PDA

View Full Version : Нещо като носталгия, и аз не знам точно xD



FromAutumToAshes
09-02-2010, 19:56
Главно пускам темата щото нямам к'во да правя :lol:, пък и ей така да си излея душата, пишат ми се романи нещо :lol: :lol:. Таа работата е следната, не знам на какво точно се дължи, е*али го аз по това време на годината често изпадам в такива ситуации (под такива имам предвид носталгични, леко тъжни и прочие ;д но нищо сериозно в крайна сметка), но в последните дни често си мисля за бившата. Работи от сорта на - как е, к'во прави, добре ли е, сеща ли се и тя от време на време за мен, нек'ви ей такива глупави неща :D Не крия факта, че времето в което бяхме заедно може би беше един от най-хубавите периоди в живота ми. Тук преди някой да се обади ще отбележа, че не искам да си я връщам обратно имаше основателни причини да се разделим, ако те се променят бих преосмислил.. но това е съвсем друга тема, с която няма да ви занимавам xD Като цяло просто това чувство, усещане, състояние на душата :lol: както искате го наречете, това нещо ми липсва искам отново да се чувствам по същия начин оО Да знам, ей така че някой си мисли за мен (звуча като 15 годишна ученичка, знам :razz: :razz:) и нек'ви други такива глупости :lol: Абе като цяло липсват ми старите дни както с нея, така и други неща.

P.S. Темата е тъпа, предупреждавам ! :lol:

soul1199
09-02-2010, 20:01
Виж сега Кало,не си единственния,който изпада в такива състояния,но мисля,че скоро ще срешнеш някоя и изобщо няма да си спомняш за бившата

mArMaLaDkA
09-02-2010, 20:02
Ше ти мине като на кученце, само трябва да излезеш с приятели и да се позакачаш с някоя девойка. 8-)

loliii
09-02-2010, 20:04
Ми и аз на тъпа тема ще дам тъп отговор, както подобава... И на мен нещо ми се пишат романчета. Таа по темата ти! : Според мен не е точно носталгия, макар че може и така да се нарече, а лека форма на депресия /не се хващай за думите, казах лека форма!/... нещо като тъга, породена от спомените за отминалите хубави дни. Може би се чувстваш самотен. Може би не търсиш точно това момиче, а любовта, романтичните неща, веселите случки, шегите... търсиш си гадже май... Тъй че вземи си харесай някоя, впусни се във флирт... ще се оправят нещата, гарантирам. Все пак като знаеш, че не си сам и както ти каза, като знаеш, че някой мисли за теб, винаги ти става по-весело. :---) 8) Само не разбрах защо точно по това време на годината изпадаш в такива състояния?

FromAutumToAshes
09-02-2010, 20:08
Ми и аз на тъпа тема ще дам тъп отговор, както подобава... И на мен нещо ми се пишат романчета. Таа по темата ти! : Според мен не е точно носталгия, макар че може и така да се нарече, а лека форма на депресия /не се хващай за думите, казах лека форма!/... нещо като тъга, породена от спомените за отминалите хубави дни. Може би се чувстваш самотен. Може би не търсиш точно това момиче, а любовта, романтичните неща, веселите случки, шегите... търсиш си гадже май... Тъй че вземи си харесай някоя, впусни се във флирт... ще се оправят нещата, гарантирам. Все пак като знаеш, че не си сам и както ти каза, като знаеш, че някой мисли за теб, винаги ти става по-весело. :---) 8) Само не разбрах защо точно по това време на годината изпадаш в такива състояния?

Ти май ми разтълкува мисълта по най-правилния начин, в смисъл такъв и аз си мисля, че мисля така :lol: А относно за календарното време.. Ми е*али му майката :lol: Въпреки че Есента ми е любимия сезон, с "изнизването" на Лятото ми става някво такова леко забило, ама е за кратко щото пък, както казах много се кефя на Есента :oops: :D :D

loliii
09-02-2010, 20:13
Мдаам.. току-що ти погледнах и ника :D А иначе ти разтълкувах мислите, защото в момента се чувствам по същия начин. Не че съм сдухана, нито роня сълзи, просто ми става малко мъчно и постоянно си припомням кво е било. А дано ми се случи нещо хубаво тая есен, та дано и на тебе! ;)

FromAutumToAshes
09-02-2010, 20:18
От твоята клавиатура, в божийте уши :D

ScarletBite
09-02-2010, 20:34
А, нормално си е. Лятото е към края си, става ти тъпо, почваш да се сещаш за по-щастливите времена... И където откриеш някаква неизясненост или емоция, тръгваш да дълбаеш. :)

Ама гледай да не затънеш много, че я се депресираш, какво ще те правим 8)

Айде едно поздравче, че тъкмо я слушам в момента - http://www.youtube.com/watch?v=-aDbLa5G5GE

FromAutumToAshes
09-02-2010, 20:38
Е чак да задълбавам, (ще го кажа по бургаски :lol:) слабо xD Просто искам нещо интересно да се случи.. Ии да не крия, че отново искам да вържа една връзка ;д Мерси за поздрава :Р

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 20:41
Имаш симптоми на носталгия по отиващото си лято и всички хубави спомени...Според мен още имаш чувства към бившата,но не искаш да си го признаеш пред себе си ;)

Обади и се и излезте на кафе като приятели и ще ти мине,както казва Мармаладка като на кученце :D
И като видиш,че живота продължава вземи си хвани едно ново свястно гадженце и ще се чувстваш на 7-то небе като пубертет! :D

FromAutumToAshes
09-02-2010, 20:44
Само за 1вото си права, относто чувствата - категорично не.. А "причните", за които споменах в 1вия пост, пречат да бъде възможно да пием по кафе, но и да можеше не бих го правил оО А за последното - работя по въпроса :lol:

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 21:07
Аз като проницателен човек искам да се изкажа ( :D ) -според мен,за да не искаш да я видиш или ти е изневерила,или те е зарязала тя и сега е под достойнството ти да я потърсиш...Просто ми е любопитно :D
Иначе щом нямаш чувства към нея това е много добре...Продължавай напред,живота продължава,мацките те зоват ! :-D :P :P :P :-P

FromAutumToAshes
09-02-2010, 21:14
Целия филм е, че вече сме много далеч един от друг... xD Разделихме се точно заради това, щото трябваше да сме на разтояние и просто нямаше смисъл ;) Иначе както казах, ако "причините" се променят, бих размислил относно тия работи, ама това няма как да стане, така че си гледам живота ;д Ама не им чувам зова на тия мацки :lol:

Hidalg0
09-02-2010, 21:43
Абе алкохол за теб няма ли бре 8-) айде наздраве от мене :D :grin:

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 21:57
Ясно..Еми к'во да ти кажа-кофти тръпка.. :( Е нали знаеш-любовта идва,когато най-малко очакваш..Колкото повече търсиш,толкова по-малко намираш и попадаш от трън на глог :-D

Sh@d0w
09-03-2010, 05:44
Има една сентенция:

"Някои хора преминават набързо през живота ни. Други спират за миг и оставят диря в сърцата ни. После никога не можем да бъдем същите."

Ето това е,нормално е да изпитваш нещо като носталгия по бившата,ако сте имали прекрасни моменти заедно,въпреки че отдавна сте се разделили.

Познато ми е ;)

Hilary_
09-03-2010, 06:56
Създай си нови хубави моменти с друго момиче и няма да се сещаш толкова за миналото ..

Elenichkaa
09-03-2010, 07:45
пий една вода и легни да се наспиш!

FromAutumToAshes
09-03-2010, 17:16
пий една вода и легни да се наспиш!

Е ако ми я налееш ти 8-)