PDA

View Full Version : Принцът на бял кон



franky95
09-01-2010, 19:33
Така... едва ли ще съм единствената която си задава този вапрос но искам да разбера какво мислите за това :oops: Според вас кога може да намерим някой свестен който да е перфектната половинка и как да го намерим? :) моля кажете защото вече ми писна от тъпи идиоти дето мислят само за себе си и да съм без гадже зареди наразбирателства :(

bebe7o
09-01-2010, 19:37
нЕма такова животно. Няма перфектни хора. Всеки си има недостатъци.

kombarka
09-01-2010, 19:37
... Като си намериш майстора, скъпа моя, друга песен ще пееш.

mimka1912
09-01-2010, 19:40
Няма перфекни хора, всички имаме недостатъци. Въпроса е да обичам човека до себе си въпреки тях.

P
09-01-2010, 19:40
Принц на бял кон няма.
Има наивни момичета.

NeverTheSame
09-01-2010, 19:40
Е,някои чакат принцеса на бяло пони пък.
Според мен има перфектни половинки.Прости има хора,които трябва да са заедно,които не са толкова щастливи,когато са поотделно.Сами по себе си перфектни хора няма,но всеки си има някой,който е перфектен за него.

P
09-01-2010, 19:42
Е,някои чакат принцеса на бяло пони пък.
Според мен има перфектни половинки.Прости има хора,които трябва да са заедно,които не са толкова щастливи,когато са поотделно.Сами по себе си перфектни хора няма,но всеки си има някой,който е перфектен за него.


Кажи ми ,че не си вярваш ,моля те!

NeverTheSame
09-01-2010, 19:45
О напротив вярвам си ;]

P
09-01-2010, 19:47
О напротив вярвам си ;]

Нямал/а си по дълга връзка от година - година и половина,прав ли съм?
8)

NeverTheSame
09-01-2010, 19:50
О напротив вярвам си ;]

Нямал/а си по дълга връзка от година - година и половина,прав ли съм?
8)


Не,нямала съм.Не виждам и какво е значение,но anyway.
Не съм такава да чакам `the one` и да си седя в очакване.Имах предвид,че наистина вяравам,че има хора,които просто са създадени един за друг...които се допълват.

LovelyGirl
09-01-2010, 19:51
Съгласна съм с NeverTheSame.
P - това, че мненията ви не съвпадат, не означава, че нейното е грешно. Какво толкова се изумяваш, всеки гледа по различен начин на нещата и е супер тъпо някои да се опитват да наложат своето мнение като най-правилно. (Не казвам, че го правиш, говоря по принцип.

P
09-01-2010, 19:54
Ами има значение,въобще не е без.
Това ,че някой хора ти изглежда ,че се допълват е много хубаво.. и аз с приятелката ми отстрани така изглеждаме и ни го казват всички,но самата истина е ,че въпреки ,че всичко изглежда розово не е така.ВЪОБЩЕ не е така.В резултат на дълго съжителство или връзка с даден човек ти осъзнаваш ,какъв е той всъшност и НЯМА такъв човек ,койт ода няма недостатъци ,които с течение навремето създават проблеми.
Идеална връзка няма,а времето е фактора ,който създава доста от проблемите.
Всичко друго е плод на въображението ти и много романтични филми :) това е суровата истина - от теб зависи дали връзката ще върви добре или белия кон ще стане черно магаре :D

P
09-01-2010, 19:56
LovelyGirl ,добре е ,че уточни ,че не казваш,че си налагам мнението,защото аз и НЕ го правя.Това е форум и целта ми не е да създам спор или да си наложа мнението ,далеч съм от тази мисъл.Целта ми е да създам дискусия,каквато е целта на форума и да чуя други мнение освен моето,което често е различно от масата ,тъй като съм суров реалист.
:-P

FromAutumToAshes
09-01-2010, 20:00
Хаха как да го намерим.. това да не ти е готварска рецепта бе - настъргваме морков, 2 щипки сол и не знам к'во още...

d3n17yy
09-01-2010, 20:07
Всички хора си имат недостатаци няма перфектни, но когато срещнеш някой и се научиш да го обичаш и с недостатаците му и хубавите му страни значи той е човека за теб. Така е поне според мен . А колкото до времето, любовта никога не е вечна и когато изчезне вече започваш по честно да виждаш недостатаците на човека до теб който преди време е бил перфектен само защото си бил влюбен в него както се казва любовта е сляпа :D , и когато видиш тези недостатаци ако между вас няма уважение и не можеш да свикнеш с неговите лоши страни вие се разделяте ..

NeverTheSame
09-01-2010, 20:07
Възможно е и да е така.Не претендирам да съм човек с огромен опит.Знам,че няма перфектни хора,няма перфектни връзки и прочие,но..може би наистина мнението ми може да е в резултат на `романтични филми`.

P
09-01-2010, 20:15
Усещам ,че лека полека стигаш до извода,че връзката може да бъде тип ПРИНЦА НА БЯЛ КОН ,стига ти да си я направиш такава :)
Всичко си зависи от мацката и момчето до нея.
Ще ти прозвучи доста философско ,но го запомни - един ден ще го осъзнаеш.Та каза ми го един учител по литература - една дългогодишна връзка е резултат от най-лошото за един човек - СЕБЕОТРИЦАНИЕТО.Тогава аз му се смях доста ,защото бях лудо влюбен и всичко ми се виждаше розово,но след време осъзнах ,че е точно така.За да задържиш една връзка пълноценна ти трябва да си готова да се отречеш от страшно много неща в името на любовта.
Та в този ред на мисли усещаш ли как този принц на бял кон те лишава от доста неща ,за да бъдете заедно.
ПС - имай в предвид ,че аз ти говоря за пълноценни и дълги връзки.Ако ще си говорим за 3-5 месечни авантюрки .. то ДА има принц на бял кон ,който после или те разочарова ,или взаимно се разделяте. :)

XTREMEFREERIDE
09-01-2010, 20:18
Виж,моят пък дойде на черно колело и пак си беше оферта. За да намериш човека,който да те запълва,трябва да загубиш малко време с няколко погрешни. : )

GregoryHouse
09-01-2010, 20:25
Принца на бял кон, че няма да дойде няма, ами поне се надявай да дойде коня, че поне ебане да става...

strave
09-01-2010, 20:32
Принца или принцесата ги създаваме ние.Иначе множество хора ни се мяркат пред очите.Въпроса е дали ако успеем да съзрем в човека,който харесваме принца/принцесата дали той ще оправдае нашите очаквания.

NeverTheSame
09-01-2010, 20:34
Усещам ,че лека полека стигаш до извода,че връзката може да бъде тип ПРИНЦА НА БЯЛ КОН ,стига ти да си я направиш такава :)
Всичко си зависи от мацката и момчето до нея.
Ще ти прозвучи доста философско ,но го запомни - един ден ще го осъзнаеш.Та каза ми го един учител по литература - една дългогодишна връзка е резултат от най-лошото за един човек - СЕБЕОТРИЦАНИЕТО.Тогава аз му се смях доста ,защото бях лудо влюбен и всичко ми се виждаше розово,но след време осъзнах ,че е точно така.За да задържиш една връзка пълноценна ти трябва да си готова да се отречеш от страшно много неща в името на любовта.
Та в този ред на мисли усещаш ли как този принц на бял кон те лишава от доста неща ,за да бъдете заедно.
ПС - имай в предвид ,че аз ти говоря за пълноценни и дълги връзки.Ако ще си говорим за 3-5 месечни авантюрки .. то ДА има принц на бял кон ,който после или те разочарова ,или взаимно се разделяте. :)


Принципно съм наясно,че за да има разбирателство...и изобщо,за да имат двама души пълноценни връзка трябват компромиси.Напълно съм съгласна с това,което казваш,но просто не мога просто така да си променя мнението.Не го правя от инат или твърдоглавие само и само да не се призная за сгрешила..изобщо не съм такава.Наистина вярвам,че мога да намеря някой,който просто да ми `пасва` повече от всеки друг.Ако след години попадна на такъв човек,съм готова да правя компромиси.Не съм от тези с `железните принципи`,които не правят еди си какво за нищо на света [e не че съм готова и да се откажа от всичко важно за мен].

Възможно е и просто прекалено много да се надявам да същестува въпросния принц,княз,цар,граф и етс.

P
09-01-2010, 20:40
В момента ,в който направиш първия по-сериозен компромис понятието ПРИНЦ НА БЯЛ КОН или ИДЕАЛНА ПОЛОВИНКА губят стойността си.
Иначе не те карам да си променяш мнението - супер си е да си романтична и да вярваш в красивите неща :) приятелката ми ,въпреки че и 2-мата сме се променили един за друг много ,все още вярва ,че аз съм принца на бял кон и че това нещо съществува.Присъщо е за жените да вярват в такива неща ,а и мен ми харесва като цяло идеята. :) Все пак това е любов и на първо място трябва да е красива.

LovelyGirl
09-01-2010, 20:50
P - имам връзка от 4 години и мога да кажа, че все още го мисля за принца на бял кон.Връзката ни е преминала през доста неща. Разбира се, че той има недостатъци, но и аз имам. Както всеки казва - няма перфектни хора. То нямаше и да е интересно. Имали сме своите лоши моменти, но това не ни пречи да бъдем щастливи. Нали това е хубавото да преминавате заедно през трудностите.Естествено е любовта да иска своите жертви, но ти и да си сам пак се лишаваш от някои работи. Не разбирам защо трябва да се обвинява отсрещния човек за жертвите, които ти правиш. Все пак това е връзка, която, за да е успешна, трябва дасе гради на компромиси от двете страни.

P
09-01-2010, 20:54
Не обвинявам отсрещната страна ,просто тълкуваш грешно думите ми.Опитах се да кажа по доста по-сложен начин това ,което ти каза.
Явно понятието ПРИНЦ НА БЯЛ КОН при нас се разминава.Аз като чуя нещо подобно се сещам само ,че може да излезе от думите на някое младо момиченце ,което чака безпроблемната и розова любов,която не съществува,съгласи се.
А ти явно под това разбрираш - свестен човек за който да си готова да правиш жертви и да преодоляваш трудности.
Ако е така - да ,на едно мнение сме.

FuckedUp
09-01-2010, 20:54
Изчерпа се вече, спрете се.

napalm
09-01-2010, 20:55
Това съм аз... 8) Даже и принца в бяло Ферари 8) яхяхяхях...
Сега сериозно. Принца на бял кон е този в когото сте влюбени.

Nakadah
09-01-2010, 20:57
е те такова лайно нема! :)

mrfahrenheit
09-02-2010, 00:49
В днешно време се говори за принцът с черно X6.

mArMaLaDkA
09-02-2010, 03:33
Опитваш се да се вмъкваш в разни рамки, което е... тъпо. И те ограничава. Докато чакаш най-миличкия, най-добрия, най-красивия, най-умния и прочие най мъж, си затваряш очите за поне двама други, които може и да не са толкова перфектни, да не са толкова прекрасни, колкото ти се иска, но пък поне, ако не са подходящите с главно П, са хора, с които можеш да си прекараш забавно.

И ако определението ти за свестен е "да не пуши, да не изкарва двойки и да си ляга в 22", направо ще съжаля, че писах подобен пост в 6 сутринта.

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 07:40
Опитваш се да се вмъкваш в разни рамки, което е... тъпо. И те ограничава. Докато чакаш най-миличкия, най-добрия, най-красивия, най-умния и прочие най мъж, си затваряш очите за поне двама други, които може и да не са толкова перфектни, да не са толкова прекрасни, колкото ти се иска, но пък поне, ако не са подходящите с главно П, са хора, с които можеш да си прекараш забавно.

И ако определението ти за свестен е "да не пуши, да не изкарва двойки и да си ляга в 22", направо ще съжаля, че писах подобен пост в 6 сутринта.

Съгласна съм :)

До автора:Ще го намериш,когато НАЙ-МАЛКО очакваш...Аз се запознах с моя приятел 1во в импулс,а след това в дискотеката наживо..Банално и доста неподходящо място за предпоставка за дълга връзка,но ето,че вече 2 години и 7 месеца сме заедно..Така,че мило момиче не се отчайвай,един ден ще намериш подходящото момче..Всичко с времето си :) Успех :):):):)

LadyDi
09-02-2010, 07:56
Принц на бял кон, бла-бла.

Но съм съгласна с изказването за перфектните половинки. Има хора, които са създадени цял живот да се търсят един друг и ако не се открият, просто никога не са щастливи.

Amorrous
09-02-2010, 08:12
Ми любовните филми,книги,истории,легенд като Мулен Руж,Тристан и Изолда(за тия се сетих 8-) )трябва да имат някаква основа,според мен. :smt050 :lol:

spopi
09-02-2010, 08:18
Няма перфектни ако сме перфектни не е интересно. :)

FancyGirl
09-02-2010, 11:19
Виж,моят пък дойде на черно колело и пак си беше оферта. За да намериш човека,който да те запълва,трябва да загубиш малко време с няколко погрешни. : )

Моят дойде на син мотор :smt007
+ съгласна съм с това което си казала :)

GossipGirl89
09-02-2010, 11:22
Принц на бял кон няма, както и принцеса на бяло пони :D но има хора, които си подхождат.
Перфектни също не съществуват, но допълващи се - да.

sasha_90
09-02-2010, 12:09
Да,няма перфектни.Но има такива,които са направо съкровища,а недостатъците са или дребни или незабележими.

djipsito
09-02-2010, 13:15
И аз съм на мнение, че принц на бял кон няма.. Не защото съм отчаяна, просто не мисля че в живота всичко е така розово, както по романтичните филми (аз за тва и не ги обичам мн мн, леко са ми банални), или просто ми куца романтиката ;д опитвам се да живея в реалния свят, а не в този който на мен ми се иска...
Сетих се за Каменарови от Биг Бро Фемили... тези хора ме смаяха, накараха ме да се замисля, че всеки би могъл да има любов като тяхната, просто е много трудно двама души да разберат, че са един за друг още преди да са се опознали и дори след като се опознаят да успеят да поддържат любовта си толкова години. Тези неща са рядкост обаче.. не се случват всеки ден, еле пък в днешно време...

anonimchetou
09-02-2010, 13:38
Определено има свястни момчета, който могат да обичат, уважават и ценят момичето до себе си. Казвам го от личен опит (за което се радвам) . НО перфектни хора няма, няма и да има..

ledenakrasota
09-02-2010, 13:56
Всяко момиче вярва в принца на бял кон.Но рано или късно трябва да порасне.

Идеалната половинка е тази,с която се допълвате и разбирате.В пубертета,когато израстваме и се оформяме като личности е много трудно да изградим такива отношения.Да не говорим,че има и хора,които така и не намират тази хармония дори и на 50г.

zority7
09-02-2010, 15:22
всяко момиче си го чака този принц,но дали ще го намери,има хора ,коитоо си пасват адски много, вярвам си в коня ама в принца май не 8-)

Nevyzmutim
09-02-2010, 15:30
Абе, принц на бял кон винаги е имало(само дето отдавна хората шофират вместо да яздят), обаче когато 10-тина "принцеси" го прегазят, спира да бъде такъв.
Има и перфектни половинки, но това не ги прави перфектни хора - това просто са 2 различни понятия.

awerw
09-02-2010, 17:32
Всички хора си имат недостатаци няма перфектни, но когато срещнеш някой и се научиш да го обичаш и с недостатаците му и хубавите му страни значи той е човека за теб. Така е поне според мен . А колкото до времето, любовта никога не е вечна и когато изчезне вече започваш по честно да виждаш недостатаците на човека до теб който преди време е бил перфектен само защото си бил влюбен в него както се казва любовта е сляпа :D , и когато видиш тези недостатаци ако между вас няма уважение и не можеш да свикнеш с неговите лоши страни вие се разделяте ..
:)
Сигурно и аз и моето момиче си намираме недостатъци, но никой не ги казва на другия, защото се обичаме :)

soul1199
09-02-2010, 20:06
по-добре чакай той да те намери
:)

xNiKx
09-02-2010, 20:17
Принц на бял кон няма.
Има наивни момичета.
Съгласен, много се филмирате, дами. Колкото и да ги търсите, няма ги.

loliii
09-02-2010, 20:32
Двойка, която има 20-годишен брак, имат деца и все още има тръпка, романтика и страст помежду им могат да ти кажат отговора.

darkPaladin
09-02-2010, 21:01
всеки има недостатъци няма перфектни хора

точно това е изпитанието на любовта да обичаш някой въпреки недостатъците му

иначе принца на бял кон след време става космат и дебел но това е друга тема :D

Hilary_
09-03-2010, 07:01
Кога .. къде .. как .. никой не може да знае!!
Оставаш си с надеждите и чакааш .. чакааш .. :lol:

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:50
принца съществува,само че може да не е само един ... може пък и само коня да дойде :D нищо не се знае.бъркаш в торбата и каквото хванеш (както казва баба :D )

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 12:59
Момичетат чакат принца на бял кон,а момчетата пък чакат принцесата на розово пони :D И докато всички стоят и само си чакат,потънали в разни измислени идеали и слагайки си някакви свръх недостижими за "простолюдието" изисквания не забелязват стойностните хора около тях...Така,че престанете да тъсите мъжа "най-най" и да хвърчите в небесата,а се приземете и започнете да обръщате внимание на "земните" хора...

Elenichkaa
09-03-2010, 13:17
Принцове има само в приказките ... и в дворците,ама тия са много двулични и много изневеряват 8-)

silvencety
09-03-2010, 13:40
нЕма такова животно. Няма перфектни хора. Всеки си има недостатъци. Няма ,но може да си направиш някои по собствен идеал ,иска се малко играчка ;р

ScarletBite
09-03-2010, 15:51
Ами има значение,въобще не е без.
Това ,че някой хора ти изглежда ,че се допълват е много хубаво.. и аз с приятелката ми отстрани така изглеждаме и ни го казват всички,но самата истина е ,че въпреки ,че всичко изглежда розово не е така.ВЪОБЩЕ не е така.В резултат на дълго съжителство или връзка с даден човек ти осъзнаваш ,какъв е той всъшност и НЯМА такъв човек ,койт ода няма недостатъци ,които с течение навремето създават проблеми.
Идеална връзка няма,а времето е фактора ,който създава доста от проблемите.
Всичко друго е плод на въображението ти и много романтични филми :) това е суровата истина - от теб зависи дали връзката ще върви добре или белия кон ще стане черно магаре :D
Чакай сега!
Под "перфектна половинка" не се има предвид човек, с който всичко винаги върви по мед и масло, без караници, без недостатъци и т.н. Просто някой, с когото можеш да създадеш сплотено и щастливо семейство и самият\самата ти да се чувстваш спокоен и задоволен. Затова и се казва, че човек обича истински само веднъж (или примерно два пъти, ако е преживял някакъв вътрешен катаклизъм).
Всичко останало са влюбвания, тръпки, привързвания, опити и търсения на (а понякога припознаване с) този човек.

-----------

В принцове на бели коне, понита, магарета, катъри и всякакви видове едър добитък не вярвам. А пък ако имаше - не бих искала такова нещо!

gerilovedani
09-04-2010, 07:47
Пожелавам ти да го срещнеш-принца на белия кон...но се съмнявам...това го има само в приказките.
:-)

Lexynnka
09-04-2010, 10:50
Принцове няма, има само коне. Че дори и те са пред изчезване, за какво говорим изобщо.
И никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него ; ]
Аз съм си намерила моята идеална половинка и не искам никой друг пък ^^ ии съм абсолютно съгласна с мнението на ScarletBite за значението на този израз !

bilqnavod
09-04-2010, 11:48
:) Аз вярвам, че ще го срещна! :)