PDA

View Full Version : Програма за отслабване до 10 кг за 14 дни



DesSsi
09-01-2010, 16:14
I ден - 1 кг. варени картофи

II ден - 1/2 кг. извара

III ден - 1/2 кг. варено пиле без кожата

IV ден - 6 варени яйца

V ден - 1/2 кг. печена риба

VI ден - 1 , 1/2 кг. кисело мляко с магданоз 100 гр.

VII ден - 1/2 кг. кашкавал

VIII ден - 1/2 кг. шунка или филе

IX ден - 1, 1/2 кг. плодове или зеленчуци

X ден - чай, кафе, минерална вода

XI ден - 1 кг. плодове

XII ден - 1 кг. зеленчуци

XIII ден - 1 кг. варени картофи

XIV ден - 1 литър зеленчукова супа



Какво мислите ? Възможно ли е ? Кажете и други начини и изпитани упражнения ? :)

kalpazanka
09-01-2010, 16:16
Не е здравословно толкова рязко отслабване. А и не знам как ще издържиш на подобна "диета".

RedJeans
09-01-2010, 16:19
Това училище...и какво ще стане като сте 14 кг по-малко на у-ще.Вие не би трябвало да отслабвате,за да се харесате на другите,а защото искате да ви е добре в кожата.От такива диети се отслабва от мускулната маса и може да доведе до болести.
Аз също искам да отслабна,но защото иначе няма кво да обличам :D

teddyx33
09-01-2010, 16:22
хуаххахахаха :razz:
тва училище цяло злато беее
диети ,маникюри,облекла :razz:
ако знаеше то какво правите за него :oops:

sladkish_14
09-01-2010, 16:28
Мисля, че само хора склонни към самоубийство могат да правят тази диета..

П.С - Не, че нещо обаче цяло лято не правите нищо, а като останат 10 дена до даскало или важно събитие се почва с абсурдните диети за по няколко дни с по 10кг свалени килограми резултат.. :?
Пораснете вече.. Или правете нещо на време или не го правете по - добре. За 14 дни щели да ми отслабват с по 10кг, безумие :?

Carmen_Kass
09-01-2010, 16:29
Възможно е да ти идвам на свижане в болницата.
Еййй това училище бе...

Няма да ги свалиш тия 10 кг за 14 дни.За тия 2 седмици-да свалиш до 5 кг максимум (и то не особено здравословно)

fatrat
09-01-2010, 17:05
диетата ми харесва.Като се изключат там дните с чаяовете картофите и киселото мляко коет ме съмнява да изкараш цл ден на 1 кофичка.ПОне 2 кофички.Сичко друго ок!

DarkKisss
09-01-2010, 17:17
Аууу, стахотна диета е това, момичета! Пробвайте я.. Не 10 кг, даже 23 кг. се свалят след 14 ден!!!!!!!!!!!! И НИКОГА няма да си ги върнете, толкова е ефективна, че ....








.. можеш да си запазиш парцел на гробищата .. :-x
Аман от тъпотия.

mecheeeee
09-01-2010, 17:22
Спорт , спорт и само спорт ! Никакви диети :X

foreverr
09-01-2010, 18:39
По принцип наистина Е възможно да се свалят 10 килограма, но е много относително.Първо-на всеки метаболизма е различен.Второ- ако си много дебел е почти сигурно, че ще се свалят 10 килограма, дори е възможно и повече от 10, но ако си някакъв човек слаб или пък нормален-то тогава 100 % е невъзможно да се свалят цели 10 килограма.Но все пак дори и слаба да си или средна, все ще се свали нещо, тъй като храната е диетична и подходяща за диети, а и това е един вид разделно хранене.Но лошото е следното-мисля, че този анчин на хранене при тази диета е нездравословен и ако се свалят 10 килограма, то те ще са свалени прекалено рязко и после ще е трудно да се задържат.
И все пак от описаното сама си направи изводите и си реши дали тази диета е подходяща за теб. :) Ако все пак решиш да я правиш-успех и ти пожелавам задоволителни и трайни резултати :) Разбира се е хубаво да съчетаеш диетата с поне малко спорт.

CupcakeMonster
09-01-2010, 19:01
ВИе нормални ли сте..заради училище?? Закъсняли сте с 2 месеца 8-) Най-здравословно е по 5 кила на месец... :-o

polinkata
09-01-2010, 19:30
:smt103 :smt103 :smt103 това не е диета това си е самоубийство.по - добре си остани със същите кила отколкото да отслабнеш с 10 за две седмици и след още две да качиш 15 :? започни да спортуваш и да не ядеш junk food и се храни по - често и по малко това ще ти помогне но не очаквай резултат за два дена :)

slqdinka
09-09-2010, 18:57
направо да умреш от глад с тази диета! попринцип хората отслабват през лятото, но аз...след 15-ти :D като започнат изпити и т.н. се нервя отслабвам...но всичко си е и до колко се движиш :) и какво ядеш :)