PDA

View Full Version : Дали?



bonbon4e_to
09-02-2010, 19:56
йй

Greennight
09-02-2010, 20:05
1.за да те отворят трябват поне 10 см.2.едвали може да те отвори с нещо толкова тънко.3.За да те отворят боли ДОСТА.4.Тая слузеста течност е от възбудата.5.В 90% от случаите тече кръв....

Greennight
09-02-2010, 20:12
Иначе ти на колко години си ?

bonbon4e_to
09-02-2010, 20:16
17 споко не съм от ''модерните'' лапета

Greennight
09-02-2010, 20:20
това е много добре,ами не знам щом му позволяваш такива неща,поне според мен си готова :),така че няма защо да се притесняваш :-)

zority7
09-02-2010, 20:26
не те е отворил,ако те е отворил щеше да има кръв или поне малко болка

Greennight
09-02-2010, 20:30
не те е отворил,ако те е отворил щеше да има кръв или поне малко болка Аз не съм женско,ама нали момичето каза,че е имало някво парене,според мен има шанс,но е минимален.

JakesInsanity
09-02-2010, 20:31
Няма как да те отвори само с един пръст, щеше да те заболи съвсем по различен начин и да има поне малко кръв. Така, че споко. И т'ва че си на 17 и девствена ме изкефи. Ценна си, не си някой боклук който отдавна си е раздал всичко на сумати народ както правят повечето п*тенца в днешно време.

bonbon4e_to
09-02-2010, 20:35
Няма как да те отвори само с един пръст, щеше да те заболи съвсем по различен начин и да има поне малко кръв. Така, че споко. И т'ва че си на 17 и девствена ме изкефи. Ценна си, не си някой боклук който отдавна си е раздал всичко на сумати народ както правят повечето п*тенца в днешно време.

благодаря ти :)
аз четох и в интернет ,че по химена има и друг отвор,който може да побере пръст без химена да се разкъса.Исках да се уверя.Благодаря ви
:-D

Greennight
09-02-2010, 20:36
Айде няма да се притесняваш,на мен току що 1 приятелка ми каза,че нейния не е могъл и с 2 пръста,така че споко :) И от мен 1 голямо ЕВАЛА!

bonbon4e_to
09-02-2010, 20:38
Айде няма да се притесняваш,на мен току що 1 приятелка ми каза,че нейния не е могъл и с 2 пръста,така че споко :) И от мен 1 голямо ЕВАЛА!

благодаря ти :) успокоихте ме :)

viqnkababyy
09-02-2010, 20:41
За да те е отворил, трябва да има проникване и кръв .. Спокойно, още си девственица .. Гордея се с теб :D

bonbon4e_to
09-02-2010, 20:51
За да те е отворил, трябва да има проникване и кръв .. Спокойно, още си девственица .. Гордея се с теб :D

:-)

sashow
09-02-2010, 21:11
Вече почвах да се комплексирам, като гледам 12-13 годишни се оправяли анално :shock: Викам си аз вече съм безнадежден случай, но ето, че има и нормални хора :grin: Браво! :) Относно темата, едва ли ;)

Ice_b0x
09-02-2010, 21:14
Вече почвах да се комплексирам, като гледам 12-13 годишни се оправяли анално :shock: Викам си аз вече съм безнадежден случай, но ето, че има и нормални хора :grin: Браво! :) Относно темата, едва ли ;)
Те се оправят анално, за да не разберат майките им 'щото ги водят на вагинар 8-) 8-) 8-)

Passi0n
09-02-2010, 21:17
едва ли с пръст ще те отвори

sashow
09-02-2010, 21:19
Вече почвах да се комплексирам, като гледам 12-13 годишни се оправяли анално :shock: Викам си аз вече съм безнадежден случай, но ето, че има и нормални хора :grin: Браво! :) Относно темата, едва ли ;)
Те се оправят анално, за да не разберат майките им 'щото ги водят на вагинар 8-) 8-) 8-) ХААХАХАХАХАХАХа, стига веее :D:D:D :razz:

Ice_b0x
09-02-2010, 21:21
Вече почвах да се комплексирам, като гледам 12-13 годишни се оправяли анално :shock: Викам си аз вече съм безнадежден случай, но ето, че има и нормални хора :grin: Браво! :) Относно темата, едва ли ;)
Те се оправят анално, за да не разберат майките им 'щото ги водят на вагинар 8-) 8-) 8-) ХААХАХАХАХАХАХа, стига веее :D:D:D :razz:
Чичо доктор ще разбере всичко, а разбере ли ще има яко бой. Кво толкова странно казах :lol:

NeverTheSame
09-02-2010, 22:23
Е много ясно,че ще има отвор..нали вес от някъде изтича менструалната кръв о.О
Плюс това,за 17 годишна си доста неусведомена.Добре,че си девствена..иначе до сега с тва невежество кой знае какви резултати щеше да има.

t0d1t0
09-02-2010, 22:56
Мен започна да ме пари и боде казах му да спре той спря ,и като си махна пръста по него имаше слузеста прозрача течност навярно от възбудата.
а отиде ли на лекар?! :-o
и сигурно си на 13-14 - накрай майка ти да те заведе................

FreakBitch
09-02-2010, 23:07
Мен започна да ме пари и боде казах му да спре той спря ,и като си махна пръста по него имаше слузеста прозрача течност навярно от възбудата.
а отиде ли на лекар?! :-o
и сигурно си на 13-14 - накрай майка ти да те заведе................

- Мамо, мамо, ще ме заведеш ли на гинеколог?
- Какво те притеснява бе, маме?
- Ами гаджето ми си пъхна пръста в мен и .. започна да ме пари и боде, едно такова..
- :shock: Моооооооооооооооооля?? :shock:

:lol: :lol: :lol:
пп:Това ще да е епично! :D

ChalgaBoy
09-02-2010, 23:16
има ли някакви признаци за това?
Ами като за начало : припадаци , болки в ушите и често наблюдавани пишки в устата

Ако имаш 1 от 3-те признака със сигорност си отворена !

t0d1t0
09-02-2010, 23:19
Е за прости лапета като вас спрях да влизам тука
Тая да отива на лекар
А другите да почнат да четат за болките и паренето,че да паднат на земята.

PS: Щом като е на 17 може сама да си отива и би трябвало да се оправи с лекаря...

banan4ireloaded
09-02-2010, 23:20
17 споко не съм от ''модерните'' лапета

А кои са "модерните" лапета? Моля, просвети ме :)

BigFakeSmile
09-03-2010, 01:15
17 споко не съм от ''модерните'' лапета


Хубаво, че си девствена, НО вземи научи нещичко за секса, ще ти е от голяма полза :)

miss_kiss181
09-03-2010, 05:35
1.за да те отворят трябват поне 10 см.2.едвали може да те отвори с нещо толкова тънко.3.За да те отворят боли ДОСТА.4.Тая слузеста течност е от възбудата.5.В 90% от случаите тече кръв....

Точно - Кратко и Ясно :D

ImSoInLove
09-03-2010, 06:16
Мен започна да ме пари и боде казах му да спре той спря ,и като си махна пръста по него имаше слузеста прозрача течност навярно от възбудата.
а отиде ли на лекар?! :-o
и сигурно си на 13-14 - накрай майка ти да те заведе................


Момичето каза че е на 17 . Четете преди да пишете :-o

Ice_b0x
09-03-2010, 06:19
17 споко не съм от ''модерните'' лапета

А кои са "модерните" лапета? Моля, просвети ме :)

Модерно е на 13-14 години да се прави секс.

Hilary_
09-03-2010, 06:39
Спокойно, не те е "отворил" .. 8-)

Justify
09-03-2010, 07:51
Вече почвах да се комплексирам, като гледам 12-13 годишни се оправяли анално :shock: Викам си аз вече съм безнадежден случай, но ето, че има и нормални хора :grin: Браво! :) Относно темата, едва ли ;)
Те се оправят анално, за да не разберат майките им 'щото ги водят на вагинар 8-) 8-) 8-)

Вагинар вика............ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Nikeq91
09-03-2010, 09:06
Вече почвах да се комплексирам, като гледам 12-13 годишни се оправяли анално :shock: Викам си аз вече съм безнадежден случай, но ето, че има и нормални хора :grin: Браво! :) Относно темата, едва ли ;)
Те се оправят анално, за да не разберат майките им 'щото ги водят на вагинар 8-) 8-) 8-) ХААХАХАХАХАХАХа, стига веее :D:D:D :razz:така си е и аз в началото доста време правих само анален защото ме беше страх да не ме разберат нашите, понеже ми бяха казали че като ме отворят ще ми се разшири отвора между краката и веднага ще ме разберат :D сега като се сетя ми е малко смешно

banan4ireloaded
09-03-2010, 09:56
17 споко не съм от ''модерните'' лапета

А кои са "модерните" лапета? Моля, просвети ме :)

Модерно е на 13-14 години да се прави секс.

ми доколкото знам не за всички това е на мода... айде сега да не се обиждаме сеедно аз да кажа за сички момичета че са ку*ви :? :?
не са де ся да не вземат да се обидят и т.н. :D :D

t0d1t0
09-03-2010, 11:24
Мен започна да ме пари и боде казах му да спре той спря ,и като си махна пръста по него имаше слузеста прозрача течност навярно от възбудата.
а отиде ли на лекар?! :-o
и сигурно си на 13-14 - накрай майка ти да те заведе................


Момичето каза че е на 17 . Четете преди да пишете :-o
не ми се четат глупости

ChalgaBoy
09-03-2010, 11:31
Мен започна да ме пари и боде казах му да спре той спря ,и като си махна пръста по него имаше слузеста прозрача течност навярно от възбудата.
а отиде ли на лекар?! :-o
и сигурно си на 13-14 - накрай майка ти да те заведе................


Момичето каза че е на 17 . Четете преди да пишете :-o
не ми се четат глупости

И на мен не ми се четат.. така ,че си спестявай тъпия коментар :P

FuckedUp
09-03-2010, 12:42
Мен започна да ме пари и боде казах му да спре той спря ,и като си махна пръста по него имаше слузеста прозрача течност навярно от възбудата.
а отиде ли на лекар?! :-o
и сигурно си на 13-14 - накрай майка ти да те заведе................


Момичето каза че е на 17 . Четете преди да пишете :-o
не ми се четат глупости

И на мен не ми се четат.. така ,че си спестявай тъпия коментар :P
Тихо, CHALGABOY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

Titanic_baby
09-03-2010, 13:21
Айде спрете да спамите ,че взех да се дразня вече.Ако няма да коментирате по темата,не я пълнете с вашите идиотщини.От проблем го обръщате на бъзици,но не му е тук мястото.Има си друг раздел!

по темата:
Не става тази работа така лесно.
Някъде из нета четох,че приятелката на момче имала химен ,който не можел да се разкъса след 5-6 полови акта.Мислиш ли ,че само с 1 пръст е възможно?-не смятам.

FunkyBoy
09-03-2010, 20:20
Ами никой не може да ти каже със сигурност, но според мен не те е отворил :? дишай :)

ScarletBite
09-03-2010, 20:25
Мразя я тая дума "отварям", използвана с такова значение. Отвратително е и показва неуважение. :?
Все пак, можем да кажем, че си отворена, защото нещо все пак е влизало. Но също така си девствена, защото не си правила същински секс, а просто петинг.

плюс:
Съвсем нормално е да ти пари и боде. И при мен беше така. Това е, защото си съвсем тясна. Нормално е и не се дължи на някакъв гинекологичен проблем.

GossipGirl89
09-03-2010, 20:38
И при мен го имаше тоя момент с парането ама спокойно - не си отворена :) Има случаи, при които са нужни повече от 2-3 полови акта, за да се радкъса химена. Даже четох някъде, че химена се разкъсва напълно чак след раждане

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 20:39
Девствеността НЕ е само физиологично понятие...Девственост=непор очност,неопетненост...За мен НЕ си девствена-не и в смисъла на "непорочна".
А ако толкова искаш да разбереш дали си "отворена" (и на мен тази дума ми звучи гадно) просто иди на гинеколог :)

calinca
09-03-2010, 21:54
Ако искаш да разбереш дали ти е разкъсал химена - не е, щеше да има кръв.

Ако искаш да разбереш дали си девствена - е по-интересен въпрос. Едно, че все пак някакво проникване е имало. Това приема ли се за загуба на девствеността? От друга страна, има жени, които се раждат без химен, това значи ли, че и след раждането на третото им дете са девствени?

Но наименованията не са толкова важни. Основното е, да правиш това, което пожелаеш, тогава, когато го пожелаеш, а ти изглеждаш да действаш точно така. Тъй че да не ти пука кое действие как формално се нарича. Way to go, мацка!

t0d1t0
09-03-2010, 22:44
И на мен не ми се четат.. така ,че си спестявай тъпия коментар :P
къв си ти ве,смотан?

kremen4eto
09-04-2010, 07:00
Вече почвах да се комплексирам, като гледам 12-13 годишни се оправяли анално :shock: Викам си аз вече съм безнадежден случай, но ето, че има и нормални хора :grin: Браво! :) Относно темата, едва ли ;)
Те се оправят анално, за да не разберат майките им 'щото ги водят на вагинар 8-) 8-) 8-) ХААХАХАХАХАХАХа, стига веее :D:D:D :razz:така си е и аз в началото доста време правих само анален защото ме беше страх да не ме разберат нашите, понеже ми бяха казали че като ме отворят ще ми се разшири отвора между краката и веднага ще ме разберат :D сега като се сетя ми е малко смешно

Еми смятай колко си била готова за секс, като си вярвала на такива неща. :)