PDA

View Full Version : въпрос?



someones
09-01-2010, 15:12
От 1 година водя полов живот, не съм имала никакви оплаквания досега,цикълът ми си е нормален и редовен.Проблемаа се появи преди около 3 -4 дена .. по време на полов акт започва да ми пари .. и усещането е някак неприятно - правихме го 3 пъти от тогава и пак е така.На какво може да се дължи това?нямам други проблеми мисля .. има ли вариант да съм пипнала нещо от басейните ?

LadyDy
09-01-2010, 15:15
Да, има вариант да си пипнала нещо от басейните!!! ЛЕКАР!

0y7ofCon7roL
09-01-2010, 15:20
Може да е възпаление, може да имаш алергия от латексовите презервативи (ако ползваш изобщо) може да имаш ня'къв проблем с пикучния мехур........... абе най-добре до чичко гинеколога иди

kalpazanka
09-01-2010, 16:02
Бяло течение имаш ли? Сърбеж?
Да не би да не се отпускаш/да не се овлажняваш достатъчно?

AllenWalkerr
09-01-2010, 16:37
Зависи ... може да се получи и от яростен секс ... малко смешно звучи . Една моя приятелка така и се получи, но просто отиди и се консултирай с лекар той ще ти обясни сичко

Princessani
09-01-2010, 16:46
От 1 година водя полов живот, не съм имала никакви оплаквания досега,цикълът ми си е нормален и редовен.Проблемаа се появи преди около 3 -4 дена .. по време на полов акт започва да ми пари .. и усещането е някак неприятно - правихме го 3 пъти от тогава и пак е така.На какво може да се дължи това?нямам други проблеми мисля .. има ли вариант да съм пипнала нещо от басейните ? Възпалени ,ако сте били с кондом ,на мен ми се е случвало от латекса :? много е неприятно ,цистит ако си настинала,бяло течение и възпаление ,ако си ходила на басеин,изневяра ако му даваш без кондом и т,н от по-грубо проникване също може ,Лекар.

someones
09-01-2010, 17:10
да, използвам презервативи .. но са тези които и досега съм си ползвала , не съм ги сменяла .И нее нямам сърбеж .. четох че сърбеж,парене и течение са симптом за гъбички :( вярно ли е?

Awesomness
09-01-2010, 17:23
За съжаление, когато ползваме нещо твърде дълго има вероятност да станем алергични към това нещо. Опитайте да смените презервативите с нелатексови (или нещо различно от това което ползвате). Също така ако сте го раздавали грубо и не е имало достатъчно влажност най-вероятно протъркване. Ако приятеля ти е бил по-груб и е "нахълтал" по-насилствено може и ранички да имаш и от там паренето. Възможно е и нещо да си лепнала от някъде ние няма как да ти кажем с точност. Аз лично на твое място бих отишла на гинеколог. Ако толкова те е страх - избягвай секса за сега изчакай няколко дни ако паренето отмине - ползвайте повече лубрикант и в началото не го раздавайте чак толкова грубо :)