PDA

View Full Version : Ако закъснея на първата среща?



PartyAllTheTime
09-02-2010, 15:01
Таа ако закъснея на първата среща с някое момиче, това счита ли се за един вид пренабрежение и че не ми пука мн за нея или нещо подобно. Защото аз закъснявам постоянно, и един път едно момиче доста се беше изнервило след като я оставих да ме чака 10-15 мин... , и после цялата среща тръгна зле.

Закъснявате ли за срещи и как бихте се почувствали ако някой закъснее(дори да е с 5 мин.)? Има ли чак толкова голямо значение ?

SummerDream
09-02-2010, 15:09
Еми и на мен нямаше да ми е особено приятно да те чакам, независимо колко дълго е..поне от едно извинение е имало нужда момичето 8-) И да, бих го сметнала, хм, не точно за пренебрежение, ноо..щом закъсняваш толкова, значи не ти пука толкова за нея, защо тогава на нея да й пука за теб ?!

Иначе, аз принципно си закъснявам, щото почвам да се оправям последната минута, ии то станало време да тръгвам..Но не го правя, когато държа на даден човек и когато наистина ми е ценен по една или друга причина..Никой не обича да чака на среща, повярвай ми 8-)

SemperFidelis
09-02-2010, 15:17
Мъжът не закъснява, на булките често им се случва.

anity1997
09-02-2010, 15:19
Аз съм миролюбив човек и не бих ти се карала колкото и да закасняваш.През ума ми ще минат първо две мисли.1.Той закаснява,защото може би иска да се изтупа повече.2.Той вероятно ме пренебрегва.Ако чакам повече от 5 минути бих позвъняла или изпратила съобщение за да знам дали има причина. :) :) :)

partychild
09-02-2010, 15:20
"Бившия" закъсняваше постоянно... отначало се дразнех, съсипваше ми се деня в чакане..след това спря да ми пука... и вече е бивш ... направи си сам преценката :?

Sh@d0w
09-02-2010, 15:27
Аз лично гледам да не закъснявам,това е един вид уважение,щом уговорката е за определен час,значи в толкова трябва да си там.Какво ще правиш дали ще тръгнеш по-рано си е твой проблем,важното е да си там в уречения час.Един вид неуважение е ако закъснееш.Разбира се не винаги това е по наша вина,случва се,но винаги трябва да се стремиш да си навреме.

Случвало ми се е момичето да закъснее 40 минути.Какво ли не си мислех през това време,беше първа среща и си помислих дали не се е отказала.Накрая оправданието беше "трОлея закъсня",разбира се ми беше пратила няколко смс-чета да знам какво става :)

MaLkaTa_LaDy
09-02-2010, 15:36
На пълва среща, когато започваш да си изграждаш постоянен образ за човека, едно от най-лошите неща, които можеш да направиш, е да закъснееш. Момичето сигурно ще се изнерви от чакането и срещата ще тръгне на криво.
Принципно съм от закъсняващите, но един път когато излизах с едно момче, помня как и двамата бяхме 5 минути по рано на уговореното място. 8-)

sasha_90
09-02-2010, 16:09
Никак не е приятно да чакаш 10-15 минути някого.Попринцип винаги се случва да закъснеен.Но като знаеш,че имаш среща,най-малкото-постарай се навреме да свършиш със задачите и задълженията.

Biskfitka
09-02-2010, 16:21
На нашата първа среща аз закъснях и пак си го чаках 10 минути,ама тва не се отрази никак на срещата...случва се да закъснее човек 8-)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 17:03
Не знам за другите,но аз си имам правила относно първа среща...
1.Аз да НЕ закъснявам.
2.Той в никакъв случай да НЕ закъснее..
Лично на мен това ми прави лошо впечатление и издава,че човека е несериозен щом не се притеснява да закъснява на първа среща..Някак неуважително е...Вярно,че на всеки може да се случи,но на първа среща изобщо НЕ е желателно...

elfinka
09-02-2010, 17:06
Ами аз обикновено подранявам с 5-10 минути, но пък приятелят ми закъснява с толкова и общо взето не ми мърда чакането.. :( Опитвала съм се да дойда с 10-20 минути по-късно, но пак се оказва, че аз чакам... Много е неприятно, но предполагам съм свикнала...

gegata15
09-02-2010, 18:04
мразя да чакам , съответно и мен да чакат, просто не ми е комфортно

Seductress
09-02-2010, 18:11
Никой не обича да чака. :) Бившият ми много ми се сърдеше дори като закъснея с 5 минути. :shock: Пък с по-бившия от първата среща бяхме съвсем точни, а по-нататък еднакво подранявахме/ закъснявахме. 8-)

soul1199
09-02-2010, 18:36
по принцип аз съм точна и предпочитам момчето с/у мен да е точен,1 път закъснях с 5 минути и момчето си ме чакаше ама,кво толкова,тва че не се харесахме не значи,че не сме приятели.1 път един го чаках закъсня 15 мин и така му напраих гадно,бях бясна

BoBa4eWeR
09-02-2010, 18:53
ще и се извиниш и ще и кажеш,че си пил домашна ракия и си слушал народна музика преди срещата за да се нахъсаш като бесен питбул преди мач в клетка!

umri
09-02-2010, 19:59
Таа ако закъснея на първата среща с някое момиче, това счита ли се за един вид пренабрежение и че не ми пука мн за нея или нещо подобно. Защото аз закъснявам постоянно, и един път едно момиче доста се беше изнервило след като я оставих да ме чака 10-15 мин... , и после цялата среща тръгна зле.

Закъснявате ли за срещи и как бихте се почувствали ако някой закъснее(дори да е с 5 мин.)? Има ли чак толкова голямо значение ?
Не обичам да ме чакат, нито аз да чакам за среща. Като закъсняваш не показваш, че не ти пука, а просто, че си несериозен и неточен човек... нищо друго. Като си поел ангажимент, трябва да си коректен, без значение с кого.

loliii
09-02-2010, 20:09
Мразя да чакам и мразя да ме чакат. Но все пак аз лично не си правя никаква преценка за човека, веднага да решавам, че е несериозен, че е неуважително, няма такива работи... Просто се ядосвам ужасно много, звъня веднага да питам къде е, после ще се накарам малко, ще го изкарам на майтап и ще забравя за случилото се.

mimka1912
09-02-2010, 20:11
Охх..в нашата връзка това е огромен проблем. Случвало ми се е да го чакам час и той идва и ми казва "кво става, бебе?" или нещо от сорта. Но както и да е..
На първата среща аз отидох точно на време, а той подрани. И според мен така е редно. Точно на първа среща трябва да си навреме там.
За мен закъснението е признак на несериозно отношение към човека.

mArMaLaDkA
09-02-2010, 20:16
МРАЗЯ да чакам. Т'ва ми е най-най-НАЙ-досадното нещо на света. Случва се човек да закъснее понякога, ама... 10-15 минути? Доста е нагло. И то на първа среща. Единственото извинение на някого, който ми е закъснял с толкова е, че навън има снежна виелица. И толкоЗ. Щом аз съм си организирала времето и съм успяла да пристигна навреме, значи и човекът отсреща трябва да си е направил труда.

Nakadah
09-02-2010, 20:17
Ако закасняваш нема смис дори да ходиш :lol:

kombarka
09-02-2010, 20:21
Караш момичето да се чувства супер зле. Оставяш впечатление, че не я харесваш и нямаш интерес.

пп ако искаш 3 часа преди срещата почни да се оправяш, ама НЕ ЗАКЪСНЯВАЙ.

HeavensMaiden
09-02-2010, 20:25
приятелят ми винаги ме чака поне 15мин :D ама кво да направя тва е градския транспорт в софия не съм аз виновна :( Но на мен ми се е налагало да го чакам 30мин няколко пъти и разбрах, че никак не е хубаво :? ама ... градския транспорт е виновен :D

obichamgo
09-02-2010, 20:33
Ем аз никога не закаснявам както и моя приятел..;д на 1-вата ни среща с приятеля ми имахме среща в 12 .. аз в 11 и 15 точно бях стигнала и си виках ех има да чакам ;д но като отидох той вече беше там..;д направете си сметка :) винаги подраняваме :) :-) :-) може би защото нямаме тарпение да се видим..незнам хх :-) :-)

therichbitch
09-02-2010, 20:45
Аз НЕ закъснявам, следователно и на мен НЕ трябва никой да ми закъснява, камо ли момче. Ако пък е среща- не чакам повече от 5 мин.

ScarletBite
09-02-2010, 21:00
Мъжът не закъснява, на булките често им се случва.
Точно така!

Най-дълго момче ме е чакало 40 минути. Закъснявам почти винаги и за всичко. Имах наказание в даскало миналата година даже... :(
Но ако отида на уговореното място и той не се появи в рамките на 2 минути и половина, си тръгвам и го режа тотално. 8)

NeverTheSame
09-02-2010, 22:02
Принципно за първа среща трябва да си точен.
Ако излизам на първа среща с момче,с които да кажем съм се запознала в скайп [или в която и да е друга социална мрежа] и ако то закъснее,ще се почувствам така,сякаш са ми вързали тенекия.Не че ще се разсърдя или нещо такова,но както ти сам казваш,създава впечатление на пренебрежение.
Аз също закъснявам повечето пъти,но имам навика да се обаждам преди това,за да предупредя..пък и те приятелите ми си ме знаят ;d

umri
09-02-2010, 22:20
Мъжът не закъснява, на булките често им се случва.
Точно така!

Най-дълго момче ме е чакало 40 минути. Закъснявам почти винаги и за всичко. Имах наказание в даскало миналата година даже... :(
Но ако отида на уговореното място и той не се появи в рамките на 2 минути и половина, си тръгвам и го режа тотално. 8)
Много си тежка......

justwondering
09-03-2010, 07:26
Ако ще закъснея (което ми се случва рядко), звънкам да предупредя винаги и без значение с кого ще излизам.
А на първа среща, ако трябва да чакам, почвам да се притеснявам дали не ме е забравил, или дали не ми е вързал тенекия. И звънкам да питам. 8-)

Elenichkaa
09-03-2010, 07:59
повече от 5-10 мин не чакам никой.

аз не закъснявам,даже в повечето случаи - подранявам.(не говоря само за срещи,а за всичко..освен в даскало...все пак 7 и 30...тва си е нечовешко!)

Weroniikaaa
09-05-2010, 17:09
Попринцип въобще не е приятно да закъсняваш и половинката ти да си мисли жсевъзмойни неща!Иначе от кпай време има традиция момчето да чака момичето,но при всеки е различноо .. Ако държиш на момичето , по-добре не закъснявай .. :) [/b]

vagarious
09-05-2010, 17:17
Аз попринцип винаги подранявам - дали на първа среща, дали с приятели, няма значение.Имала съм случай в които съм си казвала:"Е, ще закъснея и аз веднъж", но пак се оказвам горе-долу на време на мястото.А и когато виждам, че ще закъснея(заради тролейте) ВИНАГИ се обаждам - няма значение кой е.Мразя да чакам, мразя и мен да ме чакат!!!Това е закон при мен.

djudjulinkaa
09-05-2010, 20:16
На някои не им пречи да чакат, но зависи кой как го тълкува. Според мен поне на първата среща е добре дори момчето да е по-рано там с около 5 минути :) А ако ще закъсняваш й се обади да я успокоиш, че да не си мисли лоши неща :-D

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 20:20
НЕ си го позволявай !!! :D :D :D

ShtrudeL
09-05-2010, 20:27
Аз не бих се разсърдило и не бих си помислило нещо лошо.

Newsgirl
09-06-2010, 21:22
Аз бих си тръгнала, ако чакам повече от 5 минути.. :?

sexy_for_you
09-06-2010, 21:32
"Бившия" закъсняваше постоянно... отначало се дразнех, съсипваше ми се деня в чакане..след това спря да ми пука... и вече е бивш ... направи си сам преценката :?

Точно същото ми се случи и на мен :D Та според мен мъжът трябва да е мъж във всяко едно отношение.Може евентуално да се случи някой път да закъснее,но вече,когато с момичето са потръгнали нещата и може да си го позволи,или пък причината наистина е основателна.Ако си закъснява просто защото не е могъл да излезе с 10 минути по-рано..то едно,че е неорганизиран и не може да си разчита времето,друго,че по никакъв начин не се е постарал да направи добро впечатление,т.е. не се интересува особено от момичето => не си заслужава.Понякога малките жестове имат огромно значение.

mynichka
09-07-2010, 07:00
На първа среща е много грубо да закъснееш 8-) Иначе и аз и приятеля ми закъсняваме с по около 15- 20 минути и двамата като си закаснеем горе- долу по едно и също време се срещаме. Само един път понеже бях там и му се обадих да слезе съм го чакала 30 минути- беше ме изкарал извън нерви.

Dying
09-07-2010, 09:54
При мен много тъпо се получава, защото винаги искам на 1ва среща вс да е идеално и едно че започвам да се оправям в последната минута, също така след, като се оправя все намирам някой недостатък в мен, в косата, облеклото и вс... Така, че закъснението ми е неизбежно... За което е мн гадно, защото в повечето случаи ми пука за човека който ме чака и то доста...

А аз да чакам - тая няма да я бъде... Просто нямам търпението да чакам.. Нито нервите! Просто не съм човека, който може да изчака.. Тръгвам да нервнича и ставам супер раздразнителна, след което супер гадно наказвам, този който ме е накрал да го чакам...

П.С. Аз винаги си закъснявам де.. Знам, че е грубо, но не съм виновна, че искам вс да е идеално!!

Krem4eto
09-07-2010, 12:33
Таа ако закъснея на първата среща с някое момиче, това счита ли се за един вид пренабрежение и че не ми пука мн за нея или нещо подобно. Защото аз закъснявам постоянно, и един път едно момиче доста се беше изнервило след като я оставих да ме чака 10-15 мин... , и после цялата среща тръгна зле.

Закъснявате ли за срещи и как бихте се почувствали ако някой закъснее(дори да е с 5 мин.)? Има ли чак толкова голямо значение ?
Ако едно момче закъснява за среща,значи той е п*тьо с извинение ;) не се счита нищо друго!

Whoopdedoo
09-07-2010, 12:39
като гледам някои кви неща са писали... света свърши вече, като закъснее с 10 минутки. много пренебрегнати взехте да се чувствате всички.. :lol: