PDA

View Full Version : Защо да му се незнае ставата така :(



drakon44
09-02-2010, 20:58
Значи първо да кажа,че 1 момиче ме отряза,което се случва за пореден път.Та въпроса ми е според вас подхода ли ми не е правилен или какво?
Когато харесвам някое момиче закачам я гелдам да си говоря с нея и тн,тя (както стана и този път) тя ми се усмихва смее ми се на шегите ,забавно и като говорим,пишем,стават хубави чатове,супер разговори на живо,показвам и че я харесвам,правя и комплименти ,и всякакви такива подобни неща и накрая като я попитам за кафе - fuck off немога,неискам ,маък си,харесвам друг,и всякакви такива оправданя.Да му е*а маиката що все така става бе?Или подхода ми е грешен или съм си просто карък с момичетата и това е ;Х

darkPaladin
09-02-2010, 21:03
жени иди ги разбери заради тях Троя падна ти що не ходят на кафе се чудиш

tuzaro
09-02-2010, 21:05
може да си още малък майна

drakon44
09-02-2010, 21:07
на 16 съм.....Просто немога да разбера и тва е :shock:

GregoryHouse
09-02-2010, 21:09
Да наблегне за на за пореден път...ха сега признай кое не ти е наред. Знам, че си го знаеш не се прави. А ако всичко ти е окей, значи си олигофрен и няма оправия...

Въпрос: Имало ли е случай да не те отрежат и имал ли си връзка за повече от 2 седмици?

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 21:10
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=359842

Тоя пич е на същия хал като теб и той е на 16..Чети тук,че не ми се пишат отново същите неща... :)

Hidalg0
09-02-2010, 22:00
Единственото по трудно нещо от това да разбереш една жена е да разбереш две жени :grin:

NeverTheSame
09-02-2010, 22:03
Сигурно ще е банално да ти кажа,че попадаш на неподходящи нали?

drakon44
09-02-2010, 22:17
Сигурно ще е банално да ти кажа,че попадаш на неподходящи нали?Ами за предишните като се замисля се са :Х но за последната,просто нз:Х Мн свестно момиче,имаме сходни интереси,сходно мнение за различни неща,но просто нестана :?.Може би разликата в годините,или пък това,че несъм и разбрал сигналите,просто немога да разбера :shock: :-o

WaterLilly
09-02-2010, 22:22
Сигурно те мислят просто за приятел?

JDeel
09-02-2010, 22:39
Нема да се косиш, драконче, тези въпроси едва сега започваш да си ги задаваш. Ще продължи така по-дълго, отколкото очакваш :-D

Whoopdedoo
09-02-2010, 22:54
или си прекалено грозИн и всичките момичета, на които попадаш са прекалено любезни, за да те отрежат брутално и просто те търпят докато не дойде време за "кафе" и си измислят оправдание, за да не излизат с теб? :smt102

Biskfitka
09-02-2010, 23:41
или си прекалено грозИн и всичките момичета, на които попадаш са прекалено любезни, за да те отрежат брутално и просто те търпят докато не дойде време за "кафе" и си измислят оправдание, за да не излизат с теб? :smt102+1
Или толкова те харесват като приятел,че не искат да развалят приятелството ви с любов 8-)

InsertDumbNickHere
09-03-2010, 00:02
Яко "sad" а? И аз съм в същата ситуация :(

radeberger
09-03-2010, 00:43
Ем, винаги е кофти да те отрежат. Няма за какво да се ядосваш. Такъв е живота, ще се оправиш ;) .

Sh@d0w
09-03-2010, 05:40
Това че разговора върви добре с едно момиче не е 100% признак че те харесва,имам предвид харесва като нещо повече от приятел.Има далеч други по-важни неща което едно момиче търси в едно момче,освен това разговора да върви и да се чувства добре за момента.Може би точно там е проблема,замисли се.Да впечатлиш едно момиче е първата крачка,но да я накараш да те погледне насериозно е съвсем друго.Ако си някой лигльо,който само пуска шегички и се хили като му покажат един пръст много ясно че няма да иска да задълбочите отношенията си.На 16 си има още бая хляб да изядеш,докато си хванеш гадже ;)

loliii
09-03-2010, 06:43
Когато на двама човека им е забавно, смеят се и имат общи интереси - това се нарича приятелство. Не означава веднага, че искат да се е*ете. И все пак ако харакетрът ти е толкова перфектен, би трябвало да ти се нахвърлят момичетата. Може би някъде другаде е проблема щом си толкова ГОТИН, пък никоя не те иска. :-o Или си грозен, или се пробваш на момичета, които не са от твоята категория /от ония кучките :o , по-нахаканите или по-големите/. Сам трябва да си осъзнаеш проблемите или да пратиш снимка да ти ги кажем ние.

righteous
09-03-2010, 06:51
Когато на двама човека им е забавно, смеят се и имат общи интереси - това се нарича приятелство. Не означава веднага, че искат да се е*ете. И все пак ако харакетрът ти е толкова перфектен, би трябвало да ти се нахвърлят момичетата. Може би някъде другаде е проблема щом си толкова ГОТИН, пък никоя не те иска. :-o Или си грозен, или се пробваш на момичета, които не са от твоята категория /от ония кучките :o , по-нахаканите или по-големите/. Сам трябва да си осъзнаеш проблемите или да пратиш снимка да ти ги кажем ние.

Кажи ми момко .. какво разбираш под "грозен" ? :)

drakon44
09-03-2010, 11:29
Когато на двама човека им е забавно, смеят се и имат общи интереси - това се нарича приятелство. Не означава веднага, че искат да се е*ете. И все пак ако харакетрът ти е толкова перфектен, би трябвало да ти се нахвърлят момичетата. Може би някъде другаде е проблема щом си толкова ГОТИН, пък никоя не те иска. :-o Или си грозен, или се пробваш на момичета, които не са от твоята категория /от ония кучките :o , по-нахаканите или по-големите/. Сам трябва да си осъзнаеш проблемите или да пратиш снимка да ти ги кажем ние.
Снимка нямам но мога да ти опиша:
Висок съм 175,черна коса,много тъмни очи,нося очила,обличам се г/д сносно,потдържам се като цяло,скоро започвам да тренирам въф фитнес,изглеждам слаб,понкога чесно казано ме е срам да заговоря някое момиче но попринцип нямамъ проблем с това.Предполагам,че то че съм от малък град,и че всеки ден общувам с едни и същи хора,мисля,че това е проблмеа и почти цяло лято дните ми минаваха по подбен на предишният,и съм загубил връзка с останаля свят,прекарвам и известно време пред компутара,което също предполагам,че е мн добре,но все пак това уча,и това ми харесва да правя (за сега като работа,неиграя игрички и тн.).Та това е
Ако можете да ми дадете някакви съвети слушам ви.
ПС:Както сте рабрали от поста несъм мн добър с граматаиката хД

GossipGirl89
09-03-2010, 11:40
Ами може би наистина не попадаш на подходящи или се хвърляш на такива, които не са за теб. Ако всичко, което си написал е така не ивждам къде другаде може да е проблема

drakon44
09-03-2010, 11:48
Ами може би наистина не попадаш на подходящи или се хвърляш на такива, които не са за теб. Ако всичко, което си написал е така не ивждам къде другаде може да е проблема
Ами може и това да е.Забравих да спомена че понякога ми казват че съм досаден,че говоря много(че съм филосоствал или нещо от рода) или просто се дразнят от това ,че на всеки му казвам нещицата в очите.Това ако го бхя споменал в горня пост едва ли щеше да мислиш,че само нподходящите момичета са проблема.

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:27
не си попаднал на подходящата.ще дойде все някога...

jghgh
09-03-2010, 12:27
Ами май-май ти е грешен подходът! Тва с комплиментите при жените НЕ ВЪРВИ, каквото и да дават по филмите, сериалите и пр.

В действителността комплиментите даже отблъскват, особено ако са в повече. Имам предвид, когато демонстрираш натрапчиво одобрението си към дадено момиче.
Сигурно начина, по който се закачаш с тях, твърде много изадава, че ги харесваш, което отблъсква.

Жените не харесват това!

Каквото и да ти говорят тук потребители за влакове, пътници, "подходящи", "неподходящи" и т.н., не се връзвай, ами се замисли -

Ако постоянно ти се случва да те режат, значи проблемът е в теб, а не в момичетата, които са "неподходящи", но "все някога ще срещнеш подходящата" :lol:
Не е казано, че жените са кучки. Ето, последната ти, например, е свястно момиче по думите ти, но се е отдръпнала от теб. Защо ли?
Психология...


Като за начало самочувствието. Няма да стане отведнъж, но трябва някак да си повярваш, че си пич! Когато почнеш да си вярваш, и другите "ще ти повярват" ;) Необяснимо, но факт. Самочувствието прави аурата ти привлекателна за околните. Ако ти вярваш, че си номер1 и че си як, и другите започват така да те възприемат.

Да си със самочувствие не е състояние, което се описва с думи, нито има някакъв конкретен начин да си го напомпаш. Не става с напъни, просто отвътре трябва да ти дойде. Ще ти дойде де, не се притеснявай:) Просто в един момент трябва да излезеш от пубертетския начин на мислене и да осъзнаеш, че като човек си струваш, че си достатъчно готин и пр. Не бива да се вкисваш за глупости, от рода на "Не съм фешън" и т.н., защото точно такива мисли комплексират и спират развитието на добро самочувствие и любов към самия теб, такъв, какъвто си.
Ако постигнеш добро самочувствие, постигаш и по-нахакано поведение, което е в пъти по-атрактивно за жените от поведението на момченце, което се хваща за момичетата като удавник за сламка...


Когато закачаш момичетата, трябва да изглежда все едно просто се забавляваш с тях и не те е** дали ще задълбочите излизанията.

Не е редно да си "ангажиращ" към момичето още в началото на излизанията ви. Повечето се плашат от това. И тва не е само с момичетата, хората са така устроени.

Обикновено хората се спичат от натури, които още при 1вото запознанство изглеждат прекалено обсебващи, желаещи връзка и/или демонстрират твърде явен интерес. (a.k.a нуждаещи се)

Преди да кажеш, че не тормозиш момичетата още от 1ва среща с намеци, се замисли дали самото ти излъчване и поведение не навеждат на мисълта, че отчаяно си ги харесал. Защото има едно нещо и то е език на тялото ;) Контролира се от мислите. Ако твоите са отчаяни и възприемаш като задължително да забиеш тая или оная, ти автоматично ставаш отчаян, а това си личи. Всичко е в главата ти - затова и започнах със самочувствието. Трябва да си смениш нагласата за момичетата и доколко е задължително да си имаш изобщо приятелка. Не бъди нуждаещ се. Те са адски непривлекателни. Жените обичат независимите мъже.

Да си "нуждаещ се" отблъсква ответната страна и я кара да се чувства ангажирана с теб. Прави наистна лошо впечатление да общуваш с хора, които изпитват някакви чувства към теб и още от 1вата среща ги показват. Показването на чувства ангажира. Хората се плашат от ангажименти. Някоя девойка като те резне, бяга от отговорността да се занимава с чувствата ти. А нещата не стават по този начин. В действителността тя трябва да те прецени доста по-дълго време за да реши дали иска да се "нагърбя" с теб, сиреч - дали иска връзка.
Да си чувал за игра на котка и мишка?



Независимо какъв вид връзка търсиш - сериозна или несериозна, винаги нещата стават по един начин и той е:

1.Момичето трябва да те хареса външно. - Това е 1вото и основното. Хората сме примитивно устроени. Tрябва да допаднеш на мацката на външен вид, за да се поинтересува от теб - какъв човек си, какви са ти интересите и пр. Всички сме такива, ти също - 1во се гледа външността. Отделен въпрос е, че има различни понятия за красиво според мнението на всеки един човек.

2.На момичето трябва да й допадне маниера ти на поведение и говорене. - Все още не сме в дълбочината. Става дума отново за инстинкти - държиш ли се като мъжкар ти, или не? Все още не говорим за дълбочина на характера, но за да се поинтересува сериозно момичето от теб, трябва да си атрактивен за нея не само като външност, но и като поведение. Да изпитва тръпка с теб, за да пожелае да те опознае. В този ред на мисли - няма да е зле да си по-загадъчен, а не да си "ясен като бял ден" и всичко да си казваш и показваш. По-добре е да се чудят какво изпитваш към тях - това е тръпка.
Пак ще говоря за ангажименти - по-неангажиращо е да излизаш с някой, който е "недостъпен" и се налага да се "бориш" за него. Тогава той е атракция. Обратното - супер ангажиращо е да излизаш с червящ се младеж, който ти прави тъпи намеци и ти натрапва крещящата си нужда от гадже!! Не е атрактивно!
Ти атракция ли си с твоите шеги? През тях прозира ли някакво тъпо поведение? Предизвикаш ли момичето да иска да те спечели?
Според мен се слагаш на тепсия, а като си в краката на някого, не можеш да предизвикаш интерес у него, защото вече си му в кърпа вързан.
Не си мисли, че "слагането на тепсия" задължително става с думи - може с жестовете на тялото да показваш, че си прекалено "заробен" от интереса си към дадено момиче ;) Гледай това - http://vbox7.com/play:b60ffa9e

3.Започва да се интересува от теб в дълбочина, т.е. иска да те опознае. Преминали сте бариерата и тя започва да иска да се "ангажира" с теб, защото смята че си достоен алфа-мъжкар, а и вероятно й е писнало да си играете на котка и мишка, т.е. подлудил си я вече ;р


Никой не избира човек, който прекалено демонстрира чувствата си и интереса си. Ако избързваш с показването на симпатии, което вероятно се случва още 1вата минута от разговора ти с момиче, е нормално да те отрязват. На всичкото отгоре е жалко.

Просто малко психология. :)

И ти няма да харесаш някое момиче, което като говори с теб и се държи все едно не издържа и вече иска да започвате отношения...


Мнението ми се основава на предположения за личността ти, все пак не те познавам, но
think about it!


Нищо чудно да се случва това, което Whoopdedoo ти написа.

Момичетата обикновено шикалкавят, а не си казват направо. Може да имат куп причини да не искат да бъдат с теб, но измислят някоя простотия, на която мъжкият мозък да се върже и да ги остави по-бързо намира. Нещо от сорта на "Не си подхождаме", но без никаква обосновка. Вие можете и да си подхождате, но тя просто няма да ти каже никога "Държиш се като загубеняк".

Любезността на момичетата е кофти качество, защото може и никога да не научиш какви са реалните ти кусури, ако се уповаваш на думите на жени...

P
09-03-2010, 12:31
Забелязах ,че в първия си пост си писал ,че са те отрязвали заради това ,че си малък.Нормално е - вече никое момиче/жена не ходи с по-малки.Това са изключения.Така ,че си набележи или на твоята възраст ,или по-малки и така ще се получи.
А иначе ,ако всичко минава така както го описа ,то аз не виждам ,каква е причината.По-скоро нещо ни спестяваш ,а и ние не можем да дадем отговор на въпроса \"Защо не искат да излизат с мен?\" при положение ,че нито те познаваме,нито знаем ,как стоят нещата.



Да добавя нещо - добре изчети поста на jghgh.Дал ти е нещо като наръчник и то доста верен.И помни няма подходяща и неподходяща.Или можеш да я имаш ,или не можеш - от теб зависи.

jghgh
09-03-2010, 12:53
Момиче съм. :-D

P
09-03-2010, 12:55
Ще го имаме в предвид.
:-P

Elenichkaa
09-03-2010, 13:08
Проблема е в теб,не в тях!
Замисли се дали не прекаляваш с майтапите?С комплиментите също?/както ти казаха банално е постоянно да те хвалят или нещо от сорта/.Еми т'ва е за сега...
Евала jghgh... мързи ме да прочета целия ти пост,ама прочетох няколко "абзаца"...и мисленето ти ми допадна! Напълно съм съгласна... 8-)

loliii
09-03-2010, 13:22
Когато на двама човека им е забавно, смеят се и имат общи интереси - това се нарича приятелство. Не означава веднага, че искат да се е*ете. И все пак ако харакетрът ти е толкова перфектен, би трябвало да ти се нахвърлят момичетата. Може би някъде другаде е проблема щом си толкова ГОТИН, пък никоя не те иска. :-o Или си грозен, или се пробваш на момичета, които не са от твоята категория /от ония кучките :o , по-нахаканите или по-големите/. Сам трябва да си осъзнаеш проблемите или да пратиш снимка да ти ги кажем ние.

Кажи ми момко .. какво разбираш под "грозен" ? :)
Първо - момиче съм. Затова не се използват обръщения към хора, които не познаваш или няма откъде да разбереш какъв пол са.
Второ - грозен е човек, който е много много дебел или много много кльощав, с гърбав нос, с огромни щръкнали уши, с криви очи или с крива уста, пъпчасал. Всеки дефект, който те прави несиметричен, те прави грозен. А относно килограмите - да, те също имат значение. Освен това, когато си с наднормено тегло се натрупва мазнина по лицето, пъпчасваш и лицето ти става кръгло. Когато пък си много кльощав лицето ти става изпито, очите ти също.

drakon44
09-03-2010, 13:31
Мерси много на всички,особненно на jghgh,помогна ми много.Незнам психологя ли учиш или какво но ми помогна доста .Мерси пак 8-)

silvencety
09-03-2010, 13:38
Явно не е подхода ,а самата ти визия куца ако питаш мен . Щом ги разсмиваш и се чувстват добре и не искат по нататъчно рзвитие се замисли сам .. !