PDA

View Full Version : Объркана



PhilipMorris
09-02-2010, 10:50
Всичко започна в края на Март месец.Аз много харесвах едно момче(Станко),но той не ми отвърна.Запознах се с един негов приятел(Иван) и нещата се развиха много бързо,но всичко свърши за две седмици.А през времето,в което бях с Иван,със Станко продължихме да излизаме и вече бях с нагласата да бъдем само приятели.Скъсах с Иван и цяло лято продължих да излизам със Станко.Средата на Юли съвсем случайно се запознах с един приятел на Станко (Димитър) и нещата с него започнаха да стават по-сериозни.Тогава Станко ми разкри,че през цялото време е имал чуства към мен.Но вече не исках нищо повече от приятелство с него.Димитър замина за чужбина и със Станко започнахме да ставаме все по-близки(в интимен план,дори).Но Димитър не знае за преживяванията ми със Станко и ми има пълно доверие,че няма да го предам.Както разбирате от разка ми,ситуацията ми е много сложна и ми е тагаво и не знам какво да правя.

BlindedAngel
09-02-2010, 11:02
Като за начало се изясни какво и кого искаш.На мене ми се струва че искаш Станко, ако е така казваш на Димитър че не искаш връзка от разстояние, приключваш нещата с него и тръгваш със Станко.Easy as pie 8-)

PhilipMorris
09-02-2010, 12:55
Лесно изглежда,но аз сякаш искам да съм с Димитър.А Станко хем не го искам а пак правя глупости...Станко е казал на Димитър,че сме били само двамата,но не му е казал какво сме правили.И вчера ,като си писахме с Димитър,той ми каза,че ми има пълно доверие за всичко.И сега се чуставам много гадно...;[

radeberger
09-02-2010, 13:03
Реши с кой искаш да ходиш, каква ще бъде връзката ви за напред и тн.

kykyto
09-02-2010, 13:05
Хвани се пак с Иван и ги върти :D
Не, сериозно ти си дооста объркана и отдавна си нагазила в калчищата, както те виждам си разглезена, ту тоя, ту оня.

djipsito
09-02-2010, 13:21
Димитър е в чужбина.. не ти трябва връзка от разтояние, ако искаш пилей си времето със Станко, докато не се появи някой друг негов приятел ;д
Бъзикам се..


Мисля, че най-добре да си "починеш" малко от тия момчета, както казах, връзка от разтояние не ти трябва, ще завърши зле (знам от опит). Като не искаш да си със Станко, не му давай надежди, щом има чувства...

valdesbg
09-02-2010, 15:28
Абе нищо объркано няма, авторката явно е неориентирано пуберче, което си мисли че нейните проблеми са по специални от всички други.

Няма лошо да си вярва де. Накрая ще има рев, сълзи и обидени господинчовци.

Nevyzmutim
09-02-2010, 15:46
Абе нищо объркано няма, авторката явно е неориентирано пуберче, което си мисли че нейните проблеми са по специални от всички други.

Тук не съм съгласен, 'щото знам колко бързо и лесно можеш да се вкараш в такава главоблъсканица. Но накрая определено, ще има наранени хора(дори вероятно и четиримата) и сълзи.

sasha_90
09-02-2010, 16:14
Наистина трябва да си помислиш,кого искаш и да останеш с него.



Димитър замина за чужбина и със Станко започнахме да ставаме все по-близки(в интимен план,дори).Но Димитър не знае за преживяванията ми със Станко и ми има пълно доверие,че няма да го предам.

Ти вече предаде Димитър.И изобщо не заслужаваш вече да ти има доверие.

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 17:46
[/b]
Реши кой искаш-казваш Димитър..
Ако го искаш наистина трябва да бъдеш честна с него и да му кажеш истината..Заслужава да знае за Станко,а ти НЕ заслужаваш неговото доверие...
+ това връзка от разстояние = обречена връзка(казвам от личен опит) И както казах в няколко други теми връзката от разстояние не е за малки,а за по-зрели хора,които могат да преценят чувствата и възможностите си..Не знам на колко сте,но го имай в предвид...

От цялата ситуация мисля,че е най-добре 1во да кажеш на Димитър истината и това 100% много ще го нарани и най-вероятно няма да иска да те вижда повече..Но по-добре е да научи истината от теб,а не от някой друг..(Не се заблуждавай,все ще разбере някога,дори и ако ти не искаш да му кажеш..) и2ро по-добре си остани със Станко щом имаш чувства и към него...Щом си направила гафа оттук нататък и да искаш връзка с Димитър няма как-просто съвестта ти няма да ти позволи..Момчето заминава за чужбина и ти има пълно доверие,а ти му забиваш нож в гърба...Едва ли ще искаш връзка,започнала с лъжи и да живееш със страх и гузна съвест ...

ScorpionGirl
09-02-2010, 18:04
Извинявам се ако прозвучи грубо, но... ти всички приятели на Станко ли харесваш ???

П.П. Според мен искаш Станко, обаче му го връщаш за преди, когато не те е отразил.

jo0zy
09-02-2010, 18:34
Извинявам се ако прозвучи грубо, но... ти всички приятели на Станко ли харесваш ???

да и на мен това ми е интересно :? а и защо въобще го споменаваш Иван като той вече е прочетена книга.. все тая

Харесваш Станко личи ти и все още искаш да си с него просто скъсай с Димитър без да го предаваш, за да си свободна да правиш каквото си искаш

soul1199
09-02-2010, 18:38
остани си със Станко
:-D :-D

P
09-02-2010, 18:40
Само да не се окаже ,че Станко ти е доведен брат !
:o

PhilipMorris
09-02-2010, 20:20
Благодаря за съветите.Аз след седмица също заминавам и с Димитър сме се разбрали,че можем да правим каквото си искаме,когато сме далеч един от друг и с него,може би ще се виждаме по-често,отколкото със Станко.А до колкото за Иван,споменавам го,за да наблегна на това,че съм направила гадно на Станко,но той въпреки това ме иска.И ако историята ми не беше такъв филм и знаех какво да правя,нямаше да пиша тук.

PhilipMorris
09-02-2010, 20:23
ScorpionGirl , не мисля ,че за периода от почти една година са толкова много.Можеше и да е много по-зле.