедно половин година и тогава да ти каже:искам да сме само приятели?

Да права си , но и това съм го преживял... 4 месеца с момиче което уж те обича и накрая иска да сте само приятели... а след това те зарязва и като приятели и дори не те оважава ! Така че много се учудих и разбрах че за 4 месеца човек може да се промени или най-малкото да ти покаже какъв е в деиствителност. И да прав/а си но всеки човек и по-точно мен ме измъчва въпросът: " АМИ АКО БЯХМЕ ЗАЕДНО ????????????"

SorrowEyes
09-01-2010, 15:31
Хах по-гадно е да те искат само за е*ане (ако си момиче де) така, че се усмихни, има и по-прецакани от теб

Е, момче е :-D

Noir
09-01-2010, 16:08
Преди няколко дни сънувах, че правя същото с едно момче, някакъв музикант беше. :lol:
На въпроса ти, погледни от друга ъгъл и ще се радваш, че е станало така.

withdrawsmoke
09-01-2010, 17:39
Преди няколко дни сънувах, че правя същото с едно момче, някакъв музикант беше. :lol:
На въпроса ти, погледни от друга ъгъл и ще се радваш, че е станало така.

Защо по точно ?

kombarka
09-01-2010, 18:15
Ще ти го кажа направо..

Изрази като "В момента не ми се занимава с момчета" служат да прикрият истинските причини като "Обичам друг, но ти си ми симпатичен и не знам как да ти бия шута".

withdrawsmoke
09-01-2010, 18:39
Ще ти го кажа направо..

Изрази като "В момента не ми се занимава с момчета" служат да прикрият истинските причини като "Обичам друг, но ти си ми симпатичен и не знам как да ти бия шута".

Да знам че е така,но мисалта ми е че някак си приемаш по навътре нещата когто чуеш въпросните думи "В момента не ми се занимава с момчета" или "Не е в теб вината" .... Според мен ако ми го беше казала в очите а не по скайп и ако беше назовала нещата с истинските им имена щеше да е далеч по добре ... но be cool живота продалжава :]

Di
09-01-2010, 18:41
това е един ден,ти си загорял
преувеличаваш доста..може да си има гадже дори,може да не е момиче,знае ли човек :shock:

kombarka
09-01-2010, 19:29
Ще ти го кажа направо..

Изрази като "В момента не ми се занимава с момчета" служат да прикрият истинските причини като "Обичам друг, но ти си ми симпатичен и не знам как да ти бия шута".

Да знам че е така,но мисалта ми е че някак си приемаш по навътре нещата когто чуеш въпросните думи "В момента не ми се занимава с момчета" или "Не е в теб вината" .... Според мен ако ми го беше казала в очите а не по скайп и ако беше назовала нещата с истинските им имена щеше да е далеч по добре ... но be cool живота продалжава :]

Ан тъй. :P :-)

nafta93
09-01-2010, 19:49
тряя да има една такава тема само да си изливаме душата за любивните ни приключения :D аз излязах с едно момиче беше супер яко смях смях смях и след 2 дена една нейна приятелка ми казва слабо нищо няма да стане... СТРАХОТНО!!

NeverTheSame
09-01-2010, 19:52
Абе маняци..спокойно :d

rebeccaa
09-01-2010, 20:38
Това "да си останем приятели" са едни от най-неприятно звучащите думи.Живота продължава де, нали се разбрахме.И все пак всичко свършва зле, иначе нямаше да свършва.

withdrawsmoke
09-01-2010, 21:06
Това "да си останем приятели" са едни от най-неприятно звучащите думи.Живота продължава де, нали се разбрахме.И все пак всичко свършва зле, иначе нямаше да свършва.

Да , права си. :]

Torn
09-01-2010, 21:11
Никой неможе да ги разбере момичетата (жените) . Няма кво да се прави просто. Колкото и да се опитвам се повече се обърквам :(

GregoryHouse
09-01-2010, 21:16
Що просто не му кажете истината на момчето. Не стааш брат. Тва иска да ти кажа мадамата. Шанс за тебе - 0

withdrawsmoke
09-01-2010, 21:28
Що просто не му кажете истината на момчето. Не стааш брат. Тва иска да ти кажа мадамата. Шанс за тебе - 0

Краен песимист....... Виж незнам дали ти е ясно,когато си напрегнал очните си ябълки за да прочетеш темата,но темата е не за да се оплача че са ме отрязали а за да разбера причината за това.Дори причината да е че "не ствам" това си е лично мой проблем ... тук в форума постнах темата за да може когато някое друго момче/момиче бъде отрязано като мен ,да прочете темата и да види че не е болка за умиране.... Първия път когато те отрежат страдаш,но след време свикваш,така че си спести времето през което ще пишеш нелепи коментари, които според теб са "истина" и вземи разваляй настроението на някой друг съфорумец. :]

GregoryHouse
09-01-2010, 21:37
Разбрал си ме грешно. Нямам намерение да ти развалям настроението. Просто попаднеш ли в графа просто приятел, значи в нейните очи нещо (или повече от едно) ти куца и излизане от тая графа в 99% от случаите нема. Това е причината да бъдеш отрязан.

А, че не е болка за умиране, не е, ама върви обяснявай...

TheOnee
09-01-2010, 22:00
Ми, какво очакваш? Смисъл, постъпила е глупаво, ама и ти като първия глупак си й се вързал. Сега очаква като първия глупак да й се молиш ;). Заеби.

JDeel
09-01-2010, 23:54
withdrawsmoke, има няколко варианта заради които може да ти е казала тези неща, но ако не искаш събитията със сигурност да се развият неприятно по-нататък, не прави глупости за момента. По възможност не прави и не казвай нищо, което има отношение към този случай. Продължавай нататък, всичко е наред.

withdrawsmoke
09-02-2010, 18:47
Разбрал си ме грешно. Нямам намерение да ти развалям настроението. Просто попаднеш ли в графа просто приятел, значи в нейните очи нещо (или повече от едно) ти куца и излизане от тая графа в 99% от случаите нема. Това е причината да бъдеш отрязан.

А, че не е болка за умиране, не е, ама върви обяснявай...

Прав си сори за глупавия ми коментар,но малко е дразнещо когато просто споделиш нещо някой да те напада.... (разбрах че с добро намерение си го казал) извини първосигналната ми реакция.... :]

withdrawsmoke
09-02-2010, 18:50
Ми, какво очакваш? Смисъл, постъпила е глупаво, ама и ти като първия глупак си й се вързал. Сега очаква като първия глупак да й се молиш ;). Заеби.

Нее, правил съм преди грешката да се моля на момиче.Колкото повече се молиш и настояваш толкова по жалък изглеждаш....

spexx
09-02-2010, 20:20
тва е малко странно.. аз никога не бих държала някои който го смятам само за приятел за ръката.. защото този жест се тълкува по др начин.. пък целувката.. не зна сиг е било само за момента .. случва се спх.. ;) горе главата

withdrawsmoke
09-03-2010, 10:02
Всеки се изправя пред подобно нещо,но се чудя и дори до някаква степен съм обеден ,че това е било просто "лятна свалка" ... Все пак се чудя какво бихе направили вие... Ще спрете всякакъв контакт с въпросното момче/момиче или ще продалжите да потдържате отношения сякаш нищо не се е случило ? :]

П.С. Аз бих продължил контакт с въпросното момиче... (лично мое мнение) 8-) :]

dunce
09-03-2010, 10:25
Всеки се изправя пред подобно нещо,но се чудя и дори до някаква степен съм обеден ,че това е било просто "лятна свалка" ... Все пак се чудя какво бихе направили вие... Ще спрете всякакъв контакт с въпросното момче/момиче или ще продалжите да потдържате отношения сякаш нищо не се е случило ? :]

П.С. Аз бих продължил контакт с въпросното момиче... (лично мое мнение) 8-) :]

Естествено, че няма да продължим контакт с въпросното момиче.. момичета "приятелки" ли искаш? Защото друго от нея не можеш да очакваш за напред, + това колкото повече я виждаш, толкова по кофти ще ти е. ;)
И един съвет за бъдещите ти свалки - не показвай на момичетата, че си им в кърпа вързан, прави се от време на време и на леко недостъпен, но това не значи да не си и настоятелен.. абе ко да ти говоря, трудна работа. Трябва момичето да си помисли, че я харесваш, а в следващия момент да се обърка и да не е сигурна, и сама да те пожелае.

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:37
еми знам че е много гадно ама какво да се прави-живота продължава,търсиш си друга и това е :o

withdrawsmoke
09-03-2010, 12:58
еми знам че е много гадно ама какво да се прави-живота продължава,търсиш си друга и това е :o

Естествено :]