PDA

View Full Version : Какво да правя?



KaterinE
09-03-2010, 03:41
Има едно момче с което си пишем от 3 месеца и с течение на времето се влюбихме един в друг.Понеже не съм си в България - не сме виждали!Всичко което преживяваме и правим е само по скайп...Бяхме заедно знаейки,че аз ще се върна за лятната ваканция,но уви,за съжаление майка ми не успя да ме изпрати......когато той разбра за това се му стана много гадно и дори ми поиска да направим '' пауза '' докато си втълпи,че аз няма да се прибера и няма да можем да се видим ... след дълго чатане се отказа от това,защото нямало да може да издържи без да ме пита поне '' как си '' и я отложихме.Другото нещо което ни пречи,освен разтоянието е моята ревност.Аз съм супер ревнив човек!Дори и от най-добрата му приятелка,с която се познава от много години....А това го дразни,защото ми е казвал не веднъж,че ме обича и,че никога няма да згафи било то дали,когато ме няма или съм там....След дълги разговори ревността ми започна да угасва,защото разбрах,че наистина не ме е лъгал и лъже!Но преди 3 дни той се запозна с момиче,което е Прекрасно!Аз самата бях изомена,а когато я опознах... :Х Разпитвах го за нея не,защото ме интерсува,а защото исках да разбера дали си пище с нея.....и той ми каза,че я е видял в училището в което се събира...аз естествено се подразних много...но реших вместо да правя глупости да се сприятеля с н нея.Когато и писах и започнахме да се питаме една за друга аз разбрах,че тя не е в България и си помислих,че ме е излъгал,за да види дали все още имам чувства към него...Когато го попитох защо ми е казал така,той се ядоса и ми каза да се '' махам от главата му '' и да не го занимавам повече..как съм можела да си помисля такова нещо...бил се припознал.Молех го да ми прости,че отново не си помислих грешно,но той ме заплашваше,че ще ме блокира и от скайп и от фейсбук (единствените места,в които имаме връзка) а аз не исках защото немога да му пиша и да не разбера поне как е....Всеки мой ред беше " прости ми не исках.....прости ми " но той се направи на мъж и ме истри и от скайп и от фейсбук....от 2 дни вече не си говорим и неговите приятели ми казват,че той е голям инат и ще му мине просто трябва време...но аз немога вече 2 дни аз незнам дори как е.Има момичета които ме съветват да изчакам още няколко дни и ако не ми пише той,аз да го направя,но се колебая,защото не искам да го науча да си '' играе '' с мен затова питам и вас какво да направя??

xSANYAx
09-03-2010, 07:08
Ами ти самата си си виновна.Трябваше да помислиш по-рано,преди да си го ревнувала.А и знай нещо-запознанство по скайп,без дори да сте се видяли,не е изобщо обещаващо,няма как да стане нещо м/у вас.А и постави се на негово място,ти си му обещала,че ще се видите и изведнъж 'не става,сори'. Отказал се е,нормално.Всеки би го направил,за какво да се занимава с напълно непознат,който дори не желае да се види с него.Видял е 'на живо' красиво момиче,запознали са се,не по скайпа и съвсем нормално е да си пишат,флиртуват и т.н. И така,какво да правиш?! Просто забрави за него.Намери си др занимавка! :)

HateEternal
09-03-2010, 07:11
Лигла.
Трай си, ако не ти пише ще го преживееш.

KaterinE
09-03-2010, 15:35
Лигла ама друг път!! не е толкова лесно всеки ден да си говорите и гледате по скайп и изведнъж заради една глупост всичко да отиде по дяволите ...

P
09-03-2010, 15:41
На колко години сте?

KaterinE
09-06-2010, 00:08
Аз на 16 той на 18

MaGuSs
09-06-2010, 02:17
Ем точно.Той на 18 ,хваща първия полет и долита в спалнята ти ;)

StilianStoqnov
09-06-2010, 06:03
ОО не просто се откажете :D

StilianStoqnov
09-06-2010, 06:05
Любов по скайп - ахахаа ! Това е като да се напиеш с боза хьхьх
глупости просто няма как да знаеш какво е любов на тази възраст, или ако има, то не е по скайп!