PDA

View Full Version : Моята най-добра приятелка....



pisety000
09-01-2010, 16:54
Здравейте..проблема е следния:От няколко години се познавам с едно момиче и мога да я нарека моята най-добра приятелка..тя е 2-ве години по-малка то мен.всичко е идеално....тя харесва/ше едно момче от нейния клас,но той се премести да учи в друго даскало... понякога той идваше в даскалото и се виждаха..засъчиха се по улиците и т.н....НО преди около месец се чухме по телефона и ми каза че вече има гадже..аз разбира се помислих че са си станали гадже с онова момче обаче точно обратното...тръгнала е с някакъв 15 годишен....боже та тя е на 12.... попитах я как така за 1 месец спря да харесва онова момче а тя отвърна:Ми той вече не учи в нащо даскало и няма как да се виждаме вече.......... и демек е тръгнала сега с тоя само заради тва че с другото момче почти не се виждат..нито обича сегашния нито нищо...опитвам се да и кажа че с онова момче пак ще си се вижда...знае къде живее..лесно може да отиде до тях и да му поиска скайп или телефон..ама тя не чува... не мога да я обедя че този с който е в момента е голям за нея а и той търси от нея само секс..... искам най доброто за нея но тя не иска да чуе :? :? :? дайте ми съвет какво да правя как да и обесня че това което прави е пълна лудост....започвам да мисля че тя даже не знае кво иска.... пука ми за нея..ако не направя това което трябва после ще я боли....

Claymore
09-01-2010, 17:10
Аз бих казала, че не ти е работа. Той е на 15 и не смятам, че ще иска секс от едно 12 годишно девойче. Тя е момиче и няма да хукне да се подмазва и лигави на някой, който не й е обърнал внимание. Остави я да се оправя сама. Това е неин избор и не смятам, че трябва да се бъркаш в отношенията й към момчетата. :)

Desislava89
09-01-2010, 17:14
Здравей миличка,проблема ти наистина е много голям.
Виж сега,чуй ме внимателно,значи на 12 год. не може да се говори изобщо за "ОБИЧ" или "ЛЮБОВ",тогава е периода на "ХАРЕСВАНЕ",второто което е едно 15 год. момче не знае какво значи думата СЕКС та камо ли да знае как се прави,момчетата се развиват много по-бавно,в сравнение с момичетата,по-скоро тя може би знае много повече за секса от него,а що се отнася до предтекста за "онова"момче ами то си е дете мила как ще знае какво иска на 12 е все пак,сега и е времето да си играе с куклите и децата на улицата а не да мисли за гаджета,а и другото което е всяка една жена или момиче си търси БАТКО а не връстник,и преди беше така и така ще си остане!остави приятелката си да се развива,сам падна сам се ударил както казват хората,няма цял живот да ходиш след нея и да я пазиш от батковците които ще искат само секс от нея,после може да страда малко ама бързо ще забрави все пак е дете

pisety000
09-01-2010, 17:14
Наистина не трябва да се бъркам и го знам много добре... но тя дори не го обича...тя не чувства нищо към него

pisety000
09-01-2010, 17:16
Здравей миличка,проблема ти наистина е много голям.
Виж сега,чуй ме внимателно,значи на 12 год. не може да се говори изобщо за "ОБИЧ" или "ЛЮБОВ",тогава е периода на "ХАРЕСВАНЕ",второто което е едно 15 год. момче не знае какво значи думата СЕКС та камо ли да знае как се прави,момчетата се развиват много по-бавно,в сравнение с момичетата,по-скоро тя може би знае много повече за секса от него,а що се отнася до предтекста за "онова"момче ами то си е дете мила как ще знае какво иска на 12 е все пак,сега и е времето да си играе с куклите и децата на улицата а не да мисли за гаджета,а и другото което е всяка една жена или момиче си търси БАТКО а не връстник,и преди беше така и така ще си остане!остави приятелката си да се развива,сам падна сам се ударил както казват хората,няма цял живот да ходиш след нея и да я пазиш от батковците които ще искат само секс от нея,после може да страда малко ама бързо ще забрави все пак е дете До една степен си права но той самия си ми каза че иска само секс от нея а тя не ми вярва

Claymore
09-01-2010, 17:29
След като сам ти е казал какво иска, хайде да видим дали 12 годишното детенце ще му го даде.

Desislava89
09-01-2010, 17:56
Еми пича може да иска да направи севтето, и понеже някоя кака или няборка няма да му се навият,или по-скоро него го е срам че каките и наборките вече имат опит пък той е новобранка и не знае как се прави иска с детенце да се севтоса че да не му се смее