PDA

View Full Version : Едно Въпросче към Момичета



Rodrigao
09-02-2010, 15:21
Здравейте!Изскам да попитам момичeнцета един вапрос надявам се да ми бъдат полезни и да ми отговорят на вапроса .Значи имам прятелка от 5-6 месеца почти от началото правим секс бил сам и с други момичета но досега не ми се е случвало ,когато правим секс такова нещо.След като правим секс на 15-20 мин започва да е боли ,от доста време праеим секс и много често но минели малко време започва да ми казва че е боли ,размера ми е нормален нито малак нито голям питал сам я защто така става и тя не може да ми отговори ,питала е и неини приятелки и те също незнаят и затова се обръщам към вас .Забравих да кажа само че аз съм на 19 г а тя на 18 .Надявам се се пак някои да каже някакъв отговор .Благодаря предварително :)

Princessani
09-02-2010, 15:26
Здравейте!Изскам да попитам момичeнцета един вапрос надявам се да ми бъдат полезни и да ми отговорят на вапроса .Значи имам прятелка от 5-6 месеца почти от началото правим секс бил сам и с други момичета но досега не ми се е случвало ,когато правим секс такова нещо.След като правим секс на 15-20 мин започва да е боли ,от доста време праеим секс и много често но минели малко време започва да ми казва че е боли ,размера ми е нормален нито малак нито голям питал сам я защто така става и тя не може да ми отговори ,питала е и неини приятелки и те също незнаят и затова се обръщам към вас .Забравих да кажа само че аз съм на 19 г а тя на 18 .Надявам се се пак някои да каже някакъв отговор .Благодаря предварително :) Може да си груб ,може позата да не е подходяща ,може и нещо друго да е ,.Консултирайте се с лекар най-добре .

FreakBitch
09-02-2010, 15:45
Еми, ако я лашкаш като животно, ще я боли, няма как. :D

Може би си твърде груб, може да не се овлажнява добре и от търкането да се получава едно ''претриване''. Причини много. ''Карай'' я по-полека. Бъде по-нежен и внимателен и виж дали пак ще се появи този проблем.
Аз също след по-страстен секс чувствам лека болка там. Просто мястото става прекалено чувствително и дори допира от бельото може да е болезнен.

JakesInsanity
09-02-2010, 15:47
Еми, ако я лашкаш като животно, ще я боли, няма как.
Вие май наистина гледате на карти или на кристални топки щом все знаете всичко за някой непознат без никой да ви го е казал.

Що бързате с някви тъпи заключения не ми е ясно. Може да я боли по много други причини.

DarkTemplar
09-02-2010, 15:50
Пробвайте различни пози и изберете най-малко болезнената. Ест. гледайте и да е добре овлажнена (любовна игра, орални ласки, ако се налага лубрикант).

JakesInsanity
09-02-2010, 15:58
гледайте и да е добре овлажнена
Т'ва е най-полезния съвет досега според мен, аз едва отскоро ползвам лубриканти ама ви казвам - правят чудеса.

FreakBitch
09-02-2010, 16:07
Еми, ако я лашкаш като животно, ще я боли, няма как.
Вие май наистина гледате на карти или на кристални топки щом все знаете всичко за някой непознат без никой да ви го е казал.

Що бързате с някви тъпи заключения не ми е ясно. Може да я боли по много други причини.

Мислех, че шегата ми беше очевидна, но явно не е била.

По-надолу в поста си изказах сериозно мнението си по въпроса.
Явно не съм се изразила както трябва, за което се извинявам. :)

Rodrigao
09-02-2010, 16:12
Еми, ако я лашкаш като животно, ще я боли, няма как.
еми по готино и е когато си я лашкам като каже че почне да е боли почвам по лекичко и нежно казва че така бавно е боляло още повече и наи различни пози сме пробвали се си е си е тя с изсключение кат я обърна на страни и си дигни крачето .ще я намажа с лубрикант и ша я налъхам с попърс да истръпне щот ми писна искам и искам да си напраа кефа не да ми прекъсва удоволствието когато ми е най густо и тогава вече ш'ъ и пръсна тигела да види кво е е**не :D :D

AllenWalkerr
09-02-2010, 16:33
Смени си чепа :razz: Или лекър или го направете отново и виште каде грешите говорете 1 с друг като правите секс поне да махнете тоя проблем. ...

t0d1t0
09-02-2010, 22:43
отидете на лекар бе,бавноразвиващи ли сте?

bilqnavod
09-03-2010, 10:46
Пълнолетни сте хора... Можете да се оправите и сами. Никой тук не би могъл да гадае какво и има на мацката, капиш?
Мога да дам, поне няколко предположения които да не са верни - причината може да е патологична, може и същи да е психологична, може и просто както казват по-горе да си по-груб и позата да не е подходяща... Нкой не би могъл да ти даде гаранция :o

viqnkababyy
09-03-2010, 11:00
Да отиде на лекар, какви са тези самолечение .. :?

blueberryyy
09-03-2010, 20:09
Еми, ако я лашкаш като животно, ще я боли, няма как.
еми по готино и е когато си я лашкам като каже че почне да е боли почвам по лекичко и нежно казва че така бавно е боляло още повече и наи различни пози сме пробвали се си е си е тя с изсключение кат я обърна на страни и си дигни крачето .ще я намажа с лубрикант и ша я налъхам с попърс да истръпне щот ми писна искам и искам да си напраа кефа не да ми прекъсва удоволствието когато ми е най густо и тогава вече ш'ъ и пръсна тигела да види кво е е**не :D :D

Според мен си прекалено прост и момичето ти прекъсва кефа напук :?