PDA

View Full Version : гадже



silvana95
09-02-2010, 12:06
искам да попитам всички момчета и момичета , когато излизате с вашия приятел или приятелка на кафе кой от двамата плаща сметката

и ако момчето не плати сметката смята ли се че е стисльо или нещо такова

ами ако си разделите сметката ?

разкажете случки или примери с който да ми отговорите

sasha_90
09-02-2010, 12:10
Ние с моя бивш се редувахме кой да плаща.

SmilezZz
09-02-2010, 12:18
Ние с моя бивш се редувахме кой да плаща.И ние най-често така правихме,тъй като мразя
някой да ми плаща сметката..

radeberger
09-02-2010, 13:05
На нея и беше неудобно и си я разделяхме.

ImSoInLove
09-02-2010, 13:07
Бившият винаги е плащал

kykyto
09-02-2010, 13:09
На първа среща ще се види дали той ще поиска да плати :) . Но не го карай да плаща винаги, на втората си плати часта.

Sh@d0w
09-02-2010, 14:47
винаги момчето трябва да плаща

И аз съм на това мение,но момичетата които съм искал да почерпя до сега винаги са искали да си делим сметката.Неудобно им било :)

kobrichka
09-02-2010, 14:52
В началото на връзката ни си разделяхме сметката или се редувахме, но сега парите ни са общи и нямаме такъв проблем :) Смятам, че е много глупаво само момчето да плаща сметката

PartyAllTheTime
09-02-2010, 14:53
хмм нз обикновено аз плащам, понякога тя(зависи и от момичето), интересно но никога не съм си делил сметката с момиче :)
На първа среща обаче до сега винаги аз съм плащал.

SummerDream
09-02-2010, 15:02
Имаше такава тема..

Не обичам да оставям някого друг да ми плаща сметката и един вид да се чувствам, че му дължа нещо..Или се редуваме, или си делим сметката, просто и ясно..не е длъжен той да ми плаща нещата, плюс тва предпочитам сама да си го правя ..

FuckedUp
09-02-2010, 15:53
Хахаха, от к'ъф зор, момчето само да плаща? Не всеки разполага с по 20-так на ден.. Тъпи индивиди сте..

Sh@d0w
09-02-2010, 16:00
Хахаха, от к'ъф зор, момчето само да плаща? Не всеки разполага с по 20-так на ден.. Тъпи индивиди сте..

Ако си я поканил на среща,накрая би трябвало да направиш този жест,поне към уважение към момичето.Щом си я поканил,значи имаш възможността да го направиш,поне аз така си мисля следиш ли мисълта?Или поне ако имаш сериозни намерения към нея...

bigshitpoppin
09-02-2010, 17:03
Хахаха, от к'ъф зор, момчето само да плаща? Не всеки разполага с по 20-так на ден.. Тъпи индивиди сте..

Ми тогава няма въобще се занимаваш 8)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 17:10
Попринцип на първа среща държа момчето да плати,защото това показва,че е кавалер..А за след това най-добре да си делим сметката...
Помня един случай,когато бях излезнала с едно момче на кафе и той не стига,че дори не предложи да плати,ами и ми искаше 1 лев назаем..Разбира се дадох му,но повече не се видяхме :D:D:D
Сега не си мислете,че съм някоя използвачка,която само иска да и плащат сметките-просто държа и мъжа да е кавалер,когато трябва...

Иначе със сегашния ми приятел или си делим сметката или единия от 2та плаща...Но в интерес на истината повече плаща той..Явно така му е по-добре :-D :-D :D

7227
09-02-2010, 17:28
Такава тема помня,че имаше.
Който кани той черпи,но за мен най-редно е всеки да си плаща своето.Чисти сметки-добри приятели.Не след време да ти натякват колко са те черпили и колко дължиш..

elfinka
09-02-2010, 17:37
Амии различно... Обикновено, или си я разделяме, или той черпи... :P Тъй като в момента само той работи, повечето сме на втория принцип, но се е случвало и аз да я плащам...

awerw
09-02-2010, 17:39
Ами предимно аз, а да си я разделим не, но рядко тя.

soul1199
09-02-2010, 18:42
разделяме си сметката,само 1 път,когато съм била с приятел и то с повод той ме е черпил,иначе не мисля,че е честно,той да ми пла6а сметката

babyZ
09-02-2010, 19:04
Който покани. Ако момчето е поканило,то трябва да плати. Ако момичето,трябва да си разделят сметката. Според мен всеки би предпочел да бъде черпен,но си зависи от ситуацията.

wonderland
09-02-2010, 19:13
Винаги си плащам моята част от сметката.Не намирам за нужно той да плаща нещата,които аз съм си поръчала.

FuckedUp
09-02-2010, 19:20
Тъпи критерии.Всички го знаем това, че трябва да се направиш на кавалер като платиш сметката..

Винаги си плащам моята част от сметката.Не намирам за нужно той да плаща нещата,които аз съм си поръчала.
- Истината.


На 1 среща - да :)

mimka1912
09-02-2010, 19:33
Попринцип той иска да плаща, но на мен ми е неудобни винаги да го прави и затова искам или да си я делим или аз да я платя, но той НИКОГА не ми позволява аз да го черпя.

FromAutumToAshes
09-02-2010, 19:35
Никой не плаща, издебваме момента когато никой не ни гледа и си тръгваме без да платим.. Абе иначе казано ПАЛИМ ГИ ! :grin: :grin:


Едит - ще напиша сериозен коментар щото сега видях некъв коментар, в който пише че момчето винаги трябвало да плаща.. А като и плащам винаги сметките може ли след това винаги да ми го лигави в нас като идем? ХАхахха по-голяма глупост не съм чувал. Значи аз да се лигавя на една количка/бира час и половина, а тя да ми поръчва коктейли и не знам си какво, че и да и ги платя оО Направо шутовете и да я няма ! Да не ми е жена, че ще и плащам сметките. Вие нормални ли сте изобщо ? За мен това е много голяма глупост, аз лично съм плащал сметки на момичета 2 или 3 пъти, ще излъжа за точната бройка, но със сигурност не са повече от 3. Пак казвам - мнението ми е, всеки си плаща квото си поръча. Друг е въпроса ако имам желание или тя да почерпи, с повод или без, но да се чувствам длъжен да плащам сметки... АБСУРД !