PDA

View Full Version : Какво да правя???



RomantiCBoY
09-02-2010, 11:00
Здравейте, съфорумници. Имам проблем с 1 мацка която мн харесвам и искам да съм с нея. От около месец започнах да изпитвам симпатии към нея, утре мисля да изляза с нея и мислех да действам малко по-малко, но уви. Вчера е споделила на най-добрата си приятелка, че ще излиза с мен и тя я поразпитала, какво сме щели да правим и дали не е искала нещо повече с мен, а мацката казала, че и е готино с мен и й е приятно, но нищо повече, бил съм добър приятел и ако е имала някакви влечения е щяла да знае, тъй като се знаем отдавна. Въпросът ми е към вас е, да се примиря ли с това, че ще си бъдем само дружки или да се опитам да бъда с нея. Кажете какво да направя...

valdesbg
09-02-2010, 11:06
Ако знаеш как да я накараш да те желае и не се страхуваш да го приложиш, както и няма да те гризе съвестта дали е правилно - давай.

В противен случай... просто се примири, защото ще е явно че си недостоен за нея.

sasha_90
09-02-2010, 11:19
Не се отказвай.От опит мога да ти кажа,че колкото и да сте приятели,пак може да стане повече от приятелство.Просто трябва да имаш търпение. :)

RomantiCBoY
09-02-2010, 11:33
Не се отказвай.От опит мога да ти кажа,че колкото и да сте приятели,пак може да стане повече от приятелство.Просто трябва да имаш търпение. :)
А как да се държа, приятелски или да и давам леки намеци ?

sasha_90
09-02-2010, 12:11
Бъди и приятел,но в същото време показвай колко важна и специална е за теб.

kykyto
09-02-2010, 13:17
Най-вероятно си във Friends zone.... Има излизане, започни да се държиш по различен начин с нея и хоп то вземе да стане ;) Докъде ще ходите?

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 18:18
Опитай...От опит глава не боли ! :D

7227
09-02-2010, 18:22
Опитай,нищо не губиш,може пък да се получи :P

ScorpionGirl
09-02-2010, 18:22
Мисля да напиша нещо по случая. Много е старо, но е вярно:
"Мъжът и жената могат да бъдат съпруг и съпруга, да бъдат близки, но никога, запомни добре, не могат да бъдат само приятели."

BoBa4eWeR
09-02-2010, 18:25
отиди пиян на срещата.. и слушай народна музика преди това
! :grin:

Bloodlust
09-02-2010, 18:30
Дръж се с нея както обикновено, но кажи на приятелката й, че харесваш въпросното момиче. Кажи, че си останал с впечатлението, че тя те взима просто за приятел и въпреки, че много я харесваш, смяташ да тръгнеш с Ани/Габи/Ники (казваш името на някакво момиче), която отдавна ти се натискала. Ако имаш някакъв шанс, твоето момиче ще изревнува и ще ти даде да разбереш ако има чувства към теб. Ако не - здраве да е. ;)

soul1199
09-02-2010, 18:45
6е си останеш с чакането

kombarka
09-02-2010, 20:00
Може би не е искала да споделя искинските си цели с приятелката и. Я помисли малко.

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 20:06
"Приятелството между мъжа и жената значително изчезва с напредването на нощта!"


Сам си прави изводите :D :D :D

JustMe92
09-02-2010, 20:16
Мисля да напиша нещо по случая. Много е старо, но е вярно:
"Мъжът и жената могат да бъдат съпруг и съпруга, да бъдат близки, но никога, запомни добре, не могат да бъдат само приятели."
Това са пълни глупости!С едно момиче сме адски близки,чувствам я като сестра направо.Може би се дължи на факта че сме много различни но просто ми е приятелка и не изпитвам и грам нещо към нея(говоря за нещо по-интимно)

loliii
09-02-2010, 20:22
^ Съгласна съм с горния. И аз имам приятел момче, добри приятели сме, но не изпитваме нищо един към друг. Той си има приятелка, аз си имам други любови и така. Не е задължително във всеки човек от другия пол да виждаш сексуален обект.

По темата : Изчакай я. Бъди търпелив. Намеквай й отвреме навреме, но не прекалявай, за да не я отблъснеш. Гадно е да ти се натрапва човек, към когото не изпитваш кой знае какво. И не вярвай на нещо което си чул от 3ти и от 5ти. Пробвай късмета си. И най-накрая кажи кво е станало. Никой, който е искал съвет не е писал отново какво се е случило. Ще бъде хубаво, ако поне после кажете дали тези клишета и банални съвети, които ви дават хората вършат работа в действителност или съфорумниците само ви прецакват. :D :D

RomantiCBoY
09-03-2010, 05:27
Благодаря за отговорите и за това, че поне този път никой не ме обижда и тем подобни. Днес или утре сигурно ще излезнем ще се държа приятелски с нея, но незнам как деликатно да й намекна за чувствата ми.

welovecandies
09-03-2010, 07:07
сигурна съм, че след време - малко или много, тя ще започна да споделя твойте чувства ! минала съм по този път.. хд отне ми 6 месеца да усъзная, че го харесвам :D мисля че тя би искала да знае! сподели и или опитай да и намекнеш.. зависи, както ти дойде!

RomantiCBoY
09-03-2010, 10:04
сигурна съм, че след време - малко или много, тя ще започна да споделя твойте чувства ! минала съм по този път.. хд отне ми 6 месеца да усъзная, че го харесвам :D мисля че тя би искала да знае! сподели и или опитай да и намекнеш.. зависи, както ти дойде!
Добре, но не е ли по-добре да не й казвам нищо, а да се държа приятеслки с нея. Мислех си когато излезнем, защото това ще ни е първата среща да я хавана за ръката докато я изпращам, но като разбрах, че е казала че ме има само за много добър приятел и се отказах да го направя какво мислите ?

banan4ireloaded
09-03-2010, 10:21
Дръж се с нея както обикновено, но кажи на приятелката й, че харесваш въпросното момиче. Кажи, че си останал с впечатлението, че тя те взима просто за приятел и въпреки, че много я харесваш, смяташ да тръгнеш с Ани/Габи/Ники (казваш името на някакво момиче), която отдавна ти се натискала. Ако имаш някакъв шанс, твоето момиче ще изревнува и ще ти даде да разбереш ако има чувства към теб. Ако не - здраве да е. ;)

абе тук да не сме в 5 клас кви са тея съвети :? :? кажи на тоя на оня
кажи ако искаш на цеца панчаревска може и тя да сподели с тая дето изпитваш "симпатии" към нея :lol: :lol:
абе прави там някви намеци но както казаха хората friends zone
все пак може и да се получи нещо но ако не си сиг че няма да те отреже и после да стане неловко... но все пак не се отказвай :-P

banan4ireloaded
09-03-2010, 10:25
По темата : Изчакай я. Бъди търпелив. Намеквай... :D :D
...а аз чета изчукай я.. :lol: :lol: :lol:

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:42
ех,когато другия човек изпитва нещо повече няма как да не го усетиш-тези неща не може да се прикрият толкова лесно.ако смяташ че може да има нещо повече- действай

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:44
По темата : Изчакай я. Бъди търпелив. Намеквай... :D :D
...а аз чета изчукай я.. :lol: :lol: :lol:
кой за каквото си мисли (и аз тъй прочетох :-D )

loliii
09-03-2010, 14:38
По темата : Изчакай я. Бъди търпелив. Намеквай... :D :D
...а аз чета изчукай я.. :lol: :lol: :lol:
кой за каквото си мисли (и аз тъй прочетох :-D )
И да я изчука няма да е лошо :D

kykyto
09-04-2010, 10:23
Какво стана, разправяй :)

eXxXciTeD
09-04-2010, 12:00
Искаш да имаш връзка с нея, и смяташ да се държиш като приятел на срещата? И щом тя те има за такъв сега, трябва да флиртуваш много с нея като излезете! И ти какво очакваш да каже на приятелката си, т`ва впечатление трябва ти да го изградиш, не може да си се държал като приятел с нея и да очакваш друго :-D

Elenichkaa
09-04-2010, 12:08
По темата : Изчакай я. Бъди търпелив. Намеквай... :D :D
...а аз чета изчукай я.. :lol: :lol: :lol:
кой за каквото си мисли (и аз тъй прочетох :-D )
И да я изчука няма да е лошо :D
:smt018 ....и аз така го прочетох 8-)

RomantiCBoY
09-05-2010, 04:22
Здравейте:)! Тотално се отчаях... Говорихме си и тя каза, че харесва 1 дрисък от много време, наистина много иии аз само й намекнах за чувствата ми към нея, тя естествено разбра и в разгара на разговора ми каза, че не си струва да е с някое момче което я харесва за месец 2 и после да го зареже и да го нарани. Даже ми даде и точно този пример с мен. Изгубен съм освен да я забравя няма какво друго да правя, a при мисълта за нея и ми се насълзяват очите, хлътнал съм до уши а не мога да я имам .... ;(

jo0zy
09-05-2010, 09:02
Здравейте:)! Тотално се отчаях... Говорихме си и тя каза, че харесва 1 дрисък от много време, наистина много иии аз само й намекнах за чувствата ми към нея, тя естествено разбра и в разгара на разговора ми каза, че не си струва да е с някое момче което я харесва за месец 2 и после да го зареже и да го нарани. Даже ми даде и точно този пример с мен. Изгубен съм освен да я забравя няма какво друго да правя, a при мисълта за нея и ми се насълзяват очите, хлътнал съм до уши а не мога да я имам .... ;(

Няма човек, който винаги да е получавал този, когото харесва. Ще имаш загуби и победи. Get over it. :)

djudjulinkaa
09-05-2010, 21:19
Ако мислиш, че си способен да я убедиш в обратното на това, което мисли не се отказвай от нея, ако наистина толкова много ти харесва и е точно това, което търсиш. Но ако сам усещаш, че няма да се получи остави нещата така и не си казвай, че не можеш да я забравиш! :)