PDA

View Full Version : Това ли е да влюбен? Това ли е любов?



Bambit0
09-01-2010, 17:57
Това ли е да си влюбена. Никога не съм изпитвала такова нещо. Това любов ли е?Има едно момче от съседния клас, което просто като го видя и сърцето ми забива лудо. Сякаш пеперуди летят в мен и имам чувството, че ще припадна. Не си мислете, че съм някое лошо момиче. НЕ! Даже съм много добра не пуша, не пия не върша лоши неща и никога не съм имала гадже, защото не желая. Нямам гадже не защото съм грозна, а защото не желая. Имам руса коса и зелени очи така, че съм хубавичка просто не съм искала и си мислех, че не готова и съм малка. На 13 и половина съм и наистина не съм от онези момичета, които са спали с 10 момчета. Даже смятам да се пазя до сватбата, но това е друго. Споделям всичко с мама и съм отличничка и добро дете. Сега обаче просто имам чувството, че съм ужасно влюбена. Веднъж минавам покрай него и и тихичко казвам на моята фр, че това е той. Тогава той май леко ми се усмихна, но не е чул защото и го прошепнах на ухото. В този момент коленете ми умекнаха. Веднъж имахме англ. език след тях и се оказа, че с него седим на един й същи чин. Беше лудница заради двата класа. Едните се изнасяха, а другите сега идваха. Изведнъж попаднах лице в лице с него и имах чувството, че сърцето ми ей сега ще изхвръкне и ще му каже, че изпитвам нещо към него. Ест. не мога да му кажа нищо срам ме е. Цяла ваканция го гледам на снимка в фейсбук. Сънувам го и по цял ден мисля за него. Не мога да си го изкарам от главата, въпреки, че искам. Въпроса ми е - Това първото ми влюбване ли е? Аз имам чувството, че е. Моля без обиди. Мерси предварително. Чао! :-)

kombarka
09-01-2010, 18:02
Първо.. Не мога да си сдържа коментара относно начина, по който е написана темата (по дяволите, повтаряш колко си "хубавка" през един ред):

ХАхаХХахахАХАаххаах :razz: :razz: :razz:

А сега сериозно.. Не си влюбена. Това е просто увлечение, силна химия.. Както искаш го наричай. Но НЕ е любов.

Досега не съм имала възможността да се влюбя, но според мненията на "пострадали".. Това означава да обичаш дори недостатъците в някого и дори да обичаш себе си... По-скоро човекът, който си с него.

пп мамка му, ти дори не си говорила с него, а вече говориш за чувства...

withdrawsmoke
09-01-2010, 18:14
Виж не разбиваи надеждите на момичето...Наистина МНОГО силно увлечение е , но защо е този срам ?! Срамът проваля връзката от опит го казвам.Знам че ти звучи много прибарзано,но трябва да действаш или по някакъв начин да му покажеш,че имаш симпатия към него.Но в ниакаъв случай не се крийте или срамуваите пред другите ви съученици.От криене полза няма а и без това ако ходите тайно всички разбират... Колкото повече се криете толкова по на яве излиза,че има нещо,така че най-удачния начин е да сте заедно и да не ви пука за хорското мнение.А за да сте заедно вече казах покажи симпатия към него,дай му малко надежда че да се сети да те заговори, а най-доброто което можеш да направиш според мен е ти да го заговориш.И пак повтарям БЕЗ СРАМ ! Айде успех от мене.... :]

Innocente
09-01-2010, 18:18
Първо.. Не мога да си сдържа коментара относно начина, по който е написана темата (по дяволите, повтаряш колко си "хубавка" през един ред):

ХАхаХХахахАХАаххаах :razz: :razz: :razz:

А сега сериозно.. Не си влюбена. Това е просто увлечение, силна химия.. Както искаш го наричай. Но НЕ е любов.

Досега не съм имала възможността да се влюбя, но според мненията на "пострадали".. Това означава да обичаш дори недостатъците в някого и дори да обичаш себе си... По-скоро човекът, който си с него.

пп мамка му, ти дори не си говорила с него, а вече говориш за чувства...



Господи, колко си права... Ами като споделяш всичко с майка си защо не питаш нея? Тя ще ти каже най-добре. И къде и защо изчезна другата тема и ти си с нов профил?

z1p0
09-01-2010, 18:27
Даже смятам да се пазя до сватбата, но това е друго. Споделям всичко с мама и съм отличничка и добро дете. :-)

http://prikachi.com/images/671/2467671y.jpg

Bambit0
09-01-2010, 18:30
Първо.. Не мога да си сдържа коментара относно начина, по който е написана темата (по дяволите, повтаряш колко си "хубавка" през един ред):

ХАхаХХахахАХАаххаах :razz: :razz: :razz:

А сега сериозно.. Не си влюбена. Това е просто увлечение, силна химия.. Както искаш го наричай. Но НЕ е любов.

Досега не съм имала възможността да се влюбя, но според мненията на "пострадали".. Това означава да обичаш дори недостатъците в някого и дори да обичаш себе си... По-скоро човекът, който си с него.

пп мамка му, ти дори не си говорила с него, а вече говориш за чувства...


Ами, за да не си казвате, че не ме кани, защото съм грозна. Външността не е всичко.

FuckedUp
09-01-2010, 18:30
BITCH I LIVE IN A FUCKIN' TRASH CAN! GOD DAMNIT!

Bambit0
09-01-2010, 18:32
Първо.. Не мога да си сдържа коментара относно начина, по който е написана темата (по дяволите, повтаряш колко си "хубавка" през един ред):

ХАхаХХахахАХАаххаах :razz: :razz: :razz:

А сега сериозно.. Не си влюбена. Това е просто увлечение, силна химия.. Както искаш го наричай. Но НЕ е любов.

Досега не съм имала възможността да се влюбя, но според мненията на "пострадали".. Това означава да обичаш дори недостатъците в някого и дори да обичаш себе си... По-скоро човекът, който си с него.

пп мамка му, ти дори не си говорила с него, а вече говориш за чувства...



Господи, колко си права... Ами като споделяш всичко с майка си защо не питаш нея? Тя ще ти каже най-добре. И къде и защо изчезна другата тема и ти си с нов профил?

Мама знае, но знам, че момчето трябва да направи първата стъпка. Така ще съм му инт. Мама ми е разказвала за нейни гаджета. С един каато е скъсала той е искал да се самоубие. Ест не е

Innocente
09-01-2010, 18:40
Първо.. Не мога да си сдържа коментара относно начина, по който е написана темата (по дяволите, повтаряш колко си "хубавка" през един ред):

ХАхаХХахахАХАаххаах :razz: :razz: :razz:

А сега сериозно.. Не си влюбена. Това е просто увлечение, силна химия.. Както искаш го наричай. Но НЕ е любов.

Досега не съм имала възможността да се влюбя, но според мненията на "пострадали".. Това означава да обичаш дори недостатъците в някого и дори да обичаш себе си... По-скоро човекът, който си с него.

пп мамка му, ти дори не си говорила с него, а вече говориш за чувства...



Господи, колко си права... Ами като споделяш всичко с майка си защо не питаш нея? Тя ще ти каже най-добре. И къде и защо изчезна другата тема и ти си с нов профил?

Мама знае, но знам, че момчето трябва да направи първата стъпка. Така ще съм му инт. Мама ми е разказвала за нейни гаджета. С един каато е скъсала той е искал да се самоубие. Ест не е



Ама аз те питам защо не питаш майка си дали това е влюбване? А това момче как се държи с теб? Как те гледа? Едно такова хипнотизирано, все едно нищо освен теб не вижда

P
09-01-2010, 19:01
Това ли е да си влюбена. Никога не съм изпитвала такова нещо. Това любов ли е?Има едно момче от съседния клас, което просто като го видя и сърцето ми забива лудо. Сякаш пеперуди летят в мен и имам чувството, че ще припадна. Не си мислете, че съм някое лошо момиче. НЕ! Даже съм много добра не пуша, не пия не върша лоши неща и никога не съм имала гадже, защото не желая. Нямам гадже не защото съм грозна, а защото не желая. Имам руса коса и зелени очи така, че съм хубавичка просто не съм искала и си мислех, че не готова и съм малка. На 13 и половина съм и наистина не съм от онези момичета, които са спали с 10 момчета. Даже смятам да се пазя до сватбата, но това е друго. Споделям всичко с мама и съм отличничка и добро дете. Сега обаче просто имам чувството, че съм ужасно влюбена. Веднъж минавам покрай него и и тихичко казвам на моята фр, че това е той. Тогава той май леко ми се усмихна, но не е чул защото и го прошепнах на ухото. В този момент коленете ми умекнаха. Веднъж имахме англ. език след тях и се оказа, че с него седим на един й същи чин. Беше лудница заради двата класа. Едните се изнасяха, а другите сега идваха. Изведнъж попаднах лице в лице с него и имах чувството, че сърцето ми ей сега ще изхвръкне и ще му каже, че изпитвам нещо към него. Ест. не мога да му кажа нищо срам ме е. Цяла ваканция го гледам на снимка в фейсбук. Сънувам го и по цял ден мисля за него. Не мога да си го изкарам от главата, въпреки, че искам. Въпроса ми е - Това първото ми влюбване ли е? Аз имам чувството, че е. Моля без обиди. Мер
си предварително. Чао! :-)

Любовта е това ,което гледаш по филмите.Цветя ,рози ,розови облаци.Така е първите 6 месеца.След това разбираш,че човека до теб има и лоши страни.Респективно започват проблеми.

AsHbRoWnIE
09-08-2010, 17:07
Това,което изпитваш е напълно нормално за момиче особенно на твоята възраст (не че съм мн по-голям 8-) ).Но мога да ти кажа,че това със сигурност не е любов.Радвай се че изобщо харесваш някое момче....
Много по-зле щеше да е ако мразиш хората.Така че деиствай самоуверено.Няма нужда да чакаш той да ти предлага :) :)

Късмет :)

ScarletBite
09-08-2010, 17:11
Сладур! :grin: :grin: :-)

Влюбена си, миличка. Няма да е последното ти влюбване, в това бъди сигурна. Наслади му се, докато трае.

"Болна съм аз, но от каква болест, не зная. Боли ме, а никъде нямам рана. Скръбна съм, а не съм загубила овца. Горя, а под такава дебела сянка съм седнала. На колко трънака съм се издирала и не съм плакала. Колко пчели са ме жилили и не съм преставала да се храня. Но това, дето пробожда сърцето ми сега, е по-горчиво от всичко. Хубав е Дафнис, цветята също. Хубаво пее неговата сиринга, също и славеите. Но безразлични са ми те. Защо не съм сиринга, мене да надуе, или коза, за да ме води на паша! Жестока вода, ти само Дафнис направи красив, а аз напразно се къпах. Отивам си, мили Нимфи. Дори вие не можете да спасите момичето, кърмено край вас. Кой ще ви вие венци, като умра? Кой ще пасе нещастните агънца? Кой ще се грижи за бъбривия щурец, който хванах с толкова мъка на входа на пещерата, за да ме приспива с песента си? Но сега будувам заради Дафнис и щурецът напразно пее."
Из "Дафнис и Хлоя", Лонг

SmilezZz
09-08-2010, 17:27
Не,това не е любов - просто увлечение..
И то силно..
И наистина защо толкова се притесняваш ?
Той не хапе,предполагам 8-)
Така,че отиди и го заговори..Няма да те изяде..
А и наистина как се влюби в него - при условие,
че даже не сте си говорили ? Ти самата каза,че
външността не е всичко,а ти всъщност го "обичаш"
заради това.. (:

Lexynnka
09-08-2010, 17:37
На 13 и половина съм дотука го четох 8-)
извинявай, ама на тая възраст изключително много ме съмнява това да е *любов*.. наречи го както искаш, увлечение примерно... но чак Любов... не..


и .. оправи си заглавието

soul1199
09-08-2010, 18:24
харесване,привличане,това е..пиши на момчето във фейсбук

Di
09-08-2010, 18:24
да,честито
ще те зареже ако не му пуснеш до сватбата :<

loriee
09-09-2010, 22:05
" Имам руса коса и зелени очи така, че съм хубавичка " <<< това че си руса не те прави хубава ,, нищо лично ; )) аа относно темата вие не сте си говорили а ти говориш за любов ?! като споделяш всичко с майка си питай я и за това ; )

DqVoLsKoJeLaNiE
09-09-2010, 22:23
Уникални сте.. :-) :D Не си влюбена, просто ти е симпатичен, `аресала си го. Като го харесваш му пиши във фейсбук и каквото стане-стане.

Foreverbg
09-09-2010, 23:25
Мале като прочетох, че споделяш всичко с майка си паднах... Аз ако бях като тебе нямаше съм жив вече :D Иначе просто го харесваш, ти дори не го познаваш за да имаш чувства към него. 8)

sladur4etyYy
09-10-2010, 01:55
хахахах, супер, като бях на 11- 12 и на мен подобни глупости са ми се въртели из главата.
и нищо да не излезе, недей да съжаляваш, поне ще ти е весело, като се сещаш. :D

fr3aks7er
09-10-2010, 02:04
Хахахха, каза пиши му във фейсбук :D.Пере ви тока яко а?Връзки по интернет НЕ СЕ започват.Хубаво е да се запознаете лично, ако искаш нещо повече :)

Marky
09-10-2010, 07:50
Даже смятам да се пазя до сватбата, но това е друго. Споделям всичко с мама и съм отличничка и добро дете. :-)

http://prikachi.com/images/671/2467671y.jpg Моята реакция беше абсолютно същата. 8-)

iveetyy
09-10-2010, 07:59
Няма да кажа нищо по-различно от казаното досега май , май . .
Чисто увлечение , харесване и подобни.
Можеш да кажеш , че обичаш някого ако вече си с него или поне сте много , много близки и го познаваш много , много добре.
Любов не е когато просто гледаш някого , но не си казваш и думичка с него.
Чувстваш се така , защото ти харесва външният вид на момчето.Както ти казаха - срамът проваля една връзка затова го зарежи и започни поне някакви намеци да му отправяш , че изпитваш нещо към него.

beautiful1whisper
09-10-2010, 08:30
мила това е просто увлечение , а и вместо да се измъчваш във въпроси дали те харесва или не , защо не му поискаш приятелство във фейсбук ,а после се запознай с него на училище или гледай да си в една компания с него , ако примерно той играе баскетбол или някакъв друг спорт отиди на негов мач , състезание , представление , просто гледай да имате повече контакти , усмихвай му се .. и така ... ако той ти отговори на тези неща , може би те харесва , хайде това е от мен ДЕРЗАЙ!!!

anonimchetou
09-10-2010, 09:11
Тези неща си ги мислех като бях 5-ти клас. Нищо лично ти на колко си ?

BlindedAngel
09-10-2010, 09:13
Тези неща си ги мислех като бях 5-ти клас. Нищо лично ти на колко си ?
Предполагам там някаде :lol:

indigo0lady
09-10-2010, 10:03
Хей, хей, я по-леко! Това, че е на 13 не значи, че не може да обича. И това, че никога не си е говорила с него, не означава, че няма как да се е влюбила. Едва ли е една зряла развита любов, но е любов в зародиш. И това, че споделя с майка си е много хубаво дори. Аз лично много се възхищавам на такива широко скроени родители, които успяват да предразположат децата си да им споделят. (За нещастие моите не са такива.) А иначе по темата - подскажи му с поведението си, че го харесваш, търси погледа му, компанията му, разпитай тук-там за него, какъв е, какво харесва. Ако и на него си му симпатична, ще схване намека и може да вземе нещата в свои ръце. А иначе да отидеш и да му кажеш директно, че го харесваш, не бих те посъветвала - щом си толкова срамежлива, най-много да си оплетеш езика и ако е някой кретен, после да те спука от подигравки. :smt011

XheroineX
09-10-2010, 10:42
Пиши му във фейсбук-а...Говори с него :-D :lol: :lol:

pentxayc
09-10-2010, 11:05
ти си грозна зубърка

awesomesheepy
09-10-2010, 11:08
Влюбена си,мацка.
Осъзнай го 8-)
Лошо няма годините,стига да имаш зряло мислене.
Почвай да го заговаряш,не се срамувай..
със срама нищо няма да се получи,да знаеш..
Ако си решена,че искаш да тръгнеш с него,поемай инициативата,и почвай да го занимаваш,дали в даскало,дали в фейсбук,скайп,навънка и т.н
Появявай се на местата където ходи,може да се включиш с някоя приятелка към компанията му,и да покажеш интерес..

Абе..успех,ще се справиш,не е толкова сложно,колкото си мислиш. 8-)