PDA

View Full Version : Не мога да отслабна...



LoVe3e
09-02-2010, 06:45
Здравейте!
Значии проблема ми е с килограмите...Не мога да свалям килограми защото имам много здравословни проблеми. Имам астма заради която всъщност надебелях както повечето знаете лекарствата за астмата причиняват много странични ефекти е при мен стана така, че надебелях...Когато спортувам аз започвам да се задъхвам и за това ми трябват лекарствата а от тях качвам кила...Не само спортуването е проблем не мога да пазя диета защото имам нарушен глюкозен толеранс (захарта ми или е много висока или е много ниска) заради което трябва да ям по-малко през 2 часа (не че го правя де ама :D ) имам и остър гастрит заради което не бива да ям определени храни такаче до тук отпадат и диетата и спортуването моля ви помогнете ми не искам да съм такава !
Ако ви интересува аз съм 63кг и съм висока 170см...

Claymore
09-02-2010, 06:55
Аз ти препоръчвам диета с канела и мед. Ето тук - http://tq-jenata.com/index.php?option=com_content&view=article&id=670:dieta-med-kanela&catid=1:hrana-dieta&Itemid=12 можеш да прочетеш за нея.

Edit: Щом хапчетата ще навредят, го махам това.

kalpazanka
09-02-2010, 07:00
Не посягай към ЛиДа! Астмата не ти ли стига, та искаш да си докараш и други проблеми?! Глюкозният толеранс е нарушен заради кортикостероидите /по начало те имат такъв страничен ефект- от тях нивата на глюкозата скачат/, така че не посягай към рафинирана захар и шоколад! Редуцирай малко калорийния прием, съобразявайки се какво трябва и не трябва да ядеш заради гастрита.

Greennight
09-02-2010, 07:35
Йога плюс лишаване от прекомерното ядене на въглехидрати и мазнини :)

spopi
09-02-2010, 15:13
Отиди при специалист. :)