PDA

View Full Version : Запитване.



tuzaro
09-02-2010, 20:17
Евентуално някои хора знаят за мойто бившо гаже как стояха нещата, та да ви питам следния въпрос. Понеже много бързо се сприятелявам, нормално ли е нейните приятелки да излизат по често с мене отколкото с нея?? и те да ме търсят да излизаме??

zority7
09-02-2010, 20:22
според мен не е нормално или си по готин от нея или искат да те свалят :? , а тя как реагира на това?

tuzaro
09-02-2010, 20:24
нямам представа, спрял съм сякви връзки с нея майна 8-)

loliii
09-02-2010, 20:26
Вече нямаш връзка с нея и затова са решили да се пробват те. А те как са? Бива ли ги?

tuzaro
09-02-2010, 20:27
бива ги ама си имат гажета. Единия вчера замина в Англия а другия е от Смолян майна 8-)

loliii
09-02-2010, 20:29
Еми.. сам се досещаш, надявам се.

tuzaro
09-02-2010, 20:36
чак пък такъв красавец да съм майна.... пък и нали уж момичетата не ходят с бивш на приятелките си или тва е само мит.

loliii
09-02-2010, 20:41
Да, ако са истински приятелки. Ама истински приятелки рядко се намират. Не че ги обвинявам момичетата, възможно е да си голямо изкушение за тях.. Ти ми кажи. :D

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 20:51
Това,че са приятелки на бившата не значи,че и ти не можеш да излизаш с тях...Пък може да направите тройка,знае ли се? :D :D :D

Шегата на страна...Щом те търсят и си имат гаджета има 2 възможности:
1.Кефиш ги като човек
2.Гаджетата им са им омръзнали и са решили да забият теб
ПС:Щом те търсят най-вероятно си падат по теб и те свалят,а щом е така значи не са истински приятелки на бившата...Истинските фр наистина не ходят с бившите на приятелките си... :)

GregoryHouse
09-02-2010, 20:55
Еби и не питай :D

mrfahrenheit
09-02-2010, 21:14
Много си готин ,затва.

Hidalg0
09-02-2010, 21:39
е** и не питай :D


+ 1 gg You can do it ! 8-) :lol:

Lancelot
09-02-2010, 21:43
Има и друга опция. Може да са видяли в твое лице чувствена, ранима и женствена душа, готова да споделя и да изслушва, да гледа нежната страна на нещата. Ама.. майна, дано не е тва :?

GossipGirl89
09-02-2010, 21:43
Може да те харесват като човек и да искат да сте приятели. Ти си знаеш най-добре как се държат с теб... свалят ли те? Някви намеци ала-бала? А това за мита - попринцип има едно такова "правило" ама зависи от това колко добри приятелки са и дали държат една на друга :) По мои наблюдения вече са доста малко момичетата, които се съобразяват с приятелките си - общо взето всяка си гледа себе си

Smrazqvashta
09-02-2010, 21:52
А пък може да ти въртят някои женски номера.

cherinka
09-02-2010, 23:13
Винаги си има едно правило "Никога не се сприятелвай с приятелите на партньора си".

Гледам не го спазваш, така че ако си увлякан или допуснеш да се увлечеш по някоя от тях знаеш какво следва.
Аз, примерно, не съм излизала с никой бивш на моите приятелки, просто защото имаме различни вкусове и техните приятели не ме кефят, както и тях моите. :)
И съм много щастлива от този факт. :grin:

Biskfitka
09-02-2010, 23:21
Жените са гадни! Или както казва мъжа ми ''Т'ва жените не сте хора'' 8-)
Аз не бих им вярвала...сигурно бившата ти крой някакъв зъл план 8-)
Аз като бях разделена с мъжО...от общи познати и т.н.,които имаха контакт с него научавах всичко иии така...разбираш ме какво искам да кажа...

cherinka
09-02-2010, 23:25
^ разликата е, че наш Васил е супер забавно типче и независимо приятелки на бивши гаджета или просто обикновени момичета винаги му търсят компанията, понеже е забавен, милосърден, грижлив, обичлив и целомъдрен (???).

така че бившата му да си удря главата в стената, че го е загубила като човек, като приятел, като личност, като гадже и т.н.тмн.нт.н.нт.

:D

Biskfitka
09-02-2010, 23:36
^ разликата е, че наш Васил е супер забавно типче и независимо приятелки на бивши гаджета или просто обикновени момичета винаги му търсят компанията, понеже е забавен, милосърден, грижлив, обичлив и целомъдрен (???).

така че бившата му да си удря главата в стената, че го е загубила като човек, като приятел, като личност, като гадже и т.н.тмн.нт.н.нт.

:DЕ това е друг въпрос,но все пак да си има едно на ум с тези момичета :D


П.П. К'вото е Васил...все е хубаво 8-) :-)

cherinka
09-02-2010, 23:55
Да, даже виж колко Убужатилки има във форума.

loliii
09-03-2010, 06:25
За първи път чувам от пловдивчанин да казва гаЖета :-o :D

Hilary_
09-03-2010, 06:54
Може да те харесват като човек и да искат да сте приятели. Ти си знаеш най-добре как се държат с теб... свалят ли те? Някви намеци ала-бала? А това за мита - попринцип има едно такова "правило" ама зависи от това колко добри приятелки са и дали държат една на друга :) По мои наблюдения вече са доста малко момичетата, които се съобразяват с приятелките си - общо взето всяка си гледа себе си
Много точно казано!!! ..

tuzaro
09-03-2010, 07:16
^ разликата е, че наш Васил е супер забавно типче и независимо приятелки на бивши гаджета или просто обикновени момичета винаги му търсят компанията, понеже е забавен, милосърден, грижлив, обичлив и целомъдрен (???).

така че бившата му да си удря главата в стената, че го е загубила като човек, като приятел, като личност, като гадже и т.н.тмн.нт.н.нт.

:Dзабрави да кажеш строен, красив, младолик, богат и от Локо 8-)

Biskfitka
09-03-2010, 11:21
^ разликата е, че наш Васил е супер забавно типче и независимо приятелки на бивши гаджета или просто обикновени момичета винаги му търсят компанията, понеже е забавен, милосърден, грижлив, обичлив и целомъдрен (???).

така че бившата му да си удря главата в стената, че го е загубила като човек, като приятел, като личност, като гадже и т.н.тмн.нт.н.нт.

:Dзабрави да кажеш строен, красив, младолик, богат и от Локо 8-) И скромен... 8-)

tuzaro
09-03-2010, 13:26
^най вече 8)

NeverTheSame
09-03-2010, 17:12
Може тя да ги е инструктирала..един вид да е в крак с нещата около теб без да изглежда да се меси.

SuNsEt
09-03-2010, 18:12
Ми...зависи.Ако се познаваш с тях преди нея може би е нормално,но за мен не е .По-скоро са те мернали

Аз пък да попитам:Нормално ли е гаджето ти да ходи на всичките рожденни дни на гаджетата на приятелите си?Демек...моя постоянно го канят момичета,които са гаджета на приятелите му.Некво тъпо ми е майна. 8-) И...не,наистина без базика-нормално ли е той да ходи? :(

balu4ka
09-03-2010, 20:13
Кофти приятелки (: .Пробвай се пък каквото ще да става.Все пак те се натискат (;

kombarka
09-03-2010, 20:25
`ми възползвай се, майна... 8)