PDA

View Full Version : Врзъките ВИ ~



TheOnee
09-01-2010, 22:09
Какви са тия връзки от разстояние? По скайп?
ОМГ! Все повече и повече и ПОВЕЧЕ когато влезна в този раздел, прочитам теми от рода на: ' Обичам го, но той е от * друг град *, връзката ни има ли шанс' или ' Скъсахме, по скайп '. Какво ви става бе хора? На къде отиваме? Защозащозащо?
Толкова ли ще ви бъде трудно да си намерите някой, който няма СКАЙП и си има личен живот. wtf -.- Толкова ли е трудно от един град с население ~ няколко хиляди човека, да намерите подходящ човек? :smt012
Не мога да ви разбера.

P
09-01-2010, 22:10
За всеки влак си има пътници.Не може всички да бъдем трезвомислещи.
8-)

FuckedUp
09-01-2010, 22:11
А, де! Отговор няма да получиш :)

FancyGirl
09-01-2010, 22:18
А замисляли ли сте се, че понякога е наложително? Ето на мен сега ми предстой такава.. аз заминавам да уча, били сме заедно 10 месеца и да ги захвърля под предтекст "120км" едва ли? Едно време когато жените са пращали мъжете си на командировки, на война, на далеко защото е нямало работа и са общували само с писма това значило ли е че те са трябвали да ги изоставят защото са далеко, едва ли.. Понякога просто се налагат тези връзки, но тези които "ходят" без да са се виждали са си просто смешна работа.Скайпът е толкова навлязъл в живота ни че е част просто от нашето ежедневие, част от ежедневието на милиарди хора по света и ние просто нищо не можем да направим за да спрем всичко това, права си някой живеят във виртуалния свят но ние не можем да ги спрем, можем просто да им се чудим и да си вземем някаква поука. :)

cw3tty
09-01-2010, 22:19
усещам как автора/ката има в предвид и мен :D

P
09-01-2010, 22:19
FancyGirl,120 километра не е връзка от разтояние.

FancyGirl
09-01-2010, 22:27
FancyGirl,120 километра не е връзка от разтояние.

Ок дори да не са много, за мен са след като се виждаме всеки ден за тези 10 месеца а сега ще се виждаме доста по-рядко т.е Събота и Неделя и той ако идва през седмицата при мен това е... а понякога можа и да не успяваме и тогава. Ще си пишем по скайп, ще си говорим по телефона .. за мен е :)

P
09-01-2010, 22:31
Да,всъшност си правра за себе си.Пожелавам ти много успех и дано връзката ти не свърши като повечето връзки от разтояние.

FancyGirl
09-01-2010, 22:34
Да,всъшност си правра за себе си.Пожелавам ти много успех и дано връзката ти не свърши като повечето връзки от разтояние.

Искрено ти благодаря, надявам се да е така !

Elenichkaa
09-02-2010, 07:57
Защо ли...Сиг щот по скайп повечето се правят на по-отракани,а на живо не могат да скалъпят и дума...
Оставете ги вече,добре че са скайп фейсбук и т.н.,че да общуват...а общуването е полезно :lol:
Какво толко ги мислите не мога да разбера(ударението на последното а 8-) )

LadyDi
09-02-2010, 08:00
Защото вече никой не учи децата да общуват.

Твай :)

jo0zy
09-02-2010, 08:23
Какви са тия връзки от разстояние? По скайп?
ОМГ! Все повече и повече и ПОВЕЧЕ когато влезна в този раздел, прочитам теми от рода на: ' Обичам го, но той е от * друг град *, връзката ни има ли шанс' или ' Скъсахме, по скайп '. Какво ви става бе хора? На къде отиваме? Защозащозащо?
Толкова ли ще ви бъде трудно да си намерите някой, който няма СКАЙП и си има личен живот. wtf -.- Толкова ли е трудно от един град с население ~ няколко хиляди човека, да намерите подходящ човек? :smt012
Не мога да ви разбера.

защото повечето вместо да си седят в градовете, където са "родени " :D ходят на село и се забиват с нови хора и после сами си прецакват нещата :) сега не говоря за студентите, които искат да учат на по хубаво място - не че и техните връзки се задържат в по - големите случаи..

LovelyGirl
09-02-2010, 08:33
Никой и не те кара да ги разбираш. Какво се бъркате в живота на хората не мога да разбера. Все едно някой като прочете темата ти ще си каже "Права е, няма смисъл от такава връзка". На някои хора просто така им харесва. Имам познат, на който приятелките му винаги са били от друг град и така му е харесвало. Това, че ти не го разбираш, не го прави странно или глупаво и т.н. Всеки има право да живее живота си както на него си му харесва и никой няма право да го съди.

slynchoo
09-02-2010, 09:05
И на мен ми е мн странно и не мога да си го представя,но....такъв е животът.

spopi
09-02-2010, 09:25
Никой и не те кара да ги разбираш. Какво се бъркате в живота на хората не мога да разбера. Все едно някой като прочете темата ти ще си каже "Права е, няма смисъл от такава връзка". На някои хора просто така им харесва. Имам познат, на който приятелките му винаги са били от друг град и така му е харесвало. Това, че ти не го разбираш, не го прави странно или глупаво и т.н. Всеки има право да живее живота си както на него си му харесва и никой няма право да го съди.

Подкрепям с две рачички \:D/ \:D/ :smt006 :-)

Biskfitka
09-02-2010, 09:42
Е за ''ходете по скайп'' ...без да са се виждали,ест ,че е тъпо ;д Както и късането по скайп...

Но когато единия учи,при положение,че двамата се обичат и се искат,защо не?! И моя приятел сега не е тук и 1 месец не съм го виждала,но...и това ще мине и ще бъдем отново заедно ...
За някои може да е глупаво,може би и аз ако не бях в такова положение щях да мисля така,но ''Когато сърцето говори,разумът мълчи'' :)

TheOnee
09-07-2010, 10:30
ъпъп 8)

MaLkaTa_LaDy
09-07-2010, 10:48
Никой и не те кара да ги разбираш. Какво се бъркате в живота на хората не мога да разбера. Все едно някой като прочете темата ти ще си каже "Права е, няма смисъл от такава връзка". На някои хора просто така им харесва. Имам познат, на който приятелките му винаги са били от друг град и така му е харесвало. Това, че ти не го разбираш, не го прави странно или глупаво и т.н. Всеки има право да живее живота си както на него си му харесва и никой няма право да го съди.

Подкрепям с две рачички \:D/ \:D/ :smt006 :-)
И аз така. Аз пък може ли да попитам друго... Толкова ли не разбрахте, че както скайпа си има недостатъци, така си има и предимства? В някои случаи е полозен, в други вреди.


Толкова ли ще ви бъде трудно да си намерите някой, който няма СКАЙП и си има личен живот. wtf -.-
И аз WTF?! Това, че имаш скайп от кога значи, че нямаш личен живот? Наистина съвсем започнахте да парадирате с крайните си убеждения кое е лошо и кое добро.

gabsit000
09-07-2010, 10:59
ами имам приятелки които са били и от двете страни на нещатаа...едната от тях (живее в София,но е родом от Видин) и до сега е с момче,което си е от Видин,но са си заедно повече от година..ест няма как да кажа,че нямат трудни моменти особенно някой път като настъпи този момент на самота и си липсват ужастно много,но все пак връзката им се крепи...а имах и друга приятелка,което гаджето и беше година по-голям от нея и точно заършваше и му се наложи да замине за др държава и тяхната връзка така с писма...скайп и т.н. продължи около 6 почна да липсва доверието и всичко се развали...на мен ми се е случвало преди години,още бях на 14-15 години...беше ми интересно да се зарибявам по скайп насам натам... имаше едно момче,с което нещата нали бяха по-сериозни,първоначално не се бяхме виждали..псоле след години така стана и бяхме заедно...но той реши че трбва да продължи живота си напред....все пак бяхме от различни градове и то с голямо разстояние...но ако питаш мен аз и до сега не мога да продължа напред и да го преодолея..ама той просто имаше късмет да срещне друго момиче,което да му помогне да се отърси от това ...а аз просто не пожелах... така че такива връзки от разстояния си имат недостатъци...а такива само по скайп и то без да си виждал другият човек отсреща въобще и да си казвате колко много се обичате просто си е гавраа,а и така губиш възможността си да срещнеш човека за теб в реалния свят ... :) :) :)

SunShinePearl
09-07-2010, 11:17
имала съм като по малка връзка от разстояние и видях че смисъл няма :D апък сега започнах една връзка незнам до къде ще стигне запознах се с момчето в ГРАДА МИ обаче се оказа че работи в Гърция идва си всяка събота и неделя главно заради мен ... много ми е тежко така ама нямам избор

7227
09-07-2010, 11:29
Връзка по скайп си е смешно,но както някои написаха,че ако отидеш да учиш в друг град и тн.,то скайпа е много полезен. :)

goosebumps
09-08-2010, 15:54
Хм, а ти какво предлагаш да направят 2-ма души разделени принудително, против тяхната воля и желание?! Вероятно е по-добре да приключат тази връзка-пародия. Замисли се малко следващия път, като пишеш тема или поне като я формулираш. Не всеки има право на избор винаги :smt114

ChalgaBoy
09-08-2010, 16:00
Въобще не ми пука к'во мислиш сеш се ? Тази тема , даже е по-излишна и от тези ,които пускаме НИЕ , надяващите се на нещо :-o

soul1199
09-08-2010, 18:08
да тъпо е ...

Di
09-08-2010, 18:12
понякога намираш човека от град А не по скайпа :-o

AsHbRoWnIE
09-08-2010, 19:05
Мога да пробвам да отговоря :)
Понеже срамът у младото поколение е надделял над самоувереността момчетата и момичетата се чудят как по мек начин да предложат или скъсат,за да избегнат неудoбната ситуация.Пишейки го по скайп е по лесният вариант.щрак щрак щрак и ентър .Не че и преди срамежливостта у тинейджърите не я е имало.Просто е нямало телефони скайпове интернет.По същата причина *някои ходят с хора от друг град* защото подсъзнателно знаят че могат по лесно да общуват ...без емоции

Дано да съм успял да обясня и дано обяснението ми не е разбираемо само за мен 8) 8) :)

Anselmo
09-08-2010, 19:25
Мога да пробвам да отговоря :)
Понеже срамът у младото поколение е надделял над самоувереността момчетата и момичетата се чудят как по мек начин да предложат или скъсат,за да избегнат неудoбната ситуация.Пишейки го по скайп е по лесният вариант.щрак щрак щрак и ентър .Не че и преди срамежливостта у тинейджърите не я е имало.Просто е нямало телефони скайпове интернет.По същата причина *някои ходят с хора от друг град* защото подсъзнателно знаят че могат по лесно да общуват ...без емоции

Дано да съм успял да обясня и дано обяснението ми не е разбираемо само за мен 8) 8) :)

Добре казано,съфорумнико :)