PDA

View Full Version : Любов ли е или театър?



Evanescense
09-01-2010, 20:10
Вижте знам че има много такива теми, но имам нужа да споделя с някой а си нямам никого вече. Ако искате не ми отговаряйте, ако искате я заключете или изтрийте, няма просблем, просто имам нужда някой да чуе думите ми. Благодаря!
Запознах се с момче от друг град чрез скайп.Тръгнахме, видяхме се, бяхме заедно почти 2 години, но не се виждахме постоянно. Имаше една игра на която той играеше деноношно, има случай да е играл и по 20часа и ме пренебрегваше. Дойде да се видим, защото имахме годишнина, едвам го накарах да седнем на масата да отпразнуваме, защото играеше, а после цяла нощ игра, аз се разплаках и така. Но това нищо не промени, той не остави играта. Флиртуваше почти със всяко момиче. Изневерявал ми е 2 пъти, и не ми каза аз разбрах от едни снимки. После ми каза че ми е изневерявал и още, но накрая каза че е излъгал за да спра да го питам дали има още. Лъжеше ме всеки ден. Пренебрегваше ме и когато е с мен и когато сме в градовете си.Казва ми че ме обича, но... Разделихме се за известно време, но не напълно защото пак си общувахме както преди.Сериозни сме, не сме лигльовци. Решихме да се съберем, но аз исках да спре да играе толкова много и да спре да общува с някой жени, защото са си говорили и за секс и за деца с тях, а аз разбрах защото му прочетох скайпа. Видях в едно съобщение към момиче ч което пишеше : "щото мойта пача е тъпа и махна всички жени от скайпа ми ... имам нов, търси ме там, извини ме, ревността й край няма ... като си там, аддни ме:) " честно казано исках да махне 5 жени от скайпа си, а тий си е направил нов. Писал ми е от скайпове на приятелите си, че уж са те а всъщност е той. Обиждал ме е, спувал ме е, удрял ме е. Много се карахме, но аз го обичам от цялото си сърце. След по-горе споменатото съобщение се разделихме. Имахме уговорки той да спре да ме лъже, да започне да ме слуша, защото редовно той не ме разбиа какво му говоря, просто мисли за друго. Миналото лято една негова приятелка ме правеше на две стотинки с обиди и каква ли не ме наричаше, а той мълчеше и нищо не и казваше, а ме лъжеше че са се карали. После разбрах че са правили секс и то не 1 път. От както сме заедно до тази вечер в която се разделихме, не съм спирала да го обичам, и не съм му изневерявала никога, дори една целувка не е имало между мен и някой друг. Обиждал ме е и ме е наричал каква ли не пред други хора, дори се е оплаквал на сестра ми. А на мен ми казва че ме обича, но иначе не ме търси, нито ми звъни, нито нищо.
Кажете ми самонаказвам ли се като съм с този човек, права ли съм, или той е прав, толкова съм объркана....
Благодаря за отделеното време. :) Извинявам се ако някъде има грешки, но цялата треперя.

NeverTheSame
09-01-2010, 20:16
Ами това са връзките от разстояние-измама.

Bolux
09-01-2010, 21:10
Леле не се нараняваш...ти се унищожаваш не е единствен бе. Има хиляди по-добри, просто не се эанимавай повече, эащото се тормозиш эабрави го не заслужава любовта ти!!

GregoryHouse
09-01-2010, 21:19
Е толкова ли си отчаяна? То да имаш за какво да се хванеш, ами то нищичко няма...Той напрао кат не те е сгазил с колата пак добре...Еби му майката за няколко седмици ще ти мине и бързо щесе чувстваш като нова.

FuckedUp
09-01-2010, 21:28
Да, мъжете сме свине :D..
Сега сериозно. За такива парцали трябва яко бой, ама яко! Няма смисъл от тази връзка. По-добре я прекрати иначе, ще съжеляваш. Изневерява ти, и какво ли още..,а ти си още го обичаш? Жал ми е за теб. Сложи край. Години?

Evanescense
09-01-2010, 21:36
Не мисля че годините имат особено голямо значение, но не съм като останалите на по 13, споко :) Ами ако вие обичате някого толкова силно че зарязвате всички, само да сте с него, не бихте ли простили или пак ще го зарежете ?

GregoryHouse
09-01-2010, 21:44
За какво го обичаш? Че те прави на парцал? Че не го ебе за теб? Че те потупва?
Ако можеш да обичаш такъв, за мен ще се ожениш бре момиче. Осъзнай се. Естествено, че ще го зареже всеки, никой не е казал, че е приятно или лесно (тва чувствата си ебали майката, с извинение) ама никой, не е умрял ...още...

Evanescense
09-01-2010, 21:47
За какво го обичаш? Че те прави на парцал? Че не го е** за теб? Че те потупва?
Ако можеш да обичаш такъв, за мен ще се ожениш бре момиче. Осъзнай се. Естествено, че ще го зареже всеки, никой не е казал, че е приятно или лесно (тва чувствата си е**ли майката, с извинение) ама никой, не е умрял ...още...

Благодаря ти. Но вината е и в мен може би, нервирам се и лесно почвам да мрънкам, явно всичко е захубено. Благодаря за откровенноста ти, макар и грубо да звучи, може би си прав.

P
09-01-2010, 21:54
Ще ти отговоря на темата с въпрос.
Кажи ми само едно хубаво нещо във връзката ви? - но да е истински хубаво и красиво ,без да има НО.

anity1997
09-01-2010, 22:02
За какво го обичаш? Че те прави на парцал? Че не го е** за теб? Че те потупва?
Ако можеш да обичаш такъв, за мен ще се ожениш бре момиче. Осъзнай се. Естествено, че ще го зареже всеки, никой не е казал, че е приятно или лесно (тва чувствата си е**ли майката, с извинение) ама никой, не е умрял ...още...

Благодаря ти. Но вината е и в мен може би, нервирам се и лесно почвам да мрънкам, явно всичко е захубено. Благодаря за откровенноста ти, макар и грубо да звучи, може би си прав.

Не!!Не си мисли,че вината е теб.Аз плътно заставам зад тебе.И аз съм се чувствала по този начин и напълно те разбирам.Бях отчаяна и не намирах смисъл да живея.Помисли позитивно.Все ще има и по-добър от него.Незнам защо толкова го обичаш.Ама така е любовта кара хората да вършат странни неща.След една моя такава връзка аз намерих човека за който не съм си представяла,че съществува.Тъй,че продължавай да търсиш.Все ще намериш подходящия. :) :) :)

Evanescense
09-01-2010, 22:03
Ще ти отговоря на темата с въпрос.
Кажи ми само едно хубаво нещо във връзката ви? - но да е истински хубаво и красиво ,без да има НО.

Имали сме много хубави и романтични моменти - дългите разходки,гледането на филми... незнам, объркана съм, много се ядосвам и не издържам с него, но без него съм някак си.. празна

P
09-01-2010, 22:06
Ще ти отговоря на темата с въпрос.
Кажи ми само едно хубаво нещо във връзката ви? - но да е истински хубаво и красиво ,без да има НО.

Имали сме много хубави и романтични моменти - дългите разходки,гледането на филми... незнам, объркана съм, много се ядосвам и не издържам с него, но без него съм някак си.. празна

.............НО той ти изневерява,бие и предпочита да играе на компютъра пред това да е с теб.
Живееш в спомените си и в мечтите са една по-хубава връзка.Слез на земята,ако връзката ти в момента е това ,което си написала по-горе.. има ли смисъл да довършвам или ще се сетиш сама?

JDeel
09-01-2010, 22:06
Evanescense, ти имаш проблем не с момчето, а със самочувствието си. Скрила си го в задния си джоб. Толкова наивна си станала, че момчето те манипулира без никакви проблеми.

Знам какво ще ти помогне, и то е единственото. Откъсване от това момче. Имам предвид сериозно откъсване - раздяла, след която не следва нищо в близките поне 2 години. И под нищо разбирай буквално нищо.

Очевидно е, че той не те уважава. Но по-важното е това, че ти сама не уважаваш себе си. Никой човек, който не уважава себе си не е харесван от никого. Ако ти не уважаваш себе си, ако не се грижиш сама за себе си, никой никога няма да ти обърне сериозно внимание. Вярвай в това.

GregoryHouse
09-01-2010, 22:07
Решението всъщност е толкова елементарно и изпълнимо в 2 стъпки :)

Почивка-> Next

Ама и се поучи от грешките си :)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 06:43
Миличка,ако наричаш това връзка те признавам за най-голямата глупачка с извинение...Да ти изневерява,да те псува и обижда и пред други хора...На момента го зарязвам,колкото и да го обичам...Обичта трябва да е споделена,а той определено НЕ те обича...Човек,който обича НИКОГА ама НИКОГА няма да се държи с теб като с БОКЛУК !!! Една връзка се крепи на доверие,ВЗАИМНА обич,УВАЖЕНИЕ,компромиси.... При вас най-важните неща липсват...Съжалявам,но той е пълен идиот и не вярвай на думите му,че те "обича" (Е*бати съдистичната обич)..Мога да кажа само,че той е съдист,а ти мазохистка...Защото една любов не се КАЗВА,а се ДОКАЗВА... :shock:

bloodfrozen
09-02-2010, 09:37
Имай достойнство и не позволявай да бъдеш унижавана.
Лъжи, изневери, обиди, побоища - на това ли искаш да се основава вашата връзка?
Едва ли. Решението е просто. Колкото и да ти е трудно, колкото и да ти е тежко, най- добре е да се разделите.
Такова поведение от негова страна е крайно неприемливо.

djipsito
09-02-2010, 10:32
Вирни малко тоя нос, бе момиче.. тоя за къв се мисли. Аз не разбирам защо мислиш само за хубавите моменти и забравяш за всичко друго което ти е причинил..Разходките, романтиката, хубавите моменти можеш да ги имаш и с друг.. Че няма да ти е лесно, няма... ама в една връзка любовта никога не е на първо място. В случая обичаш само ТИ, тва неговото не ми прилича на обич...
Тука можем да се изредим 200 човека да ти пишем едно и също, ама ако не ги асимилираш нещата, ще си блъскаш главата още дълго време...всичко зависи от ТЕБ.. Айде, стягай се.. още колко момчета ще минат през живота ти... покажи им коя си и не се оставяй да бъдеш даденост...

anonimchetou
09-02-2010, 13:44
леле ти си луда да стоиш с него.. Ти така по мое мнение малко по малко изчезваш.. погубваш се ! ! Недей така !!! Та това неговото любов ли е ? Спри да се заблуждаваш , че нещата могат да се орпавят и че те обича и просто продължи напред ! !

s0b1esk1
09-02-2010, 15:51
и отново го казвам: вие влюбените сте слепи мазохисти..

Nevyzmutim
09-02-2010, 16:44
Не мисля че годините имат особено голямо значение, но не съм като останалите на по 13, споко :) Ами ако вие обичате някого толкова силно че зарязвате всички, само да сте с него, не бихте ли простили или пак ще го зарежете ?

Бих простил уникалното пренебрежение, но не и многобройните изневери. Наистина се самонаказваш и нито ти заслужаваш подобно отношение, нито той заслужава теб(дори и това да не е от значение за теб).

7227
09-02-2010, 16:50
Как можеш да го търпиш този боклук???Да те прави на нищо,да те псува,удря и изневерява??!?! Как може?Той си играе с теб!Човек,ако обича някого никога няма да се държи по този начин,никога!Зарежи го,колкото по-скоро,толкова по-добре!!!

ilovesummer
09-02-2010, 17:03
лелее от всичко това което прочетох направо не вярвам на очите си .. зарязваш и край ! Какъв е тояя боклук дето може така да се държи с тебе ?! Ти го обичаш а той те малтретира и използва по най долния и гаден начин.Как търпиш болката която ти е причинявал , обичаш го ама любовта не се гради на такива чуства и повединие ;xx Той никаква любов не заслужава ! Просто колкото и трудно да е - Забрави го , сигурна съм че си страхотен човек и заслужаваш някое момче което да те обича и всичко останало което не си получавала от този.
И повече не позвалявай така да се държат с теб защото това е просто съдистично ! ;s {}

elfinka
09-02-2010, 17:17
Наскоро едно момиче ми сподели почти същата история. Пак имаше игра, имаше пълен игнор, имаше изневери и т.н... Всичко това е станало преди време и тя казваше, че сега съжалява ГОРЧИВО за цялата тази история и че се радва, че е свършило. Единственото хубаво, което и е останало от тази "връзка" е че се е научила да си "подбира" гаджетата. Стана ми много тъжно, че е преминала през всичко това, но сега, когато чувам твоята история, която смея да твърдя е дори по-ужасна, не знам какво да кажа... Не си заслужава и всичката любов на света за такава болка. Замисли се какво толкова обичаш в него, щом е такъв? Замисли се какво бъдеще имаш с такъв човек? Искаш ли да прекараш целия си живот по този начин? Остави го, забрави го, докато все още можеш, "по-добре сам, отколкото с такъв човек" - ми каза онова момиче...

balu4ka
09-02-2010, 17:44
След прочетенето останах без думи.
Мога да ти задам толкова много въпроси които вече най-вероятно си си задала сама.Но как може да се оставяш да те тъпчат,подиграват и унижават по този начин?Толкова ли нямаш някакво вътрешно самосъхранение и достойнство.Обичта би трябвало да е изчезнала от твоя странна,а от негова мисля че е нямала такава (съжелявам,но по описаното от теб ,то никъде не си личи да е имало и следа от нея).Мисля ,че трябва да си събереш мислите в главата и да осъзнаеш колко падаш в очите на приятелите си ,та и на себе си заради това че позволяваш да те мачкат хора за които не си струва да си мръднеш и единия пръст.


Успех (:

sasha_90
09-02-2010, 18:58
Каква любов?По-скоро е театър и то какъв....Този не те уважава изобщо.Чудя се как може да си толкова глупава и наивна?Съжалявам,но си е така.Замисли се и ще разбереш,че съм права.
Виж държанието му.То е под всякаква критика.Удря те,обижда те и какво ли още не.Дори е посмял да ти слага рога.До кога ще му прощаваш?Докато не те унищожи напълно като личност ли?Сложи край и то завинаги!Просто не си струва.Колкото и да го обичаш,невъзможно е да търпиш подобно отношение.Ти си човешко същество и не заслужаваш такова отношение.
Поработи върху самочувствието си и следващия път-не позволявай такова отношение към теб.

HandOFDooM
09-02-2010, 19:38
псувал те е УДРЯЛ те е изневерявал ти е !!! ти луда ли си как може да го търпиш

xNiKx
09-02-2010, 19:44
Та на колко викаш си - 15 или 16?

loliii
09-02-2010, 19:47
След лъжи, изневери, унижение, обиди и бой следва само да ти отреже ръцете.

И все още търсиш отговор на въпроса "кой е виновен"! :-o

Чудно ми е къде го намери такъв!? Хубави моменти имали.. какви хубави моменти, бе... Сигурна съм, че с всичките ми приятели момчета /говоря за ПРИЯТЕЛИ, не гаджета, без никакви по-интимнии отношения/ съм изживяла по-романтични случки. Просто явно наистина си отчаяна и си се вкопчила в първото момче-изрод и продължаваш да виждаш нещо хубаво там където го няма, ЛИПСВА. Осъзнай се. Всичко бих простила ама да ме обижда и да ме удря - е как пък не.