PDA

View Full Version : ВАЖНО! Отговори за всички объркани тийнове!



PyCoKoCkA93
09-02-2010, 21:41
Ето кратко обобщение на най-задаваните въпроси и най-разпространените проблеми:

1.Връзка от разстояние(по скайп,фейсбук и т.н) = обречена връзка ! Тези връзки са за зрели хора,които са наясно с чувствата и възможностите си!

2.Ако сте момче и момичетата все ви отхвърлят,защото не сте поредните БОКЛУЦИ не се отчайвайте-за всеки влак си има пътници.Ще намерите подходящата,момичета има много,всичко с времето си! :)

3.Ако сте момиче,което все попада на БОКЛУЦИ горният текст също се отнася за вас!

4.Ако сте момиче и той ви унижава,няма ви доверие и не ви
уважава,колкото и да го обичате НЕ стойте с него-имайте малко достойнство!

5.Ако сте влюбени в най-добрия си приятел/ка,а той/тя не ви отвръща със същото..ПРИМИРЕТЕ СЕ,ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ...

6.Ако сте раздвоени между двама,ние НЕ можем да ви помогнем-вие сами трябва да си решите какво искате...

7.Не правете прекалено много компромиси и жертви заради нея/го-ще му/и стане навик и ще ви се качва на главата!И ако ви кара да правите нещо,което не искате НЕДЕЙТЕ!Животът си е ваш,вие решавате какво ще правите и какво не!

8.Раздялата НЕ е краят на света..Много е болезнена и трудна за преживяване,но животът продължава...Просто е :От любовта ВИНАГИ боли...

9.Питате се дали да се върнете при бившия?НЕДЕЙТЕ!Веднъж затворена,една страница трябва да си остане такава...(Е,има малки изключения,само ако човекът си заслужава и наистина се е променил)

10. Чудите се как да предложите на момичето(да ходите)?-Не го правете като по учебник-„Искаш ли да ходим..?”Поканете я на среща,пийте кафе,разходете се на някое хубаво спокойно местенце,кажете и колко е важна за вас и и намекнете или и кажете направо,че ще се радвате да се получи между вас и че искате да сте повече от приятели :)

11.Кой трябва да направи първата крачка?Който е по-смел,не е задължително да се спазва клишето,че това е задължение на момчето..

12.Какво трябва да правите на първа среща?Ако сте момче по желание може да занесете цвете-мило е,момичетата обичаме жестовете :) Дръжте се естествено и ако сте кавалер задължително предложете да платите сметката.

13.Какво НЕ трябва да правите на първа среща? Да мълчите,да се държите неестествено,да изливате чувствата си и да настоявате за секс... :D

14.Момичетата харесваме момчета,които са симпатични,уверени,с чувство за хумор,на които могат да разчитат...

15.Момчетата харесват всичко що има големи цици и малко акъл! :D:D:D (Шегувам се,за момчетата важи момичетата да са с чувство за хумор,симпатични,мили и поддържани)

16.Летните забивки си остават...просто свалка...Шансът да се превърне във връзка е минимален,особено ако сте от различни градове...Зависи от нагласата на човек :)

17.Интересува ви дали сте влюбени?Ако постоянно мислите за този човек,говорите за него,сънувате го,изчервявате се като го видите и т.н...Отговорът е ДА!


Надявам се,че съм ви била полезна!Ако съм пропуснала нещо кажете :)

Nakadah
09-02-2010, 21:44
стигнах до 6 и :smt010

Кажи ни нещо ново...

Eclipsercho
09-02-2010, 21:49
За всяка една от точките в темата ти, авторке, има прекалено много малки детайли от които да зависи отговора..

Все пак поздравления за идеята.. 8-)

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 21:50
Аз не съм казала,че казвам нещо ново...Обобщавам на едно място повечето проблеми на тийновете,заедно с отговорите им.Защото всеки ден чета почти едни и същи проблеми и едни и същи отговори...Хубаво е да има всичко на едно място :)

drakon44
09-02-2010, 22:04
Браво авторке,темата е хубава,поне като искам да попитам нещо няма да търся назад из темите и да се повтарям,просто гледам тук.:-)

fungus
09-02-2010, 22:11
малки са ти циите, не щем да те слушам

Whoopdedoo
09-02-2010, 22:16
БЛАГОДАРЯ ТИ, ЧЕ НИ СПОДЕЛИ ТЕЗИ ИНАЧЕ ТОЛКОВА НЕПОЗНАТИ ЗА НАС НЕЩИЦА.
ХВАЛА!

PyCoKoCkA93
09-02-2010, 22:26
Аз не съм казала,че казвам нещо ново...Обобщавам на едно място повечето проблеми на тийновете,заедно с отговорите им.Защото всеки ден чета почти едни и същи проблеми и едни и същи отговори...Хубаво е да има всичко на едно място :)

WaterLilly
09-02-2010, 22:29
И за какво ти е да пишеш подобна тема, след като всеки може това да го каже сам за себе си?

Никът ти ме убива... Пуцокоцка... :razz: :razz: Така го прочетох първия път

JDeel
09-02-2010, 22:36
стигнах до 6 и :smt010

Кажи ни нещо ново...

Ето този отговор е особено интересен. Всеки човек има една такава вътрешна убеденост, че е напълно запознат с всичко, особено когато го е видял тук и там няколко пъти. В един момент обаче, когато нещата започват да се случват се разбира, че цялата информация, всичките знания някак са се изпарили :D
Очаквам Nakadah да се появи един ден тук с тема "Аве, имам проблем с едно момиче, помагайте!"

Хубава тема, PyCoKoCkA93 :wink:
Всъщност, дори това да го разпространиш по целия свят, във всички вестници и по всички телевизии, пак и отново ще се задават тези въпроси :D

Whoopdedoo
09-02-2010, 22:49
Аз не съм казала,че казвам нещо ново...Обобщавам на едно място повечето проблеми на тийновете,заедно с отговорите им.Защото всеки ден чета почти едни и същи проблеми и едни и същи отговори...Хубаво е да има всичко на едно място :)

http://www.randomfunnypicture.com/pictures/1222see-that-get-back-in-kitchen.jpg

Biskfitka
09-02-2010, 23:18
стигнах до 6 и :smt010

Кажи ни нещо ново...

Ето този отговор е особено интересен. Всеки човек има една такава вътрешна убеденост, че е напълно запознат с всичко, особено когато го е видял тук и там няколко пъти. В един момент обаче, когато нещата започват да се случват се разбира, че цялата информация, всичките знания някак са се изпарили :D
Очаквам Nakadah да се появи един ден тук с тема "Аве, имам проблем с едно момиче, помагайте!"

Хубава тема, PyCoKoCkA93 :wink:
Всъщност, дори това да го разпространиш по целия свят, във всички вестници и по всички телевизии, пак и отново ще се задават тези въпроси :DЩе се задават въпроси,защото всяка ''връзка'' е индивидуална и не може всички проблеми да се обобщят така с отговор от 1 изречение.Винаги има подробности,които вляят на решението на проблема ;)

mArMaLaDkA
09-03-2010, 03:55
10.Интересува ви дали сте влюбени?ако постоянно мислите за този човек,говорите за него,изчервявате се като го видите...Отговорът е ДА!

Епа, аз досега 20 пъти съм била влюбена значи, похвално.

Иначе евала за труда, нищо че прилича малко като извадка от любимия Космополитън. И все пак, ако всеки четеше такива теми и с тях се изчерпваше всичко, разделът и изобщо форумът нямаше да съществуват.

Hilary_
09-03-2010, 06:59
Хубава идея, но темата след дни ще остане някъде назад и пак ще си питат едно и също както винаги .. :-|

whitepuma
09-03-2010, 07:17
PyCoKoCkA93 The Best !

Благодаря ти :oops:

justwondering
09-03-2010, 07:17
Хубава идея, но темата след дни ще остане някъде назад и пак ще си питат едно и също както винаги .. :-|

Да, за съжаление. :(

Elenichkaa
09-03-2010, 07:34
Идеята наистина е хубава,но както казаха при всеки има едни подробности,които ти изобщо не споменаваш(а няма и как всичките)...
Та мисълта ми е,че тази тема е излишна!

LadyDi
09-03-2010, 07:42
Направо да закриваме раздела, а? :-x
Намерила си отговори на всички въпроси, които вълнуват тийнейджърите 8-)

Tempest
09-03-2010, 08:25
с 9 и 10 не съм съгласен..

един човек, достатъчно объркан, за да се чуди иска ли с бившия/ата или не, може лесно да сбърка незаслужаващ си човек с такъв, който си заслужава... и пак и пак и пак... формулировката на 9 ми хареса, само че без последното...

10 - това пак не е гаранция, че си влюбен/а..

valdesbg
09-03-2010, 08:40
Хубава идея. Подобен род теми, имат нужда от още няколко добавки за да са истински въздействащи - малко ирония, щипка непукизъм и не-обикновен стил на писане.

Акоп оработиш още в тази насока.. ще стане хубаво :)

Марина - не се ядосвай.

LadyDi
09-03-2010, 08:58
Марина - не се ядосвай.
Не се ядосвам 8-)

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 08:58
Доста неграмотно написано . Понятие си нямаш от употребата на пълен и кратък член. Тотално съм против темата да бъде важна - това пак няма да попречи да бъдат пускани идиотски историйки.
Посочи ми 1 място,където "нямам" понятие от пълен и кратък член !!! Май ти нямаш понятие,не аз... :D

[b] И да добавя-посочи ми и 1 място,където е "неграмотно" написано...Слушам :lol:

Sh@d0w
09-03-2010, 09:00
Доста неграмотно написано . Понятие си нямаш от употребата на пълен и кратък член. Тотално съм против темата да бъде важна - това пак няма да попречи да бъдат пускани идиотски историйки.
Посочи ми 1 място,където "нямам" понятие от пълен и кратък член !!! Май ти нямаш понятие,не аз... :D

Не обръщай внимание на хейтърите,половината се правят на даскали,а съвсем нищо не разбират ;)

Поздрави за темата :)

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 09:03
Абе хора вие веднага започнахте с критиките...Човек да не си направи труда да направи нещо :D :D Нито съм казала,че никой повече не трябва да пита за проблемите си,нито пък както го изкарахте съм намерила отговори за всички въпроси...Наистина всяка връзка е индивидуална,но накратко съм обобщила по-срещаните "случаи"...Който иска ще си пита,разбира се и както аз,така и вие с радост ще му отговорим.Просто мисля,че е хубаво да има малко обобщена информация на едно място :) На някои потребители явно им е полезна...

Tempest
09-03-2010, 09:07
мда, познай колко развълнувани потребители и потребителки, които имат проблеми с момиче/момче... ще гледат каква тема има и каква няма... направо пускат нова тема и чакат отговори...

vanesa0pld
09-03-2010, 10:33
Хубава идея, но темата след дни ще остане някъде назад и пак ще си питат едно и също както винаги .. :-|

cinderella_gugutka
09-03-2010, 12:35
пооодкрепям!!! защото наистина ми омразна да чета еднотипни теми за еднотипни проблеми и да пиша еднотипни отговори.... :o

Serendipitys
09-03-2010, 12:39
Много тъпа тема с много тъпи обобщения.

loliii
09-03-2010, 13:02
Посочи ми 1 място,където "нямам" понятие от пълен и кратък член !!! Май ти нямаш понятие,не аз... :D

И аз правя граматични и пунктуационни грешки, защото бързам и изобщо не ми се занимава да си проверявам написаното, обаче поне си признавам, че не пиша правилно в интернет. Всеки прави грешки. Глупаво е да се правиш на изключително грамотен, когато не си. ;) Уинтърфрешчо може и да не посочи, но аз бих искала да посоча :



3.Ако сте момиче,което все попада на БОКЛУЦИ горния текст също се отнася за вас!

5.ПРИМИРЕТЕ СЕ,ЖИВОТА Е ТАКЪВ...

7.Живота си е ваш,вие решавате какво ще правите и какво не!


16.Шанса да се превърне във връзка е минимален,особено ако сте от различни градове...

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 13:13
Посочи ми 1 място,където "нямам" понятие от пълен и кратък член !!! Май ти нямаш понятие,не аз... :D

И аз правя граматични и пунктуационни грешки, защото бързам и изобщо не ми се занимава да си проверявам написаното, обаче поне си признавам, че не пиша правилно в интернет. Всеки прави грешки. Глупаво е да се правиш на изключително грамотен, когато не си. ;) Уинтърфрешчо може и да не посочи, но аз бих искала да посоча :



3.Ако сте момиче,което все попада на БОКЛУЦИ горния текст също се отнася за вас!

5.ПРИМИРЕТЕ СЕ,ЖИВОТА Е ТАКЪВ...




7.Живота си е ваш,вие решавате какво ще правите и какво не!


16.Шанса да се превърне във връзка е минимален,особено ако сте от различни градове...

Критиката се приема :) Еми в бързината така става :D А иначе за "неграмотно" писане,както каза Уинтърфрешчо си държа на моето,че правописни грешки НЯМАМ :D


ПС:Сега ще го редактирам :)

fenkaaa
09-03-2010, 13:16
9.Питате се дали да се върнете при бившия?НЕДЕЙТЕ!Веднъж затворена,една страница трябва да си остане такава...(е,има малки изключения,само ако човекът си заслужава)

Определено бившия го заслужава :-) По темата - хубава е,полезна

jghgh
09-03-2010, 13:19
Пълни клишета. Боли ме мозъка да чета докрая тези глупости.

Много плитки разсъждения.
Липсва дълбочина на мисленето.

Ще ме извиняваш, ама такива съвети далеч не могат да утешат един човек, само го залъгват и заблуждават..

По-добре е да се опишат нещата детайлно, за да може човекът с проблем да види как нещата "действат" в пълната си дълбочина, за да види, осъзнае и премахне причините и предпоставките за дадено любовно страдание/разочарование/несполука.
Не става с "Примирете се, такъв е животът", или "Чакайте, докато срещнете подходящия". Може и никога да не се дочака въпросния подходящ, ако не се премахнат причините, поради които една персона не може да намери или привлече "подходящ".
Тъп е съветът да чакаш влакове, пътници и т.н., при положение че никога не си имал приятел/ка. При такова положение вината си е изцяло твоя, стига да не си прекалено малък де. Винаги проблемите и първопричините (за кавото и да е) са в нас, а не в другите! Не, че другите са"неподходящи", по-скоро НИЕ сме проблемни, че не можем да притеглим сносни хора до нас. (Или не искаме да ги притеглим, или не ги оценяваме, или сме със свръхпретенции спрямо възможностите си)

А да не говоря, че от много чакане на принцове с бели коне, най-накрая идват само конете...
Еби му и наивното мислене...


3.Ако сте момиче,което все попада на БОКЛУЦИ горния текст също се отнася за вас!
Напротив, не се отнася.
Обикновено такива момичета имат ниско самочувствие и на подсъзнателно ниво мислят, че не могат и не заслужават нищо по-добро. Често са влюбени в драмата, и животът им е горчив чалга микс, пропит с болка, гласящ "Не мога без теб, но не мога и с теб" - много болезнен начин на съществуване. Обикновено имат някакви проблеми със самочувствието, личността и възприятията, друг е въпросът, дали го осъзнават :) Но проблем има, и той е налице.
Не се решава с чакане на подходящия, а като девойката осъзнае проблема си и причините за тоя проблем и ги премахне. Иначе и да срещне подходящ, няма да го оцени, а ще продължи да тичка при драмата и сълзливите настроения. Наистина има такива момичета. Винаги се захващат с "невъзможната" любов - на женения мъж, или на женкаря, или на тоя, който ги бие, въобще на тоя, който не ги оценява, изкарва ги от нерви, само дето примерно прави добър секс с тях и/или им обещава някви неща.



Затова темата ти е глупава и не искам да започвам спорове или да се обосновавам надълго и нашироко защо не съм съгласна с теб.
Просто не мисля, че с плитки разсъждения човек може да се оправи в живота.

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 13:35
"Не се решава с чакане на подходящия, а като девойката осъзнае проблема си и причините за тоя проблем и ги премахне. Иначе и да срещне подходящ, няма да го оцени, а ще продължи да тичка при драмата и сълзливите настроения. Наистина има такива момичета. Винаги се захващат с "невъзможната" любов - на женения мъж, или на женкаря, или на тоя, който ги бие, въобще на тоя, който не ги оценява, изкарва ги от нерви, само дето примерно прави добър секс с тях и/или им обещава някви неща."


Напълно съгласна ! Но и тук с какво ще им помогнем-ще им кажем мило да не се занимават с такива,да имат по-високо самочувствие за себе си,да се ценят,че заслужават нещо по-добро,че е по-добре да са сами,отколкото с такава "любов" и т.н и т.н...Ако те сами не искат да си помогнат,нито Господ,нито ние можем да им помогнем с нещо!Много често хората "оглупяват" от любов и дали ще им напишеш 1 страница с подробни съвети и анализи на Фройд или ще им го кажеш просто и ясно с 2-3 изречения е ЕДНО и СЪЩО (в първия случай само ще ги заболи главата :D ) По принцип и аз обичам да се обяснявам надълго и нашироко,с мисълта,че с "дълбоки" анализи помагам на хората,но с времето се убедих,че има и безнадеждни случаи,нуждаещи се от ПСИХОЛОГ...

neocide
09-03-2010, 20:17

Nakadah
09-03-2010, 20:36
стигнах до 6 и :smt010

Кажи ни нещо ново...

Ето този отговор е особено интересен.
Очаквам Nakadah да се появи един ден тук с тема "Аве, имам проблем с едно момиче, помагайте!"


Присъедини се към групичката която се моли всекидневно. :)