PDA

View Full Version : ВИПУСК 2011 : )



anonimchetou
09-03-2010, 12:29
Предлагам тук да споделяме своите въпроси, вълнения спрямо последната ни учебна година. Да споделяме също така резултати, кой къде иска да кандидатства и всичко свързано с нашата последна учебна година . : ) Да си поговорим за това дали ни се завършва,дали ни се учи след това. Кое ще ни липсва и кое не и т.н. : )

xWandereRx
09-03-2010, 12:37
ще се учи после... ако ни вземат :lol: :lol:
много е кофти чувството да знаеш, че всичко ще свърши и то много скоро, много бързо ще мине и тая година :(

amazonian
09-03-2010, 16:28
Да,и на мен ще ми е мъчно като свърши даскалото. Иначе после се надявам да уча в УНСС :)

Claymore
09-03-2010, 16:36
Да,и на мен ще ми е мъчно като свърши даскалото. Иначе после се надявам да уча в УНСС :)

А бе има време да помислиш. И аз уж в УНСС, после реших, че като свърша ще е по-добре това, което си ме влече най-много и викам НАТФИЗ. След това си казвам, че за актриса едва ли ще ме вземат някъде и сега се надявам на нещо с медицина...манджа с грозде :D Има още време за да решиш.

xWandereRx
09-03-2010, 16:41
сега си мислиш ти, че има време ама знаеш ли колко бързо ще мине годината...
аз още не знам къде и с какво, но ще се пробвам на няколко места, това обаче означава много изпити :(
не знам, много кофти, накрая може да се откажа :o

Tempest
09-03-2010, 16:42
аз съм след 12ти клас в ТУ-София и хич нема да го мисля.. даже няма да ми липсва кой-знае колко даскалото.. :?

anonimchetou
09-03-2010, 17:04
Хора, аз кво да кажа като не мога да уча това , което искам и сега ми е все едно какво друго ще запиша.. Сестра ми сега я приеха в Колежа по туризъм тук в Бургас и най-много да се бутна при нея..

xWandereRx
09-03-2010, 17:15
защо да не можеш?

anonimchetou
09-03-2010, 18:22
защото ми трябва математика и рисуване (графики). Мразя математиката от дъното на душата си, а рисуването не ми е развито изобщо..

xWandereRx
09-03-2010, 18:29
аа кофти и аз исках по едно време с нещо такова да се занимавам, ама и на мен не ми се отдава рисуването :D

а как мислите, ще ни тръшнат ли и математика задължителна? :-o

anonimchetou
09-03-2010, 19:31
ооо недей моля те :-o МРАЗЯ МАТЕМАТИКАТА ОТ ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ !!! :( :( 8-) 8-) 8-) Ще ни съсипят ако го направят : )

xWandereRx
09-03-2010, 19:34
ааа пък в моя клас само миналата година никой не е оставал на изпит по математика............... :razz: :razz: :razz: :razz:
само матура ни трябва :lol:

Tempest
09-03-2010, 20:40
не всички ше съсипят... мен ме устройва задължителна по математика.. така или иначе ше държа кандидат-студентски.. а ти какво искаш да учиш, като не ти се отдават и 2те неща, които се изискват?!

anonimchetou
09-04-2010, 07:44
Точно това обясних, че след като не ми с отдават двете неща , които искат от мен , ще се насоча към нещо друго. За момента още не съм сигурна какво , защото просто нищо друго не ме привлича за сега.

SmilezZz
09-04-2010, 07:52
защото ми трябва математика и рисуване (графики). Мразя математиката от дъното на душата си, а рисуването не ми е развито изобщо..А ако ходиш на уроци по математика и
уроци/курсове по рисуване ? :-o

anonimchetou
09-04-2010, 16:17
Мислила съм го като вариант , но отдавна съм се отказала. Самите изпити особено за графиките са доста трудни. Не мисля , че ще се справя. Моето е заминала работа : ) Абе тука няма ли завършващи ?

honeybabe
09-05-2010, 20:24
Хора, аз кво да кажа като не мога да уча това , което искам и сега ми е все едно какво друго ще запиша.. Сестра ми сега я приеха в Колежа по туризъм тук в Бургас и най-много да се бутна при нея..

Ако си от ученолюбивите изобщо не се лъжи да ходиш там ...НЕдей!То и като чувам как си взимат изпитите ми става лошо ...

mrtn
09-06-2010, 06:47
И аз също съм за последна година, абе ще ми липсва, ама здраве да е.. ;)
Мисля си, че тая година ще се срина от учене, матури, изпити, уроци и други глупости.. но няма начин. 8-)

mrtn
09-07-2010, 14:36
Е хайде, никой ли няма от випуск 2011? 8-)
Към всички, как смятате да се подготвите за матурите, и за кандидат-студентските изпити (който ще кандидатства) и към какво сте се ориентирали? :)

xWandereRx
09-07-2010, 15:04
ти жив ли си бе ;д не съм те виждала от векове :lol:

mrtn
09-07-2010, 15:06
Жив съм аз, просто бях на морето 2 месеца... 8-)
Бачках и преди 2 дена се върнах, и сега си отпочивам.. 8-)

xWandereRx
09-07-2010, 15:08
ее браво, браво :D
почивай, още малко ти остава :D

mrtn
09-07-2010, 15:10
Въобще не ми се почва, като знам какво ме чака..
Ми ти как си? Какво прави цяло лято?

xWandereRx
09-07-2010, 15:14
цяло лято затъпявам яко, по цял ден бебета около мене :D :D
ама поне си прочетох книгите :D още си бутам 'Тютюн' ама ... :D а ти какво работи? 8-)

mrtn
09-07-2010, 15:19
Ей, като каза книги и аз трябва да почна да ги чета.. че трябва.
А аз работих като барман, сервитьор, в магазин бях, бе скалъпих доста. Но се справих сравнително добре, като за първи път.
А ти пък имаше брат.. 8-)
Колко ли нерви си изхабила..

xWandereRx
09-07-2010, 15:26
пари щом има добре е било 8-)
иначе си нямаш най - малка представа колко нерви, колко чудесии :D сега малко са ми дали почивка, след малко сигурно пак ще ме викнат да го гледам :( направо ще стана културистка да го разнасям :D вече върви де, ама като го мързи иска на ръце :(
:D :D
успех с четенето, мъка си е :D

ledenakrasota
09-13-2010, 07:50
Аз съм се насочила за право в НБУ,журналистика в СУ и още нещо в УНСС.Отделно ще имам около 6-7 изпита в училище 8-) Някой ми каза,че съм се побъркала :D

Причината е,че много,много искам право!Но нямам да имам време да се подготвя хубава за СУ :?

Bubbly
09-13-2010, 15:18
Привет на всички. :)
И аз съм последна година и не смятам, че даскалото ще ми липсва особено. Така де, наситих му се за 11 години, но това не пречи тази година да се изкефя като за последно.
LadyV, и аз ще държа миниум 6 матури както и 2 отделни кандидатсктудентски, щото по някакви незнайни причини преди 2 месеца ми просветна, че искам да следвам медицина и че ако случайно не ме приемат в Г-я, трябва да имам резервен вариант. Така че, има и други побъркани. :lol: Иначе на теб нищо не ти пречи поне да се пробваш на изпитите в СУ, ако толкова искаш там. Все пак никога нищо не се знае.
Приятна година ни желая, както и да не се впрягаме прекалено.
:-D

BaffaLsc
09-13-2010, 16:20
защото ми трябва математика и рисуване (графики). Мразя математиката от дъното на душата си, а рисуването не ми е развито изобщо..
Хаха ! Точно като мен :D

ledenakrasota
09-14-2010, 08:24
Привет на всички. :)
И аз съм последна година и не смятам, че даскалото ще ми липсва особено. Така де, наситих му се за 11 години, но това не пречи тази година да се изкефя като за последно.
LadyV, и аз ще държа миниум 6 матури както и 2 отделни кандидатсктудентски, щото по някакви незнайни причини преди 2 месеца ми просветна, че искам да следвам медицина и че ако случайно не ме приемат в Г-я, трябва да имам резервен вариант. Така че, има и други побъркани. :lol: Иначе на теб нищо не ти пречи поне да се пробваш на изпитите в СУ, ако толкова искаш там. Все пак никога нищо не се знае.
Приятна година ни желая, както и да не се впрягаме прекалено.
:-D

Така е!
Имам приятелка,която сега завърши и искаше много медицина.Кандидатства в СУ и я приеха за био-нещо си :) Казва,че имало много хубави специалности и много нови и интересни специалности.Кандидатства и в медицинския,но не я взеха.Там всички се набутвали и било много трудно.А изкара и хабиви оценки,но пак не й стигна.

Пожелавам ти успех! :)

YourDream
09-14-2010, 09:36
И аз съм вече 12 кл. От плд съм и смятам да кандидатствам в ПУ приложна лингвистика с фр. и англ. език ; лингвистика с инф.технологии (пак ФЕ и АЕ) или в краен случай френска филология.Ако не успея тази година ще пропусна 1 год. , защото не искам да уча нещо колкото да има.... Смятам тази година доста да наблегна на ученето (особено по ФЕ,щот ще държа матура и изпит) .... А в тази тема вълненията около бала ще се обсъждат ли ???

IndiFference
09-14-2010, 10:34
Аз съм 93 набор,но и аз сега ще съм 12 клас...предполагам че училището ще ми липсва,защото това си е един голям и доста важен етап от живота на всеки,но да се надявам че ще се справя.За по-нататък искам да кандидатствам в СУ с биология,подготвям се още от 11 клас,но не не съм наблегнала все още колкото трябва на темите. :? За матурите..мисля втората да е по английски... :) Ще бъде трудно,но няма как :-D

ledenakrasota
09-14-2010, 11:21
Балът ми е най-малкият проблем :D:D:D:D:D

todor92
09-14-2010, 11:33
Последната година училище мисля че ще мине супер бързо/иначе главната ми цел е велико търново.Ще има здраво учене/частни уроци/започване на тренировки за да съм във форма и така...Училището няма да ми липсва/нямам търпение да се махна от там

anonimchetou
09-14-2010, 14:07
Аз реших , че ще вляза да уча при сестра ми. Нея я приеха в колеца по туризъм в Бургас . Управление и организация на хотели. Трябва ми география.Тази година ще си повишавам оценките от 9 и 10 клас и съм готова. Поне знам от сега какво ще уча. Докато сестра ми до последно се вайкаше и чудеше и повишаваше някви супер изшлини предмети, които не и потрябваха. И така..

mrtn
09-14-2010, 14:13
Хайде и аз да се запиша. В момента си мисля за матурите, кандидат-студентските изпити и другите простотии.
Иначе съм се насочил с фармация във Варна и София, а къде ще ходя ще видим от резултатите.
Аз все още се двуумя по какво да ми е матурата, по химия или география. И в двете дисциплини съм сравнително добър и мога да се похваля с отлични успехи, но на матурата е различно, въпреки че по география ми изглежда лесничка, но това си е мое мнение.

Bubbly
09-14-2010, 15:21
LadyV, благодаря ти. Че има нови интересни специалности, има. Всъщност първоначално и аз се бях насочила към нещо подобно (молекулярна биология). Като казах на майка ми, реакцията и беше нещо от сорта на: ":shock: и мислиш да работиш в БАН за 300 лв?", след което се пренасочих към Германия. Все пак, за момента медицината е първото ми желание. За да стане още по-заплетено, голямата ми любов са езиците, дори за момент исках да следвам скандинавска филология... Така че, възможности бол, все ще остане нещо и за мен. Спирам, че станах досадна.
ПП За бал, честно казано, не съм се замисляла толкова, ама предполагам, че и него ще го избутаме някак.

mrtn
09-24-2010, 06:22
Хайде къде се изгубихте.. 8-)

rosencetooo
09-24-2010, 07:44
И аз съм последна година.. и няма да ми липсва даскалото ;д даже се радвам...После ще уча разбира се , но още не съм решила къде и какво точно :)

remix1912
09-24-2010, 14:19
Последната година училище мисля че ще мине супер бързо/иначе главната ми цел е велико търново.Ще има здраво учене/частни уроци/започване на тренировки за да съм във форма и така...Училището няма да ми липсва/нямам търпение да се махна от там
Пич,във Велико Търново военното училище ли?И аз се замислих за там.От Пловдив съм.Баща ми е военен и каза,че там се учи всичко и военни и цивилни професии като всеки голям университет,само,че има физическа подготовка и стреляне.Аз искам политология да уча.

sexa_na_kompleksa
09-24-2010, 15:33
И аз съм 12 клас. (: Училището изобщо няма да ми липсва, даже искам по-бързо да се отърва от него. ;D Втората матура ще ми е по Английски език. Не ходя на никакви уроци, сама се готвя, а след това ще кандидатствам в НБУ - Психология.
Балът не ми е много важен, а на училище само за това се говори и се разваля учебния процес... ;D При нас има голям спор за външни придружители и стават големи разправии. При вас има ли такива чудесии? xD

mrtn
09-24-2010, 19:27
И аз съм 12 клас. (: Училището изобщо няма да ми липсва, даже искам по-бързо да се отърва от него. ;D Втората матура ще ми е по Английски език. Не ходя на никакви уроци, сама се готвя, а след това ще кандидатствам в НБУ - Психология.
Балът не ми е много важен, а на училище само за това се говори и се разваля учебния процес... ;D При нас има голям спор за външни придружители и стават големи разправии. При вас има ли такива чудесии? xD
При нас класния каза, до ресторанта бъдете с когото си искате, но след това сами. Имаше и притенции, но бахти това ти е последната вечер с класа, с гаджето си можеш да се видиш на следващия ден. Адски е глупаво, но всеки си знае.. :)

xWandereRx
09-25-2010, 10:25
и аз съм се ориентирала към матура английски, записала съм се на СИП, уж за подготовка за матурата и за изпити други, ако ми се наложи
а сега декември съм на изпит, който е на нивото на матурата
стискайте ми палци! :-P

sexa_na_kompleksa
09-25-2010, 11:30
с гаджето си можеш да се видиш на следващия ден. Адски е глупаво

Знаеш ли, преди бях на абсолютно същото мнение! Но после срещнах приятеля ми... Сега сме толкова близки, че едва ли не не мога да дишам без него. xD Той ми е и най-добрият приятел и бих искала да споделя с него тази вечер. А в класа сме разделени на някакви групички и всеки си говори само с хората около него. Учиме заедно вече пета година, а изобщо не се познаваме... Много е глупаво и имам чувството, че ако не съм с приятеля ми на бала, ще ми бъде доста скучно...

mrtn
09-25-2010, 15:05
с гаджето си можеш да се видиш на следващия ден. Адски е глупаво

Знаеш ли, преди бях на абсолютно същото мнение! Но после срещнах приятеля ми... Сега сме толкова близки, че едва ли не не мога да дишам без него. xD Той ми е и най-добрият приятел и бих искала да споделя с него тази вечер. А в класа сме разделени на някакви групички и всеки си говори само с хората около него. Учиме заедно вече пета година, а изобщо не се познаваме... Много е глупаво и имам чувството, че ако не сам с приятеля ми на бала, ще ми бъде доста скучно...
Лошо, затова имаш такова мнение и щом си намерила подходящия, няма лошо. И моя клас не е от идеалните, също има групички, но седнем ли на маса заедно, не ни пука особено и всеки си говори с всеки и става весело, но само на маса.. :)
Иначе къде сте се ориентирали да ходите на екскурзия? От моя клас има доста различни мнения, дано достигнем до някакво решение. :D

sexa_na_kompleksa
09-25-2010, 15:56
Ние чак до екскурзии не сме стигнали. :D Знаеме само в кой ресторант ще сме и нищо друго - караме се за външни кавалери. ;D

vagarious
09-25-2010, 16:37
И аз съм 12кл. :grin: Съвсем малко ще ми липсва у-щето.
Сега в главата ми има мисли, само за матурите и кандидатстването после.Ще държа матура биология и с нея ще се пробвам в Медицинския Колеж в София - за "Помощник-фармацевт".За Пловдив мисля също, но съм на кантар.Все пак ще опитам и в Свищов с матурата по Бел и евентуално някакви конкурсни изпити.Та това е.Има ли някой друг желаеш за Помощник фармацевт?? :)

Sasha2k8
09-25-2010, 17:31
И аз съм 12 клас тази година. От София съм. И сега като се замисля, че ми остават тоно 5 месеца и ми става толкова тъжно... Вече определихме датата за бала и къде ще сме. Остава са си резервираме само дискотеката. :) В момента вече в главата са ми само матурите и кандидат-студентските изпити.
Мисля да кандидатствам в УНСС (политически науки) или СУ (английска филология). Или в краен случай в Италия - в Перуджа (международни отношения). Иии така.
Някой да има за УНСС - политически науки освен мен?

mrtn
09-26-2010, 11:59
Ние чак до екскурзии не сме стигнали. :D Знаеме само в кой ресторант ще сме и нищо друго - караме се за външни кавалери. ;D
Класния/ата, на какво мнение е ?

Sasha2k8
09-30-2010, 20:54
Решихте ли вече кога и къде ще ви е бала? Ние ще сме на 26 май в Шератон. Още някой да има на тази дата?

xWandereRx
10-01-2010, 08:46
в моето училище било традиция (уж) винаги на едно място да се прави бала, обаче датата се променя (а уж и тя винаги била 25...)
знам само, че нашия бал закрива баловете, т.е. последни сме 8)

Sasha2k8
10-01-2010, 10:57
Последния випуск на училището ли?
Ние сме така. След нас повече никой няма да завърши 12 клас там :D

Vikichkaa
10-01-2010, 12:41
Аз предлагам да започнеме да коментираме кой с какво ще е облечен..Да разменяме идеи съвети ако може,защото аз съм много объркана и нямам никаква представа просто :shock: :wink:

sexa_na_kompleksa
10-01-2010, 15:41
Решихте ли вече кога и къде ще ви е бала? Ние ще сме на 26 май в Шератон. Още някой да има на тази дата?

И моя е на 26, но не съм от София. ;D

При нас за сега е решено по 7 външни на клас и по цял ден се караме. ;D

xWandereRx
10-01-2010, 20:53
Последния випуск на училището ли?
Ние сме така. След нас повече никой няма да завърши 12 клас там :D
не бе :D
бала ни е последен от баловете на другите училища 8-)

xWandereRx
10-01-2010, 20:54
Аз предлагам да започнеме да коментираме кой с какво ще е облечен..Да разменяме идеи съвети ако може,защото аз съм много объркана и нямам никаква представа просто :shock: :wink:
пижама и джапанки :lol:

Vikichkaa
10-02-2010, 13:16
Даа защо не ? Аз мисля,че даже пижамата е излишна :-D

mrtn
10-02-2010, 17:51
Сега всички момичета сте в голяма депресия, как ще изглеждате. Като ги слушам от моя клас, смея им се много яко. 8-)
А си представям другите как са.. ужас някъв. 8-)

Sasha2k8
10-02-2010, 20:35
Аз вече си харесах вече рокля и мисля тази седмица да ходя да пробваааам :grin:

xWandereRx
10-02-2010, 21:56
лелее аз още нз дали ще завърша вие вече рокли пробвате :lol: :lol:

darkPaladin
10-03-2010, 06:40
мда бала помня че имах много скъп костюм за меню платихме 60лв а беше... не ставаше чаша уиски 10лв :shock: (за тва трябваше да се оплача в Хага)

и в един момент слагат 4 бутилки вино на масата

третата ми я взеха по средата после отидохме в няква долнопробна кръчма напихме се като свине

на сутринта се събудих на една пейка и един коферман ме гледаше втренчено после пих една бира за изтрезняване

Vikichkaa
10-03-2010, 09:32
Аз вече си харесах вече рокля и мисля тази седмица да ходя да пробваааам :grin:

Sasha2k8 не е ли още много рано да си взимаш рокля?? След няколко месеца ще излезнат много повече модели и ако си харесаш нещо друго,какво ще я правиш тази рокля..Ще си я удряш в главата :-D Изчакай малко :P

des1t000
10-03-2010, 14:36
много тъпо са го направили с тая компресирана програма ... имам 25 предмета и не ми остава време да дишам! .... за кво гоо махнаха тоя 13-ти клас... :) и са ни затрупали с доклади и проекти... и тези държавни изпити по специалността :-x ще се мре :D

Sasha2k8
10-03-2010, 15:10
Аз не съм тръгнала да я копувам, просто искам да я пробвам. :)

Vikichkaa
10-06-2010, 16:46
А така да ;) И аз мисля скоро да отида да поразгледам може да има нещо хубаво :)

vagarious
12-26-2010, 15:27
Хайде да не отварям нова тема, а ще питам в тази: :)
-кой ще кандидатства в някой ИУ с ДЗИ по БЕЛ или с конкурсен изпит по БЕЛ !? Споделете повече инфо по въпроса ми - кой, какво, къде и т.н. Много ми е интересно.Аз ще опитам във Свищов и Варна, но съм най-навита за Варна. :) Е ?!

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-27-2010, 02:50
хах.. аз нямам търпение да се махна от училище.. :(

mrtn
12-27-2010, 08:22
Готвите ли се за матурите?
Аз лично още не съм отворил учебник за матурата, наблягам си главно на кандидат-студентския изпит, ама това е малко лошо. От януари започвам.
По български си чета всички произведения, хубаво че от 11 клас ги четох доста през миналата учебна година и знам за какво става на въпрос, но все пак трябва да ги повторя.
Впрочем до кой автор сте стигнали? 8-)

Remixa92
12-27-2010, 08:39
Аз пък не съм чел още нищо допълнително.Само каквото учим за матурата от училище.То няма и време ,баси тъпите даскали вместо да ни оставят да учим за матурата и кандидат-студентския изпит ни заливат почти все ден с контролни по всички предмети,които са ни ненужни за кандидатстването и така никакво време не ни остава.

anonymous546178
12-27-2010, 09:23
^ И нас тъй.. мани и къпанарите дето са, не ми трябва въобще шибаната история и география ама те ни блъскат с тея простотии
За матура по бел знам за Ботев, Христо Смирненски, Гео Милев и Атанас Далчев .. другите са ми малко в мъгла, ама ще почна да ги уча... Почнах да чета граматиката, но ми е като допълнително четиво за определени раздели... (куца ми членуването, слято, полуслято и разделно писане, и главни и малки букви в производните на имената )
Литературната теория я знам доло горе.. Ще се явявам на ДЗИ по руски език, не се подготвям.. обмислям 3то ДЗИ по математика, ще се явявам на кандидат-студентски изпит по математика :)

marin4itu
12-27-2010, 09:26
И аз съм 12ти клас!
Абе хора всички знаете какво искате да учите! Браво! Това с което искам аз да се занимавам за жалост не се учи, а не искам да уча нещо ей така колкото да се каже, че съм студентка..
За вторта матура се колебаех между английски и география. В крайна сметка реших английски, защото по география е много материал, въпреки че от 9ти клас насам имам само 5 и 6. Госпожата ми е класна и има големи изисвания, но все пак реших английски и сама се готвя.
Хем се радвам, че завършвам, хем ми е тъжно. Сега на 23ти се събрахме класа на кръчма и извикахме фотографа да ни снима и за 1ви път брояхме от 1 до 12, после ни пуснаха и "Един неразделен клас" и се поразревахме всички.. Много емоционална вечер беше..
Иначе за гаджетата на бала решихме без, пък и приятелят ми каза, че дори и с придружители да ни е балът, няма да идва, защото това си е вечерта на класа.
За рокля ще ходя утре :grin: Избрала съм си пробвала съм, даже я сънувах и реших, че ще я тя!

Та това е от мен, малко много писах, обаче много теми сте отворили и затова 8-)

anonymous546178
12-27-2010, 09:51
Аз реших да си купя костюм в последния момент, щото пролетта пак почвам тренировки по гребане и ще порасна настрани и нагоре отново :D

xWandereRx
12-27-2010, 10:18
за сега само си правя тестове по БЕЛ и английски, обаче след месец- два ще започна по - здраво да чета 8-)

vagarious
12-27-2010, 10:32
Аз на подготовката в училище ВЪОБЩЕ не разчитам.Нищо не ни преподават.Говорим си общи неща.Просто е много зле.Разчитам единствено на зип-а по биология, в който се подгатвяме хипер добре и съм много доволна, че поне по това няма да уча сама.Матура биология ще държа.По български език -научихме нещата още в 10кл, защото ни сложиха един супер взискателен господин.А литературата - както казах в у-ще сме писали само по 2-3 реда за 2-3 автора и затова сама си чета сега всички произведения и сама си се оправям с ученето по тях.Прочела съм Гео Милев,Атанас Далчев,Елисавета Багряна,Никола Въпцаров,Пенчо Славейков и любимият ми Йордан Йовков.Правя си матурите по БЕЛ и влизам над 4.70.Малко е, но имайки предвид малката ми подготовка - е добре, мисля.Продължавам да се готвя естествено. :)

Cybershot
12-27-2010, 11:08
Ама вие яко сте започнали да учите :-o
Аз по БЕЛ не съм бутвал нищо, надявам се 4+ на ДЗИ-то.
По математика като си нямам работа решавам някоя примерна матура и туй то. (като цяло от математиката само 1 раздел ми куца - комбинаториката)