PDA

View Full Version : къна за коса



krisety1995
09-02-2010, 12:30
искам да попитам дали има къна за коса - рус цвят ? казаха ми че е безвредна защото е разтителна..вярно ли е ? И ако може ще пратите ли снимка какво представлява къната и коя е по добра??
П.С ако има такава тема много съжалявам.. :-) благодаря предварително

Carmen_Kass
09-02-2010, 13:14
Чувала съм,че има.

За какво ти е къна? За боядисване ли? Да станеш руса?


Не знам до колко е безвредна,обаче ти е*бава майката на косъм в дълбочина.Къната няма махане освен с подстригване.
Аз лично не съм фен на къната.

krisety1995
09-07-2010, 11:47
трябва ми за боядисване искам косата да ми е по руса :)

sexy_sladur4ety
09-07-2010, 13:20
аз лично използвам къна " Афродита" и съм мн доволна , мн е полезна за подхранване на косата и е билкова и след известно време се измива http://beautycosmetic.biz/ventoni-kana-afrodita-p-2047.html има и русо и не е никак скъпа :)

krisety1995
09-07-2010, 13:38
само да попитам след колко време се маха?.. и моята е тъмно русо ако се боядиша дали няма да запреличам на морковче :smt095 има ли такъв шанс или това става само при боята ? 8-)

Claymore
09-07-2010, 15:30
само да попитам след колко време се маха?.. и моята е тъмно русо ако се боядиша дали няма да запреличам на морковче :smt095 има ли такъв шанс или това става само при боята ? 8-)

Тя не се маха с времето. А при израстването на косата. Не си връща истинския цвят на косата освен ако не се обръснеш, новата коса си расте с твоя цвят.

krisety1995
09-07-2010, 20:11
ами.. немислите ли че когато не се маха е по добре защото по този начин и не се боядисваш толкова често :) :) ...
има ли момиче което да се е боядисвало с русата кана и дали има снимки за да видим как изглежда? :-)

Carmen_Kass
09-07-2010, 21:01
ами.. немислите ли че когато не се маха е по добре защото по този начин и не се боядисваш толкова често :) :) ...
има ли момиче което да се е боядисвало с русата кана и дали има снимки за да видим как изглежда? :-)

Не,не мислим.Защото с времето цвета се променя и понякой път(в 90% от случайте) става гаден.

krisety1995
09-08-2010, 17:54
докато се чудя май нищо няма да направя :D месля да рискувам ... нали е от разтение ...ще действам докато е по къса 8-) е реших да отида на фризьор да поговоря и ще видим .. се пак след седмица почвам училище трябва вече да реша :) .. е стискайте палци и ще изпратя после снимка .. след няколко дни :P :-)