PDA

View Full Version : Как да сабера група от момичета и момчета



ivelin96
09-01-2010, 19:57
Сабираме се само мочета и отделно момичета искам да попитам как да извикаме момичетата при нас и да се сабираме всички.Когато дам идея всички момчета казват че ги е някво се едно ги е срам плс кажете как да ги викнем при нас.

P
09-01-2010, 20:11
Докато се веселите по този начин - коч компания,пърдене,оригване, суване,маса глупости,на компютъра и т.н. няма да стане.
Няма да стане и докато не влезете в пубертета и не разберете ,че има такова животно като СЕКСА.

А как да ги извикате.. ами най-лесния и непринуден вариянт е ,когато някой от вас има рожден ден. ;)

А в общия случей за канене има само една възможност :

ТИ: Здравейте ,момичета!Как сте?
ТЕ: Емиии добреее сме.

(мълчание - тъпа ситуация)

ТИ: Еми ще се събираме с момчетата и ще се радваме много ,ако и вие дойдете.
ТЕ: Еми ще си помислим.
ТИ: Айде няма ,какво да го мислите! Много ще се радвам ,ако дойдете!


Това е като цяло един много прост вариянт.Зависи и за какво ги викате де..... ако е просто кафе ,а не купонче. .. :)

ibojilow
09-01-2010, 20:35
Като за начало опитай с малко правопис..
Стани си приятел с някое от момичетата и просто и кажи да ги викне за да си лафите..

JessiRullzz
09-01-2010, 21:13
тЪЪЪпо

Claymore
09-02-2010, 06:31
тЪЪЪпо

Като ти е тъпо просто не чети, не е нужно да коментираш.
По темата - последвай съвета на Р.

LipSy
09-02-2010, 09:53
Аз си спомням, че като бях малка (на по 10, 11 годишна възраст) и мен ме беше срам да се събирам с момчета. Моите приятелки също се срамуваха. Влязохме в пубертета (или така да кажа малко попорастнахме) и сега се събираме всички. Не е толкова страшно да сте в една група момичета и момчета, а е по-скоро много по-забавно!!! :) Стават веселби и всеки се кефи. Първо важно е според мен да се познавате добре с тези момичета. След това да се разбирате добре с тях. Ако ти и приятелчетата ти сте малки не очаквай от утре веднага всички да сте заедно в една група с момичетата!

Di
09-02-2010, 20:28
Съберете се и се научете на български език?

Thedeadlyshadow
09-03-2010, 08:55
Тъп въпрос естесвено е да се съберете когато някой има повод