PDA

View Full Version : ...



PyCoKoCkA93
09-02-2010, 19:10
...

FuckedUp
09-02-2010, 19:15
Браво :) Още толкова. Със здраве :)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 19:19
...

anonimchetou
09-02-2010, 19:20
Все едно чета това , което аз съм писала в моята тема Щастие- И аз ще споделя.. ; ) Пожелавам ви щастие : ) И между другото можеше да напишеш това направо в моята тема..

mimka1912
09-02-2010, 19:21
Мноого добре казано!! Искренно се радвам на оптимизма, с който гледаш на живота. Радвам се и на любовта ви. Изглежда чиста и истинска. Пожелавам ви мноого хубави и незабравими моменти заедно, щастие, обич и най-вече ви пожелавам тази красива приказка да не свършва!! :)))

Ние сме заедно едва от 3 месеца (без 10 дена). Но наистина чувствата ни са мноого силни. Когато не е до мен ми липсва, а когато е до мен забравям за всичко и всички. Сега следва едно изпитание за нас и нашата любов и се надявам да го преминем, защото с желание и взаимни усилич се постига всичко. Караме се постоянно (най-често за глупости), но и на двамата ни минава мноого бързо.

Хора, пожелавам на всички мноогоо любов и само хубави неща. И не забравяйте, че любовта ще спаси света!! :-)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 19:32
...

soul1199
09-02-2010, 19:34
пожелавам ви ощe прекрасни моменти изпълнени с щастие
:)

anonimchetou
09-03-2010, 08:22
Така е без любов не може да се живее...Благодаря на всички :)

PS:Анонимче тъкмо пуснах моята тема и реших да вляза в тази твоятаи видях,че е почти същата...Преди все я виждах,но незнайно защо все я подминавах...Сори :):):) Желая ти много любов и на теб с твоя приятел :):):)


Благодаря ти ! Да ви се връща тъпкано !! :smt007

Tempest
09-03-2010, 08:34
ех начи, знаете как да ми убиете самочувствието :D мойто момиче е на село, деа.. даже не са мноо сигурни нещата.. ама пък държи на мене, не е като да не е.. мила е, около мене е сякаш.. на 3 кафета - супер жива.. колкото пъти прекратявахме контакт, все се срещахме някъде, където шанса аз да видя познати е минимален... и подновявахме контакт.. и след всичко, което е преживяла в семейството й.. аз трябва да съм до нея, защото за нея съм един от малкото приятели.. а сме говорили по темата за повече от приятелство.. и което каза е, че й трябва малко време... малкото време мина, сега като се видим ше й обясня всичко, ше й кажа каквото имам да й казвам и... дано се получи

не искам съвети, мили думи, надъхващи речи и още по-малко искам да се свързва бог с мене, щото махам глави :D

XTREMEFREERIDE
09-03-2010, 11:46
Изпълвам се като чета такива истории. Наистина форума се претъпка с отрицателна енергия, но пък дори една едничка такава тема компенсира всичко останало. Русокоске, желая ви много, много любов. Дано никога не спрете да гледате в една посока.

И имам един въпрос - заедно ли живеете?

z1p0
09-03-2010, 12:01
Хахаха, изроди. :razz:

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:17
подкрепям напълно! Любовта е наистина нещо прекрасно.Аз просто нямах да имам нито сили нито желание да живея без нея ....

spopi
09-03-2010, 12:56
Много истинско замислих се на някой нещта който си написала.Един съвет ако по-нататък решите за сватба и дойде момента в църквата незнам много филми ли съм гледала но помня че имаше момент който хората си казват нещто ако може го кажи тогава на него. (това което си написала тук) :)
Извинявай за това което ще кажа но в първия момент като те видях на снимката помислих че си кифла но като го прочетох доста съжалих че съм го помислила.
Успех :)

iiordanova
09-03-2010, 13:02
Винаги се радвам , когато прочета такава история. :smt051
Пожелавам ви да се радвате един на друг още дълго и да съхраните тази любов , която имате в момента за дълго време. : )

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 13:24
...

loliii
09-03-2010, 13:31
ех начи, знаете как да ми убиете самочувствието :D мойто момиче е на село, деа.. даже не са мноо сигурни нещата.. ама пък държи на мене, не е като да не е.. мила е, около мене е сякаш.. на 3 кафета - супер жива.. колкото пъти прекратявахме контакт, все се срещахме някъде, където шанса аз да видя познати е минимален... и подновявахме контакт.. и след всичко, което е преживяла в семейството й.. аз трябва да съм до нея, защото за нея съм един от малкото приятели.. а сме говорили по темата за повече от приятелство.. и което каза е, че й трябва малко време... малкото време мина, сега като се видим ше й обясня всичко, ше й кажа каквото имам да й казвам и... дано се получи

не искам съвети, мили думи, надъхващи речи и още по-малко искам да се свързва бог с мене, щото махам глави :D
Най-накрая някой да се опита да направи нещо с любовния си живот САМ. :D

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 13:39
...

ginny
09-03-2010, 13:39
Не го прочeтох цялото ,но LOVE SUCKS :smt012 :smt099 :smt091 :smt100 :smt089 :-# :smt088 :smt087

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 13:53
...

loliii
09-03-2010, 13:57
Русокоска, не очаквай всеки да те поздравява за дългата ти връзка и да говори колко хубаво нещо е любовта. Много хора са преживели романтична връзка и след като я загубят е трудно да го превъзмогнат. А и някои просто не искат да се занимават с романтика и много мечти. Песимизмът понякога е хубаво нещо. Поне няма да бъдеш раняван.

silvencety
09-03-2010, 14:06
PS:Ако някой има желание нека да сподели историята си-всички имаме нужда от повече положителни емоции и разкази !!! С удоволствие бих прочела някоя щастлива историйка Прочетох твоята ,впечатли ме и ме накара да се усмихна .. ;]

Моята съм я разказала ,как след едно цвете от салфетка в дискотека сме заедно повече от половин година .. ;д
Най-странното е ,че мислех същата вечер да не излезна на дискотека ,и той същата вечер ми каза че и тои бил болен и се чудел дали да дойде .. ;д .. Но все пак сме се срещнали ,съдбата си е съдба . Беше ме кофти заради бивш вътре ,трима нахалстваха и ги изгоних ,но той ме накара да се усмихна и Ето ни .. ;д
И аз ще се радвам да чуя някоя подобна историика ,като на авторката ..

ginny
09-03-2010, 14:10
Не го прочeтох цялото ,но LOVE SUCKS :smt012 :smt099 :smt091 :smt100 :smt089 :-# :smt088 :smt087


И защо е този песимизъм,мацко?Преживяла си нещастна любов??? :shock: :shock: :? Ето,че и тук отново се намериха черногледи хора...

Защото ако се зарибиш/увлечеш/влюбиш в някой, ще си пойграе с теб и ще те шчупи

mynichka
09-03-2010, 14:11
Колко ме зарадва ако знаеш ... : )))

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 14:21
...

silvencety
09-03-2010, 14:24
Често реализма ,когато няма хубави наченки за бъдеще се превръща в песимизъм .. Но дали ще го развиеш,или ще вдигнеш глава с позитивно мислене си зависи от характера .. ;]

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 14:24
...

loliii
09-03-2010, 14:34
Често реализма ,когато няма хубави наченки за бъдеще се превръща в песимизъм .. Но дали ще го развиеш,или ще вдигнеш глава с позитивно мислене си зависи от характера .. ;]
Точно това щях да напиша, мерси че ми подреди мислите без да искаш. :) 8-)
Мисля, че щом човек е реалист и вижда всичко такова, каквото е, то тогава и понякога се разочарова от действителността.

FromAutumToAshes
09-03-2010, 17:18
И аз напълно подкрепям, трябва да се радваме и на малките неща. А не асмо да се тюхкаш и да се вайкаш, кое не ти е наред и да гледаш само лошото... ;) Всичко хубаво на всички 8-)

7227
09-03-2010, 18:07
И аз напълно подкрепям, трябва да се радваме и на малките неща. А не асмо да се тюхкаш и да се вайкаш, кое не ти е наред и да гледаш само лошото... ;) Всичко хубаво на всички 8-)
:smt041 Браов,пич,взе ми думите :)

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 18:08
...

7227
09-03-2010, 18:22
Тя е българка сигурно,ама не се знае тази на снимката каква е :lol:

anonimchetou
09-03-2010, 18:55
Хора аийде спрете се вече да ме обсъждате дали съм аз дали не съм аз. И не съм чиста българка. Баще ми е виетнамец, майка ми българка. На снимката съм аз. Не мога да разбера защо толкова държите, че не съм аз? Спрете се вече ! Благодаря на авторката , че ме "защитава" един вид. Между другото и аз това си помислих като ти видях темата. Самото заглавие и нещата , които си писала са същите като моите, но просто са променени. Не го написах , защото за мен не е някакъв огромен проблем. Пожелах ви любов и всичко е ок :)

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 19:00
...

Nakadah
09-03-2010, 19:05
Поредната спам тема :) Да не пропусна все пак :oops:

Това нещо любовта е неква гадост дето убива всичко!

napalm
09-03-2010, 19:06
Не го прочeтох цялото ,но LOVE SUCKS :smt012 :smt099 :smt091 :smt100 :smt089 :-# :smt088 :smt087 Я ела при бати да ти изтрие сълзичките :-) :-)

anonimchetou
09-03-2010, 19:08
Ето момичето ви отговори-задоволихте ли любопитството си?И защо да не е тя на снимката-понеже е красива ли...? + това тя има снимки и с приятеля си,на който си му личи,че е чист българин(не,че това е от особено значение де,да не ме помислите за расистка :D )...Хайде оставете го намира момичето вече :)


хах за втори път си супер убедена и грешиш 8-) Приятелят ми е чист руснак : )

loliii
09-03-2010, 19:28
Ето затова не понасям расизма. Както любов може да се зароди между полувиетнамка и руснак /както в момента виждаме/, така може и да се зароди между турчин и българка. Тъй че расистите да си бъркат в носа. :D Много щастие ви пожелавам.. и да си народите хиляди мултиетнически дечица. :-)

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 19:57
...

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 20:00
...

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 20:04
Поредната спам тема :) Да не пропусна все пак :oops:

Това нещо любовта е неква гадост дето убива всичко!

Е все пак това е работата на критиците..Ако не си ти кой друг :D 8-)
Иначе любовта НЕ убива всичко...Винаги,когато обичаш това рано или късно носи болка,но си заслужава да изживееш всички прекрасни мигове с човека до теб...Заслужава си да изпиташ това прекрасно чувство,дори след това да страдаш много...Любовта ще спаси света!А и после ти остават куп красиви и незабравими спомени :)

Nakadah
09-03-2010, 20:38
Поредната спам тема :) Да не пропусна все пак :oops:

Това нещо любовта е неква гадост дето убива всичко!

Заслужава си да изпиташ това прекрасно чувство,дори след това да страдаш много...Любовта ще спаси света!

Мазохист! Ебати клишетата дето вадиш 8-)

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 21:03
...

z1p0
09-03-2010, 21:08
Колко сте заблудени всичките, чак не е истина :?

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 21:19
...

z1p0
09-03-2010, 21:24
Колко сте заблудени всичките, чак не е истина :?
И кое ни е заблуденото?Че още вярваме в любовта и не сме изгубили надежда като повечето от младежта ли?Значи е заблуда да си щастлив с човека до теб и да искаш да го споделиш с другите и да им вдъхнеш малко вяра и надежда,така ли?

Хаха, тея заучените лафчета за любовта някъде другаде. Всички сте некфи супер влюбени, ама като ви резнат и почват сълзливите истории и теми...

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 21:35
...

z1p0
09-03-2010, 21:43
Колко сте заблудени всичките, чак не е истина :?
И кое ни е заблуденото?Че още вярваме в любовта и не сме изгубили надежда като повечето от младежта ли?Значи е заблуда да си щастлив с човека до теб и да искаш да го споделиш с другите и да им вдъхнеш малко вяра и надежда,така ли?

Хаха, тея заучените лафчета за любовта някъде другаде. Всички сте некфи супер влюбени, ама като ви резнат и почват сълзливите истории и теми...

Да,заучени друг път..Ти к'во искаш да ти кажа-"А уе брат тука мислЪ,чИ съм влюбИнЪ,ама тоА пич нещо не виждам смисъл да сА заФащам с него,щ'от ША мЪ зарежИ така или иначе...По хуу си седЪ сама цял живот МАЙНА.." Точно заради такива хора като теб написах темата-за да си отворят малко очите,че има любов и има стойностни отношения м/у хората,които не градят само на секс и пари...Ако всеки разсъждава,че все един ден ще е зарязан най-добре цял живот да си седи сам или да е*е всичко живо наред и да бяга ли?Това,че ти не си срещнал жената с главно Ж за теб,не означава,че трябва да убиваш надеждата на другите..ама нали знаеш,че всеки един ден си "намира майстора" и знае ли се...може един ден и ти "друга песен да запееш".. :D :D

Мацо, не ми се спори с тебе, ама аз си оставам твърдо за краткотрайните забивки, колкото да вкараш мацката в леглото и после да я зарежеш (; Ае гууд найт и продължавайте да си живеете в некфи заблуди за истинска любов и глупости, пак ще си лафим като почнете да пускате драматични темички, че сте били използвани и зарязани.

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 22:00
...

anonimchetou
09-04-2010, 07:29
z1po всеки е с мнението си нали така? Както на теб ти иглежда глупаво да вярваш в любовта, така и на мен ми се вижда адски тъпо твоето виждане " да спиш с някоя, и да я зарязваш след това.." . Ако всичко беше само секс може би нямаше да можем да изпитваме тези чувства , които ни връхлитат всеки ден. Щяхме да сме просто някакви машини за секс. Виж сега по добре да вярвам в любовта. Може да ме наранят 100 пъти, но аз 100 пъти ще съм обичала ,изгаряла, дори и страдала. А ти какво ? Само ще броиш.. 1-а, 2-е,3-и,.. ;) И аз съм била наранявана, но за сметка на това сега съм супер ЩАСТЛИВА и кво ще ми казжеш , че не си заслужава ли.. ? хха да да.. никой не може да ми оспори мнението точно по този въпрос !!! : ) И все пак всеки с мнението си :)

tanch3t093
09-04-2010, 14:28
Иначе много се радвам като чета такива истории - действат ми положително. Иска ми се да разкажа и своята, но да не стане като роман :D Е няма значение :) и аз ще споделя :)

Таа с моя приятел се запознахме миналата година на рождения ден на брат му. (с него сме в един клас) И просто тези зелени очи като ги видях си забравих името буквално :D Като се здрависахме само го гледах, нищо не казвах .. Сигурно ме е помислил за поредната идиотка, която го гледа втренчено и губи ума и дума, аз разбира се до края на вечерта не показах, че съм силно привлечена от него. А по време на самия купон неговите приятели не спряха да ми искат телефона и скайпа и да се въртят около мен :lol: Само той не .. Е както и да е аз им дадох грешен номер 8-) и само с едно от момчетата станаме приятели, защото видя, че не е като другите и ставаше за разговор. Накрая разрах че е Негов най-добър приятел .. И сечувахе от време на време, но само до там.
Следватата ни среща с Него беше на един концерт, но който рат му ни покани с една наша съученичка. Той докато караше, аз се опитвахда не гледам през огледалото уникалните му зелени очи, които слънцето огряваше и беше една страхотна гледка - едва се сдържа да не гледам.. :D По време на концерта ми хвана ръката, защото беше тъпканица, а аз щях да хвръкна в небето от щастие :-D Говорехме си, хвърляхме си двусмислени погледи, разхождахме се след концерта .. Гледах да не вървим един до друг (нали бяхме компания) ама той все изникваше до мен. Колкото и налудничаво да звучи, имах чувството, че толкова много харесвам този човек, че е направо невъзможно. След концерта той си ни закара и бях сигурна, че искам да стане нещо между нас. Дори го усещах. и понеже той учи 13ти клас в нашето училище, бях го виждала няколко пъти преди концерта, ама тогава не усетих нищо. А сега исках нон стоп да го виждам, да се срещаме, да се опознаем, но толкоооова ме беше срам да го потърся или да му поискам скайпа от брат му - какво ще кажа ?! Нищо не направих .. Всеки ден го сънувах, но пак нищо не направих :? Ама така стана, че един ден го срещнах в училище и какво - забих отвсякъде! Казах му само "здрастииии" и избягах, защото умрях от срам. И си викам - изпуснах си шанса да говоря с него! Едва ли пак ще го видя скоро .. А възможността да го забравя, дори не ми беше хрумвала! Не исках .. И един ден намерих неговия приятел от рождения ден във фейсбук, и ми каза, че ТОЙ му казал, че съм била нещо като "разочарована" от него след концерта (итой беше с нас) И аз от там като се ядосах, как може да говори такива неща зад гърба ми и веднага го намерих и му писах. Той веднага ми отговори, но признавам си ако не беше приятеля му да си намеря оправдание да му пиша, нямаше какво да измися :-D И така почнахме да си пишем, след време той ме покани на кино, но така се получи, че смепак компания, ама тоя път и БИВШАТА му. От КЪВ зор я беше викнал с нас - не знаех, ама впоследствие разбрах, че сама се е намъкнала .. Следващия път, когато бхме на кино, ТОЙ направи така, че да сме само двамата, ама уж да не разера, смисъл - някои се разбояли и тн. И след филма той изведнъж ме гушна - стана ми адски приятно. А бше адски студ, на всичкото отгоре и си изпуснахме и последния атобус, защото не сме от София. Един приятел дойде да ни вземе, през цялото време бхме гушнати и той ми галеше ръцете и ги топлеше - беше горещ като печка 8-) И след няколко дена той ми издирил номера и пи писа смс дали искам да излезем. Аз не знаех какво да му пиша, защото имах много за учене, може би щяха да ми изпитат - е, излизнах, но не съжалявам. Разхождахме се два часа и си говорехме за най-различни неща - кой какво детство е имал, какви пакости сме правили и всякакви весели истории. През цялото време бхме гушнати :oops: След този ден пак излезнахме и тогава пак се разхожахме и когато трябваше вече да се прибирам знаех много неща за него. И тъкмо пред нас аз го гушнах страшно силно и тогава той ме покани на рождения му ден. И тръгна да ме целуне, ама понеже е 1 глава над мен и не можах да преценя колко да отскоч за да го целуна иии се случи най-комичното - вместо по устните го целунах по носа :razz: Умрях от срам и побягнах - страшно тъпо. :razz: Ама той се смееше и каза - еее недей така де случва се .. Преебах целия момент - както и да е :lol: На рождения му ден тръгнахмеи тогава вече нямше целувки по носа :razz: :oops: А на НГ ме викна на втория етаж на една къща, откъснати от всички празнуващи и ме заведе на терасата - там намерих 2 чаши шампанско и няколко фойерверки. Той ме хвана за ръката погледна ме в очите и ми каза за първи път - Обичам те! Беше невероятно! И сега на 5ти правим 9 месеца. Все още сме заедно и споделяме любовта си :grin: Всеки дн сме заедно и не можем да си омръзнем :)
Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на русокоска, че можах да си припомна прекрасните моменти, които изживяхме и се извинявам ако е прекалено дълго, който не иска да не чете. Радвам се, че споделих, сега преливам от щастие от хубвите спомени :P

JustMe92
09-04-2010, 14:50
tanch3t093 Ибаси яката история 8-) С голям кеф я прочетох.Пожелавам ви още много любов и щастие :)

z1p0
09-04-2010, 15:02
И все пак всеки с мнението си :)

tanch3t093
09-04-2010, 19:32
tanch3t093 Ибаси яката история 8-) С голям кеф я прочетох.Пожелавам ви още много любов и щастие :)
Благодаря, радвам се, че ти е харесала! :P

donitooo
09-04-2010, 20:23
Страшно мн. се радвам на такива историйки, в които се разказва за чувствата на двама влюбени до уши като васс :grin: :grin: !!!
Просто ми вдъхва надежда, че и на мен може да ми се случи нещо подобно, дори и една малка част от това, което вие описвате... да се каже благородно завист :oops: !!! Успех ви пожелавам и все така щастливи и да се обичате до забрава ;-) :-P :-)

honeybabe
09-04-2010, 21:00
ако любовта ви продължава 2 години - това наистина си е приказка,която се среща доста рядко в днешно време:) жалко,че моята приказка продължи само месец,но остави трайни следи в съзнанието ми :)