PDA

View Full Version : пудра..



danibebi
09-01-2010, 22:57
Здравейте, искам да попитам..понеже започнах да си слагам пудра всеки ден, и отсега нататък така ще правя..пудрата може ли да навреди на лицето ми, ако си слагам всеки ден ии по-вреден ли е фон дьо тена за лицето от пудрата или не е? Мерси предварително. :)

RalittyYy
09-02-2010, 05:56
Аз мисла, че не е вредна. :) Аз например си слагам всеки ден перли и лицето ми е по - меко и по хубаво. :) Но мисля,че фон дьо тена е по - вреден от пудрата. Така, че спокойно се ползвай пудричката :D

LadyDy
09-02-2010, 06:41
Ами от една страна запушва порите, от друга седи по-добре (според мен). Аз използвам перли, но скоро мисля да ги подменя с минерална пудра.. :)

Biskfitka
09-02-2010, 09:37
Зависи от кожата ти,както и от пудрата :) Аз и фдт слагам и пудра (едно от двете де ;д )..и никога не ми са излизали пъпки от тях (а пудрата е на Импала :Д ) ...на други пък им излизат пъпки и черни точки от такива неща...трябва да пробваш..ако забележиш,че не ти влияе добре спираш :)

danibebi
09-02-2010, 10:12
Мерси много. :) А бихте ли ми казали какво представляват перлите за лице? Нещо като пудра или.. :D

Bonita1991
09-02-2010, 10:42
ами да :) кутийка с топчета :) само че си ги слагаш с четка не с тампонче за да не се трошат :)

danibebi
09-02-2010, 10:53
ами да :) кутийка с топчета :) само че си ги слагаш с четка не с тампонче за да не се трошат :)

мерси за отговора. :)

Goddess
09-02-2010, 11:17
Мерси много. :) А бихте ли ми казали какво представляват перлите за лице? Нещо като пудра или.. :D

Перлите се използват за подчертаване на скулите, нещо като руж.
Не са подходящи за цялото лице. Можеш да си ги слагаш върху пудрата.

lqlunkaa
09-08-2010, 22:27
Румел !!! Много хубава и на нормална цена :grin:

ira90
09-09-2010, 08:03
Здравейте, искам да попитам..понеже започнах да си слагам пудра всеки ден, и отсега нататък така ще правя..пудрата може ли да навреди на лицето ми, ако си слагам всеки ден ии по-вреден ли е фон дьо тена за лицето от пудрата или не е? Мерси предварително. :)

Зависи от пудрата (дали е минерална или обикновенна) и от кожата на лицето. Напр. моята кожа е склонна към омазняване и когато си взех пудра по обикновенна (не си спомням марката) кожата ми след седмица постоянно използване започнаха да ми излизат малки пъпчици. И тогава се поразрових из интернет и открих, че минералните пудри са най-добрите за моята кожа. И след това си купих една на Max Factor и нямах никакви забележки лицето ми изглеждаше много естествено и свежо. След като ми свърши сега съм с Loreal. Струват около 26/28 лв. ако те интересува нещо виж из форума има доста теми за минералните пудри или питай. :-)

vIKToriYa
09-09-2010, 08:22
някой казват че е вредно други полезно защото пък ти предпазва лицето от мръсотия ... ама според мен не е вредна стига след това да си измиеш хубаво лицето с подходящите продукти :)

gabi_94
09-09-2010, 09:23
Може ли да ми препоръчате хубава пудра, но не много скъпа. Няма как да дам 30 лева за пудра, така че нещо около 10тина, 15 може.