PDA

View Full Version : Как да активирам платката



Milen0v
09-01-2010, 17:50
здравейте
носих си компа на ремонт за сменяне на ундоуса и дъно
но от сервиза забравили да ми активират 2рата платка с рам
по принцип имам две сложение едната 768 другта 256 ли нз .. но в момента само едната е активирана и рамта ми е 768
въпроса ми е как да активирам и другата 256 че уоуа не ми въре мамаму :D

Bianc0
09-01-2010, 18:25
768 :lol: :lol: :lol:

dPa3HuTeJl
09-01-2010, 18:40
здравейте
носих си компа на ремонт за сменяне на ундоуса и дъно
но от сервиза забравили да ми активират 2рата платка с рам
по принцип имам две сложение едната 768 другта 256 ли нз .. но в момента само едната е активирана и рамта ми е 768
въпроса ми е как да активирам и другата 256 че уоуа не ми въре мамаму :D Как нема ти тръгне УоУ бе ? на един приятел на 256 мб рам му върви :lol: :lol: иначе не знам как да я активираш . и как по дяволите ти е точно 768 , аз ли съм тъп или не може да ти е точно толкова о.О

playhard1
09-01-2010, 19:52
Ако питате мен, човека е с 512ка и 256 RAM. Свикнал е да ги вижда заедно по 7xx и затова може би се е объркал. А ако в момента виждаш тази памет, която си написал, бъди сигурен, че и двете работят.

MaGuSs
09-01-2010, 22:26
Ако са DDR2 да ми ги прати по пощата.Аз ще му покажа как се прави :lol: :lol: :lol:

E404
09-02-2010, 10:11
http://www.downloadmoreram.com/

Ето от тук може да си свалиш рам и да я активираш. Препоръчвам ти 4GB, защото е безплатна. :smt040

Milen0v
09-02-2010, 21:22
никъде не видях един сер отговор?
всъщност имал съм 3 карти рам
едната 512
другата 256
другата 256

едната 256 не е активирана и се интересувам как да го направя

JDeel
09-02-2010, 21:31
Аз не знам да има функция да се деактивира RAM. По-вероятно ми изглежда някое майсторче да е "забравил" да ти сложи някое парченце RAM под наивния предлог да не би да ти се претоварва компа с толкова много платки по него :D

Но ако все пак наистина имаш 3 парчета, може би се е получила някаква несъвместимост с едното. Какви ли работи не се случват с тея машини. Едно разместване измежду слотовете може да свърши работа.

Jus7DreamBoy
09-02-2010, 21:59
http://www.downloadmoreram.com/

Ето от тук може да си свалиш рам и да я активираш. Препоръчвам ти 4GB, защото е безплатна. :smt040

Ебаси уж 4 гб рам си изтеглих а пак имам само 512 ? Как да активирам останалите 3 гб и 588мб та :oops:

playhard1
09-02-2010, 22:12
човек, не знам какво да ти кажа просто.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Force_bladeR
09-03-2010, 00:50
човек, не знам какво да ти кажа просто.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

+ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: