PDA

View Full Version : защо ме баннахте



Go71nIsBack
09-02-2010, 02:27
защо ми баннахте стария ник ?? и кой ми го банна искам да знам ако не е тайна разбирасе о,О

Paramour
09-02-2010, 08:23
А кой ти е стария ник? :-o

LadyDi
09-02-2010, 08:35
go71n - т. 2, 3 и 12

Има бан тема. Вместо да пускате тема за всичко, което ви щукне, по-добре преглеждайте вече съществуващите.

За да не пуснеш тема, в която да питаш кои са тия точки, цитирам:

II. Права и задължения на потребителите
2. Да уважават мнението на останалите потребители, модератори и администратори. Коментари, които са обидни и накърняващи доброто име на потребители или сайта ще бъдат премахвани.
3. Да не се намесват в работата и решенията на модераторите, освен при основателна причина (явни нарушения на правилата от екипа на сайта), при което са длъжни да уведомят администраторите, както и когато имат аргументирани предложения за подобряване на работата на модераторския екип.
12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

Ако смяташ, че банът ти е сложен неправомерно, моля, обърни се към съответният модератор, който го е сложил.