PDA

View Full Version : Лош дъх



L0ve
09-03-2010, 13:12
Здравейте,имам проблем!!Имам лош дъх,мия си зъбите редовно,често дъвча дъвки и какво ли не правя,но не мога да се оправя с лошия дъх!!Моля да ми помогнете!! :oops: :-k

P
09-03-2010, 13:43
По принцип се мият не само зъбите ,а и езика,защото главно лошата миризма не идва от зъбите ти ,а от езика и гърлото.Тоест сутрин ,обед и вечер си мий зъбите и езика и ще е наред всичко.Ако нямаш тази възможност дъвчи дъвки след всяко хранене.Често ,ако се налага да се говори продължително време дъха става лош - това няма как да се избегне.А веднъж стане ли ти лош дъха - само пастата за зъби може да го оправи ,дъвките помагат ,но временно.
Последния вариянт е най-лош.Може да имаш проблеми със зъбите или устата.Лошия дъх е симптом на някой заболявания.Ходи на зъболекар поне 2 пъти годишно.

L0ve
09-03-2010, 14:58
Благодаря ти много,съветите ти са страхотни!! :-)

P
09-03-2010, 15:00
:-P

StilianStoqnov
09-03-2010, 15:12
И ти си за манастир :D:D:D:D;

teenshit
09-03-2010, 16:22
И аз бях така но се оправих ето моите съвети

1.ползвай добра марка паста и четка за зъби по възможност еднакви ( без колгейт ужастни са )
2. купи си четка за зъби с приложение за езика
3. мий си зъбите 2 пъти на ден сутрин вечер
4. мий ги правилно ( не по права черта) все едно рисуваш облачета в устата си

ТОВА ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ :P

xSANYAx
09-04-2010, 07:46
Абе хора,лошият дъх идва най-често от кариеси,плака,иди на зъболекар,пък после си харесвай пасти за зъби.Егати! :?

SunSetBeach
09-08-2010, 00:26
Може да е синозит. Отиди на Оши нос и гърло...също и на зъболекар. Синозит е проблем с носа.(аз да кажа)

Di
09-08-2010, 01:03
Може да е синозит. Отиди на Оши нос и гърло...също и на зъболекар. Синозит е проблем с носа.(аз да кажа)

правописа ти кърти
по темата > провери дали имаш някой развалн зъб,кариес или нещо такова

kalpazanka
09-09-2010, 07:54
Може да е синозит. Отиди на Оши, нос и гърло...също и на зъболекар. Синозит е проблем с носа.(аз да кажа)
Синузит е възпаление на лигавицата на синусите, момко!
Авторе, махали ли са ти сливици? Проблеми със стомаха да имаш?

lili12
09-09-2010, 10:27
Ами вероятно имаш някакво заболяване на гърлото [не съм експерт де xD така предполагам] Може да ти помогнат ментовите бонбони опитай надявам се да те оправят :)

xSANYAx
09-09-2010, 10:36
Синузитът причинява лош дъх,мдаааа :razz: също така може да е свързано с ошите му :( :razz:

0409
09-09-2010, 13:15
купи си паста за зъби - макс фреш или нещо от тоя сорт и дъвчи няква силна дъвка :lol:

xKiFlA
09-10-2010, 18:06
що се подигравате на момичето :?
'проблема' който имаш е норамлен и не трябва да обръщаш внимание :P
тва неозначава че си болна от нещо и в повечето случаи е нормално :) .. със сигрнпст и те имат тоя 'проблем' но не зеабелязват :-)

MissNothing
09-10-2010, 20:53
що се подигравате на момичето :?
'проблема' който имаш е норамлен и не трябва да обръщаш внимание :P
тва неозначава че си болна от нещо и в повечето случаи е нормално :) .. със сигрнпст и те имат тоя 'проблем' но не зеабелязват :-)

Ооо, не, моля те, не казвай, че е нормално, седяла съм до такъв с лош дъх и е ужасно. :o


Нямам идея от какво може да е, ама ходи на зъболекар ако искаш. Щом спазваш добра хигиена трябва да има нещо друго.

VasilHad
06-21-2013, 21:05
Бях на ръба на самоубийството, когато едно момиче се отказа да бъдем заедно. Сега разбирам, че проблемът не е бил в миризмата, но тогава лошият ми дъх ми беше истинско проклятие. Купих от пастите от доктор Харолд Кац от безизходица и без особена надежда, но какъв беше резултът!! Гадната миризма изчезна веднага, дори не повярвах!
След това прочетох и за доктор Кац . Той всички тези пасти и води е изработил заради своята дъщеря която е имала същия проблем. Потърсете в google California Breath Хaролд Кац и Zona Vita, може да си направите поръчка и по тел 0882526298

buddhaa
06-21-2013, 23:08
ти к'во нещо реклама ли правиш на тоя фалшив доктор !?

+ това пасти и глупости няма да ти помогнат лошият дъх идва от кариеси,като цяло проблеми със зъбите/плака.Главният проблем са ВЕНЦИТЕ от остатъците от храна/тъкан или каквато и да е била материя се образуват болести наричани Fusobacterium и Actinomyces,а на тия болести обичайният им "дом" е езика/венците за това най-добре иди на зъболекар за предпочитане "частен" и утвърден (ако имаш повечко пари ) Тук във форума за такова нещо никой не може да ти помогне със съвети за пасти масти четки и подобни глупости казани на "рандом" принцип капиш !?
това е от мен успех :)

yakuza_
06-22-2013, 06:13
Бях на ръба на самоубийството, когато едно момиче се отказа да бъдем заедно. Сега разбирам, че проблемът не е бил в миризмата, но тогава лошият ми дъх ми беше истинско проклятие. Купих от пастите от доктор Харолд Кац от безизходица и без особена надежда, но какъв беше резултът!! Гадната миризма изчезна веднага, дори не повярвах!
След това прочетох и за доктор Кац . Той всички тези пасти и води е изработил заради своята дъщеря която е имала същия проблем. Потърсете в google California Breath Хaролд Кац и Zona Vita, може да си направите поръчка и по тел 0882526298

копих си тая паста и беши гадна слет нея даха ми беши ощи по лаинян

buddhaa
06-22-2013, 12:05
"guten morgen" аз какво ти казвам,че бай-хуй рекламира толкова силно и разпалено тоя продукт който е равен=боклук ;)

Dorothy_
06-24-2013, 14:02
Някъде бях чела, че жабуркането със сода бикарбонат, разтворена във вода помага, но не съм го пробвала.

sweetmony
06-29-2013, 18:49
Както те посъветваха по-горе отиди на зъболекар.. Един познат също имаше лош дъх и зъболекаря му каза, че това е заради мъдреца и му изписа някакви пасти ..

DisappointedDreamer
06-29-2013, 19:10
Може и да е от друг здравословен проблем, като болни сливици например.