PDA

View Full Version : Мнение ?



DesSsi
09-03-2010, 06:42
Закуска
Първи ден
Чаша чай или без кофеиново кафе, задължително с

nimfetka7
09-03-2010, 07:13
Как не ви писна с тези диети да се занимавате не знам?! Разберете, че не става само да изкараш една диета и да отслабнеш. Трябва да се ограничаваш постояннно и умерено и да извършваш някаква физическа активност, ако искаш да имаш хубаво тяло. Не става така да направиш една диета и после пак да се храниш по-старо му. Просто се получава йо-йо ефект.

tItEufFf
09-03-2010, 07:15
На колко години си? Трябва да си луда да се подлагаш на такива диети. А и тези пет килограма знаеш ли колко бързо ще се върнат, че може и още да качиш.

Не яж между храненията и спортувай.

galet0
09-03-2010, 07:18
Олее супер ее :) :) :) Утре я почваам.... Само дано да отслабна.... [/list]

tItEufFf
09-03-2010, 07:25
Олее супер ее :) :) :) Утре я почваам.... Само дано да отслабна.... [/list]

Между другото имам една приятелка, която ми разказваше как след някаква такава диета я е хванала булимия - всичко, което е яла, след малко го е повръщала. Тези диети ви скапват организма, разберето го !!

galet0
09-03-2010, 07:33
Олее супер ее :) :) :) Утре я почваам.... Само дано да отслабна.... [/list]

Между другото имам една приятелка, която ми разказваше как след някаква такава диета я е хванала булимия - всичко, което е яла, след малко го е повръщала. Тези диети ви скапват организма, разберето го !!
Булемия и аз съм имала...помня тогава,квото и да хапнеш... ама след тва напълнях..и сега тежа 50 кг.. :x Наще ме караха да ям :(

tItEufFf
09-03-2010, 07:35
И искаш пак да се подложиш на това? Ти си луда.
Защо просто не почнеш да спортуваш??

galet0
09-03-2010, 07:38
И искаш пак да се подложиш на това? Ти си луда.
Защо просто не почнеш да спортуваш??

Ами като спортуваш,огладняваш и след тва... :( ядеш и пак пълнееш...

Carmen_Kass
09-03-2010, 07:59
След 5-я ден няма да можете да станете от леглото, ще ви се вие свят,а някои може и да колабират.

galet0
09-03-2010, 08:01
След 5-я ден няма да можете да станете от леглото, ще ви се вие свят,а някои може и да колабират.

Много филми гледаш.... :D

tItEufFf
09-03-2010, 08:10
След 5-я ден няма да можете да станете от леглото, ще ви се вие свят,а някои може и да колабират.

Много филми гледаш.... :D
Или просто ти си зле :?

nimfetka7
09-03-2010, 08:12
След 5-я ден няма да можете да станете от леглото, ще ви се вие свят,а някои може и да колабират.

Много филми гледаш.... :D
Или просто ти си зле :?

остави я да прави каквото си иска, защо изобщо се занимаваме да пишем в тази тема :?

iPurple
09-03-2010, 08:31
Вярно, че диетите не са полезни за организма ама чак пък толкова вие??
Като гледам се ядат по-здравословни храни (видях вечерята е месо и салата май) така че да колабира няма, освен ако гладува по цял ден. :)


А galet0 - След като си била болна от болимия къде ти е мозъка да почваш диета?

Lovegood
09-03-2010, 08:34
Егати маниаците дето сте, честно :-o

ecstazy
09-03-2010, 08:51
Егати маниаците дето сте, честно :-o и аз т'ва си мисля.. Най - глупавото мнение, което прочетох е :
Ами като спортуваш,огладняваш и след тва... Sad ядеш и пак пълнееш... Ти наистина не си в ред. От логиката ти разбирам следното: Не спортувайте- ще надебелеете! Наистина ви се чудя на акъла, хораа :shock:

/аз лично съм против диетите, само си прецакваш организма.. При диетите се изисква постоянство. Освен да издържиш определените дни с тая гадна храна, след диетата трябва да си направиш режим, подобен на дадения в диетата и да свикнеш с него. Не го ли направиш - възвръщаш си част от изгубеното тегло. Не става с гладуване, хора.. ;) /

zlatnata_ribkaaa
09-03-2010, 08:53
Тази диета не ми се струва особено добра , храненето в нея не е пълноценно и здравословно . Всеки , който започва диета знае че тя рано или късно има край и всичко започва отново попадаш в затвоерен кръг . Изгради си режим на хранене премахни от менюто си обикновения хляб и го замести с пълнозърнест , изключи вафлите бонбоните чипсовете , газираното и тн. може да звучи грозно , но аз наричам всичко това боклуци, изключи боклуците и за фигурата ти ще е добре и за здравето още повече . Наблегни на плодовете , зеленчуците и домашно проготвената храна , не Макдоналдц и Кфс . Храни се между храненията , ако има твърде много време между храненията метаболизма се забавя , хапвай по някой друг морков или ябълка . Вечеряй до 19 ч. след това хапвай нещо леко, отново някой плод или зеленчук . Най-важното без което резултат няма да има и с най-добрата диета е спорт просто намери нещо което ти доставя удоволствие , а не го правиш само защото трябва да отслабнеш : тичай , скачяай на въже , прави някое от тези филмчета с упражнения , има десетки неща който може да се правят само е нужно желание и постоянство . Мисля , че се отдалечих изключително много от темата , съжалявам надявам се поне да съм ти полезна с останалите неща , които изписах . :)