PDA

View Full Version : статия от списание



mee3
09-02-2010, 08:58
моля някой да ми каже статийка за красотаа,лубов и така подобни от списание joy молля ви ако може някъв сайт или пък снимка или да напишете ше ви съм многооооо благодарна

fuckme
09-02-2010, 10:11
защо просто не си купиш списанието? :shock: или поне кажи за какво точно искаш статия, аз мога да ти препиша някоя :-)

vIKToriYa
09-02-2010, 12:29
защо просто не си купиш списанието? :shock: или поне кажи за какво точно искаш статия, аз мога да ти препиша някоя :-)

и аз това се чудя ?? а ако нямаш възможност а искаш да ги четеш защо не си ги взимаш от библиотеката само че вървят един месец назад но това мисля че не е кой знае какъв проблем при условие че ти май искаш само тези статийки пробвай :P

mee3
09-03-2010, 15:58
защо просто не си купиш списанието? :shock: или поне кажи за какво точно искаш статия, аз мога да ти препиша някоя :-)


сори имам си основание да не купувам,но ако може ми препиши някой,плсс а за библцотеката - неставаа :(

LeDa
09-03-2010, 16:25
Ем,и за библиотеката ли нямаш пари ? Нищо лично,но никой няма да се навие да ти преписва статии .. Абонаментът за библиотеките не е толкова скъп ..

mee3
09-03-2010, 16:28
Ем,и за библиотеката ли нямаш пари ? Нищо лично,но никой няма да се навие да ти преписва статии .. Абонаментът за библиотеките не е толкова скъп ..

сории ама никъде не виждамм да съм казала,че нямам пари имам пари и ся чета книги от библютеката но тя ми е далече и си имам пари ок разбрах вече

NeverTheSame
09-03-2010, 17:49
И какво..мама не ти дава да си купуваш списания ли...

mee3
09-03-2010, 18:00
И какво..мама не ти дава да си купуваш списания ли...


неее имам много на месец взимам 3 различни списанияя и не са от най-евтинитее към 20/15 лева ми отиват за тях

Carmen_Kass
09-03-2010, 18:22
Щом имаш по 3 различни списания за какво ти е още една статия????
Темите в повечето се дублират.

Harum_Scarum
09-03-2010, 18:23
айде айде.. :lol:

mecheeeee
09-03-2010, 18:29
](*,) :D

rachel_billson
09-03-2010, 18:52
Ако толкова много ти трябва тази статия,отиди в някой голям магазин(Kaufland,Carrefour,Пикадили ....) и често там има разопаковани списания и може да я прочетеш.
П.П. Никой няма да ти се навие да преписва една статия.

galet0
09-03-2010, 19:56
И какво..мама не ти дава да си купуваш списания ли...


неее имам много на месец взимам 3 различни списанияя и не са от най-евтинитее към 20/15 лева ми отиват за тях

3 Списания за един месец... :shock: :shock: :shock:

ElinoOor
09-03-2010, 20:15
Аз пък ще я препиша. И без това си нямам работа,кво толкова.
Кажи ми коя статия и от кой брой на JOY. Утре ще я имаш. :)

xHARDCANDYx
09-03-2010, 20:21
На колко си ?

vIKToriYa
09-03-2010, 21:58
ето ти от новия GLAMOUR една статия ......

КАК ДА НОСИШ БЯЛА РИЗА

ИЗБЕРИ ПРАВИЛНИЯ МОДЕЛ :

Ако ще имаш само една по-добре избери класически модел без декорации и излишни детайли.По-добре да е от качествен и плътен плат най-добре 100% памук.Избягвай модели с с прекалено много басти или други женствени детайли, тайната на перфектната бяла риза е в мъжката кройка.Трябва плавно да очертава тялото ти.Преди да я купиш я премери и седни ако се отвори на бюста или ханша, а копчетата грозно се опъват вземи един размер по-голяма.Ако си по-пулничка ризата трябва да е дългга най-малко до ханша и в никакъв случай до кръста .

НОСИ Я С ПОДХОДЯЩО БЕЛЬО:

Не я носи с бял сутиен ! Избери такъв в текесен цват, който е подходящ за почти всички дрехи. Като невидим е.Черен сутиен под бяла риза е абсолютно DON'T

СЪЧЕТАЙ Я ДОБРЕ:

Най-добре я загащи ако я нисош с пола или класически модел панталон.Когато я обличаш с джинси я остави отгоре.Сега е модерно да навиеш ръкавите малко над лакътя - с това придаваш малко по-наглиже вид на бялата си риза. Когато я слагаш под пуловер той винаги трябва да е с V - образно деколте което да ти позволи да разкопчаеш първото и второто копче.В противен случай ще изглежда катонапъхана в менгеме.Ако все пак се спреш на по-декоративен модел с жабо, апликации или голяма панделка отпред, доланата част на тоалета ти трябва да бъде семпла.

ДОБАВИ ПРАВИЛНИЯ АКЦЕНТ:

Бялата риза е като платно за художника. Можеш да добавиш какъвто искаш аксесоар.Правилото тук е да избереш само един но достатъчно ефектен например едро колие.Така ризата ти може да се превърне в твоят :отряд за бързо реагиране" ако ти се наложи да се облечеш неочаквано за официален повод.

ГРИЖИ СЕ ЗА НЕЯ:

Бялата риза няма нужда от химическо почистване тъй като от препаратите тя би могла да пожълтее.Най-добре я пери на деликатен режим и я остави да изсъхне на простора.Трябва да си много внимателна с твоите козметични продукти, защото те оставят своите следи върху бялата ризя.Ако забележиш, че твоята бяла ризя е придобила лек захарен вид е най-добре да се разделиш с нея и да си купиш нова.

НА МЕСТА СЪМ СЪКРАЩАВАЛА НЕНУЖНОТО И ПО-ДЪЛГИТЕ ИЗРЕЧЕНИЯ СЪМ ГИ СЪКРАЩАВАЛА.НО ВСИЧКО ОСНОВНО Е ТУК !!!

glezenafukla
09-04-2010, 17:05
www.cosmopolitan.bg
www.tialoto.bg
www.rozali.com

Има разни статийки, може да се поровиш..да ти свършат работа! :)