PDA

View Full Version : пропилях ли си шанса?



teodora87
09-01-2010, 12:17
Студентка съм вече ще съм 3 курс-Биология.Навремето много не ми се учеше и даже не знаех какво искам да правя с живота си.Но от скоро разбрах колко важно е образованието,професията и да работиш това,което ти харесва и правиш всичко с желание.Та искам да следвам медицина,казах на приятелките си те ме подкрепят,но една или две ми казаха няма ли да е много късно?Изгубих ли си шанса,пропилях ли си годините когато трябваше да знам какво искам да уча,или има надежда?Като им кажа че след 2 години здраве и живот като завърша биологията ще кандидатствам и те казват,че ще съм дърта вече?
сори за тъпата тема но искам мнения

yoanka7
09-01-2010, 12:23
Теди няма да си дърта тогава,колко по-големи има на 30 на 40-45 които още си учат каквото си искат,довърши сега биологията,а после подхващай и Медицината няма какво да му мислиш.Човек докато е жив се учи. Опитаи може и да успееш.Аз съм сигурна че ще успееш щом си вече студентка и то по Биология защото там най-трудно се влиза.Медицината е по-добре и вярвам ти вече си го разбрала.УСПЕХ :) :) :) :) :)

teodora87
09-01-2010, 12:29
благодаря

yoanka7
09-01-2010, 12:37
моля :) :) :) не се отчайваи

Carmen_Kass
09-01-2010, 13:28
Няма да е късно или да изглежда тъпо защото така ще си с 2 висши,което е голямо предимство.Обаче тая медицина се учи 6 год :? -доста е.Аз лично не бих се захванала.

spopi
09-01-2010, 13:35
Как ще си дърта тогава познавам хора който са по 40 години вече и второ више карат .Съвет сбъдни мечтата си. :)

SmilezZz
09-01-2010, 14:55
Да не ти пука какво ти казват другите..Щом си решила да следваш
медицина - направи го..Все още имаш шанс,стига да се възползваш
от нея..И не,никак няма да си дърта - не им обръщай внимание
на тези твои две-три приятелки..
Ти си си учи,постигни мечтата си и работи това,което ти харесва..
Успех (:

RedJeans
09-01-2010, 14:59
Според мен по-трудно ще си намериш работа например ако си на 28-9,но пък ако продължиш с Биологията и после отидеш за медицина ще имаш 2 висши и май е по-добре =)

DeinStern
09-01-2010, 15:19
Едва ли е прекалено късно, пък и по- добре да завършеш и медицина, щом това искаш, отколкото после да съжаляваш, че не си сбъднала мечтата си. А и докато следваш медицина можеш и да работиш и така да оползотвориш биологията... във всеки случай образованието може да ти донесе само ползи.
Много успехи!

kalpazanka
09-01-2010, 16:15
Не е късно. Хора по на 35-40 карат второ висше, че и трето, дори при коренна промяна на научното направление.
Финансово ще ти се види нанагорно.