PDA

View Full Version : Какво за вас е честта ?



Greennight
09-02-2010, 21:41
Искам да попитам какво за вас е честта и себеуважението? Според мен в днешно време честта е на много ниско ниво,непрекъснато се сблъсквам с хора,които нямат грам чест и себеуважение и са готови да лижат подметки за най-дребни облаги.Просто се замислете малко.Ето и 2 реални истории : юли 1186 Сааладин превзема Хитин.30 000 кръстоносци падат в плен в решителната битка,включително и краля на Ерусалим.В арабските анали не се споменава за нито един тамплиер поискал милост,по религиозни или други причини.Великият магистър Жерар дьо Ридфор и няколко други са сред пленените.Салаадин им предлага да запази живота им,ако приемат светлината на истинската вяра.Нито един от тях не приема и всички са обезглавени.-----------Февруари 1873-съда в София предлага на Левски пощада срещу информация,за определени лица и намерения на организацията.Левски отказва.Апостола изгражда защитата си на основите на правата на християните според Хатихумаюна, за да не издаде някого и организацията.На 18 февруари (6 февруари по стар стил) 1873 г. присъдата е изпълнена в околностите на София. Мястото на обесването на Васил Левски се намира в центъра на днешна София, където е издигнат негов паметник....П.П извинявам се ако е в грешния раздел.

FuckedUp
09-02-2010, 21:59
Не се занимавай с глупости..

mech0
09-02-2010, 22:00
Така е човек, хората дори вече не знаят защо 6 септември е почивен ден. :(

Hidalg0
09-02-2010, 22:05
Не се занимавай с глупости..

И каква е глупоста тука , че иска да се осъзнаем до какво сме станали целия свят :?

FuckedUp
09-02-2010, 22:07
Не се занимавай с глупости..

И каква е глупоста тука , че иска да се осъзнаем до какво сме станали целия свят :?
Няма да промениш нищо :)

WaterLilly
09-02-2010, 22:08
Не се занимавай с глупости..

И каква е глупоста тука , че иска да се осъзнаем до какво сме станали целия свят :?
Бе моля ти се, точно тийнфорум ли ще "отвори очите" на хора, на които просто не им пука (и аз съм сред тях)?

Hidalg0
09-02-2010, 22:31
Не се занимавай с глупости..

И каква е глупоста тука , че иска да се осъзнаем до какво сме станали целия свят :?
Бе моля ти се, точно тийнфорум ли ще "отвори очите" на хора, на които просто не им пука (и аз съм сред тях)?

Човека точно за това говори ... малии , малии :?

mech0
09-02-2010, 23:00
Не се занимавай с глупости..

И каква е глупоста тука , че иска да се осъзнаем до какво сме станали целия свят :?
Бе моля ти се, точно тийнфорум ли ще "отвори очите" на хора, на които просто не им пука (и аз съм сред тях)?

Човека точно за това говори ... малии , малии :?
Е това е, някакво момиче убива няклко малки кучета и веднага се отварят 100 теми с по 1000 мнения всяка, а като се заговори за нещо по - сериозно и на никой не му дреме. :-x

viqnkababyy
09-03-2010, 10:49
Всичко ! :)

KumchoValcho
09-03-2010, 10:59
Честта е нещо, което ти пречи да постигаш мечтите си

Chanceux
09-03-2010, 11:05
Честта е нещо, което ти пречи да постигаш мечтите си
Я пак? :-o
Аргументирай се, ако обичаш. :)

Честта е индикатор за моралните ценности на човека.

bloodysunrise
09-03-2010, 13:37
Честта е нещо, което ти пречи да постигаш мечтите си
Доста точно казано.