PDA

View Full Version : Да се сърдя ли ?



viqnkababyy
09-02-2010, 20:34
Аз съм на 14, гаджето ми е на 16.Пределно ясно му е, че няма да му пусна в близките 3-4-5 години.Проблемът е, че ония ден в кафето ме целуна и после ме попита: " Нали няма да има проблем ако ходя при други да си задоволявам желанията ?" ... Казах " Няма, проблем" със сърказъм и след 1 час се разревах .. А той се просълзи, каза, че съжалявам и, че го е казал за да види реакция, но няма да го направи.
Как да разбирам всичко това ?

Princessani
09-02-2010, 20:39
Аз съм на 14, гаджето ми е на 16.Пределно ясно му е, че няма да му пусна в близките 3-4-5 години.Проблемът е, че ония ден в кафето ме целуна и после ме попита: " Нали няма да има проблем ако ходя при други да си задоволявам желанията ?" ... Казах " Няма, проблем" със сърказъм и след 1 час се разревах .. А той се просълзи, каза, че съжалявам и, че го е казал за да види реакция, но няма да го направи.
Как да разбирам всичко това ? Ми просто се е базикал ,а ти си се вързала.

JakesInsanity
09-02-2010, 20:42
Яко е, че няма да му пуснеш в близките години, ама само за теб.

За него надали, особено ако е някое разгонено пишлеме, в което съм сигурен.

Най-вероятно се е бъзикал, не знам, ти ще прецениш, ама не му се "сърди".
Т'ва че не сте на един акъл не значи че и на него не му е гадно.

ivan4obee
09-02-2010, 20:49
Както @JakesInsanity каза може да е някое разгонено пишлеме или може да го е казал хем като базик хем истината. Аз винаги казвам истината в изречение пълно с хумор и това кара хората да си мислят, че се шегувам.

Macallan
09-02-2010, 20:54
Глупости въобще не се е бъзикал и няма да бъдете нищо друго освен приятели така че и да ревеш и да не ревеш по-хубаво няма да стане и той като е решил, че иска секс дали ще е с теб или с някой друг ще го направи.

Ice_b0x
09-02-2010, 20:57
Пусни си народна музика и забрави за случката :lol:

6sense
09-02-2010, 20:58
за 2-3-4 години да не му пуснеш, ще ти изневери 100% . това е много време :shock:

SuNsEt
09-02-2010, 21:07
Заблуждаваш се страхотно много,че в близките 3-4-5 години няма да му пуснеш или направо,че няма да правиш секс.Пък...за какво да му се сърдиш?Ти си дала отговор,могла си да му кажеш нещо друго,нали?Пък и за да те пита може би му се иска нещо,а знае,че ти няма да му пуснеш и просто те е питал,но няма да го направи.Не се вкарвай във филми.Той ако иска и на 5 крачки от тебе може да ти изневери и ти да не разбереш,права ли съм?

JUSTniki
09-02-2010, 21:10
Заблуждаваш се страхотно много,че в близките 3-4-5 години няма да му пуснеш или направо,че няма да правиш секс.Пък...за какво да му се сърдиш?Ти си дала отговор,могла си да му кажеш нещо друго,нали?Пък и за да те пита може би му се иска нещо,а знае,че ти няма да му пуснеш и просто те е питал,но няма да го направи.Не се вкарвай във филми.Той ако иска и на 5 крачки от тебе може да ти изневери и ти да не разбереш,права ли съм?

Права си

sashow
09-02-2010, 21:15
за 2-3-4 години да не му пуснеш, ще ти изневери 100% . това е много време :shock: Значи просто е бил някой малък разгонен playboy ;) По-добре не му пускай сега за да разбереш какъв е наистина :) Ако ти изневери е бил поредния боклук в кошчето :)

Whoopdedoo
09-02-2010, 21:45
За тва, мили дечица, си хващайте гажитъ на вашите годинки, да няма после "гледай кво ме направи - цялата в кръв и сополи".

И кви са тия ултиматуми, "няма да му пусна в близките 3 години", за "пускането" се иска да си готова, а не да си поставяш срок в който мислиш, че ще си.

DenBr
09-02-2010, 21:48
8-)

LovEsIckk
09-02-2010, 21:50
За к'ви 3-4-5 години говориш,момиче?
Ти няма да си с него след 3-4-5 месеца/седмици.

Biskfitka
09-02-2010, 21:51
За тва, мили дечица, си хващайте гажитъ на вашите годинки, да няма после "гледай кво ме направи - цялата в кръв и сополи".

И кви са тия ултиматуми, "няма да му пусна в близките 3 години", за "пускането" се иска да си готова, а не да си поставяш срок в който мислиш, че ще си.+1

Нормално е момчето да иска секс,това не е нещо лошо...ама няма момче ,което да те чака толкова време ;)

NeverTheSame
09-02-2010, 22:10
За Бога..вярваш ли си,че няма да му пуснеш в близките 3-4 години?Давам ти най-много 2 месеца още [ако сте заедно де.].Той е момче и е на 16,ако си го иска рано или късно ще му го дадеш..ако ли пък си достатъчно здраво държаща на решението си той пак ще си го вземе,но от друга.
И в двата случая ти губиш.

FreakBitch
09-02-2010, 22:13
Аз съм на 14, гаджето ми е на 16.Пределно ясно му е, че няма да му пусна в близките 3-4-5 години ..

.. и спрях да чета! 8-)
Та ти сама не си вярваш, ние ли да ти повярваме!
Супер-хипер-гига-мега пресилено изказване!!

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 22:24
Баш 3-4-5 години?Да не ставаш монахиня бе момиче?Той е мъж има нужди...Поне като няма да му даваш секс,отпусни му нещо друго нещо френско авансово...Момчетата не стоят дълго на сухо,ако не си ти,ще е някоя друга...А колкото до думите му...Той не го е казал с някаква умисъл-казва го и квото стане...90% е знаел,че ще си против,а ако се съгласиш това е само бонус за него ...

t0d1t0
09-02-2010, 22:57
путкински му работи... Кажи му да те зареже.

PjevajSrbijo
09-02-2010, 23:57
Остави момчето, стани "сестра" и си срежи вените. :shock: :D

banan4ireloaded
09-02-2010, 23:57
Глупости въобще не се е бъзикал и няма да бъдете нищо друго освен приятели така че и да ревеш и да не ревеш по-хубаво няма да стане и той като е решил, че иска секс дали ще е с теб или с някой друг ще го направи.

и аз мисля така :?

Hilary_
09-03-2010, 06:50
Абее кво всички нападнахте момчието бее??
Ако иска и девствена ше си умре .. :-x

иначе .. съмнява ме да се е ебавал .. може би е искал за момента да те успокои .. :o Доста тъпо от негова страна .. :?
Това, което аз бих направила е да му поставя условие .. или аз или всички останали без мен!! .. :? След като не му изнася да се оправя .. при всички положения той губи!! :wink:

п.п. компромисен вариант има .. френска и чикии, но това пак ти си го преценяваш! В крайна сметка той ако искаше да е с тебе щеше да ти предложи първо това, а не веднага да налита на чуждо!! .. :x

Extremescream
09-03-2010, 07:10
Разбирам си го момчето,защо да е тъпак? :-o
Ако и на него му е казала 'Ми аз няма да ти пускам в близките 5 години!',какво да каже?
1 година да издържи-да.
2 години-пак може.
3 години-трудно постижимо,но не невъзможно,при положение,че наистина обичаш човека до себе си.
Но 5? :?

И аз да бях на негово място,и аз това щях да питам.Не е казано,че щом му е казала 'Да',веднага ще отиде да се наебе с половината град.
Момиче,една връзка има много страни,не е само гушкане и целувки,то е и секс.Доверие,любов,желание. На 14 те разбирам,че не искаш да спиш с него,похвално решение.Обаче след година-две,ако още сте заедно,няма нищо лошо в това.Междувременно си изясни причините да не искаш секс и помисли дали наистина са толкова сериозни,или не.

Успехи :)

vanq11
09-03-2010, 07:48
за 2-3-4 години да не му пуснеш, ще ти изневери 100% . това е много време :shock: Значи просто е бил някой малък разгонен playboy ;) По-добре не му пускай сега за да разбереш какъв е наистина :) Ако ти изневери е бил поредния боклук в кошчето :)

+ съгласна съм с това мнение,мисля по същия начин

banan4ireloaded
09-03-2010, 09:59
за 2-3-4 години да не му пуснеш, ще ти изневери 100% . това е много време :shock: Значи просто е бил някой малък разгонен playboy ;) По-добре не му пускай сега за да разбереш какъв е наистина :) Ако ти изневери е бил поредния боклук в кошчето :)

+ съгласна съм с това мнение,мисля по същия начин

абе даже според мен да го зарязва и да си живее живота
а той да ходи да си блъска главата само за това че му е минало през ум хах как може да е толкова прост да го изтърси това :shock:
зарязвай го той не е единствения ;)

Princessani
09-03-2010, 10:06
Аз съм на 14, гаджето ми е на 16.Пределно ясно му е, че няма да му пусна в близките 3-4-5 години.Проблемът е, че ония ден в кафето ме целуна и после ме попита: " Нали няма да има проблем ако ходя при други да си задоволявам желанията ?" ... Казах " Няма, проблем" със сърказъм и след 1 час се разревах .. А той се просълзи, каза, че съжалявам и, че го е казал за да види реакция, но няма да го направи.
Как да разбирам всичко това ? Ти чуваш ли са? Да няма да си умираш девствена 3 години знаеш ли колко време е това ? Полувин ,максиму една година ,за сериозна връзка е нормалко,но 3-4-5 :lol: :lol: :shock:

YouAteMyHeart
09-03-2010, 10:35
Ами за разлика от повечето празноглавки във форума момичето си е преценила,че не е готова за секс./Все пак е на 14-разбираемо/

Той е на 16,а ти си на 14.Да,само 2 год. са,но в тая възраст за вас са доста.Вярно е,че като цяло момчетата не търпиме на сухо за дълго,но ти си на 14!Това,че ще скъсате не е причина да му пунеш.

пп.Браво на авторката!Рядкост са момичетата,които на 14 още не са се дали. :) След 2-3г. ще правиш достатъчно секс.Изчакай!

YouAteMyHeart
09-03-2010, 10:40
Ти чуваш ли са? Да няма да си умираш девствена 3 години знаеш ли колко време е това ? Полувин ,максиму една година ,за сериозна връзка е нормалко,но 3-4-5 :lol: :lol: :shock:


за сериозна връзка хаха как може да си смятате "връзките" за сериони на 14-15год.?! :lol: Това е просто смешно.Леле след 3 год ще е на 17-трагедия ще бъде ако не са я минали поне 15-16 момчета,а?! :?

gegata15
09-03-2010, 10:46
не се сърди щом се е извинил , но помни , че ако пита същото пак значи го мисли и би го направил :?
успех мила =P~

viqnkababyy
09-03-2010, 10:59
YouAteMyHeart - Подкрепям всичко, което каза ! :-)

BoBa4eWeR
09-03-2010, 11:02
юул ар шматка ;д

Shia
09-03-2010, 12:53
Няма да те изчака повече от 2г. със зор и то.Преценявай сама искаш ли го не го ли искаш.

Princessani
09-03-2010, 13:48
Ти чуваш ли са? Да няма да си умираш девствена 3 години знаеш ли колко време е това ? Полувин ,максиму една година ,за сериозна връзка е нормалко,но 3-4-5 :lol: :lol: :shock:


за сериозна връзка хаха как може да си смятате "връзките" за сериони на 14-15год.?! :lol: Това е просто смешно.Леле след 3 год ще е на 17-трагедия ще бъде ако не са я минали поне 15-16 момчета,а?! :?Аз смятам ,че като е на 14 години за нея връзката е от доста голямо значение,защото съм била на 14 и знам какво е да си с първото си гадже и според мен той дори и полувин година няма да я дочака и ще се разделят (може би скоро) .Поне при мен стана така (аз бях на 14 ,а той на 18 :-D ) аз не му пуснах за близките 2 месеца и той ме разкара и при тях ще е същото ,за това казах полувин ,максиму година е достатъчно да разбереш какъв човек има насреща ти :? :? )

xAddicteDx
09-03-2010, 13:58
НЕ, не се е бъзикал, като е видял реакцията ти много ясно, че така ше каже

VerryBerry
09-03-2010, 14:17
Аз мисля,че просто е опипвал почвата да ти види кво ще му кажеш и много скоро ще ти кръшне!

Абсолютно!Тоя въпрос,дето ти го е задал,трябва да те накара да се замислиш дали той изобщо има място до теб!

ScarletBite
09-03-2010, 19:43
Аз съм на 14, гаджето ми е на 16.Пределно ясно му е, че няма да му пусна в близките 3-4-5 години.Проблемът е, че ония ден в кафето ме целуна и после ме попита: " Нали няма да има проблем ако ходя при други да си задоволявам желанията ?" ... Казах " Няма, проблем" със сърказъм и след 1 час се разревах .. А той се просълзи, каза, че съжалявам и, че го е казал за да види реакция, но няма да го направи.
Как да разбирам всичко това ?

3-4-5 години?! :lol:
И аз така мислех на 14, тоест преди година някъде.

А на бас, че ако се задържите, до 1 година макс ще му пуснеш! 8) Физиологична нужда е и ще започнеш да я усещаш скоро под формата на чист сексуален порив, не просто възбуда. Затова недей да плашиш момчето с такива огромни срокове - при наличието на човек, когото обичаш, е малко вероятно е да ги спазиш, освен ако не си асексуална или пък някаква моралистка... или се заинатиш.

Той се е пошегувал, но нали знаеш, че във всяка шега има малко истина? Помислил си го е и още как! Но щом, вместо да те зареже директно или да ти постави ултиматум, те е попитал за такова нещо, значи държи на теб като на човек, не просто секс-играчка. Никой не може да издържи на сухо 3-4-5 години - дори и да е истинска любов. Затова му кажи така: "ще спя с теб, когато се почувствам сигурна и готова". И действително го направи, когато се почувстваш сигурна и готова (убедена съм, че няма да е много далеч това време), вместо да си поставяш някакви огромни срокове. Междувременно можете да започнете да задоволявате нуждите си с петинг и френска любов.

П.П. Ако ръката му се разрани от чекии, съвсем законно може да те съди, шъ знайш! 8-)

FunkyBoy
09-03-2010, 20:07
Аз съм на 14, гаджето ми е на 16.Пределно ясно му е, че няма да му пусна в близките 3-4-5 години.Проблемът е, че ония ден в кафето ме целуна и после ме попита: " Нали няма да има проблем ако ходя при други да си задоволявам желанията ?" ... Казах " Няма, проблем" със сърказъм и след 1 час се разревах .. А той се просълзи, каза, че съжалявам и, че го е казал за да види реакция, но няма да го направи.
Как да разбирам всичко това ?

бахти егоистката! Ти мислиш ли, че въобще ще чака 5 години няква пикла да я досърби... сигурен съм че вече поне няколко е опрайл ти докат се опяваш във форума :lol:

ScarletBite
09-03-2010, 20:11
бахти егоистката! Ти мислиш ли, че въобще ще чака 5 години няква пикла да я досърби... сигурен съм че вече поне няколко е опрайл ти докат се опяваш във форума :lol: ако бях на него, да съм ти бил шута вече :P
Ето едно мнение на типично загоряло момче (но ъфенс). Мислиш ли, че твоят приятел е по-различен? Заговори ли пенисът, сърцето мълчи. 8-)

FunkyBoy
09-03-2010, 20:15
бахти егоистката! Ти мислиш ли, че въобще ще чака 5 години няква пикла да я досърби... сигурен съм че вече поне няколко е опрайл ти докат се опяваш във форума :lol: ако бях на него, да съм ти бил шута вече :P
Ето едно мнение на типично загоряло момче (но ъфенс). Мислиш ли, че твоят приятел е по-различен? Заговори ли пенисът, сърцето мълчи. 8-)

дам, тва последното вече го махнах, защото прицених, че хич не съм такъв... и все пак за останалото се придържам към казаното :?

TheSunshine01
09-06-2010, 21:59
Приятеля ти е голям глупак да се изкаже така .. :shock:

roshkors
09-06-2010, 22:35
Лошо е, че в тия форуми всеки се прави на такъв какъвто не е. Имаше няколко много точни коментари, прецени си сама кои са. Ти си на 14 години осъзнай се, то е ясно, че ще пуснеш на някого по-рано от колкото си мислиш. И е ясно, че на тези години сериозна връзка малко хора могат да имат. Да знаем ти си тинейджър, с тях никой не може да спори за каквото и да е :) и разбира се, че приятеля ти го е казал понеже му се иска. Каквото и да правиш то си е за теб, но бъди сигурна, че доверие не трябва да имаш на никого. ;)

nerdrage
09-06-2010, 23:21
Ясно е че те е проверявал и се е опитал по някакъв психологически начин да те притисне, който дефакто би трябвало да подейства със закаснение, за да му пуснеш по-рано отколкото си мислиш. Както казах проверявал те е за реакция дали ще се потдадеш, хич не е толкова глупав, колкото изглежда

diana199406
09-07-2010, 02:26
Няма да те изчака повече от 2г. със зор и то.Преценявай сама искаш ли го не го ли искаш.

Къде 2 години е ? Той 2 месеца дали ще я изчака..кво говориш ти... :-D


По темата...ае мойто момиче за каква се имаш не мога да разбера?С това самочувствие (така като четох и другите ти теми) :-o ... Момчето няма да те чака с години напред.Ако държи на теб най-много година да те изчака,но до тук.Много ясно,че ще иска да ти кръшка...не му ли даваш нужното ще си го взема от друга. :) Много е хубаво това,че не смяташ да го направиш в близките години...защото днешно време на по 10 години се чукат на ляво и на дясно,което е адски гнусно!Само,че ти гарантирам,че ще ти е адски трудно да издържиш на изкушението,защото в много моменти ще имаш възможността да го направиш и ще казваш - НЕ (това от личен опит),искайки ти се да изкрещиш - ДА!Станеш ли на 16г. още повече ще ти се иска да го направиш... но ти си знаеш.Съветът ми е-изчакай още 2 години поне до тогава съм сигурна,че ще смениш доста момчета. Намериш ли точния-знаеш какво да правиш. :)

gia_sena_mono
09-07-2010, 12:21
Не се сърди - говори с него ИСКРЕНО - това е най-добрият вариант според мен.
Сигурно хормоните яко го шибат и две не вижда,а ти искаш да чака 5 години. Като не иска да те чака да си хваща пътя!

Vetrogon
09-09-2010, 11:34
и аз мисля като гия сена моно. пази си девствеността, а ако те притиска, си намери друг, който повече те разбира. морето е пълно с риби :)

reoffender
09-09-2010, 12:09
За к'ви 3-4-5 години говориш,момиче?
Ти няма да си с него след 3-4-5 месеца/седмици.
Мхъм, не си мисли,че ще се задържите и година с твоето мислене, и неговите нужди :Р

DreamWTF
09-09-2010, 12:16
Ти беше пуснала подобна тема пак .. и ще ти кажа ,че ти си НАЙ-ЗАБЛУДЕНОТО същество на тая земя..той се прави на загрижен и си прави кефа и те чака за ебането .. а ти му се връзваш..късай го ..

EritYy
09-09-2010, 12:19
тряя да му се разсърдиш много ясно... ако му простиж кво му пречи да отиде да го напрае с някоя друга- той ше знае, че ти пак ше му простиж :?

reoffender
09-09-2010, 12:52
тряя да му се разсърдиш много ясно... ако му простиж кво му пречи да отиде да го напрае с някоя друга- той ше знае, че ти пак ше му простиж :?
За неграмотните никаква проЖка :)

EritYy
09-09-2010, 12:58
а за ТЪпиТе най- огромна проЖка ... пфф Бавно загряващаА 8)

SmilezZz
09-09-2010, 18:24
Както казаха и преди мен,той едновременно
е казал и истината,и се е "бъзикал"..
Но пък ако си мислиш,че той ще те чака толкова
години - жестоко се лъжеш..
На него рано или късно ще му омръзне това
чакане,все пак и той си има нужди...
И ще го направи с друга..
Така,че той нищо не губи,освен теб 8-)
П.С - Защо нападнахте авторката...
Всеки сам решава кога да го направи..
Ако ще и девствена да си умре - нейна си работа..

YouDontKnowMe
09-09-2010, 19:19
Абе , теб не те ли зарязаха вече :D Темата май не е много актуална :D

GossipGirl89
09-09-2010, 19:33
Може би го е казал, за да те пробва как би приела подобно нещо - видял е, че не ти се нрави и се е извинил. Ако не си се разплакала нищо чудно и насериозно да е взел отговора ти, знае ли човек... Но съм почти 100% сигурна, че това, което си му казала, че няма да му пуснеш в близките 3-4-5 години, го е уплашило доста. Мъж е все пак и си има нижди :) Не казвам, че трябва да се насилваш и да спиш с него само, за да му угодиш - напротив, изчакай докато се почувстваш готова, но недей много да се надяваш, че той няма да ти изневери. Ако те обича истинска и държи на теб може би ще е склонен да почака известно време, но чак 3+ години :? едва ли ще стои на сухо толкова време

creativemax
09-09-2010, 22:10
Не мисля, че се е базикал... Пък и не вярвам до +20 години да си стой детствен. Предполагам ме разбираш.

danibebi
09-09-2010, 22:30
ти да не си мислиш,че в близките 3-4-5 години той ще издържи без секс? дори и да те обича :-o лъжеш се, жестоко :? може и да се е бъзикал, може и да не се е. По-вероятно, според мен е да го прави с други без да ти казва, за да не те нарани, ако е някой playboy.. но зависи. :P

xinfamous
09-09-2010, 23:04
Срещаш някой.Харесвате се.Яко ви е заедно.И на двамата ви се прави секс.Ти го караш да чака.Той чака.И чака,и чака.Накрая когато решиш да му пуснеш и му се отдадеш изцяло той ти казва да си ебеш майката щото му е писнало да ти чака керливия guz да се нагласи.
'Пределно му е ясно че няма да му пусна в следващите 3-4-5 ГОДИНИ '
Ебаси улигофренското детско мислене майна,айде пробвай ПЪРВО да издържите толкова пък да видим дали няма сама да почнеш да искаш.



За к'ви 3-4-5 години говориш,момиче?
Ти няма да си с него след 3-4-5 месеца/седмици.
Мхъм, не си мисли,че ще се задържите и година с твоето мислене, и неговите нужди :Р
Най-правилното мнение в темата.

Nich
09-10-2010, 10:12
Глупости въобще не се е бъзикал и няма да бъдете нищо друго освен приятели така че и да ревеш и да не ревеш по-хубаво няма да стане и той като е решил, че иска секс дали ще е с теб или с някой друг ще го направи.

+1

xoxi
09-10-2010, 10:51
Той е говорел сериозно, след твоята реакция те е излъгал, ти си му повярвала и сега той знае, колко лесно може да те залъгва 8-)
Щом е на 16, няма как да издържи до твоите 5 години. Ако се задържите толкова време заедно, което ме съмнява, то бъди сигурна, че рано или късно ще ти изневери. А сега като има и твоето разрешение.. добре му е на момчето. Поздравления :lol:

Biskfitka
09-10-2010, 10:55
Той е говорел сериозно, след твоята реакция те е излъгал, ти си му повярвала и сега той знае, колко лесно може да те залъгва 8-)
Щом е на 16, няма как да издържи до твоите 5 години. Ако се задържите толкова време заедно, което ме съмнява, то бъди сигурна, че рано или късно ще ти изневери. А сега като има и твоето разрешение.. добре му е на момчето. Поздравления :lol:Той я заряза май вече ;д

DarkTemplar
09-10-2010, 10:57
Той я заряза май вече ;д
Сега остава и тя да направи сефтето с друг и проблемът ще е решен. =;

ForzaFelipe
09-10-2010, 10:57
Офф то човек не може да се избазика...споко няма причина да му се сърдиш,сигурен съм че е било само на базик :)

anonimchetou
09-10-2010, 11:45
Може и да се е базикал , но понякога колкото и банално да е във всеки базик има доза истина.. Може да е искал да види как ще реагираш. И това , че няма да му пуснеш близките 5 години е смешно. Той е момче , а това са нужди..

DarkTemplar
09-10-2010, 11:46
Самата тя ще ги усети тези нужди много преди да минат 5 години.

Extremescream
09-10-2010, 13:15
Нали се разделиха вече,темата малко се изчерпа.
Не знам,всякакви такива 'няма да ти пусна не-знам-си-колко години' ми се вижда тъпо.
'Ако ме обича,ще ме чака колкото кажа.'
Да,но може и да пробваме тази логика:'Ако ти го обичаш,ще искаш да го задоволиш по всеки начин.'
Нищо,че съм момиче,но на мен ако ми бяха казали подобно нещо,сериозно щях да се замисля какво бъдеще има тази връзка.Не иска такава интимност,кой знае какво още няма да иска след време... :?

Biskfitka
09-10-2010, 20:42
Той я заряза май вече ;д
Сега остава и тя да направи сефтето с друг и проблемът ще е решен. =;На нея й е под нивото да прави секс :)

djstyle
09-11-2010, 08:03
Пак ли ти... не е тук мястото за тия глупости, бягай горе в раздел " Боза" (Любов)

spexx
09-18-2010, 22:41
е недей се сърди.. смисъл щом се е майтапил само : ))) и браво за това че се пазиш

ToXiCtHeBeSt
09-18-2010, 22:51
ти си ревла