PDA

View Full Version : Защо не мога?



ludsamxD
09-01-2010, 19:59
Защо не ми върви тази любов? :/ Почти всички от приятелите ми имат гаджета, а аз още не съм намерил своята половинка... Понякога като ще излизам с някой от приятелите, ми казва, че иска да е насаме с гаджето и ми става тъпо, не защото ме оставя, напротив, защото си имат гаджета и им е кеф, а на мен... До сега съм имал само едно гадже през всичките ми години, на 16 съм и това ме притеснява. Не съм обратен, разбира се... Просто и аз не искам да се захващам с първата, просто искам да намеря специалната, единствената, а в моя град, където и да погледна все са някакви наконтени с много грим, и ходят с някакви големи батковци и компании от 20 човека, напиват се (Аз не искам това). Може би съм грозен? Мисля, че се поддържам, бръсна се, парфюмирам се, обличам се стилно, дали не е някъде там проблема? Един път както излизахме с приятели и едно момиче (приятелка на един) седна при нас и аз много го харесах, беше свободно, но като го поканих в парка с цвете, то като дойде ми се изсмя и си тръгна... Дали пък не съм готов за обвързване? Дали не трябва да се жертвам, за да бъда харесан (напиване, дискотеки) ?

Благодаря за съветите.

P
09-01-2010, 20:06
Братле,не искам да те отчайвам ,но така няма да си намериш гадже.Това да поканиш мацка в днешни дни с цвете в ръка в парка си е като на филм,а филмите не са реалност.
Ти си на 16 години и търсиш сериозна връзка и се опитваш да бъдеш перфектен,но така не става.Моите наблюдения са ,че хора като теб обикновенно си намират за гаджета по-смнотани момичета.Не знам ,какъв си иза какво се бориш ,но от сега ти казвам ,че с тези джентълменски опити няма да се получи.
Един такъв жест - цвете може да го оцени по скоро някоя жена ,но днешните съвременни кифли няма ..
Но не се отчайвай,сигурен съм ,че има момичета ,които биха се впечатлили.
Иначе ми приличаш на свясно момче.Само малко самочувствието си вдигни и спри да търсиш спецялната ,а пробвай.Спецялна няма!

bebe7o
09-01-2010, 20:08
Недей да се "жертваш". Глупаво е. Като не ти харесвт тези напивния, дискотеки и т.н. просто няма да ходиш. Бъди себе си. Не се опитвй да подражаваш на масата овце. А за това, че онази ти се е изсмяла... Ясна е работата. Просто недей да се отчайваш. Ако излизаш повечко, бъдеш себе си няма как да не си намериш половинка. Ще дойде и твоя ред. Don't worry, be happy. :wink: :)

antifashionshit
09-01-2010, 20:10
Еми опитвай с момичета, които ти харесват. Който играй - пичели, който не играй - ни пичели.
Бъди агресивен, но не и досаден, интересен(различен, но без да ставаш роб на желанието да блеснеш с оригналност).

ludsamxD
09-01-2010, 20:14
Аз почти всеки ден съм навън с приятели, но не толкова по заведения на центъра, колкото в квартала, седнем, говорим си, смеем се. Може би грешката е, че сме в квартала, а не на заведения, и на тях ходим, но по-рядко. И комуникирам с едни и същи момичета и сме си приятели от години, и към тях нямам чувства. Нямам представа...

GregoryHouse
09-01-2010, 20:16
Пич ако мислиш така след 8-10 години ще си бомба, ама малко си подранил. На тая възраст всеки търси забавления и тръпка. Просто мисленето ти не отговаря на годините...

А, как да го оправиш ли? Сори ю ар фъкд ъп, не можеш.

P
09-01-2010, 20:19
Пич ако мислиш така след 8-10 години ще си бомба, ама малко си подранил. На тая възраст всеки търси забавления и тръпка. Просто мисленето ти не отговаря на годините...


Дам,това което аз ти казах - ето го в 2 реда.
Прекалено си пораснал за годините си ,което си е ташак.
На тази възраст трудно се намират такива момичета и си е жив късмет,но не мисли ,че не съществува това момиче.
(За да не ти звучи невъзможно ще ти кажа ,че аз на 17 години със същите разсъждения си намерих приятелката)

FuckedUp
09-01-2010, 20:25
А, как да го оправиш ли? Сори ю ар фъкд ъп, не можеш.

Глупости.
Та..Не се отчайвай :) Всички намират половинката си :) Горе главата :)

GregoryHouse
09-01-2010, 20:30
Каза FuckedUp :razz: :razz: AHXAHXAHXA

Аз не съм му казал, че няма да я намери, просто му казах, че няма как да се промени. А сериозността убива връзката на тези години. Колко сериозен може да си като чакаш майка ти да ти даде 5 леа да идеш на кафе? Айде стига...
Може и да си намериш мадама, ама ако е като теб, деа знам на мен би ми се сторило доста скучно. На тея години хората си купонясват. В което няя лошо. Можеш да ходин на дискотеки и без да се наливаш като фитария или да прайш зулуми все пак де...

NeverTheSame
09-01-2010, 20:42
По това,което казваш явно си подранил в..развитието.Момичетата на тази възраст търсят главно купони,напивания,батковци и т.н.След 3-4 години ако продължаваш с подобно отношение и държание съм сигурна,че ще си върха на сладоледа,както се казва,но сега...Просто си изпреварил връсниците си...а да знаеш,че това,колкото е за лошо,толкова е и за хубаво.Не се коси.Не ти е нужна 100% приятелка,за да ти бъде приятно и да си щастлив.Недей да се пренавиваш,че задължително трябва да си с момиче до себе си,за да си прекарваш страхотно.

ludsamxD
09-01-2010, 20:44
А ако едно момиче ме гледа и като го погледна си обръща погледа всеки път и пие от чашата, значи ли, че има симпатии към мен? Наистина не съм наясно, а много искам приятелка. Ако е така, кажете ми съвети как да я заговоря, тъй като номера с цветето не мина, а и ми се изсмя на всичкото отгоре.

Понякога направо се чувствам неловко, като например след Нова година, бяхме на училище и момчетата си приказваха "Заби ли някоя на Нова година?" "Чука (Правихте ли секс) ли я, не само се натискахме" и аз направо си сядам на чина, не стоя при тях при подобни разговори...

GregoryHouse
09-01-2010, 20:57
Поправям се, не си изпреварил развитието си. Ти всъщност си го върнал 3 века назад...Пич английските джентълмени умряха... :/

А момичето може да те гледа по 1000 причини, не си търси някоя отворена...търси някоя като теб, по задръстена да го кажа в прав текст, дето стои настрана от стадото. :shock:

FuckedUp
09-01-2010, 21:01
Каза FuckedUp :razz: :razz: AHXAHXAHXA

Аз не съм му казал, че няма да я намери, просто му казах, че няма как да се промени. А сериозността убива връзката на тези години. Колко сериозен може да си като чакаш майка ти да ти даде 5 леа да идеш на кафе? Айде стига...
Може и да си намериш мадама, ама ако е като теб, деа знам на мен би ми се сторило доста скучно. На тея години хората си купонясват. В което няя лошо. Можеш да ходин на дискотеки и без да се наливаш като фитария или да прайш зулуми все пак де...

Не ме разбра..както и да е.

P
09-01-2010, 21:03
А ако едно момиче ме гледа и като го погледна си обръща погледа всеки път и пие от чашата, значи ли, че има симпатии към мен? Наистина не съм наясно, а много искам приятелка. Ако е така, кажете ми съвети как да я заговоря, тъй като номера с цветето не мина, а и ми се изсмя на всичкото отгоре.

Понякога направо се чувствам неловко, като например след Нова година, бяхме на училище и момчетата си приказваха "Заби ли някоя на Нова година?" "Чука (Правихте ли секс) ли я, не само се натискахме" и аз направо си сядам на чина, не стоя при тях при подобни разговори...

Като за начало тези свръх обноски се пробвай да ги притъпиш.Дори и на доста свястна жена би и станало смешно.
А дали едно момиче те задява не може да се разбере като пишеш във форума.Единствения начин е да я заговориш и то се усеща,когато тя има интерес към теб.Повярвай ми - усеща се.Ако ли не успееш да разбереш ,я покани да излезете ,но МОЛЯ ТЕ без букети с цветя и подобни глупости.Бъде най-обикновенно 16 годишно момче.Говорете си за всевъзможни глупости (несериозни теми),не повдигай сериозни теми - на тази възраст това НЕ я интересува.
Никое 16 год. момиче не мисли за сериозна връзка и не се надявай това да жена ти.
Поне първите 5 бройки ще са ,за да разбереш ,как стават нещата.
И започни да псуваш и да говориш глупости,иначе ще загубиш и мъжката аудитория от приятелите си.

Torn
09-01-2010, 21:06
Ок ясно сега ще ти кажа къв е проблема . Та значи всички момичета се оплакват че не са останали свясни момчета (много са заблудени) всъщност тях си ги има просто момичетата не ги забелязват и тва е най дразнещото.

Просто всички са некви ... не си заслужава да коментирам
все пак съм хейтър :(

ludsamxD
09-01-2010, 21:06
Аз не съм настрани от "стадото", тези от класа ми са едни, приятелите ми са съвсем друго нещо. За тях бих дал всичко, всички изживени моменти заедно, всичката подкрепа, която са ми давали... Това, че никое момиче не ме харесва, няма нищо общо със "стадото", както ти го наричаш. Приятелите си ги ценя! Примера, който дадох от класа ми е от момчета, които постоянно са навън, напиват, пушат и други... Приятелите ми нямат нищо общо с това. Благодаря за съветите и дано наистина си намеря подходящото момиче за мен! Благодаря за съветите отново! Ако някой има да добави нещо друго, ще е от полза, само да няма спам и караници.

ludsamxD
09-01-2010, 21:09
@P - Благодаря, искернно!

Утре ще поканя въпросното момиче и ще се опитам да се изясним. Ще видя какво ще стане и ще пиша отново в темата.

diwanence
09-01-2010, 21:10
Поправям се, не си изпреварил развитието си. Ти всъщност си го върнал 3 века назад...Пич английските джентълмени умряха... :/

А момичето може да те гледа по 1000 причини, не си търси някоя отворена...търси някоя като теб, по задръстена да го кажа в прав текст, дето стои настрана от стадото. :shock:


ее добре де защо да се е върнал 3 века назад..пълни глупости..какво лошо има в тва иде с цвете на среща...както казаха една жена би се зарадвала на цвете...нищо старомодно няма...друг е въпроса че една лигава кифла няма да го оцени това и както каза той му се е изсмяла..ем такива момичета къде ги търсиш..те акала им наврян в "задните части" ....и не да търси някоя като него - задръстена ..както се изказа ти :x а просто да почака малко :)

а към Автора : споко пич недей да бързаш да си намираш приятелка..изчакай..за всичко си има време....подкрепям мнението на другите преди мен че с тоя акал след някоя друга годинка ще си Бомба.. :wink: :P

P
09-01-2010, 21:12
Всички сме минали през такива периоди ,спокойно! ;)
С удоволствие бих ти помогнал с каквото мога.Пиши утре да видим ,как вървявт нещата с мацката и какво да мислим нататък :)

GregoryHouse
09-01-2010, 21:12
Е и аз пуша и съм цял ден навън, че мани ти ами понякога зеам, че изливам разни алкохоли в гърлото си...Тва не значи, че съм кретен. (Добре, май аз бях малко лош пример, ама карай принципно говорим :D)
Те са кретени щот такъв им е характера. Пушенето и пиене(ако не е всяка вечер до откат де) не е нещо, чак толкова абнормално. Абнормалното е кретеноидното мислене на хората.

А мадами бол пич, ще я намериш. За да си се разбързал :P
Успех от мен.

P
09-01-2010, 21:19
Е и аз пуша и съм цял ден навън, че мани ти ами понякога зеам, че изливам разни алкохоли в гърлото си...Тва не значи, че съм кретен. (Добре, май аз бях малко лош пример, ама карай принципно говорим :D)
Те са кретени щот такъв им е характера. Пушенето и пиене(ако не е всяка вечер до откат де) не е нещо, чак толкова абнормално. Абнормалното е кретеноидното мислене на хората.

А мадами бол пич, ще я намериш. За да си се разбързал :P
Успех от мен.

дам ,това е доста правилно.
Аз употребявам от 8 клас и съм си доста пекан тип.Така че може и липсата на алкохол да ти влияе зле
:D :D :D :D

GregoryHouse
09-01-2010, 21:22
Поправям се, не си изпреварил развитието си. Ти всъщност си го върнал 3 века назад...Пич английските джентълмени умряха... :/

А момичето може да те гледа по 1000 причини, не си търси някоя отворена...търси някоя като теб, по задръстена да го кажа в прав текст, дето стои настрана от стадото. :shock:


ее добре де защо да се е върнал 3 века назад..пълни глупости..какво лошо има в тва иде с цвете на среща...както казаха една жена би се зарадвала на цвете...нищо старомодно няма...друг е въпроса че една лигава кифла няма да го оцени това и както каза той му се е изсмяла..ем такива момичета къде ги търсиш..те акала им наврян в "задните части" ....и не да търси някоя като него - задръстена ..както се изказа ти :x а просто да почака малко :)

а към Автора : споко пич недей да бързаш да си намираш приятелка..изчакай..за всичко си има време....подкрепям мнението на другите преди мен че с тоя акал след някоя друга годинка ще си Бомба.. :wink: :P

Сама го каза! Жени на 16 не съм видял, даже и на 20 не всички могат да се нарекат жени... ;)

ludsamxD
09-01-2010, 21:23
Та аз дори не съм се напивал, какво остава тогава... Някакъв ненормален съм. 8-)

Както казах утре ще говоря на живо с момичето. Наистина ми хвана окото на онова заведение и ми хареса самия и характер. Дано да ми отговори със същото! Благодаря отново! Утре ще пиша какво е станало.

P
09-01-2010, 21:25
Та аз дори не съм се напивал, какво остава тогава... Някакъв ненормален съм. 8-)

Както казах утре ще говоря на живо с момичето. Наистина ми хвана окото на онова заведение и ми хареса самия и характер. Дано да ми отговори със същото! Благодаря отново! Утре ще пиша какво е станало.

Да и вземеш ДЖИ-ес-ем-а и скайпа!
И бъди оперен ,щото няма мацка ,която да харесва мишки.
:-P

JDeel
09-01-2010, 21:39
Oooo, страхотно! Същия като мен, когато бях малко по-малък и загубен. Само дето не съм опитвал номера с цветето, а и никой друг.

Ти имаш няколко предимства:
- Изглежда, че не си влюбен в конкретно момиче. Ако си влюбен и загубен (който се приема за сдухльо от останалите), положението е много тежко.
- Опитваш различни неща, като това с цветето. Означава, че не си толкова загубен.
- Момичетата те харесват.

Мисля, че на първо време е добре да възприемеш гледната си точка като нормална. След това да възприемеш гледната точка на приятелите ти като също нормална, но различна от твоята.
Едни си падат романтици. Аз съм такъв, познавам и други такива хора. Други са родени да "чукат". Познавам мъж на 50, за който това е начин на живот.
Начинът на мислене на тийнейджърите сега е по-силно повлиян от всякога от музиката. В поп-фолка в почти всяка песен се пее за секс, алкохол, цигари (Merilyn & KING), а момичетата правят всичко възможно да приличат на певиците на екрана (което в днешно време ги прави най-красиви и най-лесни за момчетата).

Може би е добре да се направи разграничение в света на запознанствата.
Сам виждаш, че когато отидеш някъде на купон, момичетата (и момчетата) са настроени за свалки. Но свалките не предполагат да си станете гаджета. Всъщност има огромно количество литература по въпроса, но основно на запад, така че ако искаш да се научиш да правиш свалки и разбираш английски - no problem. Това ще ти помогне ако искаш да бъдеш атрактивен. Но по някаква причина всичко на такива купони нашепва "SEX". Това е място, където се търсят бързи забавления. Там трябва да си бърз и забавен, а това е сериозно изкуство.
Ако търсиш сериозна приятелка, може би е възможно да я срещнеш там, но според мен е по-вероятно това да се случи на някое "по-бавно" място. Училище, покрай приятелите, интернет. Място, където има време нещата да се случват. Но имай предвид, че и това е сериозно изкуство. Не просто трябва да бъдеш себе си - трябва да бъдеш такава част от себе си, която едно момиче ще хареса. Аз може би не знам днешните тийнейджърки какво точно харесват, така че ти ще трябва да разбереш сам :-D

Между другото, сега мисля че имаш най-голям шанс точно с момичето с цветето. Защо? Може да изглежда тъпо, но всъщност е било различно. И аз знам, че момичето все още те помни. Стига да не си изглеждал абсолютно глупаво тогава (представи си някой нисък, леко дебел, глупаво облечен, с мазна коса, лош дъх и отчаяно-ехиден поглед) - т.е. като крайно нуждаещ се. Ако я видиш отново, просто й кажи "Здравей" със съвсем малка усмивка, по уважителен начин, но с едно такова безразличие, което казва "Хресвам те като човек, знам какво стана, но вече нямам нужда от теб"

P
09-01-2010, 21:47
Ако я видиш отново, просто й кажи "Здравей" със съвсем малка усмивка, по уважителен начин, но с едно такова безразличие, което казва "Хресвам те като човек, знам какво стана, но вече нямам нужда от теб"

Моля те не давай глупави съвети.
Не стига ,че е различен ами и като покаже безразличие и тогава не само ,че мацката няма да и мине повече през акъла за него ,ами и ш те разказва на приятелките си.
Помни важното правило - момичета си споделят много!Ако излезеш с нея на следващия ден доста мацки ще знаят ;)
Ако наистина ти харесва ,трябва да си много настоятелен,но преди това се погледни в огледалото и прецени имаш ли шанс с това момиче!Защото добре знаеш ,че момиче-модел никога няма да тръгне с бачкатор на строеж.

ludsamxD
09-01-2010, 21:51
@JDeel - Не съм очаквал подобен отговор! :) Това с цветето го направих, защото мислех, че ако отида просто така при нея ще е глупаво. Това момиче ми е вече безразлично и нямам ни най-малко намерение да се занимавам с него. Момичето, което утре ще поканя на среща и нещо много специално и никога не съм се чувствал така. Попринцип приятелите ми не малко пъти са ми казвали: "Човек, защо не си намериш момиче, с което да сте заедно" и други от рода на това. Аз все мисля над тези думи и просто си казвам, че ми е рано, на колкото и години да съм. Не съм някой, който стои само в къщи и иска да има гадже и се отегчава. Споменах по-горе, че постоянно излизаме къде ли не и просто не ми се е случвало да си харесам нормално момиче или то да ме загледа - абсурд! А това момиче направо ме завладя с погледа си, с тези прекрасни очи, които имаше! Сърцето ми се разтуптява до болка, когато я зърна! Тя е нещо уникално, което не ми се е случвало до сега. Казах, че съм имал едно гадже, но тогава детски години, какво сме разбирали... Много искам да се получи утре и го чакам с нетърпение! Благодаря за отговора ти!

TheOnee
09-01-2010, 21:57
Просто и аз не искам да се захващам с първата, просто искам да намеря специалната, единствената, а в моя град, където и да погледна все са някакви наконтени с много грим, и ходят с някакви големи батковци и компании от 20 човека, напиват се (Аз не искам това). Може би съм грозен?
Сам си отговори. :)
Не искаш поредната, искаш единствената. :)

Di
09-01-2010, 21:59
Божее,тая е адски тъпа дето ти се е изсмяла
Ще намериш любовта точно когато не я очакваш..Успех :)

JDeel
09-01-2010, 22:20
Безразличието убива, P, натрапването също. Както казах, владеенето на баланса е изкуство ;)
Представях си ситуацията, ако е отново някъде на затворено помещение с нея и с други хора. Така разбрах че е било първия път, ако не съм сбъркал?

ludsamxD, аз мисля, че ще се справиш с това момиче сега :smt057

P
09-01-2010, 22:23
Безразличието убива, P, натрапването също. Както казах, владеенето на баланса е изкуство ;)
Представях си ситуацията, ако е отново някъде на затворено помещение с нея и с други хора. Така разбрах че е било първия път, ако не съм сбъркал?

ludsamxD, аз мисля, че ще се справиш с това момиче сега :smt057


Да де и 2-мата мислехме ,че става въпрос за момичето с цветето.Наша грешка ;)
Иначе беше малко неясен,но сега те разбрах.Прав си,но той с този никакъв опит - няма да успее да се справи и по-скоро би я отегчил,защото безразличието с цел интерес не е лесно нещо ,трябва да знаеш ,кога да го приложиш и кога да спреш.Както и да е - ще видим утре ,какво е сътворил :)

balu4ka
09-02-2010, 06:03
За всичко си има време и място.Може най-неочаквано да срешнеш човека на пътя,автобуса и т.н.В смисъл не пришпорвай нещата,а в и днешно време на 16 да чакаш някоя с цвете в ръка си е леко страшничко.

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 07:19
Братле,не искам да те отчайвам ,но така няма да си намериш гадже.Това да поканиш мацка в днешни дни с цвете в ръка в парка си е като на филм,а филмите не са реалност.
Ти си на 16 години и търсиш сериозна връзка и се опитваш да бъдеш перфектен,но така не става.Моите наблюдения са ,че хора като теб обикновенно си намират за гаджета по-смнотани момичета.Не знам ,какъв си иза какво се бориш ,но от сега ти казвам ,че с тези джентълменски опити няма да се получи.
Един такъв жест - цвете може да го оцени по скоро някоя жена ,но днешните съвременни кифли няма ..
Но не се отчайвай,сигурен съм ,че има момичета ,които биха се впечатлили.
Иначе ми приличаш на свясно момче.Само малко самочувствието си вдигни и спри да търсиш спецялната ,а пробвай.Спецялна няма!




НЕ съм съгласна за цветето..Има момичета,които ще го оценят и не мисля,че трябва непременно да са сдухани...Аз например бих го оценила,много мило ми става като приятелят ми ми подари цветя...На 17 години съм,не съм грозна(на аватара съм аз) и сдухана,но оценям такива дребни жестове...



Така,че мило момче НЕДЕЙ да правиш жертви,за да се харесаш на раздърпани повлекани и малолетни к**вички...Недей да губиш своята индивидуалност и да се приравняваш на нивото на простотията...Остани си такъв,какъвто си..Трябва да се радваш,че не си като останалите олигофрени,които мислят само за секс,жени,коли и пиене...Един ден ще се намери момиче,което да те оцени,заради характера ти,а не заради изцепките ти и количеството алкохол,което можеш да погълнеш...
Хайде успех от мен и не се отчайвай...Всичко с времето си ! ;) :) :) :) :) :)

ludsamxD
09-02-2010, 14:49
Е, момчета и момичета, срещата се оказа пълен провал... Срещнахме се на уговореното място, разходхме се, говорихме си, смяхме се, ядохме пуканки, и като дойде този т.н. решителен момент, седнахме на едно, така да се каже, известно заведение. Признах и чувствата си, даже и аз не повярвах как се реших, а тя ми каза, че сме се познавали от малко време и не съм бил нейният тип. Бил съм добра компания, но "само до там" (така се изрази) Дори не ми даде да платя сметката, а си плати нейната само и си тръгна. Аз останах безмълвен на онази маса, стоях и си мислех. Но не, не се сърдих на нищо и никой, а бях щастлив от това, че за първи път прекарах толкова дълго насаме с момиче, което харесвах изключително много + разговори и т.н. И все пак ми стана малко тъжно, тъй като, докато говореше, слушах гласа и с интерес и ми харесваше погледа, с който се обръщаше към мен, усмивката и, косата и, парфюма и, който ухаеше вълшебно... Изглежда, съм някакъв безнадежден случай и ми е рано още за такива връзки, но на 16 год. без връзка, това за мен не е нормално... Не се сещам какво още мога да направя за това. Повечето ми казахте да изчакам, времето само ще покаже, но мисля, че съм прекалено голям, за такова нещо. Е, до сега съм чакал, ще чакам още.

Ако имате нещо да споделите, след като срещата мина безуспешно, ще се радвам да го прочета. Лек и спокоен ден!

fenkaaa
09-02-2010, 15:22
Да.Няма да е зле малко да си вдигнеш самочувствието.. набележи си някое момиче,заговори го .. покани го да излезете ( но този път не в парка и не с цвете в ръка ;д ) идете на кафе,разходете се,забавлявайте се .. :-P

P
09-02-2010, 15:51
Браво ,братле!
Добре си се справил.Ако наистина сте си прекарали добре,то няма за какво да сажеляваш.
Аз още снощи мислех да ти кажа ,че е много вероятно да е провал ,но не исках да те отчайвам.От тук нататък имаш 2 възможности.Да останете приятели или да продължиш да се занимаваш с нея.Често пъти трябва да си доста настоятелен.Но не трябва да се прекалява.Пишете си в скайп , по нататък я покани пак.Ако 2-3 пъти ти откаже ,значи наистина няма да се получи.Има и такава опция.

А за момичето ,което каза ,че ще се зарадва на цвете - то аз ще му кажа ,че такива момичета не са много в днешни дни.А явно нашия човек определено не случва на такива.

sasha_90
09-02-2010, 16:01
Недей да тръгваш по дискотеки и да се напиваш,само за да те харесат.Защото се усеща,когато нещо не е за теб.Подразбрах,че не ти допадат дискотеките.Ако започнеш да ходиш,ще изглеждаш странно и най-много да породиш присмех у момичетата,не нещо друго.Така че бъди такъв,какъвто се харесваш ти самия.А подходящата ще я срещнеш рано или късно.

ludsamxD
09-02-2010, 16:02
Аз не знам как и признах какво чувствам, ти искаш да настоявам. На такава теория, че ако момичето не отговори от първия път, то нататък вече става тъпо или не знам как да го опиша... Може би и от липса на опит, от къде да знам...

P
09-02-2010, 16:07
Аз не знам как и признах какво чувствам, ти искаш да настоявам. На такава теория, че ако момичето не отговори от първия път, то нататък вече става тъпо или не знам как да го опиша... Може би и от липса на опит, от къде да знам...

А не - да си настоятелен може много да им хареса.Но може и да греша.Разсъждавам ,как би реагирала жена ,а не момиченце-пубертетче.
Ако искаш просто я заеби и си набележи друга жертва и опитвай ;)

bigshitpoppin
09-02-2010, 17:20
Защо не пуснеш снимка на въпросното момиче?

Според мене и другите, дето четат темата, имат интерес да я видят.

:) :)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 18:01
Мило момче,според мен просто си избързал с изливането на чувствата...Сам казваш,че сте си прекарали чудесно,значи наистина няма за какво да съжаляваш..Ще ти остане един хубав спомен :) Просто едно момче да си излее чувствата на първа среща е леко...неприемливо.Трябва да изчакаш да се опознаете повече и така да го направиш.
Колкото до момичето според мен не настоявай..Ако искаш пиши си с нея,но като с приятелка.Щом те е отрязала отначало много малко вероятно е да промени решението си пък и в очите и ще изглеждаш меко казано жалък..
Съвета ми е позабави малко нещата с мацките,такива разкрития не се правят на първа среща,трябва да мине време :)

Bonita1991
09-02-2010, 18:16
Мило момче,според мен просто си избързал с изливането на чувствата...Сам казваш,че сте си прекарали чудесно,значи наистина няма за какво да съжаляваш..Ще ти остане един хубав спомен :) Просто едно момче да си излее чувствата на първа среща е леко...неприемливо.Трябва да изчакаш да се опознаете повече и така да го направиш.
Колкото до момичето според мен не настоявай..Ако искаш пиши си с нея,но като с приятелка.Щом те е отрязала отначало много малко вероятно е да промени решението си пък и в очите и ще изглеждаш меко казано жалък..
Съвета ми е позабави малко нещата с мацките,такива разкрития не се правят на първа среща,трябва да мине време :)

много съм съгласна :) малко останаха момчетата като теб :) не се отчайвай, по добре късно отколкото никога нали знаеш :) ще се намери момиче, което да те оцени такъв какъвто си, а не защото се правиш на тежкар и тн :)

ludsamxD
09-02-2010, 18:30
Защо не пуснеш снимка на въпросното момиче?

Според мене и другите, дето четат темата, имат интерес да я видят.

:) :)
Мисля, че анонимността тук би била по-добрия вариант за мен. Иначе ако щях да давам нейна снимка, щях направо и моя да дам, но ако остана анонимен, мисля че ще е по-добре. ;) Поздрави!

Ясно, поредната грешка от мен... Следващия път като отивам на среща с момиче, някой от вас ще дойде с мен, че поне да не се изложа... Аз вече не знам какво да направя, че да бъда харесан, всеки път се дъня някъде. Сега като разбирам грешките и се чудя момичетата, които са стояли срещу мен какво са си мислели. Не искам да се самоопределям като някакъв отчаян тийнейджър, дано и вие да не сте ме определили като такъв, Дадохте ми наистина ценни съвети и мисля, че научих много от тук. Благодаря ви отново скъпи момичета и момчета! Ако имам някакъв проблем, няма да се поколебая да потърся решение тук! Явно тази моя "болест" е неизлечима за момента...

soul1199
09-02-2010, 18:31
е пак като си имал едно радвай се

ludsamxD
09-02-2010, 18:33
е пак като си имал едно радвай се

Аз споменах, че тогава съм бил 5-6ти клас и какво понятие съм си имал... Не, че сега е много голямо, де... 8-)

nickname335
09-02-2010, 18:58
Първо, доста грамотен си за този форум, което е необичайно.
Второ, недей се променя заради тях и дори недей да се занимаваш.В смисъл....тая, която търсиш, ще дойде.Все някога ще я намериш.Дали на спирката, дали в интернет, почти съм сигурен, че ще я срещнеш.А и ми е ясно защо се ядосваш.Всъщност са два варианта.Първият е да си щастлив (относително), но да чувстваш, че едно нещо ти липсва.И да приемем, че то е любовта.Заради това ти е кофти, че нямаш гадже.Просто защото си един вид самотен, няма с кого да споделяш, да усетиш любовта.Вторият вариант е заради другите.Някой приятел/познат те пита как само ти си няма гадже, някакъв подобен намек или се хвали твърде много.Едва ли не си най-големият загубеняк в любовта.Така че хич не им тръгвай по акъла, а си карай така.

scheni
09-02-2010, 19:04
бе какви са тия глупости...момичетата не оценявали мило отношение и цветя...че какво да оценяваме, потупване по задника ли?!
Просто трябва да наблегнеш на флиртовете и закачките, а цветето си е хубаво нещо според мен, ама чак като стане работата :)

peshost
09-02-2010, 19:12
Слушай сега, ти първо си набележи момиче, след това установи връзка, излезте и си поговерете, нормални неща. След това вече ако се е получило добре, при следващата среща е хубаво да й подариш цвете и да покажеш маниери, да измислиш нещо нестандартно.

Kole
09-02-2010, 19:14
Един такъв жест - цвете може да го оцени по скоро някоя жена ,но днешните съвременни кифли няма ..

Ето, аз затова предпочитам жените пред момичета. В почти същото положение съм и ми е писнало. Вече предпочитам да чакам момичета да пораснат и тогава да се пробвам. Просто днешните тийнейджъри имат детски манталитет, а се пишат за пораснали. Ебаси парадокса, ебаси чудото... :booooomb:

incarnati0n
09-02-2010, 19:29
axaxa, доооста познато всичко ми звучи..

аз съм също на 16, имам обожатели - но всичките са от типа 'биячи' и 'пиячи', а такива не ща :D Търся любов, а не свалка.

Да кажем, че съм нещо като теб в дамски вариант, така че - напълно разбирам за какво говориш.
Нооо виж - аз отдавна се убедих, че в тези времена на морална деградация, истински хора трудно се намират... И въпреки и на мен да не ми е лесно, гледам да не се вглъбявам толкова в този проблем...

Just Have A Little Faith =)
и да не ти пука, че някакви евтини кифли не са ти обърнали внимание.

nickname335
09-02-2010, 19:32
Само не разбирам що да набелязва следващата жертва.Сигурен съм, че когато срещне подходящото момиче, ще се справи добре, дори и да няма опит.Просто ще му дойде отвътре.

bigshitpoppin
09-02-2010, 19:33
......Да кажем, че съм нещо като теб в дамски вариант, така че...

Вие двамата сами се открихте ве да го е*а... айде пич налазвай, в тебе ми е надеждата.


ludsamxD
09-02-2010, 19:41
Аз точно това искам - подходящото момиче! Не искам да си харесам някоя на външен вид, разделим се след 2 дена и на следващия излезем и си харесам нова, това не го искам в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Искам да бъда обичан, не да бъда някакво привличане на външен вид за 3 дена!

Аз от цялата работа забравих да спомена, че и аз често се влюбвам само на външен вид, не чувствам тази любов, тази обич. Харесва ми само как е облечена и на другия ден, като я видя променена, изобщо не я поглеждам. Досега само такова привличане съм имал - външен вид. Никога не съм се влюбвал истински, което е голям проблем. Не липсват момичета, напротив. В училището ми учат най-много момичета от всички училища в града. (няма да казвам кое е и от кой град съм) Другите как се влюбват веднага, а аз гледам само външността, няма го това "вътрешно привличане". Заобиколен съм от приказките: "Виж я тази к'ъв як задник има...", "Гле'й к'ви яки цици има". Аз не искам да гледам това, искам да ме привлече вътрешно. Защо се случва така, някой ще напише ли няколко реда по въпроса ми? Благодаря...

ludsamxD
09-02-2010, 19:43
......Да кажем, че съм нещо като теб в дамски вариант, така че...

Вие двамата сами се открихте ве да го е*а... айде пич налазвай, в тебе ми е надеждата.


Мисля, че имам прекалено сериозен проблем, за да има майтапи. Разчитам само на искрени отговори. Прегледал съм страшно много теми в раздела и някои наистина си заслужават майтапа, но тук не очаквам подобни отговори, благодаря! Поздрави!

nickname335
09-02-2010, 19:48
Спокойно бе, ще се влюбиш и вътрешно, просто явно не е дошла тая, подходящата.Иначе е нормално да е имало само външен вид, ако не си общувал много с момичетата, а се съмнявам да сте провеждали някакви разговори, различни от някакви супер общи.

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 19:52
Мило момче,това,че си харесваш момичетата по външен вид е съвсем нормално.(Сега колкото и да се залъгваме външният вид определено има значение-хубавото си е хубаво :) ) Но ти приличаш много и на мен-харесваш някого на външен вид и дотам..Ти си такъв тип,че трябва да усетиш и емоционална връзка,да имаш някакъв контакт с момичето,а не да го гледаш само като манекенка...Съвсем нормално е да не усещаш вътрешно влюбване,като само погледнеш един човек-трябва първо да общуваш с него,да го опознаеш малко и така да усетиш дали ти трепва нещо..Споко всичко си ти е наред,просто не си намерил подходящата...

Един съвет от мен:Както казах горе на първа среща НЕ разкривай чувства-нека протече нормално с разговори,разходка,кафе...
И ако има втора подари една роза на момичето-много мил жест,който издава,че си кавалер и в същото време е много мило и трогва женското сърце :)

xNiKx
09-02-2010, 20:12
Аз точно това искам - подходящото момиче! Не искам да си харесам някоя на външен вид, разделим се след 2 дена и на следващия излезем и си харесам нова, това не го искам в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Искам да бъда обичан, не да бъда някакво привличане на външен вид за 3 дена!

Аз от цялата работа забравих да спомена, че и аз често се влюбвам само на външен вид, не чувствам тази любов, тази обич. Харесва ми само как е облечена и на другия ден, като я видя променена, изобщо не я поглеждам. Досега само такова привличане съм имал - външен вид. Никога не съм се влюбвал истински, което е голям проблем. Не липсват момичета, напротив. В училището ми учат най-много момичета от всички училища в града. (няма да казвам кое е и от кой град съм) Другите как се влюбват веднага, а аз гледам само външността, няма го това "вътрешно привличане". Заобиколен съм от приказките: "Виж я тази к'ъв як задник има...", "Гле'й к'ви яки цици има". Аз не искам да гледам това, искам да ме привлече вътрешно. Защо се случва така, някой ще напише ли няколко реда по въпроса ми? Благодаря...



Е ти ако не познаваш момичето в какво да се влюбиш - в чувството за хумор и остроумието и което не знаеш че има ли? Нормално е да ти ХАРЕСА външния вид, а след като я опознаеш - да се ВЛЮБИШ в характера и. Обаче в никакъв смисъл не се променяй ако не искаш. При положение, че не ти харесват дискотеките и алкохола, няма причина да го използваш. Не се безпокой, все още има нормални момичета, за които е важен характера на човека, а не това че кисне по дискотеките и се напива, макар, че са малко. И аз като теб съм на 16 и аз не съм имал приятелка от години. Кофти ми е, обаче важното е да бъдеш себе си, (ех, че клише), защото само така може да си естествен, а колкото и да се правиш винаги се разбира ако се правиш на друг. Така че, продължвай да опитваш и не обръщай внимание на останалите, ясно е, че днешната младеж затъва все повече и повече, не я следвай!

ludsamxD
09-02-2010, 21:11
Да ти кажа, много момичета познавам лично, знам какво харесват, какво обичат, но ми харесва само външния им вид, вътрешни чувства няма. Аз не общувам само с момичетата от моята комания, общувам и с други момичета, но само с общуването си оставам.

Разбрах и благодаря за това, че ме окуражавате, че след време ще я намеря, просто казах, че съм общувал със страшно момичета и я няма тази специална тръпка, и както казах не съм гей, че то до там стигнаха работите. :D (много взех да се повтарям, за което съжалявам, явно не се изказвам както трябва) Не ми липсва комуникацията с тях. За мен има много специални момичета, но ги ценя като приятелки и нищо повече! Нито някоя от тях ми е намеквала нещо, нито аз на някоя. Просто приятели от години. При тях няма да се завърже нищо, така че не ме съветвайте с тях, пък и повечето са заети. :D

Ще си чакам и при открита възможност ще действам, дано само се открие такава.

И все пак ако имате да допълните още нещо с удоволствие ще го прочета, защото темата май се изчерпа. Ще помоля уважаваните от мен Модератори да НЕ я заключват, все още. Благодаря! Поздрави!

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 21:54
Бих добавила само да послушаш сърцето си...То ще ти подскаже коя е подходящата..И ако спазиш някои съвети,които ти дадохме смятам,че няма да имаш проблем с мацките за в бъдеще :)

ChalgaBoy
09-02-2010, 23:12
Обличаш се стилно (според т'воя каприз) Не знам дали е така , но да това има значение (по дрехите посрещат , по ума изпращат) На 17 съм , мойта половинка я отрких на 15 за жалост обстоятелствата ни попречиха все още да сме заедно ;) "keep walking" дръж винаги горе главата. От скоро практикувам един "Геймърски" начин на живот (с пръст на скип бутона) Като с някоя мацка нещата не върват "скип" и преминаваме кам друга :) Никога незнаеш коя ще е подходящата... ПОНЯКОГА И СЪРЦЕТО ЛЪЖЕ :)

Един съвет : НЕ ТЪРСИ ТОВА КОЕТО ТЪРСИШ , ТО ЩЕ ТЕ НАМЕРИ !

ludsamxD
09-03-2010, 06:25
Обличаш се стилно (според т'воя каприз) Не знам дали е така , но да това има значение (по дрехите посрещат , по ума изпращат)
Ами, да. Дрехите ми са нови, стилни, със свежи цветове, маратонки, обичам да си слагам гел на косата, бръсна се на всички места, слагам си страшно много парфюм (така съм свикнал). Не мисля, че тук някъде може да е проблема. Никой не ми е правил проблем относно външния ми вид. Освен аз да не пропускам нещо?

Такива смени на момичета при мен няма, явно ти си по опитен и знаеш как да се влюбиш. Смени може да има ако се влюбя, разделя и след това отново се влюбя.

loliii
09-03-2010, 06:37
От това, което прочетох, искаш гадже, ама да е сериозно, искаш да се обичате и т.н. Еми пич, нали знаеш, че първо трябва да си хванеш това гадже и тогава да мислиш колко ще издържите. Не може да получиш сериозна връзка на тепсия... трябва да имаш опит и да изядеш много хляб, както се казва, докато това стане.

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 12:18
Не може да получиш сериозна връзка на тепсия... трябва да имаш опит и да изядеш много хляб, както се казва, докато това стане.

Не съм съгласна!Не е задължително да е ходил с 50 момичета и с 51-та да намери сериозна връзка...Ще ти дам пример със себе си-бях ходила с 4-5 момчета,преди да срещна сегашния си приятел,а с него сме заедно от 2 години и 7 месеца...И никой не е казал,че ще е на тепсия-всеки трябва да положи усилия,за да върви една връзка :) Всичко зависи от човека-дали той ще попадне на подходящата и дали и двамата ще успеят да запазят връзката и любовта си...

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:24
"До сега съм имал само едно гадже през всичките ми години, на 16 съм и това ме притеснява."
всичките ми години???? та ти си на 16 бе момче,тепърва живота ти започва...спокойно,ще намериш и ти любовта ,всяко нещо с времето си :?

P
09-03-2010, 12:27
ludsamxD ,разбрахме ,че искаш сериозна връзка.
Сега е момента да ти кажем ,че на твоята възраст такива връзки в 99% от случеите завършват с раздяла.Ти искаш още първото момиче да е това ,с което ще си прекараш живота - ама не става така.
Така че се примири - ще се наложи да имаш няколко несбъднати любови и не малко провали.Така ,че наблегни на бройките за момента ,а не на качеството. (като не ме разбирай погрешно - не ходи с боклуци.)

jghgh
09-03-2010, 12:34
Няма да чета цялата тема, няколко поста ми стигнаха, за да разбера, че потребителите тук кръжат около повърхността, но така и не стигат до същината на проблема.
Тия глупости, че нямало сериозни връзки на тия години, че свършвали винаги с раздяла и пр., не помагат много на автора, който очевидно трябва да си промени подхода към момичетата, а после да преосмисля дали на момичетата им е сбъркано нещо в главата, дали е от стила му на обличане или от факта, че "мисли прекалено", адругите са "немислещи" (като последното бих го приела за вярно, но това не значи, че проблемът е само в другите, а не и в автора)



ludsamxD, няма значение каква връзка искаш, сериозна или не, трябва да покриеш някой друг "норматив". Виж това (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7891234#7891234) мое мнение в друга тема, мисля, че ще ти е от полза, стига да не те мързи да четеш много.

withdrawsmoke
09-03-2010, 13:36
Всеки иска да срещне иделната,специялната,единс твената,само че идеални хора има само в филмите и книгите...Реалноста е много по жестока и сурова.Днешните момичета се описват с 1 дума КИФЛА ... Да, има и свестни но тях ги вземат първи.Разбери го няма идеални хора,но все пак е възможно в твоите очи момичето да е идеално това значи да харесваш дори и недостатаците й.За да намериш такова момиче трябва да минеш през много други.Забелязал съм че момичетата по малки от мен (аз съм на 16) стават все по малко романтични или поне не се трогват толкова от някакъв романтичен жест.Повечето са на принципа: "Сега ми е паднало да живея нямам време за сериозни неща".Те незнаят какво искат и мисалта за нещо сериозно ги плаши...Хвърляш се много бързо в далбокото на 16 си а вече искаш сериозна връзка.Поживей си малко-нима не заслужаваш ?! Никога не се знае.Може на външен вид да е наконтена кифла,но всъщност да е прекрасен,добър и мил човек.Така че ако не опиташ няма да разбереш...Според мен е най-добре да приложиш животинския метод: Проба-грешка... Дано съм ти бил полезен.... успех :]

withdrawsmoke
09-03-2010, 13:54
Не може да получиш сериозна връзка на тепсия... трябва да имаш опит и да изядеш много хляб, както се казва, докато това стане.

Не съм съгласна!Не е задължително да е ходил с 50 момичета и с 51-та да намери сериозна връзка...Ще ти дам пример със себе си-бях ходила с 4-5 момчета,преди да срещна сегашния си приятел,а с него сме заедно от 2 години и 7 месеца...И никой не е казал,че ще е на тепсия-всеки трябва да положи усилия,за да върви една връзка :) Всичко зависи от човека-дали той ще попадне на подходящата и дали и двамата ще успеят да запазят връзката и любовта си...

Да права си при теб нещата са се получили повече от добре :] (от хубаво по хубаво).Само че ти си имала и до известна степен касмет. Момчето е имало само 1 връзка,може би е нормално,но ако не търси как ще намери подходяща за сериозна връзка.Не може да си хванеш момиче и след 1 седмица да искаш всичко да стане сериозно.Пък и не се знае може и той да срещне любовта след 4-5 момичета.Ако си стои и чака връзка няма да получи.Никога не се знае какъв е човекът от вътре.Така че няма смисал да стой сам или да ходи с 50 момичета а най-доброто нещо което може да направи е да НЕ СЕ ОТКАЗВА !

xNiKx
09-03-2010, 22:18
Обличаш се стилно (според т'воя каприз) Не знам дали е така , но да това има значение (по дрехите посрещат , по ума изпращат)
Ами, да. Дрехите ми са нови, стилни, със свежи цветове, маратонки, обичам да си слагам гел на косата, бръсна се на всички места, слагам си страшно много парфюм (така съм свикнал). Не мисля, че тук някъде може да е проблема. Никой не ми е правил проблем относно външния ми вид. Освен аз да не пропускам нещо?

Такива смени на момичета при мен няма, явно ти си по опитен и знаеш как да се влюбиш. Смени може да има ако се влюбя, разделя и след това отново се влюбя.
Пич, това дето го правиш е хубаво, ама ако стигало да се хване приятелка, всеки щеше да има. Верно, че почти всичките са повърхностни шматки в днешно време, ама никое момиче няма да ходи с тебе, само щото си си обръснал краката, схващаш?

ri41
09-03-2010, 22:45
еми като си се появил в парка с цвете, много ясно че ще те одреже, кога ще го разберете, момичетата харесват лоши момчета

ludsamxD
09-04-2010, 07:57
еми като си се появил в парка с цвете, много ясно че ще те одреже, кога ще го разберете, момичетата харесват лоши момчета
Какво трябва да разбирам под "лоши момчета"? Би ли обяснил?

awerw
09-04-2010, 08:15
чакай бе и твоята принцеса ще те намери или ти нея :D

monotonous
09-04-2010, 09:24
на 16 год. без връзка, това за мен не е нормално...

Ееех, то ако беше така, 30-годишните неженени/неомъжени да ходят да се гръмнат?
Стягай се, приятел :-P
Това че не са те оценили, не означава, че не ставаш.
Като чета и гледам какво свястно момче си (поне според нещата, които пишеш), се чудя как така си останал сам. Може би е, защото си на 16, а момичетата на твоята възраст не оценяват хубавите качества, които имаш, защото са им други неща в главите.
Аз да ти кажа - не се променяй, защото въпреки влиянието на компанията (от класа ти, доколкото разбрах), която ходи да се напива, напушва и т.н., ти си останал свестен и неопетнен, а това значи, че имаш ценности и не позволяваш чуждите ценности да станат твои.
От опит мога да ти кажа, че когато спреш да търсиш, щастието ще те потупа по гърба изведнъж.
Имаше една мисъл от романа "Граф Монте Кристо" - "Чакай и се надявай". :wink:

bilqnavod
09-04-2010, 14:22
Ехооо момчето е романтично и възпитано. Аз например бих се зарадвала някой да ме покани в парка и да ми подари цвете. А към момчето. Не се притеснявай ще срещнеш момичето, което трябва, просто не е дошъл момента. Причината поради която днешните момичета са такива е заради времето, в което живеем. Момичетата са агресивни и търсят само консумация както и пари. Но съм сигурна, че все още са останали истински хора. Дори и да не е в училище в университета ще срещнеш това, което търсиш - там има доста по-интелигентни момичета от лиглите с които се срещаш в момента! Не се отчайвай. Горе главата!

ludsamxD
09-04-2010, 15:12
В университета няма ли да е прекалено късно за първа връзка?

Converse333
09-04-2010, 16:53
Бъди малко по-отворен... Не знам и аз как да ти обясня. 8-) Не се дръж идиотски, но и не бъди прекалено мил. Хубаво е, че си се появил в парка с цвете. Но с момиче, което още не се познаваш толкова добре, това не е много подходящо, по-скоро би се уплашила. 8-) Преди 20-30 години може и да е било нормално, но в днешно време кой подарява цветя на ПЪРВА среща??? Според мен цвете или каквото и да е можеш да подариш след 2-3 среща...
Не бъди толкова отчаян, имай самочувствие, контактувай. Разговаряй с момичетата както си говориш с момчетата, чисто приятелски. Нали най-важното е първо да станете приятели с даденото момиче, да си имате доверие и след това да продължите към нещо по-сериозно.
И пак ти повтарям - не се отчайвай. Точно, когато най-малко очакваш може да срещнеш своята половинка. :)

Mitkoni
09-04-2010, 17:30
Аз точно това искам - подходящото момиче! Не искам да си харесам някоя на външен вид, разделим се след 2 дена и на следващия излезем и си харесам нова, това не го искам в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Искам да бъда обичан, не да бъда някакво привличане на външен вид за 3 дена! Съгласен съм с теб!През живота си съм се влюбвал истински 3 пъти и то не заради външен вид, а заради самата личност, но и 3-те пъти нищо не стана.Всички ме хвалят колко съм бил възпитан, добродушен и мил,че имам хубаво тяло и съм симпатичен, но КАКВО ОТ ТОВА?Едно красиво момиче беше влюбено в мен, а аз в него не и се правех на недостъпен...на другият ден неочаквано се влюбих в нея и осъзнах грешката си, но вече беше късно.Тя се оказа различна, имаше свое мнение за всичко, свой стил и излъчване...никога няма да забравя усмивката й...Между другото аз съм по-зле от теб понеже никога не съм имал приятелка...никога няма да се получат нещата с момиче което харесвам ;[ а тези които не ги харесвам ми се лепят. :[

umri
09-04-2010, 18:17
Аз не съм настрани от "стадото", тези от класа ми са едни, приятелите ми са съвсем друго нещо. За тях бих дал всичко, всички изживени моменти заедно, всичката подкрепа, която са ми давали... Това, че никое момиче не ме харесва, няма нищо общо със "стадото", както ти го наричаш. Приятелите си ги ценя! Примера, който дадох от класа ми е от момчета, които постоянно са навън, напиват, пушат и други... Приятелите ми нямат нищо общо с това. Благодаря за съветите и дано наистина си намеря подходящото момиче за мен! Благодаря за съветите отново! Ако някой има да добави нещо друго, ще е от полза, само да няма спам и караници.
Пич, звучиш като слива, като ти чета. Лошото в случая е, че това, което ти искаш е да научиш един цял занаят с прочитане на няколко коментара от форум за подрастващи. Нямаш си идея колко време се учи, какви учители, каква воля и какво състояние на ума трябва да имаш за да станеш магнит за жените, ебач, и най-важното - да успееш да обучиш ума си да НЕ МУ ПУКА. На някои им е вродено, други го научават, а трети... (по-голямата част) си остават неориентирани балуши, които са отдушници и дарители на пари и почти никога не получават секс. Като цяло те са храна за непривлекателните жени.

NiKo0o
09-04-2010, 18:47
Незнам,но по думите ти ми приличаш на някой ЗУБЪР
.Това учене те е погубило.Преди 2-3 години когато връстниците ти са ходили по момичета ти си стоял над учебниците.Не се обиждай,ама с това добродушие,няма да стигнеш до никъде.И ако поканиш,някое момиче на среща ти сигурно ще започнеш да и приказваш за Вазов,Ботев или Дебелянов.Също така не се дистанцирай от връсниците/съучениците си,това говори за тях,че си някой задръстеняк.Дори и да е така никога не го показвай.Опитай се да се сприятелиш повече с ''приятелите'' си.Недей да стоиш много...много по кварталните улици.Ами излизай по-често с приятели.Започни да тренираш нещо или ходи на фитнес.Момичетата харесват момчета с мусколи и хубаво тяло,а не сухари които не могат да ги заговорят.Не се опитвам да те отекчавам,напротив приеми го като съвет.Казвам ти го от личен опит.Бях горе-долу също не можех да заговоря момиче преди година...година и половина.Още веднъж ти казвам,че е съвет и ако някъде съм те обидил ти се извинявам

donitooo
09-04-2010, 19:25
Аз пък ще ти кажа, че ти няма нищо... Не всички са като теб, което страшно много ме зарадва :) !!! В никакъв случей не те определям като зубър, както се е изразил пича преди мен :? ... Просто си мисля, че си от по-романтичния тип мъже [ така да те нарека :-P ] което е изключителна рядкост и ако си намериш мацка, която да го иценява, а не да ти се присмива... ПЕЙ СЪРЦЕ :grin:
Няя се отчайваш щото така само си мислиш, че си - изостанал от др-те, задръстен или тем подобни, напротив аз пък мисла, че нямаш никаква нужда да се променяш и че си си супер пич... И да не се поддаваш на коментори разни от сорта на - женчо, лигло... Както се казва - нема се плашиш копеле \:D/ !!!
Айде успех и горе главана мен :smt003

Kole
09-04-2010, 20:00
Незнам,но по думите ти ми приличаш на някой ЗУБЪР
.Това учене те е погубило.Преди 2-3 години когато връстниците ти са ходили по момичета ти си стоял над учебниците.Не се обиждай,ама с това добродушие,няма да стигнеш до никъде.И ако поканиш,някое момиче на среща ти сигурно ще започнеш да и приказваш за Вазов,Ботев или Дебелянов.Също така не се дистанцирай от връсниците/съучениците си,това говори за тях,че си някой задръстеняк.Дори и да е така никога не го показвай.Опитай се да се сприятелиш повече с ''приятелите'' си.Недей да стоиш много...много по кварталните улици.Ами излизай по-често с приятели.Започни да тренираш нещо или ходи на фитнес.Момичетата харесват момчета с мусколи и хубаво тяло,а не сухари които не могат да ги заговорят.Не се опитвам да те отекчавам,напротив приеми го като съвет.Казвам ти го от личен опит.Бях горе-долу също не можех да заговоря момиче преди година...година и половина.Още веднъж ти казвам,че е съвет и ако някъде съм те обидил ти се извинявам
Точно така, деца. Да имате принципи и да мислите за бъдещето си е ЛОШО и ви прави ЗАДРЪСТЕНЯЦИ. Трябва да пиете, пушите и купонясвате всеки Божи ден, в петък по два пъти и да се държите като задници. Последното е най-важното - защото ако вие сте задници, тогава ще получите задници (женски де). Дегенерацията и простащината са ваши приятели, а водката е вашият морален компас към по-светло бъдеще.
Е аз предпочитам да си остана зубър. :P

NiKo0o
09-04-2010, 20:37
Незнам,но по думите ти ми приличаш на някой ЗУБЪР
.Това учене те е погубило.Преди 2-3 години когато връстниците ти са ходили по момичета ти си стоял над учебниците.Не се обиждай,ама с това добродушие,няма да стигнеш до никъде.И ако поканиш,някое момиче на среща ти сигурно ще започнеш да и приказваш за Вазов,Ботев или Дебелянов.Също така не се дистанцирай от връсниците/съучениците си,това говори за тях,че си някой задръстеняк.Дори и да е така никога не го показвай.Опитай се да се сприятелиш повече с ''приятелите'' си.Недей да стоиш много...много по кварталните улици.Ами излизай по-често с приятели.Започни да тренираш нещо или ходи на фитнес.Момичетата харесват момчета с мусколи и хубаво тяло,а не сухари които не могат да ги заговорят.Не се опитвам да те отекчавам,напротив приеми го като съвет.Казвам ти го от личен опит.Бях горе-долу също не можех да заговоря момиче преди година...година и половина.Още веднъж ти казвам,че е съвет и ако някъде съм те обидил ти се извинявам
Точно така, деца. Да имате принципи и да мислите за бъдещето си е ЛОШО и ви прави ЗАДРЪСТЕНЯЦИ. Трябва да пиете, пушите и купонясвате всеки Божи ден, в петък по два пъти и да се държите като задници. Последното е най-важното - защото ако вие сте задници, тогава ще получите задници (женски де). Дегенерацията и простащината са ваши приятели, а водката е вашият морален компас към по-светло бъдеще.
Е аз предпочитам да си остана зубър. :P

Ще ме прощаваш,но не съм казвал такова нещо за пиене и пушене.Казвам,че с тази елегантност рядко се намират момичета които го удобряват(не,че няма и такива).Не казвам,че трябва да спре да ходи на училище и да започнва да пуше,пие и дрогирва.Нищо подобно,аз съмият не го правя.Пия с мярка(с изключение на 1-2 случия,добре че нямаше големи последствия) :D .Просто пича се е усетил късно.

ludsamxD
09-04-2010, 20:59
Чакай малко, не ме познаваш лично, за да казваш, че стоя постоянно пред учебниците и, че учението ме е погубило. Не знам защо изглежда така... Мисля, че училището тук няма никаква връзка и главно учението. Изобщо не искам да го намесвам, нито пък ми бърка плановете с излизанията на вън и момичетата. Намирам предостатъчно време и за двете. Също така, не се дистанцирам от съучениците си, а само от определи "елементи", и мисля, че всеки го прави, тъй като някой не му е приятен. (може и да греша) С приятелите си общуваме редовно и не знам какво имам да се "сприятелявам" с тях? Не разбирам... Съгласен съм единствено, че не притежавам тяло на културист, а си е по-обикновено. На фитнес ходя много рядко.

Съжалявам, че малко така стана, но това, което ми каза няма нищо общо с мен...

Moderated by LadyDi

bigshitpoppin
09-04-2010, 21:24
По темата (кратко, но...): Пич, бъди по-навиен и с по-голямо самочувствие... рано или късно ще си намериш някоя мацка.

Некви биячи се появиха, после изчезнаха... http://www.bmwprostaci.com/forum/images/smiles/mhihi.gif

YoUcANNOtiMaGiNe
09-04-2010, 23:09
Изчетох цялата тема и много се радвам, че има такива като тебе още. И сега да минем директно на проблема ти. Прочетох и другите ти коментари и забелязах някои неща. Прекалено притеснителен си, търсиш си причина за това, че нямаш приятелка, "може би това", "може би онова", не се обиждай, но това е тъпо и дразнещо. Замислял ли си се, че не е задължително причината да е в теб? Но не казвам, че не може и да е в теб. Освен това, това, което каза, че се парфюмираш, носиш маркови дрехи и т.н. е добре, но това трябва да го правиш заради себе си. Ако го правиш само, за да се харесаш, да вземем бръсненето например, то има и момчета, които не се бръснат, не ходят на фитнес и др, обаче момичетата ги харесват. Не става въпрос за това, не е толкова до тези неща, колкото до цялостното поведение, вероятно като те видят такъв неуверен от началото и веднага те бутат в графа "приятели, но нищо повече". Трябва да си върви всичко едновременно, и държание и стил и пр. От всичко, което прочетох, си правя извода, че си свестен и възпитан ( де да имаше повече като теб), но трябва да имаш повече самочувствие, да си по - решителен и да не се сепваш от някакви наперени "кифли". Като натрупаш малко опит и промениш горепосочените показатели към по - добро, ще те напъплят като пчели на мед. Успех,пич и умната и не се захващай с наконтени куклички :wink:

ve4nosamotna
09-04-2010, 23:21
Яяяяя едно свястно момче,аз пък напълно те подкрепям и не се опитвай да подражаваш на другите, а бъди себе си. А относно разсъжденията ти, цветето и тн. виждам, че не си като останалите на твоята възраст, на мен така ми се иска да намеря човек като теб - само че съм на 19 :( И все пак да питам от къде си? :)

monotonous
09-05-2010, 09:05
Незнам,но по думите ти ми приличаш на някой ЗУБЪР
.Това учене те е погубило.Преди 2-3 години когато връстниците ти са ходили по момичета ти си стоял над учебниците.Не се обиждай,ама с това добродушие,няма да стигнеш до никъде.И ако поканиш,някое момиче на среща ти сигурно ще започнеш да и приказваш за Вазов,Ботев или Дебелянов.Също така не се дистанцирай от връсниците/съучениците си,това говори за тях,че си някой задръстеняк.Дори и да е така никога не го показвай.Опитай се да се сприятелиш повече с ''приятелите'' си.Недей да стоиш много...много по кварталните улици.Ами излизай по-често с приятели.Започни да тренираш нещо или ходи на фитнес.Момичетата харесват момчета с мусколи и хубаво тяло,а не сухари които не могат да ги заговорят.Не се опитвам да те отекчавам,напротив приеми го като съвет.Казвам ти го от личен опит.Бях горе-долу също не можех да заговоря момиче преди година...година и половина.Още веднъж ти казвам,че е съвет и ако някъде съм те обидил ти се извинявам

А ти понеже си не-зубър и си готин, слагаш запетайки там, където ти харесва, а не там, където трябва. Сигурно по "твоя" начин запленяваш някакви бая простоватички момичета, защото нормалните като видят, че пишеш "незнам", "връс_ници", "мускОли", "отеКчавам" и прочее, ще избягат, повярвай. ;-)
Не целя да те обидя, просто искам да подчертая, че е тъпо да наричаш някого зубър... В днешно време интелектуалците са на мода, и е секси, когато един мъж може да говори за друго, освен за футбол, бира и фитнес :wink:

ludsamxD
09-05-2010, 09:22
Яяяяя едно свястно момче,аз пък напълно те подкрепям и не се опитвай да подражаваш на другите, а бъди себе си. А относно разсъжденията ти, цветето и тн. виждам, че не си като останалите на твоята възраст, на мен така ми се иска да намеря човек като теб - само че съм на 19 :( И все пак да питам от къде си? :)
Не искам да казвам, може би на ЛС.

@YoUcANNOtiMaGiNe - Аз не се обличам така, за да се харесам на момичетата. Дрехите ми не са маркови, не съм го казвал. Не бих облякал нещо, в което не се харесвам и не се чувствам удобно. За останалите работи е същото, просто го споменах, за да няма коментари от рода на "избръсни се", "чистил ли си си ушите", "с какво ходиш" и т.н.

Иначе за останалото съм съгласен, може би наистина не знам как да се държа на среща и от там идва всичко...

YoUcANNOtiMaGiNe
09-05-2010, 14:05
@YoUcANNOtiMaGiNe - Аз не се обличам така, за да се харесам на момичетата. Дрехите ми не са маркови, не съм го казвал. Не бих облякал нещо, в което не се харесвам и не се чувствам удобно. За останалите работи е същото, просто го споменах, за да няма коментари от рода на "избръсни се", "чистил ли си си ушите", "с какво ходиш" и т.н.

Иначе за останалото съм съгласен, може би наистина не знам как да се държа на среща и от там идва всичко...
Няма значение дали са маркови или не, вероятно аз не съм разбрала, извинявам се, за което :) От друга страна и ти си прав, засипват те с всякакви малоумни коментари и е добре, че си го споменал. Продължавай напред какъвто си и не се променяй заради човек, който не може да те оцени. Занапред ще има много подходящи ситуации докато не намериш момичето. И тебе ще те режат, и ти ще режеш, но няма как, трябва да се мине и през това. Аз също много искам да намеря момче, което наистина да се отнесе сериозно, но и аз съм колкото теб, тепърва тези неща за нас предстоят.

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 20:04
[quote=ve4nosamotna]
Иначе за останалото съм съгласен, може би наистина не знам как да се държа на среща и от там идва всичко...

Мило момче,ето няколко съвета за среща :)
Не закъснявай,бъди естествен,поддържай разговора,пускай шеги(момичетата обичат момчета с чувство за хумор),питай я за интересите и(момичето харесва да се интересуваш от него),направи и някакъв комплимент,задължително предложи да платиш сметката(защото е кавалерско,споко няма да ти стане задължение :D ),изпрати я до спирката и и кажи колко хубаво си прекарал :)
Надявам се да съм ти помогнала :)

ludsamxD
09-05-2010, 20:59
Когато мога ще го приложа, и все пак ще го приложа по мой начин, тъй като ако е по сценарий за мен е много обидно спрямо момичето. Благодаря ти! :)

0409
09-05-2010, 21:10
Братле,не искам да те отчайвам ,но така няма да си намериш гадже.Това да поканиш мацка в днешни дни с цвете в ръка в парка си е като на филм,а филмите не са реалност.
Ти си на 16 години и търсиш сериозна връзка и се опитваш да бъдеш перфектен,но така не става.Моите наблюдения са ,че хора като теб обикновенно си намират за гаджета по-смнотани момичета.Не знам ,какъв си иза какво се бориш ,но от сега ти казвам ,че с тези джентълменски опити няма да се получи.
Един такъв жест - цвете може да го оцени по скоро някоя жена ,но днешните съвременни кифли няма ..
Но не се отчайвай,сигурен съм ,че има момичета ,които биха се впечатлили.
Иначе ми приличаш на свясно момче.Само малко самочувствието си вдигни и спри да търсиш спецялната ,а пробвай.Спецялна няма!




НЕ съм съгласна за цветето..Има момичета,които ще го оценят и не мисля,че трябва непременно да са сдухани...Аз например бих го оценила,много мило ми става като приятелят ми ми подари цветя...На 17 години съм,не съм грозна(на аватара съм аз) и сдухана,но оценям такива дребни жестове...



Така,че мило момче НЕДЕЙ да правиш жертви,за да се харесаш на раздърпани повлекани и малолетни к**вички...Недей да губиш своята индивидуалност и да се приравняваш на нивото на простотията...Остани си такъв,какъвто си..Трябва да се радваш,че не си като останалите олигофрени,които мислят само за секс,жени,коли и пиене...Един ден ще се намери момиче,което да те оцени,заради характера ти,а не заради изцепките ти и количеството алкохол,което можеш да погълнеш...
Хайде успех от мен и не се отчайвай...Всичко с времето си ! ;) :) :) :) :) :)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: да ти имах самочувствието :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 21:47
Братле,не искам да те отчайвам ,но така няма да си намериш гадже.Това да поканиш мацка в днешни дни с цвете в ръка в парка си е като на филм,а филмите не са реалност.
Ти си на 16 години и търсиш сериозна връзка и се опитваш да бъдеш перфектен,но така не става.Моите наблюдения са ,че хора като теб обикновенно си намират за гаджета по-смнотани момичета.Не знам ,какъв си иза какво се бориш ,но от сега ти казвам ,че с тези джентълменски опити няма да се получи.
Един такъв жест - цвете може да го оцени по скоро някоя жена ,но днешните съвременни кифли няма ..
Но не се отчайвай,сигурен съм ,че има момичета ,които биха се впечатлили.
Иначе ми приличаш на свясно момче.Само малко самочувствието си вдигни и спри да търсиш спецялната ,а пробвай.Спецялна няма!




НЕ съм съгласна за цветето..Има момичета,които ще го оценят и не мисля,че трябва непременно да са сдухани...Аз например бих го оценила,много мило ми става като приятелят ми ми подари цветя...На 17 години съм,не съм грозна(на аватара съм аз) и сдухана,но оценям такива дребни жестове...



Така,че мило момче НЕДЕЙ да правиш жертви,за да се харесаш на раздърпани повлекани и малолетни к**вички...Недей да губиш своята индивидуалност и да се приравняваш на нивото на простотията...Остани си такъв,какъвто си..Трябва да се радваш,че не си като останалите олигофрени,които мислят само за секс,жени,коли и пиене...Един ден ще се намери момиче,което да те оцени,заради характера ти,а не заради изцепките ти и количеството алкохол,което можеш да погълнеш...
Хайде успех от мен и не се отчайвай...Всичко с времето си ! ;) :) :) :) :) :)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: да ти имах самочувствието :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Защото изразявам мнение и имам самочувствие в нормални дози ли? :P

SunSetBeach
09-05-2010, 22:53
Та щом не искаш да кажеш откъде си-на ли4но съоб6тение ако може...
По темата-и аз съм полу4авала цвете от момче,с което предишния ден бяхме тръгнали.
И определено,реакцията,завис и от момичето,затова,по-добре не подарявай веднага на първа среща.Изчакай малко да се опознаете...и чак тогава...
Ти си изчезващ вид...спокойно има момичета,които не харесват само кифлиоФци.Например-аз...не ходя по дискотеки,но въпреки това,водя нормален живот.Пия,но не много и само когато съм в компания.Не че съм пристрастена алкохоличка. :Д И не мога да кажа,че съм много харесвана...знам,че ме мислят за странна... Но всеки човек е различен.
Обърни внимание на приятелите си.Излизай с тях.Така ще имаш възможност да се запознаеш с някое момиче.
:) Горе-главата!!!Има ммного момичета... :)

silvencety
09-05-2010, 23:10
Всичко с времето си авторе.. :)

SunSetBeach
09-05-2010, 23:39
Всички сме минали през такива периоди ,спокойно! ;)
С удоволствие бих ти помогнал с каквото мога.Пиши утре да видим ,как вървявт нещата с мацката и какво да мислим нататък :)
И аз бих помогнала... стига да мога де :)

0409
09-05-2010, 23:48
Братле,не искам да те отчайвам ,но така няма да си намериш гадже.Това да поканиш мацка в днешни дни с цвете в ръка в парка си е като на филм,а филмите не са реалност.
Ти си на 16 години и търсиш сериозна връзка и се опитваш да бъдеш перфектен,но така не става.Моите наблюдения са ,че хора като теб обикновенно си намират за гаджета по-смнотани момичета.Не знам ,какъв си иза какво се бориш ,но от сега ти казвам ,че с тези джентълменски опити няма да се получи.
Един такъв жест - цвете може да го оцени по скоро някоя жена ,но днешните съвременни кифли няма ..
Но не се отчайвай,сигурен съм ,че има момичета ,които биха се впечатлили.
Иначе ми приличаш на свясно момче.Само малко самочувствието си вдигни и спри да търсиш спецялната ,а пробвай.Спецялна няма!




НЕ съм съгласна за цветето..Има момичета,които ще го оценят и не мисля,че трябва непременно да са сдухани...Аз например бих го оценила,много мило ми става като приятелят ми ми подари цветя...На 17 години съм,не съм грозна(на аватара съм аз) и сдухана,но оценям такива дребни жестове...



Така,че мило момче НЕДЕЙ да правиш жертви,за да се харесаш на раздърпани повлекани и малолетни к**вички...Недей да губиш своята индивидуалност и да се приравняваш на нивото на простотията...Остани си такъв,какъвто си..Трябва да се радваш,че не си като останалите олигофрени,които мислят само за секс,жени,коли и пиене...Един ден ще се намери момиче,което да те оцени,заради характера ти,а не заради изцепките ти и количеството алкохол,което можеш да погълнеш...
Хайде успех от мен и не се отчайвай...Всичко с времето си ! ;) :) :) :) :) :)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: да ти имах самочувствието :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Защото изразявам мнение и имам самочувствие в нормални дози ли? :P

Не си мисли че с тая изрусена коса и 3 тона грим си красива :-P
Грозна си ... лично мое мнение :-|

nickname335
09-06-2010, 21:07
Според тоя форум, ако не пушеш, не шмъркаш, не ебеш всеки ден по две, не ходиш по дискотеки по 2 пъти в седмицата, не си нормален. :D

GregoryHouse
09-06-2010, 23:30
Темата май отива на избиване на комплекси на разни индивиди... Авторе от мен един съвет само - финален. "100 баби - хилаво бебе." Сеш се сам какво искам да кажа :)

remix1912
09-06-2010, 23:39
Какво да ти кажа и аз съм на твоето дереже,даже доста подобно с квартала и приятелите.Но съм на 17г. и съм нямал гадже.Повтарям баналните фрази по-горе,не съм грозен и т.н.,даже напротив,но в живота са ми са се случили много неприятни работи и просто страна от връзка,даже и да не е сериозна.Вече почна да не ми пука,карам го по течението,живея си живота и квото стане,нито се напрягам да си търса гадже,нито си тровя нервите,че нямам.Повярвай ми има много хора в твоето положение,но не всички искат да си признаят дори пред самите себе си.

sasha_90
09-07-2010, 09:26
В университета няма ли да е прекалено късно за първа връзка?
Не,не е късно.Никога не е късно.