PDA

View Full Version : Връзките от разстояние ?



cw3tty
09-01-2010, 19:19
Мислите ли, че връзките от разстояние са обречени ? -въпросът ми, а ето и историята :
Най-на края си получих мечтаното момче, за жалост прекалено късно. При баба и дядо съм, той е от тук, аз - от София. Тръгвам си в неделя. Той е на 16, аз на 15. Ходим от много малко време - 2 седмици и няколко дни. Проблемът е, че ще се виждаме само през ваканциите. Притеснявам се, защото може от много време да се харесваме, но сме заедно от малко. Обсъждахме го, според него няма нищо лошо да сме заедно въпреки километрите, знае, че няма да ни е леко, аз също знам. Просто се зачудих .. има ли смисъл да се мъчим взаимно .. :-o

NeverTheSame
09-01-2010, 19:21
Няма връзки от разстояние.Цялата тази история с пътувания,скайп,телефони и всичко покрай тези отношения са просто смешен и жалък начин да се правиш,че има нещо между вас.

bebe7o
09-01-2010, 19:22
Не бих се подложила на такова мъчение. За мен 99% от тези връзки пропадат, точно заради това разстояние. Няма смисъл. И все пак никога не се знае и винаги има изключения. А конкретно в твоя случай.. Не знам.. Ходите от много малко време. Шансът да се задържите поне за мен е много, ама много малък.

cw3tty
09-01-2010, 19:52
^ да, мен най-много ме притеснява, че сме заедно от много малко време

Eclipsercho
09-01-2010, 19:53
Няма връзки от разстояние.Цялата тази история с пътувания,скайп,телефони и всичко покрай тези отношения са просто смешен и жалък начин да се правиш,че има нещо между вас.

Твоите постове из този форум са жалки. Бликащи от самонадеяност, прекалено вярване в глупави и наивни клишета и най-вече - убеденост, че за всичко си прав/а и че няма друго мнение освен твоето. Не знам дали не troll-ваш или си просто сдухан/а кроасан/кифла, но просто отиди си прережи вените в кенефа и спри да пишеш тук, господин/госпожа "има перфектни двойки".

По темата.. стига да има чувства (силна дума за връзка от 2 седмици) няма невъзможни неща. Няма разстояние, което да ви раздели, ако го има желанието да се продължи връзката и достатъчното търпение да я градите, вместо да кажете "майната му" и да се предадете след 2-3 спънки. На мен лично поради "студентския живот" след около 1-2 седмици ще ми се наложи да водя връзка с приятелката си на 100км разстояние като се виждаме само Събота/Неделя.. но и двамата сме убедени, че няма да е проблем, защото при нас и чувствата и желанието са на лице. Ако толкова си допадате с това момче чувствата няма да охладнеят и ще си запазите връзката силна и красива. :)
Успех и не се предавайте! 8-)

FromAutumToAshes
09-01-2010, 19:57
Връзките от разстояние ?


Не са за малки деца

P
09-01-2010, 20:00
Връзките от разстояние ?


Не са за малки деца

Да братле,доста си прав за жалост.
Наблюдавам доста такива връзки покрай мен и да ти кажа .. просто е почти невъзможно независимо дали си на 15,25 или 45.Има си физиологични нужди ,които са непреудолими,а това е най-малкия проблем.
Най-добре е да се даде една свобода,вместо да се обричат и 2-мата на излишни мъки,а след време дай боже да се възтанови връзката.
Дори съм бил на косъм да опитам такава връзка,момичето за моя радост не замина ,но определено ми беше станало ясно ,че е невъзможно.
А от наблюденията ми виждам само едно нещо - изневереи,ако не от 2-те страни ,то поне от едната.

brutaLxxbunny
09-01-2010, 20:02
Може да стане,но трудно.При 98% връзката пропада.Аз съм ставала свидетел обаче и на достатъчно здрави връзки,че това да не им пречи ^^ Зависи от хората,от чувствата ..

rachel_billson
09-01-2010, 20:07
Жалко,но факт - повечето връзки от разстояние нямат бъдеще.Ако имате едно солидно минало (от 8-9 месеца нагоре примерно) може и да не е проблем,но за една крехка връзка не знам.
Късмет :)

XTREMEFREERIDE
09-01-2010, 20:08
Връзките от разстояние ?


Не са за малки деца

индийд.

на твое място не бих започвала.

GregoryHouse
09-01-2010, 20:17
Да допълня заглавието: ...са обречени. Винаги.

NeverTheSame
09-01-2010, 21:03
Няма връзки от разстояние.Цялата тази история с пътувания,скайп,телефони и всичко покрай тези отношения са просто смешен и жалък начин да се правиш,че има нещо между вас.

Твоите постове из този форум са жалки. Бликащи от самонадеяност, прекалено вярване в глупави и наивни клишета и най-вече - убеденост, че за всичко си прав/а и че няма друго мнение освен твоето. Не знам дали не troll-ваш или си просто сдухан/а кроасан/кифла, но просто отиди си прережи вените в кенефа и спри да пишеш тук, господин/госпожа "има перфектни двойки".



Много ясно,че като ще пиша,ще вярвам в нещото,което излагам...Не съм убедена..отворена съм за всякакви други мнения и изобщо не държа на това винаги да съм права.Жалко е,че си мислиш,че като ме наречеш `кифла` ще ме откажеш от живота.Човекът,който отрича всяко друго мнение,което е различно от неговото,си ти.И неее изобщо не ме познаваш,така че не се надувай.Ще вярвам в каквото си искам,а ти се събуди и разбери,че `кифла` вече не е на мода госпожице "за любовта граници няма"

ioiojufka
09-01-2010, 21:59
ами аз мисля че ако имате силни чувства един към друг връзката ви да има бъдеще .. но лично на мен това лято ми се случи да кажа на 1 момче че го харесвам .. той заминаваше за австрия вторника а ние бяхме неделя .. и той ми каза че нямало никакъв смисъл .. така че има най-различни връзки зависи от чувствата ви и желанието ви един към друг ..

balu4ka
09-02-2010, 06:13
Няма връзки от разстояние.Цялата тази история с пътувания,скайп,телефони и всичко покрай тези отношения са просто смешен и жалък начин да се правиш,че има нещо между вас.


Чисто мъчение с две думи (: .Всичките са обречени на кофти край ,а като имаш напредвид,че ходите само от 2 седмици и половина.Трудна работа (;

Sh@d0w
09-02-2010, 06:20
Такива връзки нямат бъдеще,още повече след като нямат здрава основа.Ходите само от две седмици... :)

justwondering
09-02-2010, 07:11
Аз казвам да опитате. Нищо не губите. Ако има желание, има и начин. Всички казват, че 99% от връзките от разстояние пропадат. Може да е така, но защо ли пък не сте вие този 1%, чиято връзка ще издържи? По-добре да опиташ, отколкото да се предадеш. :)

viliana9
09-02-2010, 07:55
:? не съм съгласна с това, че връзките от разстояние са обречени на 100% да трудно е и малко от тях се получават, но ако наистина има тръпка :) защо пък не :wink: според мен не се отказвайте (пък то каквото е писано това ще стане)

ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЛЮБОВ

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 08:07
Връзка по скайп=обречена връзка... + това ходите едва от 2 седмици...Връзките от разстояние не са за малки деца,а за по-зрели хора,които са наясно с чувствата и възможностите си..Нищо лично,но по-добре не си прави труда и не си хаби чувствата да поддържаш обречена на разпад връзка...

jo0zy
09-02-2010, 08:16
Отговора ми се изчерпа - няма връзки от разстояние !!!

Bonita1991
09-02-2010, 08:42
Не съм съгласна че са невъзможни. Вярно на 15 - 16 са, но защо трябва да сме толкова скептично настроени. Трудно е но ако има истински чувства може и да успея да съхранят връзката си :) според мен опитайте , поне после няма да съжалявате и да се чудите какво е щяло да стане ако.......... :) а пък ако се получи още по добре за вас :) приемете го като нещо като изпитание :-P

marin4itu
09-02-2010, 16:09
Връзките от разстояние не са за малки деца,а за по-зрели хора,които са наясно с чувствата и възможностите си..

Ето това е..

ilovesummer
09-02-2010, 16:35
аз казвам - Опитайте ! Какво ще загубите .. просто ако макар и от 2 седмици да сте заедно ако се обичате истински и държите един на друг то няма да е фатално това че сте разделени и километрите които ви делят .. а и той не живее на морето да кажем ,не вярвам селото ти да е хиляди километри (все ще успеете да си направите и някоя друга среща ако пак казвам се обичате истински). Ако ли пък нещата се провалят (което изобщо не ви го пожелавам) ,то тогава майната му .. по добре така отколкото да сте се чудили какво ли ще стане .. :)

Nevyzmutim
09-02-2010, 16:40
За мен не би било проблем да поддържам такава връзка, но малко са хората, които могат и много по-малко са хората, които си намират още един такъв. Казвам го от личен опит. Но за да не те обезкуражавам - познавам 2-ма души, които успешно продължават да са заедно вече 2 години, а ги делят не градове в България(а ние сме малка страна), а 2 различни държави, които далеч не са близко една до друга.