PDA

View Full Version : Прекалено глупава ли съм



misisgotina
09-02-2010, 19:56
Аз съм на 13 години.Тази година ще съм 7 клас и се притеснявам как ще се представя.Много зле съм с оценките,а гимназията в която искам да влеза е с много изисквания.Трябва да имаш над 4 и 80 по математика и БЕЛ.А аз имам и по двата предмета 3 и 20 с 300 зора ги докарах тея оценки. :( Незнам какво да правя. :( :(

Me4encety
09-02-2010, 20:00
амиии залягай здраво над уроците викай фр да ти помагат ако можеш да си позволиш се запише на уроци и така :)

StilianStoqnov
09-02-2010, 20:00
axaxaxa и ти ходи в манастир :D

Me4encety
09-02-2010, 20:05
аз ли бе?

StilianStoqnov
09-02-2010, 20:07
Не ти нали си мече, ти си за гората :D

Me4encety
09-02-2010, 20:15
аз съм градско мече ти кфо зн :D

StilianStoqnov
09-02-2010, 20:43
От кое градче си ти градско мече :D

xrusinka
09-02-2010, 20:52
Оставяш компа, и сядаш да учиш, знам кво е тая година и аз бях така само, че аз си стоях постоянно на копма и учех на него хах .. Учи много! Та къде искаш да влезнеш ?

StilianStoqnov
09-02-2010, 21:00
Да то така става ако си мързел няма стане просто се откажи, аз съм студент 2ри курс и знам, че от мързела няма спасение :D

cvetitoyoy
09-03-2010, 02:38
Питаш се дали си глупава ? :D :D ако искаш да се справиш в 7 клас ,
да завършиш и изкараш на матурите добре трябва да знаеш целият матерял от излиналите 7 години. По-добре стани от компа и отиди да си наваксаш от изминалата година преди 1-вия учебен ден :P

mycii
09-04-2010, 19:32
емии учи бе.. то тей кат пишеш тука теми няма да поумнееш :-D тряя се чете иначе никъде няя да отидеш.. пък кат те мързии ти си знайш :-D

Bukmopu
09-06-2010, 18:21
:-s Всички ти казват да учиш здраво,но аз ще ти кажа нещо ... новаторско [!] - замисли се дали си точно за това училище и дали ще се чувстваш добре там след като се затрудняваш да покриеш изискванията им.Един пример:
И аз бях зле по математика в 7ми клас.Много зле. :-k Не беше ясно дали ще успея да завърша по математика,а за изпити да не говориме.Но по български и история бях добре и кандидатствах в гимназия,в която се учат засилено тези два предмета.Приеха ме,отначало всичко беше ОК,но понеже изискванията са много високи и аз не можех да ги покрия скоро започнах много да се изморявам,изостанах от другите и разбрах,че мястото ми не е там.Преместих се.Тази година ще съм в ново даскало.Така че извода е-замисли се преди да кандидатстваш в гимназията с високите изисквания и да си скъсаш задника от учене след като не е сигурно дали после няма да имаш по-големи проблеми там.Ти не си добре по математика и БЕЛ-ок,като отидеш там и изискванията им са по-високи отколкото можеш да покриеш какво става?Може да останеш да повтаряш,ако се издъниш,може да те оставят на поправки и т.н. и общо взето ще ти е много по-тежко.Потърси гимназия според възможностите си,а не според това дали е елитна.Ще ме извиняваш,но успеха ти е безобразно нисък за някоя елитна гимназия и по-добре си потърси нещо според стандартите отколкото после да се мъчиш двойно и в крайна сметка да не си е струвало.Говоря ти от опит,с мене стана почти същото,което ти описвам.Така че си помисли хубаво.Но ако си решила,че искаш там и че можеш да се справиш-сядай си на задника и то пред бюрото с учебниците,а не пред компютъра и дай всичко от себе си.
Извинявам се за дългия пост,но взех темата присърце... :D ;-) :wink: