PDA

View Full Version : Помогнете ми!!!!



jivka6
09-02-2010, 10:00
Здравей , др. Тийн. Имам един въпрос и съм много притеснена. На 17 съм. Преди 3 дни правих секс за първи път 2 дни след като ми беше свършил цикалът. Приятелят ми проникна в мен 2 пъти последователно , като го вадеше и слагаше , но мен ме боля много и спряхме. 3 дни имах обилно кървене и ме болеше (търпима болка) Каза , че презервативът е бил здрав и всичко е точно и каза също , че не е свършил. Но на третия ден започнаха да ме болят гърдите , да се подуват и имам лилави петна около зърната , постоянно ми се спи и имам изострено обоняние. Възможно ли е да съм бременна или си въобразявам. Благодаря предварително много ще съм Ви благодарна , ако ми помогнете

kalpazanka
09-02-2010, 10:01
Колко дни ти е месечният цикъл? Колко дни трае менструацията?

jivka6
09-02-2010, 10:10
По принцип цикалът ми е страшно нередовен понякога не идва 2-3 месеца. Ходих на лекар и ми изписа хапчета след това отновео нямах няколко месеца и ми дойде , но беше само 1 ден и имаше съвсем малко кръв. На другия месец ми дойде 2 пъти през 15 дни 1-вия път беше 1 ден както юли , другия път беше 3 дни , но с малко кръв. Около 3-4 дни траее кървенето обикновено.
P.S. пропуснах да кажа , че след като спря да ми кърви след секса и се появи силно бяло течение , което си имам попринцип

jivka6
09-02-2010, 10:24
Помогнете ми , защото се побърквам и незнам какво да правя. :s :s :s

kalpazanka
09-02-2010, 10:49
Три дни след акта ли си кървяла? Защо, при наличие на такива симптоми, не си направила тест?
Килограмите в какви граници се движат? Засилено окосмяване имаш ли /над горната устна/от пубиса към пъпа и т. н.?

П. П. Ползвай бутона редакт, не е нужно да пускаш по два поста един след друг.

jivka6
09-02-2010, 10:59
Не нямам окосмяване. Значи акта беше на 30 август сутринта и кървя до вчера т.е. 1 септември. Килограмите ми са 55 - 57 , но след рязко отслабване през зимата , но 4 месеца не са се променяли 55-57 и симптомите ми не са постоянни само сутрин чувствам напрежението в гърдите и отпадналостта

StilianStoqnov
09-02-2010, 13:11
Хммммм - на това му се вика хормонен дисбаланс и трябва да си правиш изследвания - рязки смени в килата, нередовен цикъл или просто липсва такъв, но няма страшно сигурно като излезеш от пубертета ще се оправи :)

jivka6
09-02-2010, 13:35
И сега не можах да разбера има ли за какво да се тревожа или не? Бременна ли съм и просто се вкарвам във филми :S :S

StilianStoqnov
09-02-2010, 13:37
xxxx Не как ще си бременна, просто те тресе хормона ! Добре си си

jivka6
09-02-2010, 13:49
ох успокоих се. Много се бях притеснила , добре ще си помисля дали скоро да правя секс отново. Мерси за помощта (hug)