PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата.



sashow
09-01-2010, 22:35
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol:

FreakBitch
09-01-2010, 22:38
Косата не ми е главен критерий. Никакъв критерий не ми е даже.
Все ми е тая дали е с къса или с дълга коса, важното е да е пич. 8-)

Princessani
09-01-2010, 22:38
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol: Има момчета на които им ходи по -дълга коса,има момчета на които им стой като на педераси,. Лично аз не харесвам момчета с дълга коса.

sashow
09-01-2010, 22:40
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol: Има момчета на които им ходи по -дълга коса,има момчета на които им стой като на педераси,. Лично аз не харесвам момчета с дълга коса. Аз вече се чудя, има ли нещо, което харесваш :D

Ice_b0x
09-01-2010, 22:41
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol: Има момчета на които им ходи по -дълга коса,има момчета на които им стой като на педераси,. Лично аз не харесвам момчета с дълга коса. Аз вече се чудя, има ли нещо, което харесваш :D
Харесва момчета с дъгли пишоци, не с дълги коси :lol:

Princessani
09-01-2010, 22:43
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol: Има момчета на които им ходи по -дълга коса,има момчета на които им стой като на педераси,. Лично аз не харесвам момчета с дълга коса. Аз вече се чудя, има ли нещо, което харесваш :D
Харесва момчета с дъгли пишоци, не с дълги коси :lol: Ми да има нещо ,което харесвам ,момчета със сини очи и къса нормално постригана коса и сладки и да последното е най-вярно :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D

Ice_b0x
09-01-2010, 22:43
А дългите пишоци не са ли критерии ?

sashow
09-01-2010, 22:45
Аз за коса питам, те пак на пишоците отидоха... браво! :D:D:D :razz: :lol:

P
09-01-2010, 23:03
Бил съм с дълга коса и НИТО ЕДНО момиче не каза че ме харесва.До една всички казаха ,че не харесват мъже с дълги коси.Това е моето наблюдение.
Иначе да живее бръснатата глава!
:grin:

anichka12345678
09-01-2010, 23:04
Бил съм с дълга коса и НИТО ЕДНО момиче не каза че ме харесва.До една всички казаха ,че не харесват мъже с дълги коси.Това е моето наблюдение.
Иначе да живее бръснатата глава!
:grin: Може просто да не ти ходи. Ако съм момче ,никога няма да имам коса,то много гризи иска (сресване,боядисване ,подържане ,фиксиране ,изправяне,накъдряне ,балсами т,н) ако момчетата харесваха момичета без коса да съм я махнала :D :D :D :lol: :lol: :grin:

sashow
09-01-2010, 23:07
Бил съм с дълга коса и НИТО ЕДНО момиче не каза че ме харесва.До една всички казаха ,че не харесват мъже с дълги коси.Това е моето наблюдение.
Иначе да живее бръснатата глава!
:grin: Може просто да не ти ходи. И аз така мисля, защото при мен е точно обратното :D Като кажа, че ще се подстригвам и всички се ядосват :D Ама много грижи изисква, ама според мен си заслужава :) Все някой ден ще ми писне и вероятно пак ще мина на типично мъжката прическа :Д

anichka12345678
09-01-2010, 23:08
Бил съм с дълга коса и НИТО ЕДНО момиче не каза че ме харесва.До една всички казаха ,че не харесват мъже с дълги коси.Това е моето наблюдение.
Иначе да живее бръснатата глава!
:grin: Може просто да не ти ходи. И аз така мисля, защото при мен е точно обратното :D Като кажа, че ще се подстригвам и всички се ядосват :D Ама много грижи изисква, ама според мен си заслужава :) Все някой ден ще ми писне и вероятно пак ще мина на типично мъжката прическа :ДНе ти трябва коса излишно главоболие тая подръжка :lol:

P
09-01-2010, 23:12
Пределно ми е ясно ,колко грижи изисква и за какво иде реч.Според мен ми стоеше ,но сега с \"гола\" глава си се харесвам и аз най-много.
Но аз дадох себе си просто за пример.По-важното в поста ми беше ,че всички казаха,че НЕ харесват мъже с дълга коса.Независимо дали им стои добре.

Fizz
09-01-2010, 23:14
мда .. на всеки различно ходи ... затова ме дразнят като кажат , че това как си облечен и каква прическа имаш не е важно ... а тогава защо ме нападате като имам фешън прическа , а просто такава ми ходи (казвам нападате не заради вас във форума а попринцип :-D ) .. пък и за да опознаеш някой , е важно и да те привлече с нещо ... а външния вид е най-напред :) .... опп айде , че излязах от темата :-D


а и гледам че за грижата говорите .. пак е относително :) абсолютно нищо не правя на моята освен че я мия с някакъв евтин странен шампоо (само дет мирише яко .. ) и всички казват , че ми била уникална :) :) т.е може и да не се налага голяма грижа а само 1 сресване :) :) и говоря попринцип а не за случея ... :) иначе мисля че ти отговориха достатъчно :-D

anichka12345678
09-01-2010, 23:15
Пределно ми е ясно ,колко грижи изисква и за какво иде реч.Според мен ми стоеше ,но сега с \"гола\" глава си се харесвам и аз най-много.
Но аз дадох себе си просто за пример.По-важното в поста ми беше ,че всички казаха,че НЕ харесват мъже с дълга коса.Независимо дали им стои добре. А има ли някой да харесва момичета без коса :lol: :lol: :lol: :lol:

FuckedUp
09-01-2010, 23:20
Пределно ми е ясно ,колко грижи изисква и за какво иде реч.Според мен ми стоеше ,но сега с \"гола\" глава си се харесвам и аз най-много.
Но аз дадох себе си просто за пример.По-важното в поста ми беше ,че всички казаха,че НЕ харесват мъже с дълга коса.Независимо дали им стои добре. А има ли някой да харесва момичета без коса :lol: :lol: :lol: :lol:
Има ги, бе! :D:D:D

sashow
09-01-2010, 23:21
мда .. на всеки различно ходи ... затова ме дразнят като кажат , че това как си облечен и каква прическа имаш не е важно ... а тогава защо ме нападате като имам фешън прическа , а просто такава ми ходи (казвам нападате не заради вас във форума а попринцип :-D ) .. пък и за да опознаеш някой , е важно и да те привлече с нещо ... а външния вид е най-напред :) .... опп айде , че излязах от темата :-D


а и гледам че за грижата говорите .. пак е относително :) абсолютно нищо не правя на моята освен че я мия с някакъв евтин странен шампоо (само дет мирише яко .. ) и всички казват , че ми била уникална :) :) т.е може и да не се налага голяма грижа а само 1 сресване :) :) и говоря попринцип а не за случея ... :) иначе мисля че ти отговориха достатъчно :-D И аз като бях с твоята коса ми стигаше толкова, но сега шампоани, балсами, гелове... Всеки с вкуса си :)

sashow
09-01-2010, 23:23
Пределно ми е ясно ,колко грижи изисква и за какво иде реч.Според мен ми стоеше ,но сега с \"гола\" глава си се харесвам и аз най-много.
Но аз дадох себе си просто за пример.По-важното в поста ми беше ,че всички казаха,че НЕ харесват мъже с дълга коса.Независимо дали им стои добре. А има ли някой да харесва момичета без коса :lol: :lol: :lol: :lol:
Има ги, бе! :D:D:D Неее! Все 1 гледам момче :D Дори с къса коса да са, може да имат страхотно тяло и да са с много готин характер, но не мога да възприема такова момиче! :shock: 8-)

anichka12345678
09-01-2010, 23:25
Пределно ми е ясно ,колко грижи изисква и за какво иде реч.Според мен ми стоеше ,но сега с \"гола\" глава си се харесвам и аз най-много.
Но аз дадох себе си просто за пример.По-важното в поста ми беше ,че всички казаха,че НЕ харесват мъже с дълга коса.Независимо дали им стои добре. А има ли някой да харесва момичета без коса :lol: :lol: :lol: :lol:
Има ги, бе! :D:D:D Неее! Все 1 гледам момче :D Дори с къса коса да са, може да имат страхотно тяло и да са с много готин характер, но не мога да възприема такова момиче! :shock: 8-) хаха сигурна съм ,че е така :D

sashow
09-01-2010, 23:30
E, ако и женските реагирате по същия начин като видите мъж с дълга коса, отлитам към първия бръснач :D

Princessani
09-01-2010, 23:32
E, ако и женските реагирате по същия начин като видите мъж с дълга коса, отлитам към първия бръснач :D :D :D :D :razz: чак пък толкова ,но то нали знаеш ,че трябва първо око да види :D

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 08:39
Мен лично ме отвращават момчета с дълги коси...Не знам всеки си има мнение,но на мен ми се вижда някак гнусно... 8) :-D :x :?

frozendeath
09-02-2010, 08:48
Аз пък най-вече момчета с дълги коси харесвам. Изглежда ми много секси. Е, има и изключения, но са малко. :D

Paramour
09-02-2010, 08:51
Зависи си от човека... дали му отива, как се грижи за нея.

п.п. Има такава тема.

hgfh
09-02-2010, 08:57
Харесвам момчета с къси коси ,с дълги и къдрави-не !Но това не ми е критерии.

tanch3t093
09-02-2010, 09:19
По принцип харесвам момчета с къси коси. Но има и такива, които са страшнии и то не с много дълга коса, а съвсем леко .. Примерно, преди с гаджето ми да се запознаем, той е бил именно с такава коса и му отиваше супер много, но сега си е наред и пак е добре :D Е както се каза по-нагоре, не на всеки му отива .. Ама повече ми харесват къси коси! 8-)

ducito
09-02-2010, 12:49
даа :grin: мисля че е много яко

естествено че има и момчета с къси коси който са симпатяги но мен лично ми харесват по-дългите коси
няма много голямо значение от типа на косата но аз харесвам повече къъдравите :grin: :grin: :grin:

Kallyn4eto
09-02-2010, 15:14
харесвам дълги коси ама не толкова че да се връзват на опашка :o
иначе косата не е много от значение

Duffka
09-04-2010, 20:02
Обожавам момчета с дълги коси! :)

betsey1315
09-04-2010, 22:50
според мен косата ти трябва да изглежда добре и да ти тича. тогава няма значение дали ще е дълга или къса. :)

1234565
09-04-2010, 22:55
сажалявам че сея ерес, но това е едно от нещата които не мога да понасям във едно момче (приятелят ми иска да си пуска :( :( гаден метал :-x ама го обичам)

dream1707
09-05-2010, 11:49
При мен самата прическа не е един от решаващите фактори, дали да бъда с някого или не.. попринцип предпочитам момчета с къса коса, обикновено както ходят момчетата.. но нямам против и момчета с дълга коса, стига да им отива :-D

sashow
09-05-2010, 12:27
сажалявам че сея ерес, но това е едно от нещата които не мога да понасям във едно момче (приятелят ми иска да си пуска :( :( гаден метал :-x ама го обичам) Е, това, че едно момче е с дълга коса не значи че е метъл! :?

azida
09-05-2010, 15:35
Аз лично предпочитам момчета с къси коси .. Тези с дългите не са ми много симпатични ... Просто странно ми изглеждат

sladkish_14
09-05-2010, 16:11
Не, не харесвам :)

Темата ти определено не е за този радел .. :shock:

TheSunshine01
09-05-2010, 16:24
На някой им утива на други пък не зависи от момчето де. На мене лично ми е все 1 ..

loliii
09-05-2010, 16:26
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol:
къдрава коса, вързана на опашка, тип Антонио Бандерас в 'Десперадо', само че по-къдраво... :shock: :oops:
зелени очи, плочки на корема, барабанист 8) :-)

Къдрав, прав, рус, черен... мъж ли е, взимам го! :D

sashow
09-05-2010, 16:47
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol:
къдрава коса, вързана на опашка, тип Антонио Бандерас в 'Десперадо', само че по-къдраво... :shock: :oops:
зелени очи, плочки на корема, барабанист 8) :-)

Къдрав, прав, рус, черен... мъж ли е, взимам го! :D Значи, да поработя за плочки, да ходя на уроци, че да стана барабанист и да си купя зелени лещи... мнооого претенции, много нещо :D :-D :lol:

ChalgaBoy
09-05-2010, 17:12
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol:
къдрава коса, вързана на опашка, тип Антонио Бандерас в 'Десперадо', само че по-къдраво... :shock: :oops:
зелени очи, плочки на корема, барабанист 8) :-)

Къдрав, прав, рус, черен... мъж ли е, взимам го! :D Значи, да поработя за плочки, да ходя на уроци, че да стана барабанист и да си купя зелени лещи... мнооого претенции, много нещо :D :-D :lol:

Не се труди... бат чалгата ще те земе :shock: :shock: :razz: :razz:

sashow
09-05-2010, 18:43
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol:
къдрава коса, вързана на опашка, тип Антонио Бандерас в 'Десперадо', само че по-къдраво... :shock: :oops:
зелени очи, плочки на корема, барабанист 8) :-)

Къдрав, прав, рус, черен... мъж ли е, взимам го! :D Значи, да поработя за плочки, да ходя на уроци, че да стана барабанист и да си купя зелени лещи... мнооого претенции, много нещо :D :-D :lol:

Не се труди... бат чалгата ще те земе :shock: :shock: :razz: :razz: Мм... едва ли :D Само като чуя чалга и запретвам ръкави, ама живота е странен, може пък и да ме вземе, ама аз ще измисля начин да се самоубия :-D 8-) Хип-хопа му е майката :)

ChalgaBoy
09-05-2010, 19:00
8-) Хип-хопа му е майката :)



В такъв случай , кой е бащата ? :-o

sashow
09-05-2010, 20:05
8-) Хип-хопа му е майката :)



В такъв случай , кой е бащата ? :-o Неизвестен донор на сперма, вероятно :)

stephanieee
09-05-2010, 20:27
Миналата година 1 момче от моя клас реши да си пусне дълга коса....пълна катастрофа, косата му расте мноооого бавно и накрая порасна до раменете, обаче той решил, че ще има само дълга опашка, а не отсякъде да е дълго :lol: Косата му е много къдрава и се мяташе навсякъде :lol: Ами с извинение приличаше на пълен идиот :D

Специално на него не му отиваше, но ако ти отива, защо не :P Лично аз предпочитам ако момчето е с дълга коса да е права

sashow
09-05-2010, 22:29
Миналата година 1 момче от моя клас реши да си пусне дълга коса....пълна катастрофа, косата му расте мноооого бавно и накрая порасна до раменете, обаче той решил, че ще има само дълга опашка, а не отсякъде да е дълго :lol: Косата му е много къдрава и се мяташе навсякъде :lol: Ами с извинение приличаше на пълен идиот :D

Специално на него не му отиваше, но ако ти отива, защо не :P Лично аз предпочитам ако момчето е с дълга коса да е права Явно наистина зависи от момчето... верно съм виждал покъртително грозни пичове с дълги коси, но аз с къса коса съм резачка :D:D:D Та, за това питах :)

viqnkababyy
09-06-2010, 11:28
Аз харесвам да е с къса коса, но не 1ви номер. . Да може да си прави прически и да я дига с вакса или гел, но не да му е по-дълга от моята 8-)

sashow
09-06-2010, 11:56
Аз харесвам да е с къса коса, но не 1ви номер. . Да може да си прави прически и да я дига с вакса или гел, но не да му е по-дълга от моята 8-)Е, аз съм споменал (ест. не дълга до кръста :-D )

henrietta
09-06-2010, 12:04
Стига да отива на лицето, дългата коса е адски секси.

ChalgaBoy
09-06-2010, 12:19
Стига да отива на лицето, дългата коса е адски секси.

Абе винаги съм обичал да експериментирам с косата си... Ще ви помоля за мнение кое най-много ми отива :-P


http://picbg.net/img.php?file=bf3753245baf8a9d.jpg
http://picbg.net/img.php?file=4cfe5d8c14b6f46b.jpg
http://picbg.net/img.php?file=00071411318b8516.jpg
http://picbg.net/img.php?file=510a5fca52e59b4f.jpg
http://picbg.net/img.php?file=cd1b865277916243.jpg

kremen4eto
09-06-2010, 13:13
Стига да отива на лицето, дългата коса е адски секси.

Абе винаги съм обичал да експериментирам с косата си... Ще ви помоля за мнение кое най-много ми отива :-P


http://picbg.net/img.php?file=bf3753245baf8a9d.jpg
http://picbg.net/img.php?file=4cfe5d8c14b6f46b.jpg
http://picbg.net/img.php?file=00071411318b8516.jpg
http://picbg.net/img.php?file=510a5fca52e59b4f.jpg
http://picbg.net/img.php?file=cd1b865277916243.jpg

1вата и последната най-много ми допаднаха.

Момче с дълга коса - не мерси ... няма да сме 2ма :)

adinkka
09-06-2010, 13:57
Лично аз , въобще не харесвам момчета с дълга коса - къдрава или права :booooomb: готино е като я вдигат нагоре или на игли с лак или гел , но пусната надолу -НЕ ! :?

Hilary_
09-06-2010, 14:52
Оставете дългите коси за момичетата .. НЕ, не ги харесвам!! .. :?

elito0o0o0
09-06-2010, 16:01
Харесвам, да.
Зависи... Все пак повече харесвам момчета с права коса. :)

situaciq
09-06-2010, 16:05
Аз пък ги харесвам да са къдреви отдолу :grin:

darsit0
09-06-2010, 16:09
ми да, ама най-много до раменете или съвсем малко под тях :) за права или къдрава..... нито едното :D смисъл не съвсем права нито пък много къдрава 8-) чуплива ли как се викаше ....

hrisipist
09-06-2010, 17:12
нямам критерии

whysosad
09-06-2010, 17:16
Оставете дългите коси за момичетата .. НЕ, не ги харесвам!! .. :?
Напълно съм съгласна.

sashow
09-06-2010, 18:54
Абе винаги съм обичал да експериментирам с косата си... Ще ви помоля за мнение кое най-много ми отива


http://picbg.net/img.php?file=bf3753245baf8a9d.jpg
http://picbg.net/img.php?file=4cfe5d8c14b6f46b.jpg
http://picbg.net/img.php?file=00071411318b8516.jpg
http://picbg.net/img.php?file=510a5fca52e59b4f.jpg
http://picbg.net/img.php?file=cd1b865277916243.jpg


na men mi xaresvam 1 i poslednata a otnosno dalga ili kasa zavisi ot mom4eto dali mu ti4a ili ne ako edno mom4e e s dalda kosa no pak e sladur i ne se darji visokomerno stava no vse pak zavisiХаха, твоята логика е, че косата определя високомерието ? :D :lol: :razz:

Qnkishhh
09-06-2010, 19:12
anlity, едва ли поведението им зависи от прическата.
Аз лично много си падам по дълги коси, но, както авторът уточни, не до кръста, ествествено. Стига на човека да му отива, де. :)

Cucko0
09-06-2010, 19:14
м нехаресвам момчета с дълга коса ;dd

sashow
09-06-2010, 19:15
anlity, едва ли поведението им зависи от прическата.
Аз лично много си падам по дълги коси, но, както авторът уточни, не до кръста, ествествено. Стига на човека да му отива, де. :) От доста време гледам коментарите ти из темите и мога да ти кажа само едно голямо БРАВО! :)

sashow
09-06-2010, 19:17
м нехаресвам момчета с дълга коса ;dd Това е "М, не харесвам" или "Мне, харесвам"? :D

Cucko0
09-06-2010, 19:22
м нехаресвам момчета с дълга коса ;dd Това е "М, не харесвам" или "Мне, харесвам"? :D

нехаресвам ;D

ChalgaBoy
09-06-2010, 19:25
м нехаресвам момчета с дълга коса ;dd Това е "М, не харесвам" или "Мне, харесвам"? :D

нехаресвам ;D


Тряя да има "ШПАЦE" между НЕ и Харесвам :P

Moderatorius
09-06-2010, 19:27
Така конкретно зададен въпроса... веднага отговорът ми е "не". Но като се замисля... може би и харесвам, зависи от лицето на момчето, защото на някой просто тооооооолкова им отива, че просто не можеш да си ги представиш с коса, тип тревичка ;д

Cucko0
09-06-2010, 19:28
м нехаресвам момчета с дълга коса ;dd Това е "М, не харесвам" или "Мне, харесвам"? :D

нехаресвам ;D


Тряя да има "ШПАЦE" между НЕ и Харесвам :P


хаха и аз така си помислих :D :D

WildChild
09-06-2010, 19:29
ООО,момчета с дълги коси :oops: Направооо... :D Обожавам ги,действат ми адски възбуждащо,но разбирасе като са с чисти иначе.. :smt078 Тези с къса, също са сладки,то си зависи и от човека.Обаче като видя някой дългокос независимо къдрав или не, направо примирам 8-) Също и тези,които са с леко пораснала и рошава :smt007

Qnkishhh
09-06-2010, 19:51
anlity, едва ли поведението им зависи от прическата.
Аз лично много си падам по дълги коси, но, както авторът уточни, не до кръста, ествествено. Стига на човека да му отива, де. :) От доста време гледам коментарите ти из темите и мога да ти кажа само едно голямо БРАВО! :)
Недей така, че ще взема да се възгордея, после няма да може да се говори с мене. :-D

sashow
09-06-2010, 20:21
anlity, едва ли поведението им зависи от прическата.
Аз лично много си падам по дълги коси, но, както авторът уточни, не до кръста, ествествено. Стига на човека да му отива, де. :) От доста време гледам коментарите ти из темите и мога да ти кажа само едно голямо БРАВО! :)
Недей така, че ще взема да се възгордея, после не няма да може да се говори с мене. :-D Хаха, недей, че в тоя форум останаха малко свестните хора :-P :)

nikitka_
09-06-2010, 20:39
..

sunshine1
09-06-2010, 21:02
не ги харесвам :(


обожавам гиии :-)
може и до кръста..нямам претенции, уникални са тез момчета и много им се радвам :-)

SuNsEt
09-06-2010, 21:25
Само като прочетох заглавието и се сетих къв ше е въпроса... 8-)

sashow
09-06-2010, 21:28
Само като прочетох заглавието и се сетих къв ше е въпроса... 8-) Плашещо! :D Разбирам да четеш "Може ли?" тема, ама "Въпрос към момичетата" и да знаеш какъв е :grin: Ти си за Ясновидци! :D

SuNsEt
09-06-2010, 21:33
Само като прочетох заглавието и се сетих къв ше е въпроса... 8-) Плашещо! :D Разбирам да четеш "Може ли?" тема, ама "Въпрос към момичетата" и да знаеш какъв е :grin: Ти си за Ясновидци! :D Не бе не бе :lol: Просто толкова много теми има "въпрос към момичетата" "може ли да питам момичетата" "към женската аудитория" и т.н. даже мога да ти изровя и темите... :oops: И ми стана ясно,че питаш нещо от сорта на 'какви момчета харесвате' ...и вече продължението-с коса,без коса...с нос,без нос...със крайници,без крайници...ии те така. 8-)

Иначе да ти отговоря на въпросите:излизала съм с момчета със много видове коса 8-) С дълга коса-отначало ми беше яко да го гледам така ама то накрая се оказа,че неговата е по-дълга от мойта...Гологлав-не на всеки му отива...Нормалната къса дължина,леко рошав може би... :)

mushmorocheto
09-07-2010, 09:15
Хм... защо темата е в раздел "Секс" ? :?


по темата: зависи, не навсяко момче му отива дълга коса. :)

sashow
09-08-2010, 17:13
Само като прочетох заглавието и се сетих къв ше е въпроса... 8-) Плашещо! :D Разбирам да четеш "Може ли?" тема, ама "Въпрос към момичетата" и да знаеш какъв е :grin: Ти си за Ясновидци! :D Не бе не бе :lol: Просто толкова много теми има "въпрос към момичетата" "може ли да питам момичетата" "към женската аудитория" и т.н. даже мога да ти изровя и темите... :oops: И ми стана ясно,че питаш нещо от сорта на 'какви момчета харесвате' ...и вече продължението-с коса,без коса...с нос,без нос...със крайници,без крайници...ии те така. 8-)

Иначе да ти отговоря на въпросите:излизала съм с момчета със много видове коса 8-) С дълга коса-отначало ми беше яко да го гледам така ама то накрая се оказа,че неговата е по-дълга от мойта...Гологлав-не на всеки му отива...Нормалната къса дължина,леко рошав може би... :) Няма човек, който да не харесва пичове без нос и крайници :D:D:D

glamouros
09-08-2010, 17:31
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol:
ООООО да! :grin: обожавам ги - някой готин металист като видя с дълга къдрава коса много му се радвам!!! :grin: :grin:

darsit0
09-08-2010, 18:54
ООО,момчета с дълги коси :oops: Направооо... :D Обожавам ги,действат ми адски възбуждащо,но разбирасе като са с чисти иначе.. :smt078 Тези с къса, също са сладки,то си зависи и от човека.Обаче като видя някой дългокос независимо къдрав или не, направо примирам 8-) Също и тези,които са с леко пораснала и рошава :smt007

то имало и хора с вкус :-D

Neopitom3na
09-08-2010, 19:38
харесвам ги да.. и моето момче е такова :)

sashow
09-08-2010, 21:37
Аха, а какво ще кажете... кое е по-добре:
http://prikachi.com/images/284/2490284Z.jpg
http://prikachi.com/images/285/2490285L.jpg
Или рибе кост, но снимките не знам къде съм ги забутал :D

ChalgaBoy
09-08-2010, 21:38
http://prikachi.com/images/285/2490285L.jpg


Моля те кажи ми ,че си снимал някоя мацка в гръб :shock:

sashow
09-08-2010, 21:40
Аха, а какво ще кажете... кое е по-добре:
http://prikachi.com/images/284/2490284Z.jpg
http://prikachi.com/images/285/2490285L.jpg
Или рибе кост, но снимките не знам къде съм ги забутал :D

Qnkishhh
09-08-2010, 21:51
Мен и двете ме кефят, като изключим лъщящата лилава ластичка на втората снимка... :)

sashow
09-08-2010, 21:55
Мен и двете ме кефят, като изключим лъщящата лилава ластичка на втората снимка... :) Хаха, мен също много не мерви, но нямах друга под ръка :razz:

sashow
09-08-2010, 21:57
http://prikachi.com/images/285/2490285L.jpg


Моля те кажи ми ,че си снимал някоя мацка в гръб :shock: Остроумен си, няма спор! :) А, обясни ми защо трябва да съм като всеки друг? Късо подстриган, слушащ чалга, пушач, вероятно алкохолик... Не, аз съм, какъв е проблема? :)

ChalgaBoy
09-08-2010, 22:00
http://prikachi.com/images/285/2490285L.jpg


Моля те кажи ми ,че си снимал някоя мацка в гръб :shock: Остроумен си, няма спор! :) А, обясни ми защо трябва да съм като всеки друг? Късо подстриган, слушащ чалга, пушач, вероятно алкохолик... Не, аз съм, какъв е проблема? :)

Късо подстриган - Всеки си има предпочитания (просто 2-рата снимка ми мязаше на някоя мацка в гръб (ластичето :shock: )
Слушащ чалга - не го препоръчвам на никого
Пушач - и това не го препоръчвам
Алкохолик - 8) абе и то не е много препорачително

Няма проблем :-P

sashow
09-08-2010, 22:04
http://prikachi.com/images/285/2490285L.jpg


Моля те кажи ми ,че си снимал някоя мацка в гръб :shock: Остроумен си, няма спор! :) А, обясни ми защо трябва да съм като всеки друг? Късо подстриган, слушащ чалга, пушач, вероятно алкохолик... Не, аз съм, какъв е проблема? :)

Късо подстриган - Всеки си има предпочитания (просто 2-рата снимка ми мязаше на някоя мацка в гръб (ластичето :shock: )
Слушащ чалга - не го препоръчвам на никого
Пушач - и това не го препоръчвам
Алкохолик - 8) абе и то не е много препорачително

Няма проблем :-P Ластичката е повече от отвратителна, но нямах друга под ръка, както вече споменах ;)

henrietta
09-09-2010, 16:13
Тия плитки са брутални.
При положение, че имаш гъста къдрава коса, за кво се правиш на идиотче? Пусни я свободно и я остави да си расте, много по-естествено е, отколкото да имаш дупки между плитките и да приличаш на болнав. Уу!

BladeDancer
09-09-2010, 17:25
Кво значи нормална коса :D? Ейтва не мога да разбера. От къде на къде късата коса е нормална, а дългата ненормална. И не вярвам на всички които казват не харесвам момчета с дълга коса. Ми все едно аз да кажа не харесвам момичета с по-къса коса. Косата има ли значение бе маа му ? Значи ако харесвате и е с дълга коса ще го зарежете заради косата така ли ? Щото така излиза

OneGuy
09-09-2010, 17:37
Ако не ти лови окото с тази коса ... няма да се стигне до харесване...

sashto22
09-09-2010, 19:10
Ами аз предимно харесвам момчета с не много къси коси леко бухнали на горе и с леки къдрици :-) :)

ElinoOor
09-09-2010, 20:46
http://prikachi.com/images/284/2490284Z.jpg
AAAAAAAAAAAAAAAAA 8-)
Дълга,къдрава коса. Ела ми,бе! :д
Никакви плитки, пускай гривата! :smt040

Extremescream
09-09-2010, 20:56
Зависи дали му отива на човек.Приятелят ми е с дълга коса,даже по-дълга от моята.Но едно друго момче,което ми е много симпатично,изглежда страхотно с къса коса.Така че косата няма голямо значение-стига да се къпе и да се поддържа ми е все едно каква дължина е.

Ravage
09-09-2010, 21:07
Абе де да знам, от 7 години съм с коса до кръста пък не съм имал проблеми с жени :D тъй че не бих казал, че косите са кои знае какъв критерий

anisummer
09-09-2010, 21:34
Аз харесвам момчета с леко д1лга коса. В никакъв случай няква дъъъълга...просто леко оставена :D . Така като се прегращаме обичам да си играя с косата му

sashow
09-09-2010, 21:56
http://prikachi.com/images/284/2490284Z.jpg
AAAAAAAAAAAAAAAAA 8-)
Дълга,къдрава коса. Ела ми,бе! :д
Никакви плитки, пускай гривата! :smt040 Хаха, спокойно, не така директно :D:D:D Благодарим за деликатния комплимент! :oops: :-)

OneGuy
09-09-2010, 21:58
Той сега пък ще вземе да се възгордее майна :D

sashow
09-09-2010, 22:01
Дори вече го направих :D :razz:

evalongoriq
09-09-2010, 22:06
Не обичам момчета с дълги коси,харесвам ги многооо късо подстригани и е мн хубаво на допир 8-) или пък на бодлички 8-)

sashow
09-10-2010, 15:23
Не обичам момчета с дълги коси,харесвам ги многооо късо подстригани и е мн хубаво на допир 8-) или пък на бодлички 8-) Беше тооо, когато бях млад и зелен :razz: Ама викам It's time for change! :D

OneGuy
09-10-2010, 19:16
Сашко мари хубав сладък мамин ... я сложи една снимка без коса ... от времето когато си бил зелен и хубав ... та барем момите решат кое е хубаво и кое не .. че те сега бяха заслепени от чара ти

IoNiiTyYy
09-10-2010, 19:22
за мен няма значение с каква коса е едно момче :)

Djudjinku
09-10-2010, 19:28
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста Very Happy) funfunfun Laughing




ne e wajno pone za mene de ;ddd .. wajnoto da e pichaga :D :grin:

sashow
09-10-2010, 21:29
Сашко мари хубав сладък мамин ... я сложи една снимка без коса ... от времето когато си бил зелен и хубав ... та барем момите решат кое е хубаво и кое не .. че те сега бяха заслепени от чара ти Срам ме еее, незнаен форумен пич! :D Но приличам на дебело борче :D Повечето снимки с къса коса са строго секретни архиви, хубав, сладък, мамин ;) :D :razz:

OneGuy
09-10-2010, 21:34
Айде ся дебело борче .. какво значение има снимките са в миналото ..

sashow
09-10-2010, 21:48
Айде ся дебело борче .. какво значение има снимките са в миналото .. Може и да се реша, но ще се възползвам от възможността да помисля :D :-D

Freiheittt
09-10-2010, 22:29
Въпреки че това (косата) изобщо не е най-важното, не мога да скрия това, че толкова много си падам по дългокосковци и, естествено, след като повечето са метали или рокаджии...че направо не мога да опиша :D
Абее...общо взето НЕ си падам само по прически тип "войник"... :shock:

umri
09-10-2010, 22:44
Ми да има нещо ,което харесвам ,момчета със сини очи и къса нормално постригана коса и сладки и да последното е най-вярно :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D
В такъв случай тряа са паза да не ма изнасилиш.

sashow
09-10-2010, 22:54
Харесвате ли момчета с дълги коси? Какви предпочитате, къдрави или с прави коси? (като имам предвид дълга коса, естествено не до кръста :D) :-D :lol: Има момчета на които им ходи по -дълга коса,има момчета на които им стой като на педераси,. Лично аз не харесвам момчета с дълга коса. Аз вече се чудя, има ли нещо, което харесваш :D
Харесва момчета с дъгли пишоци, не с дълги коси :lol: Ми да има нещо ,което харесвам ,момчета със сини очи и къса нормално постригана коса и сладки и да последното е най-вярно :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D
В такъв случай тряа са паза да не ма изнасилиш. Жена и свлачище тръгнат ли, и да се пазиш, никаква полза :D

djstyle
09-11-2010, 07:51
Надали това е за раздел "Секс", а й, що' за тъп въпрос?! :(

bybit0o0
09-18-2010, 22:07
ООООобоожавам момчета с дълга коса...да си играя с нея.. ооххх ;дд
sashow .. твоята ееее сууупеер яката <3 искамммм да я пипна хахха ;пп

Grudi_SeXa
09-18-2010, 22:08
Май няма да я пипаш скоро, sashow го баннаха. :D

spexx
09-18-2010, 23:36
мн обичам момчета с дълги коси.. няма значение дали са прави или къдрави.. просто .. дълга коса.. <3 <3 <3

kremen4eto
09-19-2010, 15:57
Май няма да я пипаш скоро, sashow го баннаха. :D

Ха, защо? Беше кротък уж 8-)

Grudi_SeXa
09-19-2010, 18:22
Заради сериозно количество offtopic и спорове с ... не помня вече кой. Всичко тва в темата със снимките.

monity0
09-19-2010, 18:37
ако ще е с дълга коса да е къдрава :)